Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Brazílie : Již. Korea - 19. listopadu 2019   14:30

Brazílie
Brazílie
9' Paquetá  • 36' Coutinho  • 60' Danilo
3:0
(2:0)
Již. Korea
Již. Korea
Brazílie
Alisson – Danilo, Marquinhos, Militao, Lodi (88. Emerson) – Fabinho, Arthur (80. Luiz) – Jesus (88. Rodrygo), Paquetá (84. Firmino), Coutinho – Richarlison
Fuzato, Santos – Casemiro, Emerson, Felipe, Firmino, Luiz, Rodrygo, Silva, Wesley, Willian
Al Junaibi (SAE)
Mohammed Bin Zayed Stadium, Abú Zabí
Již. Korea
Jo Hyeon-Woo – Jung-Woo Young, Kim Young-Gwon, Kim Min-Jae, Kim Jin-Su – Ju Se-Yong (88. Hwang In-Beom), Kim Moon-Hwan – Hwang Hee-Chan (65. Na Sang-Ho), Lee Jae-Sung (75. Kwon Chang-Hoon), Son Heung-Min – Hwang Ui-Jo
Gu Sung-Yun, Kim Seung-Gyu – Hwang In-Beom, Jung Seung-Hyun, Kim Shin-Wook, Kwon Chang-Hoon, Kwon Kyung-Won, Lee Kangin, Lee Yong, Nam Tae-Hee, Na Sang-Ho, Park Joo-Ho

Máme za sebou přátelské mezistátní utkání, v němž Brazílie potvrdila roli favorita a Jižní Koreu porazila rozdílem tří gólů. Do vedení dostal Kanárky už v deváté minutě Lucas Paquetá, který zužitkoval centr Lodiho. V závěru první půle se prosadil krásně provedeným přímým kopem do levého horního rohu Philippe Coutinho. Ve druhém poločase se svěřenci kouče Titeho prosadili jen jednou, dělovku Danila nedokázal Jo Hyeon zkrotit. Brazilci jasným vítězstvím přerušili sérii pěti zápasů bez výhry, to Jihokorejci poznali přemožitele po devíti utkáních.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
90+4'
90+3'
Poslední vteřinky střetnutí probíhají v poklidném duchu. Na balónu jsou Jihokorejci, kteří kombinují kolem středového kruhu, útočnou akci už nejspíše založit nestihnou.
90+2'
Jung Woo-Young výborně přenesl na pravou stranu, kde kulatý nesmysl bezchybně zpracoval Kwon Chang-Hoon. Křídelník se pokusil centrem najít Hwanga, forvard z Bordeaux se ale přes Militaa neprobil.
90+1'
Z dobrých dvaceti metrů to zkusil Emerson, jenže rána mu vůbec nesedla, míč trefil nečistě. Jo Hyeon-Woo mohl zůstat v klidu.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.
89'
Rodrygo okamžitě po nástupu na trávník ukázal obrovskou rychlost. Na pravé straně předběhl Kim Jin-Suna, který soupeři vůbec nestačil. Bohužel se mu nedostalo podpory od spoluhráčů, proti další dvojici protihríčů už mladíček hájící barvy Bílého baletu neuspěl.
88'
Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Renan Lodi, přichází Emerson.
Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Gabriel Jesus, přichází Rodrygo.
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Yoon Se-Yong, přichází Hwang In-Beom.
87'
Závěr zápasu probíhá na útočné polovině Jižní Korey, ta se snaží vstřelit alespoň čestný zásah do Alissonovy svatyně.
86'
Okamžitě po vhození autu se nově příchozí Roberto Firmino dpustil nedovoleného zákroku, když podrazil nic netušícího Jung Woo-Younga.
85'
Richarlison si hodil míč kolem gólmana a čekal, zda nedojde mu brankář nelehne pod nohy. To se nestalo, Jo Hyeon-Woo si dal velký pozor, aby nedošlo ke střetu s protivníkem.
84'
Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Lucas Paquetá, přichází Roberto Firmino.
83'
Na málo práce si Alisson rozhodně stěžovat nemůže, ovšem s dnešními zákroky mnoho práce neměl. Nyní přišla další rána doprostřed, tentokráte v podání Hwanga Ui-jo.
82'
Yoon Se-Yong si všiml hodně vyběhnutého Alissona a z dobrých sedmdesáti metrů se ho pokusil přehodit. To se mu i podařilo, jenže balón neskončil v prostoru tří tyčí.
81'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka zápasu. Brazálie si drží jasný tříbrankový náskok, o jejím vítězství už není nejmenších pochyb.
80'
Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Arthur, přichází Douglas Luiz.
79'
Renan Lodi naskočil zpátky do hry a hned musel podstoupit sptinterský souboj s čerstvým Kwon Chang-Hoonem, který zvládl na výbornou, pomohl si malou domů brankáři.
78'
Po jednom ze soubojů zůstal na hřišti sedět Renan Lodi. Podle první záběrů to vypadá na problémy s kotníkem. Je otázkou, zda levý bek bude schopen pokračovat ve hře.
77'
Alisson se v posledních minutách rozhodně nenudí. Ani teď ovšem nemusl řešit nijak zlvášť těžkou situaci, slabou hlavičku Hwanga pokryl bez potíží.
76'
Tentokrát to byl Son Heung-Min, kdo prověřil pozornost brankáře z Liverpoolu. Střela šla však zase na střed brány, s čímž neměl Alisson problém.
75'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Lee Jae-Sung, přichází Kwon Chang-Hoon.
74'
Skoro to vypadalo, jako by si Philppe Coutinho spletl strany. Místo toho, aby se vydal do útoku, tak s míčem došel do přehuštěného prostoru kolem vlastní šestnáctky, nakonec vše vyřešil přesnou nahrávkou na Lodiho.
73'
Po dlouhé době musel být v pozoru Alisson. Kim Jin-Su totiž vystihl mizernou přihrávku Danila a tvrdou střelou prověřil pozornost gólmana, ten nechyboval a pravou rukou zabránil gólu.
72'
Po razantním zakončení Gabriela Jesuse to v hledišti pouze zahučelo. Kulatý nesmysl proletěl kousek vedle levé tyčky.
71'
Výborně přečetl odraz balónu Yoon Se-Yong. Zatímco Richarlison míč podskočil, tak soupeři dopadl míč přesně na rohu.
70'
Ve středu hřiště došlo k nepříjemné srážce mezi Coutinhem a Sonem. Oba hráči se po chvíli naštěstí zvedli na nohy a zdá se, že budou schopni pokračovat ve hře.
69'
Tým z Asie zvolil chytrou rozehrávku autového vhazování, balón Kim Moon-Hwan dohodil až na Hwanga Ui-jo. Tomu ovšem vůbec nevyšlo zpracování, čehož využil Militao.
68'
Richarlison neměl jinou možnost, než po dlouhém pasu od Coutinha vypálit z první. Rána to nebyla špatná, proletěla kousek nad břevnem.
67'
Moc dlouho trvala Komovi Jin-Su nahrávka do pokutového území. Mezitím k Jihokorejci přiběhl Danilo, jenž dokázal zblokovat jeho pokus.
66'
Rovněž ze očekávat, že se v nebližší době utkání bude hodně kouskovat střídáním. Oba trenéři můžou provést velké množství změn, kterých s největší pravděpodobností využijí.
65'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Hwang Hee-Chan, přichází Na Sang-Ho.
64'
Son Heung-Min udělal pár přešlapovaček a poté se zbavil Danila. Autor třetího gólu následně protivníka fauloval.
63'
Lodi se z těžké pozice snažil z jedničky sklepout do běhu Richarlisonovi, i na něj však byla nahrávka příliš dlouhá.
62'
O vítězi zápasu je nejspíše rozhodnuto. Brazílie si těžko nechá protéct mezi prsty tříbrankový náskok, ačkoli ve fotbale se toho za půl hodiny dá stihnout ještě hodně.
60'
Brazílie právě vstřelila branku!
Brazílie se dostává do vedení o tři góly! Od Lodiho obdržel na hranici šestnáctky nahrávku DANILO. Obránce Manchesteru City výborně sklopil nárt, dělovku vypuštěnou z jeho pravé nohy Jo Hyeon-Woo zkrotit nedokázal.
59'
Složitý pas dostal k lajně Renan Lodi, ale poradil si s ním na výbornou. Zpracoval si míč hrudí a přihrál na střed volnému Paquetovi.
58'
Brazilci si vyměňují míč kolem středového kruhu, dál je soupeř díky vysokému presinku nepustil. Je zřejmé, že Jihokorejci jsou ve skvělé fyzické kondici.
57'
Svěřenci trenéra Titeho se opět snaží o kombinační hru, jež jim v prvním poločase přinesla kýžené ovoce. Bude tomu tak i teď?
56'
Slabší levačkou vypálil záložník milánského AC, který se postaral o první gól dnešního střetnutí. Trefil ale jen dobře stojícího Kima Min-Jaeho.
55'
Byl to právě Coutinho, jenž posadil míč na hlavu Lucase Paquety, ovšem zakončení hlavou se mezi tři tyče nevešlo.
54'
Philippe Coutinho si skvěle poradil s dvojicí protihráčů, načež se nechal faulovat Kimem Moon-Hwanem. Rozehrávka proběhne od levé lajny.
53'
Projektil Lee Jae-Sunga neklesal, naopak ještě stoupal. Kulatý nesmysl proletěl vysoko nad brankou.
52'
Richarlison se pokusil nasimulovat pokutový kop. Sudí ale měl na situaci dobrý výhled a teatrální pád forvarda z Evertonu prokoukl.
51'
Renan Lodi při odkopu pouze napálil skluzujícího Hwang Hee-Chana, bude se odkopávat od Alissonovy svatyně.
50'
Z druhé strany se o přesnější pas snažil Renan Lodi, avšak ani on se nesetkal s úspěchem, míč sebral Jo Hyeon-Woo.
49'
Kanárci předvedli rychlý před do ofenzivy. Danilo centroval na hlavu Richarlisona, kterého pokryl Kim Young-Gwon.
48'
Hwang Hee-Chan chtěl nasadit jesličky Renanovi Lodimu. Bek Brazílie se ale nachytat nenechal, naopak získal míč pro sebe.
47'
V úvodu druhé půle jsme viděli pěknou kombinaci Jihokorejců, na jejímž konci stálo nepřesné zakončení Sona Heung-Mina.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:31.
První poločas přátelského utkání mezi Brazílií a Jižní Koreou je minulostí. Kanárci zatím potvrzují roli favorita, neboť vstřelili dva góly, zatímco soupeři nepovolili ani jeden. Do vedení dostal Jihoameričany Lucas Paquetá, jenž využil výborného pasu Renana Lodiho. Na rozdíl dvou branek navýšil Philippe Coutinho, který z přímého kopu zakroutil balón nechytatelně do levého horního rohu.
45+2'
45+1'
V závěru první půle ještě zasáhla do hry píšťalka hlavního rozhodčího. Ten odpískal nedovolený zákrok Jung Woo-Younga na Paquetu.
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec prvního poločasu jednu minutu.
44'
Jemným lobem se Gabriel Jesus pokusil vybídnout k zakončení Richarlisona, před nímž na poslední chvíli dokázal skluzovat Kim Young-Gwon.
43'
Na míči už znovu dominují fotbalisté Brazílie. Ti se snaží probojovat do vápna soupeře, to se jim ovšem vůbec nedaří.
42'
To mohl být hodně kuriózní gól! Přímý kop nakonec rozehrál Jung Woo-Young. Alisson neudržel míč v rukavicích, situaci se snažil zachránit Coutinho, jenž při snaze odkopnout míč do zámezí napálil tyčku. K velkému štěstí se míč vrátil na nohu mnichovského záložníka, na podruhé už si autor gólu z přímého kopu poradil.
41'
Šanci snížit bude mít Son Heung-Min. Fabinho totiž podrazil Hwang Hee-Chana, načež sudí nařídil volný přímý kop.
40'
Do konce poločasu zbývá pět minut. Dočkáme se ještě nějakého gólu nebo půjdou Brazilci do kabin s dvoubrankovým vedením v zádech?
39'
Svěřenci kouče Titeho nyní nechávají hrát s míčem soupeře, ten se po delší době podíval na polovinu Kanárků s míčem na kopačkách.
38'
Záložník mnichovského Bayernu rozehrával další standardku, tentkráte z o poznání většího úhlu. Centr mířil na Militaa, s nímž si ale poradil Kim Moon-Hwan.
36'
Tak to byla paráda! COUTINHO míč zakroutil přes zeď do levého horního rohu, Jo Hyeon-Woo plachtil vzduchem zbytečně.
35'
Pro Kanárky se rýsuje velmi zajímavá standardka. Těsně za hranicí šestnáctky byl k zemi nedovoleně poslán Fabinho, k míči se okamžitě žene Coutinho.
34'
Poprvé v zápase sáhl hlavní rozhodčí dnešního střetnutí do kapsičky. Žlutou kartu obdržel Hwang Hee-Chan za podseknutí Renana Lodiho.
33'
Situace jeden na jednoho jdou ale forvardovi z Tottenhamu skvěle. Nyní to prokázal proti Paquetovi, jehož povodil jako malého kluka.
32'
Jodně odvážný průnik Sona Heung-Mina, jenž vlétl do čtveřice protihráčů. Zuby si vylámal až na tom posledním, jímž byl Marquinhos.
31'
Alisson mohl zůstat eldově klidným, vysoký centr Lee Jae-Sunga totiž zamířil do země nikoho. Jako první k balónu nakonec doběhl Danilo.
30'
Půl hodina utkání je za námi. Sledujeme vyrovnané utkání, kterého ráz udává branka Lucase Paquety z deváté minuty. Národní mužstvo z Asie ale nesložilo zbraně a bojuje o vyrovnání.
29'
Jihokorejci se rozhodně nesmíří s porážkou. Hodně zajímavý skákavý pas poslal do vnitra šestnáctky Hwang Hee-Chan, i on ale narazil na připraveného Militaa.
28'
Eder Militao, pro změnu v obranné činnosti, jež stoperovi Bílého baletu jde určitě lépe, než zakončování. Výborně si poradil se Sonem, jehož nepustil za svá záda.
27'
Bez přípravy vypálil z dobrých pětadvaceti metrů Eder Militao. Balón nabral obrovskou výšku, jeden z diváků se tak tak stihl dělovce vyhnout.
26'
A znovu Renand Lodi. Bek se opět nacházel až u šestnáctky soupeře, kde vyzval k souboji jeden na jednoho Kima Moon-Hwana. Výsledkem je rohový kop pro Kanárky.
25'
Yoo Se-Yong hodně tvrdě poslal k zemi Lucase Paquetu. Nutno podotknout, že středopolař milánského AC kontakt očekával a šel k zemi okamžitě. To ale nemění nic na situaci, že k faulu došlo.
24'
Naprosto zbytečného zákroku se dopustil Kim Jin-Su. Obránce odkopl Jesusovi balón, pak ho ovšem zatáhl za dres, a to pozornosti pomezního neuniklo.
23'
Akce ještě pokračovala. Zhruba dva metry za pokutovým územím natáhl ke střele Son, kulatý nesmysl proletěl kousek vedle levé Alissonovy tyče.
22'
Son Heung-Min odcentroval na přední tyč, kam si skvěle nabíhal Lee Jae-Sung, v klíčovou chvíli ale úplně promáchl.
21'
Krásnou zasekávačkou se Kim Jin-Su zbavil osobního strážce v podobě Danila, který se následně uchýlil k faulu. K vidění bude standardka z velmi nebezpečné pozice.
20'
Tentokráte Lucas Paquetá centroval o poznání přesněji, ovšem Edera Militaa si výborně pohlídal Kim Young-Gwon.
19'
Roli falešného křídla zatím hraje Renan Lodi, jenž nemá mnoho práce v defenzivě, a tak se neustále vysouvá do útoku. Teď nastřelil Kima Moon-Hwana a vybojoval roh.
18'
Alisson skvěle zareagoval na vysoký centr Sona do pokutového území. Vystartoval proti míči a sebral jej před na hlavičku připraveným Hwangem.
17'
Fabinho na polovině hřiště zastavil slibně se rozvíjející brejk soupeře, když poslal k zemi Hwang Hee-Chana. Od rozhodčího se brazilskému středopolaři dostalo ústního varování.
16'
Ani Coutinho, na něhiž byl centr příliš vysoký, ani dobíhající Renan Lodi u lajny nedokázali zpacifikovat pas, který vyslal Philippe Coutinho.
15'
Z dobrých dvaceti metrů napříhl k pěkně ráně Lee Jae-Sinh. Avšak Alisson na střelu dobře viděl a dokázal ji skrýt v rukavicích.
14'
Jung Woo-Young se omlouvá spoluhráči Hwangovi, jeho dlouhý nákop byl velmi nepřesný, druhý jmenovaný neměl šancí míč dostihnout na hrací ploše.
13'
V hledišti mají pochopitelně převahu fanoušci Jižní Korey. Zřejmě nebude moc fanoušků, kteří by kvůli přátelskému utkání vyjeli z Brazílie do Spojených arabskch emirátů.
12'
Ukázkovou obranou práci nám nyní ukázal Eder Militao. Stoper Realu Madrid vypích Sonovi míč, následně si před něj dal tělo a nechal se faulovat.
11'
Jihoameričané pokračují v kombinační hře, ta jim zatím přináší kýžené ovoce. Soupeř se snaží vysoko presovat, zatím bez úspěchu.
9'
Kanárci se ujímají vedení! Renand Lodi sei na levé straně vyměnil balón s Coutinhem a poté posadil míč na hlavu LUCASE PAQUETY, který z bezprostřední blízkosti prostřelil bezmocného gólmana!
8'
Kanárci se pokoušejí o postupnou kombinaci, která by měla víst k prvnému gólu v síti Jo-Hyeon-Woo. Jihokorejci se ale brání na výbornou.
7'
Richarlison se rozběhl dříve, než Arthur předpokládal. Středopolař Barcelony sice nákopem spoluhráče našel, ten se však již nacházel v ofsajdu.
6'
Roh nic zajímavého nepřinesl, neboť Lucas Paquetá odcentroval pouze do míst, kde stál bránící hráč Kim Min-Jae.
5'
Poprvé zahrozili Kanárci, když z levé strany posílal do šestnáctky přízemní centr Philippe Coutinho. Kim Young-Gwon odvrátil nebezpečnou situaci za cenu rohového kopu.
4'
Další útočnou akci Jihokorejců se pokusil založit nákopem po levé straně Kim Jin-Su, jenže do balónu dal málo razance, trefil dobře stojícího Danila.
3'
Krásná kombinace na jeden dotek aisjského týmu byla zakončena nepřesným centrem Sona, do bezpečí míč odklidil Eder Militao.
2'
Brazilci vstoupili do utkání ve svých klasických žlutých dresech, Jihokorejci zvolili barvu dresů červenou.
1'

Brazílie: Alisson – Danilo, Marquinhos, Militao, Lodi – Fabinho, Arthur – Jesus, Paquetá, Coutinho – Richarlison

Jižní Korea: Jo Hyeon-Woo – Jung-Woo Young, Kim Young-Gwon, Kim Min-Jae, Kim Jin-Su – Ju Se-Yong, Kim Moon-Hwan – Hwang Ui-Jo, Lee Jae-Sung, Son Heung-Min – Hwang Hee-Chan.
Jižní Korea

Jižní Korea sehrálav posledních měsích více zápasů než Brazílie, neboť v těchto chvílích probíhá v Asii kvalifikace na mistrovství světa. Ve čtvrtek moc Jihokorejci zklamali, když na půdě Libanonu nedokázali vstřelit gól a brali jen remízu, v tabulce jsou přesto na prvním místě. Proti Brazílii budou v roli outsiderů, avšak Brazílie není v nejlepší formě a šance překvapit tu rozhodně je.
Brazílie

Národní mužstvo Brazílie v posledních zápasech neosnilo svou formou, neboť už pětkrát v řadě nedokázalo zvítězit. Jednalo se sice pouze o přátelské utkání, avšak tři remízy a prohra s Peru a rivalem z Argentiny není tou nejlepší vizitkou.
Všem fotbalovým fanouškům přeju krásné úterní odpoledne! Vítám vás při sledování přátelského zápasu, v němž se Brazílie střetne s Jižní Koreou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.