Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Bulharsko : Paraguay - 14. listopadu 2019   18:00

Bulharsko
Bulharsko
0:1
(0:0)
Paraguay
Paraguay
60' Almirón
Bulharsko
Georgiev- S. Popov, Chorbadzhiyski, Terziev, Goranov- Nedelev, Konstadinov, Malinov, Wanderson- I. Popov (C), Marcelinho
Mihaylov (B), Iliev (B), Zanev, Dimitrov, V. Popov, Despodov, Kraev, D. Iliev, Bozhikov, Isa, Ivanov, Tsvetkov
Verisimo
Paraguay
Aguilar (B), Fernández, Alonso, Piris, Valdes, Arzamendia, Sánchez, Paredes, Rojas, O. Romero, Malgarejo, Gonzáles, Samudio

První poločas nám příliš pohledných akcí nepřinesl. V druhém poločase vstřelil jedinou branku duelu Almirón. Jeho střela byla pěkně umístěna k levé tyči. Další větší ohrožení jsme neviděli. Hra byla často kouskována střídáními. Dne 17.11. odehraje Bulharsko duel s Českou republikou v rámci Kvalifikace na mistrovství Evropy.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Villasanti, přichází Arzamendia.
90+2'
Paraguay drží míč na svých kopačkách a nikam se nežene. Jistý si jednobrankový náskok.
90+1'
Kraev dostal do pokutového území přihrávku. Míč nedokázal zpracovat a Gómez odkopává.
90'
Čtvrtý sudí signalizuje, že se dnešní duel bude nastavovat o čtyři minuty.
89'
Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Almirón, přichází Rojas.
88'
Gómez se dostal do problémů, nakonec míč udržel na hrací ploše a odkopává co nejdále.
87'
Gómez fauloval, domácí budou zahrávat přímý volný kop z velmi dobré pozice.
86'
Bulharsko se snaží vytvořit závěrečný tlak.
85'
Žlutou kartu dostává Almirón (Paraguay).
85'
Rohový kop pro Paraguay.
84'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází S. Popov, přichází V. Popov.
83'
Žlutou kartu dostává Valdes (Paraguay).
82'
Žlutou kartu dostává Goranov (Bulharsko).
81'
Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Morel, přichází Valdes.
80'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Kostadinov, přichází Tsvetkov.
78'
Despodov tvrdě vystřelil, jeho pokus vyráží zatím neprověřený Silva.
77'
Riveros ztratil míč a I. Popov se snažil najít svou přihrávkou Kraeva. Míč byl však rychlejší a dříve u něj byl Silva.
75'
Rohový kop pro hostující mužstvo.
74'
Centrovaný míč odvrací dobře postavený Chorbadzhiysk.
73'
Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Á. Romero, přichází Malgarejo.
72'
Almirón hezky u lajny přihrával patičkou, jeho úmysl přečetl obránce.
70'
Konstadinov byl ve středovém kruhu faulován. Sám se ujme rozehrávky.
69'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Ivanov.
68'
Riveros si hezky narazil míč s Á. Romerem. Riveros se dostal do zakončení, domácí brankář vyráží na rohový kop.
67'
Hosté stále kombinují na vlastní polovině. Snaží se vylákat na sebe protihráče.
65'
Paraguay je aktivnější v posledních minutách. Kontrolují hru.
63'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Terziev, přichází Dimitrov.
61'
Kraev vystřelil, jeho pokus byl velice nepřesný a končí nad brankou.
60'
Paraguay právě vstřelila branku!

MIGUEL ALMIRÓN krásnou, umístěnou střelou k levé tyči posílá svůj celek do vedení!
58'
Konstadinov velice špatně rozehrál a míče se ujímají jihoameričtí hráči.
57'
Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Martínez, přichází Sánchez.
55'
Popov byl nachytán v ofsajdovém postavení.
54'
Chorbadzhiyski fauloval přibližně 35 metrů od branky. Přímý volný kop rozehraje Almirón.
53'
Gómez kombinuje s levým obráncem. Paraguay se snaží držet míč a kontrolovat hru.
51'
Villasanti se dopustil faulu na útočné polovině.
50'
Á. Romero vyslal nebezpečnou střelu. Georgiev byl připraven a skvěle chytá.
49'
Terziev zůstává ležet po jednom ze střetů na hrací ploše.
48'
Po odrazu od jednoho z obránců další rohový kop pro jihoamerický celek.
47'
Terziev odhlavičkoval do zámezí. Rohový kop pro hostující mužstvo.
46'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Marcelinho, přichází Despodov.
46'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Nedelev, přichází Kraev.
46'
První poločas nám příliš pohledný fotbal nenabídl. Více nebezpečných situací si vytvořil hostující celek. Největší šanci měl Ángel Romero. Bulharsko za celý první poločas vystřelilo pouze jednou. Druhý poločas začne přibližně v 19:01.
45'
44'
Po střetu na hrací ploše zůstává ležet Kostadinov.
43'
Morel vyslal do pokutového území střílený centr. Tento nebezpečný míč odehrál Chorbadzhiyski na rohový kop.
42'
Almirón se dopustil nedovoleného zákroku a hlavní sudí ihned píská. Rozehrávat bude I. Popov.
40'
Moreira vybojoval míč čistým způsobem. Jeho následná přihrávka byla nepřesná a míč získává Goranov.
38'
Rohový kop pro Paraguay, který bude následovat po vyražení střely Georgievem.
37'
Marcelinho byl nachytán v ofsajdovém postavení.
36'
Moreira vyslal do pokutového území dobrý míč. K míči se žádný z jeho spoluhráčů nedostal.
34'
Á. Romero vystřelil velmi nebezpečně. Výborný zákrok předvedl domácí gólman.
32'
Marcelinho se v pokutovém území dostal k míči a vystřelil, hostující gólman vyráží na rohový kop.
31'
Goranov se vydal na útočný výlet. Vyměnil si míč s Kostadinovem, ale pomezní sudí signalizuje ofsajd.
29'
V pokutovém území došlo k faulu. Rozehrávat bude Georgiev.
28'
Ángel Romero se ujme rozehrávky z velmi dobré pozice.
27'
Žlutou kartu dostává Kostadinov (Bulharsko).
26'
Moreira se výborně vrátil a odzbrojil o míč Popova.
24'
Na hrací ploše zůstává ležet po střetu Kostadinov.
22'
Chorbadzhiyski vyskočil nejvýše a míč odhlavičkoval do bezpečné vzdálenosti.
21'
Rohový kop pro hostující celek.
20'
Martínez centroval z přímého volného kopu a hledal Balbuenu. Ten míč nedokázal zamířit mezi tyče.
18'
Villasanti byl nedovoleně zastaven jedním z bulharských hráčů.
16'
Bulharsko se snažilo o rychlý protiútok, bohužel Nedelev velice špatně sehrál. Míče se ujímá Gómez.
15'
Z přímého rohového kopu přímé ohrožení branky nebylo.
14'
Chorbadzhiyski tvrdě fauloval a hosté budou mít dobrou příležitost. Přímý volný kop rozehraje Villasanti.
12'
Paraguay se snaží o postupný útok a obránci zatím kombinují mezi sebou.
11'
Almirón se výborně vrátil a vypomohl obráncům. Míč sehrává na volného pravého beka.
10'
Lezcano ve snaze získat míč se dopustil nedovoleného zákroku. Faulovaným hráčem byl Goranov, ten se ujme rozehrávky.
9'
Malinov hledal dlouhým nákopem nabíhajícího Marcelinha. Jeho náběh si výborně pohlídal Gómez a míč odhlavičkoval do bezpečného prostoru.
7'
Almirón jednoduchým způsobem ztratil míč ve středu hřiště.
6'
Moreira zahrál rukou a hlavní sudí ho výrazně napomíná.
5'
Villasanti se hezky uvolnil a počkal si na nabíhajícího levého záložníka. Míč mu přihrál do vápna a on ihned centroval. Jeho centr byl příliš dlouhý.
3'
Ángel Romero se dostal do prvního zakončení, jeho pokus byl nepřesný. Odkopávat bude od branky Georgiev.
2'
Kapitán domácího mužstva výborně vybojoval míč a zahajuje první útok.
1'
Úvodní výkop bude mít Bulharsko.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí mužstvo v bílo-zelené kombinaci a hosté v modrých dresech.

Bulharsko: Georgiev- S. Popov, Chorbadzhiyski, Goranov, Malinov- Kostadinov, Nedelev, I. Popov (C)- Wanderson, Marcelinho

Paraguay: Silva- Moreira, Balbuena, Gómez (C), Riveros- Morel, Martínez, Villasanti, Almirón- Lezcano, Á. Romero
Náhradníci: Aguilar, Fernández, Alonso, Piris, Valdes, Arzamendia, Sánchez, Paredes, Rojas, O. Romero, Gonzáles, Samudio.
Bulharsko
Domácí celek zatím získal v Kvalifikaci na mistrovství Evropy pouhé tři body a nacházejí se na posledním místě kvalifikační skupiny A. Body získali za tři remízy. Skóre mají 5:17. Ve skupině mají nejhorší obranu a druhý nejhorší útok. Dne 17.11. se utká Bulharsko s Českou republikou v rámci posledního kvalifikačního kola.

Poslední tři zápasy v Kvalifikaci na mistrovství Evropy
Bulharsko vs. Anglie- 0:6
Černá Hora vs. Bulharsko- 0:0
Irsko vs. Bulharsko – 3:1
Paraguay
Mužstvo z Jižní Ameriky si mezinárodní přestávku v poslední době vyplňují přátelskými duely. Největší událost v rámci kontinentu se konala v červnu, v Copa Américe Paraguay sehrála ve čtvrtfinále skvělou partii s pozdějším vítězem z Brazílie, jemuž podlehla až po penaltovém rozstřelu.

Poslední tři zápasy
Slovensko vs. Paraguay- 1:1 (přátelský zápas)
Srbsko vs. Paraguay- 0:1 (přátelský zápas)
Jordánsko vs. Paraguay- 2:1 (přátelský zápas)
Favoritem v dnešním přátelském zápase podle sázkových kanceláří je hostující mužstvo. Duel se odehraje na stadionu: Nacionalen Stadion Vasil Levski.
Příjemné čtvrteční odpoledne přeji všem fanouškům a fanynkám! V dnešním přátelském duelu na sebe narazí reprezentace Bulharska a Paraguaye. Vše začne v 18:00.