Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
Zápas končí, gól v utkání Nizozemsko Kolumbie nepadl. Utkání bylo vyrovnané, oba soupeři si pár šancí vytvořili, Cillessen ani Mondragón však ani jednou neinkasovali.
90+2
Van Aanholt nahrazuje v závěru Depaye.
90+1
Nastaveny byly tři minuty.
89
Oranjes vytváří závěrečný tlak i v deseti fotbalistech. Hlavička Veltmana jde mimo branku.
87
Hvězdného útočníka Kolumbie Falcaa nahrazuje Bacca.
86
Falcao potrestán žlutou kartou.
84
Nepřesný centr hostů končí u Cillessena, který se následně postará o rozehrávku.
82
Střídají i hosté. Cuadrada nahrazuje Martinez.
81
Kombinace Kolumbijců končí u připraveného Cillessena.
79
Kapitána domácích Schaarse nahrazuje De Guzman.
77
Zapata se opřel do tvrdé rány ze střední vzdálenosti, balon jde ale nad.
75
Cillessen pravidelnými dlouhými odkopy zkouší překvapit soupeře, Kolumbie dnes ale brání dobře.
74
Skóre mohl otevřít střídající Ibarbo, volej ve vápně mu ale trestuhodně nesedl, balon jde mimo.
73
Po faulu Mediny na středu rozehrávají domácí fotbalisté.
72
Domácí kombinují na levém křídle.
70
Od branky rozehrává Cillessen.
69
Hosté střídají, Gutierreze nahrazuje Ibarbo.
68
Strootman zbytečně fauluje a dostává žlutou kartu.
67
Záběr na fanoušky z Kolumbije naznačuje jejich velkou radost z utkání, těžko ale hledat důvody. Šancí k vidění není moc, Kolumbije ani v přesile výrazně nedominuje. To se pochopitelně nedá říci ani o domácí reprezentaci.
65
Fer se dostal ke gólovému voleji ve vápně, v obrovské šanci ale trefil prvního bránícího hráče!
64
Vlaar prohrál souboj o balon u postranní čáry, míč mají hosté.
63
Na druhé straně to zkusil i Depay, míč ale míjí pravou tyč.
61
Torres napřáhl ke tvrdé ráně z hranice vápna, Cillessen byl ale připraven a chytá!
61
Dlouhým odkopem rozehrává opět Cillessen.
60
Zakončení z hranice vápna se Sánchezovi nevydařilo.
58
Od branky rozehrává zatím jistý Cillessen.
55
Zápas zatím nenabízí tolik, kolik se možná čekalo. Na větší šance čekáme.
53
Nebezpečná kombinace domácích ve vápně nakonec zakončením neskončila.
50
Hostující obrana poklidně rozehrává.
49
Svižný pas za obranu na Falcaa byl až příliš prudký, útočník Kolumbije balon nezpracoval.
47
Vtipný moment u postranní čáry, Cuadrado se srazil s pomezním rozhodčím.
46
Torres nahrazuje Aguilara v sestavě hostů.
46
Nizozemská reprezentace byla v první půli aktivnější, vytvořila si i o něco málo více šancí. Většinou se ale jednalo spíše jen o náznaky, Kolumbie rozhodně nehraje druhé housle. O vítězi tedy rozhodne druhá půle.
Druhá půle začne cca ve 21:36.
45+2
Van der Vaarta též nahrazuje Fer.
44
Aguilar fauluje u postranní čáry a dostává žlutou kartu.
44
De Jonga nahrazuje Narsingh.
43
Kolumbijci vhazují na útočné půli.
41
De Jong padá ve vápně po souboji se soupeřem, pokutový kop se pískat nebude.
40
Medina potrestán žlutou kartou za faul u postranní čáry.
38
Oranjes pokračují v poklidné kombinaci, v deseti se ale bude překonávat obrana hostů hůře.
36
Domácí útočník Lens se rukou ohnal po obránci Kolumbije, nyní je zaslouženě vyloučen.
33
Hosté jsou v posledních minutách aktivnější a častěji na útočné půli. Dočkáme se první branky?
31
Kolumbijci se snaží uklidnit hru a postupně si vytvořit tlak.
28
Tato standardní situace ale domácím nevyšla.
27
Falcao se snaží přemluvit rozhodčího, přímý kop z nebezpečné vzdálenosti ale Kolumbijce nemine – domácí tak mají zajímavou šanci.
25
De Jong si musí převázat kopačku, míč i tak drží domácí.
24
Kolumbijcům se na útočné polovině nedaří, časté chyby v přihrávkách tým hodně trápí.
22
K vidění byla v Amsterdam areně zatím jedna velká šance, na další zatím čekáme.
20
Kolumbijské záloze se podařilo zpomalit domácí brejk, Nizozemci ale pokračují v kombinaci.
19
A znovu předvádí brankář domácích Cillessen včasný výběh proti nebezpečnému míči za domácí obranu.
18
Kolumbijci jsou zatím častěji v defenzivní činnosti, než v té ofenzivní. Domácí výběr zatím potvrzuje roli mírného favorita.
16
Strootman dostal perfektní míč za obranu, bohužel mu ale nevyšlo zpracování.
14
Od branky odkopává Mondragón.
13
Cillessen zachraňuje situaci včasným vyběhnutím a odhlavičkováním míče do bezpečí.
12
Nizozemci postupnou kombinací přecházejí na útočnou půli.
11
Domácí obrana zatím ale pracuje na jedničku.
10
Zapata odebral míč soupeři a zakládá brejk Kolumbie.
9
Kombinace hostů na útočné půli končí nepřesnou přihrávkou, vhazují tak Nizozemci.
7
Obrovskou šanci měli Nizozemci! Nádhernou dalekonosnou střelou nejprve trefili domácí tyč. Míč se odrazil k van der Vaartovi, který místo toho, aby trefil prázdnou branku, zbrkle minul.
5
Hosté vyrobili útočný faul, balon stále drží domácí.
3
Od brány rozehrává Cillessen.
2
Domácí začínají rychlou kombinací na útočné půli.
1

Nizozemsko: Cillessen – Blind, de Jong, Depay, Lens, Schaars(C), Strootman, van der Vaart, van der Wiel, Veltman, Vlaar. Trenér: Louis van Gaal.
Náhradníci: Stekelenburg, Krul – Janmaat, Pröpper, de Guzmán, Fer, Narsingh, van Aanholt, de Vrij.

Kolumbie: Mondragón – Aguilar, Armero, Cuadrado, Falcao, Gutierrez, Medina, Mondragon, Rodriguez, Sánchez, Valdez, Zapata.Trenér: José Néstor Pekerman.
Náhradníci: Mejía, Ramírez, Bacca, Vargas, Álvarez, Valencia, Guarín, Martínez, Muriel, Perea, Torres, Medina, Ibarbo..
Přátelské střetnutí Nizozemska a Kolumbie začíná ve 20:30, nenechte si tedy ujít podrobnou onlajn reportáž.
Kolumbijci sehráli své poslední utkání 14. listopadu, to když venku porazili překvapivě Belgii 2:0. Jednalo se o přátelské utkání. Z posledních sedmi odehraných zápasů mají Kolumbijci pět výher, jednu remízu a jednu prohru.
Tyto dva týmy se zatím ještě nepotkaly. Hrát se bude v Amsterdamu, zde se Nizozemcům pravidelně daří. Z posledních sedmi odehraných reprezentačních zápasů nizozemská reprezentace čtyřikrát vyhrála, třikrát si připsala remízu. Ve svém posledním utkání hrála doma s Japonskem, se kterým remizovala 2:2.
Příjemný podvečer s fotbalem, čeká nás přátelské střetnutí mezi domácími Nizozemci a hosty z Kolumbie. Přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.