Hezký zbytek čtvrteční noci a u dalších sportovních přenosů na shledanou.
Skončilo nám utkání MS U20 mezi Španělskem a Francii, ve kterém Španělé porazili Francii 2:1 góly Alcacera a Jesého. Za Francii v nastavení snížil Vion.
90+3
90+3
Aketxe v závěru zkoušel přelobovat Areolu, ale neuspěl.
90+2
Už to mohlo být 2:2. Francouzům málem pomohl španělský brankář, který nedokázal zpracovat malou domů.
90+1
Francie právě vstřelila branku!
Tak přeci drama v závěru. VION se dokázal uvolnit a zároveň dokázal překonat i Španělského brankáře.
90
Hlavní rozhodčí nastaví v druhém poločase 3 minuty.
89
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Jesé, přichází Aketxe.
87
Francouzi i když prohrávají zkouší stále napadat, ale Španělé v klidu kontrolují.
86
Centr do pokutového území vyboxovává do bezpečí Areola.
86
Španělé budou zahrávat rohový kop.
85
Francouzi z nenadání trefují tyč branky Španělska!
82
Španělé si zápas vyloženě užívají, je vidět že je fotbal baví.
77
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Thauvin, přichází Vion.
81
Umtiti si pomohl nedovoleně a uviděl žlutou kartu. Je to jeho druhá žlutá karta na turnaji a další zápas si nezahraje.
77
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Rubén, přichází D.Suarez.
75
Obraz hry se nezměnil. Španělé stále kombinují, Francouzi se nedokážou prosadit.
73
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Lemina, přichází Sabaly.
70
Gaya se pokusil dostat do zakončení, ale neuspěl.
70
Standardní situace pro Španěly ze středu hrací plochy, kterou rozehráli Španělé nakrátko.
69
Nyní uzavřeli Francouze na jejich polovině.
68
Španělé stále kombinují a zkouší se dostat do zakončení.
66
Francouzi po druhém gólu úplně odpadli. Španělé s přehledem kontrují míč na svých kopačkách.
65
Alcacer to zkusil z hranice pokutového území, ale trefil to pouze do prostřed, kde stál připravený Areola.
63
Španělé teď drží míč na svých kopačkách, a nikam s míčem moc nespěchají.
61
Pokus o přihrávku do pokutového území Španělů končí v zázemí.
60
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Ngando, přichází Bosetti.
57
Ovšem i Španělé dokážou udělat chybu v obraně. Francouzi ji ovšem nedokázali využít.
57
Tohle byla studená sprcha pro Francouze, Španělé jsou teď aktivnější.
56
Španělsko právě vstřelilo branku!
Francie je v druhém poločasu lepším týmem, ale vlastní chybou v obraně poslala do úniku JESÉHO, který střelou po zemi k levé tyčce dává druhý gól.
54
U míče jsou nyní Španělé, zkouší to kombinační hrou. Ovšem zatím si nedokážou přihrát tak, aby se dostali do ohrožení branky soupeře.
52
Francouzi jsou v druhém poločasu hodně aktivní, mají více ze hry a drží míč častěji na svých kopačkách. Španělé zatím vyčkávají. To by se jim ale nemuselo vyplatit.
50
Další přihrávka za obranu Španělů končí zvednutým praporkem asistenta rozhodčího.
49
Pokus Francouzů o přihrávku za obranu Španělů končí ofsajdem.
48
Centr do pokutového území našel jen španělské obránce, kteří hlavou odvracejí do bezpečí.
47
Na druhé straně pokus o centr do pokutového území odvrací španělští obránci na rohový kop.
47
Francouzi to zkouší kombinační hrou se dostat do předu.
46
Šanci Francouzů zastavuje ofsajd.
46
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Campaña, přichází Suso.
46
Skončil nám první poločas zápasu Španělsko – Francie, ve kterém Španělé vedou od 23. minuty gólem Alcacera.
45+1
45+1
Jesé trefuje v závěru tyč francouzské branky!
45
Hlavní rozhodčí nastaví v 1.poločase 1 minutu.
44
Gaya zkoušel centrovat do pokutového území, ale našel pouze brankáře Francie.
42
Španělé to stále zkouší, ovšem Francouzi dobrým napadáním je vyhnali na jejich polovinu.
42
Španělé to zkouší na druhé straně kombinační hrou. Uzavřeli je na jejich polovině. Ovšem chybí tomu to – dostat se do zakončení.
41
Thauvin centroval do pokutového území, našel Sanogo, který hlavou branku Španělů ovšem přestřelil.
41
Francie bude zahrávat rohový kop.
39
Nyní se nám hraje opět převážně ve středu hřiště. Šance na obou stranách kazí nepřesné přihrávky, nebo dobré napadání soupeřů.
38
U míče jsou Španělé a zkouší to dopředu kombinační hrou.
38
Jesé vyzkoušel pozornost Areoly z levé strany.
37
Opět je tu pokus o kombinaci Francouzů, ovšem Španělé vystihli přihrávku a okamžitě to zkouší dopředu.
36
Zouma na poslední chvíli zachraňuje před jedním z útočníku Španělska skluzem do autu.
34
Thauvin měl na hlavě vyrovnání. Centrovaný míč do pokutového území ho našel přesně, ovšem jeho střela hlavou už tak přesná nebyla.
35
Thauvin utekl španělské obraně, ale ve finále střílel nepřesně.
34
Centrovaný míč do pokutového území odkopávají Francouzi do bezpečí.
33
33
Na druhé straně šanci Francouzů zastavuje ofsajd.
32
Pokus o průnik do pokutového území Francie zastavuje na poslední chvíli jeden z obránců Francie.
31
Nyní je opět hra ve středu hřiště. Oba týmy to zkouší kombinačně dopředu, ale do zakončení se nikdo nedostal.
30
Španělé trefili ze standardní situace pouze zeď.
28
Lemina si pomohl nedovoleně, bude z toho standardní situace pro Španěly. A navíc uviděl žlutou kartu od rozhodčího.
27
Ovšem nepřesnou přihrávkou přicházejí o míč a Španělé to zkouší dopředu kombinační hrou.
25
Francouzi se ovšem nevzdávají a zkouší to dopředu kombinační hrou.
23
Centrovaný míč do pokutového území našel úplně volného PACA ALCACERA, který střelou k levé spojnici branky Francie dává úvodní gól.
22
Hraje se nám opět převážně ve středu hřiště, nikdo se teď nedokáže dostat do zakončení.
20
... ovšem nepřesnou přihrávkou přicházejí o míč.
19
Rozehraný roh na krátko vystihli obránci Francie a zkouší to hned dopředu...
19
18
Francouzi dobrým napadáním vyhnali Španěly kombinovat až na jejich polovinu.
17
Španělé rozehráli standardní situaci nakrátko a zkouší to kombinační hrou.
17
Francouzi si pomohli faulem. Bude z toho standardní situace, asi 10 m od středové čáry na polovině Francie.
16
U míče jsou nyní Španělé, kombinují na polovině Francie, ale zatím se do zakončení nedostali.
14
Gaya to zkoušel z levé strany k pravé tyčce, ale bránu Francie netrefil.
14
Centr do pokutového území nikoho z španělských hráčů nenašel.
13
Jesé utekl na pravé straně hřiště obraně Francie. Jeho střelu k levé tyčce konečky prstů vytěsňuje brankář Francie na rohový kop.
12
Hra se nám nyní opět ustálila, hraje se opět ve středu hřiště. Šance na obou stranách končí na nepřesných přihrávkách.
10
Na druhé straně šanci Španělů zastavuje ofsajd.
9
Obrovská chyba Španělské obrany! Thauvin vybojoval míč, a šel sám na brankáře Španělů. Mohl se ho zeptat, kam to chce, ale napálil to pouze do něho.
8
Španělé si pomohli útočným faulem na hranici pokutového území Francie a přišli o míč.
7
Rubén se zkoušel prosadit na pravé straně hřiště, ale neuspěl.
6
Stále se nám hraje ve středu hřiště. Nikdo se zatím nedokázal dostat do zakončení a následnému ohrožení branky soupeře díky nepřesným přihrávkám, případně dobrými zákroky soupeřovi obrany.
5
Už to neplatí, nepřesná přihrávka na druhé straně připravuje o míč Španěly.
5
A opět Francouzi získali míč a nepřesnou přihrávkou o něj přišli. U míče jsou opět Španělé.
4
Nepřesná přihrávka připravuje Francouze o míč. Zatím se nám hraje převážně ve středu hřiště. Obrany obou soupeřů brání výborně a nepouští nikoho do zakončení.
3
U míče jsou stále Španělé, stále to zkouší kombinační hrou. Francouzi dobře napadají a tak jsme zatím žádnou vážnou šanci neviděli.
2
Španělé to zkouší dopředu kombinační hrou.
1
Nepřesná přihrávka připravila Španělé o míč, ovšem Francouzi přechod do rychlého protiútoku nezvládli. U míče jsou znovu Španělé.
1
Do úvodního poločasu rozehrávali Španělé.
1
Nyní nám zní státní hymny obou celků.
Hráči právě nastoupili na hrací plochu s rozhodčími.
Hezký den, hráči už jsou připraveni v tunelu. Za chvíli nastoupí na hřiště.

Španělsko: Sotres – José Gaya, Derik, Campaña, Rubén, Alcácer, Jesé, Llorente, Saúl, Oliver, J.Otto

Francie: Areola – Foulquier, Zouma, Umtiti, Kondogbia, Sanogo, N'Gando, Digne, Lemina, Veretout, Thauvin

Rozhodčí: Jonas Eriksson – Mathias Klausenius, Daniel Waernmark.
Francie :
Francouzi jsou na druhém místě skupiny A. Ze dvou zápasů získali zatím 4 body za 1 vítězství a 1 remízu a k jistotě postupu potřebují dnes bodovat. I když porážka, za určitých okolností jim na postup do dalších bojů může taky stačit.
V prvním zápase porazili Francouzi Ghanu 3:1. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém diváci branku neviděli. V druhém poločasu už začaly padat góly. Prvního gólu se dočkali diváci až v 65 minutě, kdy se za Francii prosadil Geoffrey Kondogbia a hned vzápětí zvýšil stav na 2:0 Yaya Sanogo. Francie dokázala do konce zápasu dát ještě jeden gól zásluhou Jean-Christophe Bahebeck. Za Ghanu dokázal 5 minut před koncem snížit na konečných 3:1 Richmond Boakye.
V druhém zápase remizovali s USA 1:1. Francouze poslal v druhém poločase do vedení gólem z penalty Yaya Sanogo a za USA v kritické minutě 85. snižoval na konečných 1:1 Daniel Cuevas (V prvním zápase rovněž dostali Francouzi gól v 85 minutě).

Nejlepší střelci:
1. Yaya Sanogo 2 góly (1 gól z penalty)
2. Geoffrey Kondogbia 1 gól
3. Jean-Christophe Bahebeck 1 gól
Španělsko :
Španělé suverénně vedou skupinu A, neboť ze dvou odehraných zápasů zatím ani jeden neprohráli a mají 6 bodů.
V prvním zápase porazili Španělé, i když herně nepřesvědčili, tým USA 4:1. V 5 minutě šli gólem Jesého Rodrígueze do vedení. Před koncem prvního poločasu zvýšil náskok Gerard Deulofeu a hned za 2 minuty svým druhým gólem Jesé Rodríguez upravil stav prvního poločasu na 3:0. V druhém poločasu se ještě prosadil svým druhým gólem Gerard Deulofeu a v závěru snížil za USA na konečných 4:1 Luís Gil.
V druhém zápase porazilo Španělsko Ghanu 1:0, kdy zápas rozhodl v 13. minutě Jesé Rodríguez.