Infarktový závěr prožívají hráči i fanoušci Spartaku Hulín. Nebezpečnou akci hostí nevyužili.
Utrapený Spartak nevyužil další Holovský. Pohotově zasáhl brankář Jelínek .
Žlutou kartu dostává Kavumbagu (FC Viktoria Otrokovice).
85'
Bahounek dostal přihrávku a z 20ti metrů branku přestřelil.
83'
Střídající Bahounek získal míč a dovedl jej až k brankové čáře, kdy následoval rohový kop.
82'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Kirschner, přichází Bahounek.
79'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Ondřejka, přichází Hradil.
78'
Žlutou kartu dostává Chwaszcz (FC Viktoria Otrokovice).
76'
Důležitá branka pro hostující mužstvo. Branku vstřelil Dominik Pěnička
73'
Opět nevyužitá tutovka domácích, konkrétně Lukáše Motala a poté propadnuty míč po rohovém kopu opět nevyužitý.
70'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Malenovský, přichází Tureček.
69'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Zábojník, přichází Slaný.
68'
Michal Šrom hlavou mohl uklidnit domácí mančaft, bohužel branku minul.
65'
Václav Ondřejka nevyužil další golovky a z velkého vápna vysoko přestřelil.
65'
64'
Žlutou kartu dostává Michálek (SK Spartak Hulín).
61'
Ve velké šanci byl Kavumbagu. Domácí se semkli a Otrokovice nenechali vyrovnat.
60'
Po přihrávce Motala na Ondřejku získali míč hosté. Dále toho nijak nevyužila a u míče je kapitán Zlámal
57'
Pěnička zneškodnil akci domácích.
55'
Jasenský při PVK na střelil pouze zeď domácích.
51'
Parádní centr připravil domácí Dvořáček poté minul branku hlavou Michal Šrom.
49'
Ošetřovaný Juráň se vrací do hry.
46'
45'
41'
Výborně míč lapil Jakub Dostál.
41'
PVK LUKÁŠE VYSOKOU NAD BRANKOU.
40'
Faulovany Lukáš Motal kope pvk.
36'
Šimon Chwaszcz vybojoval míč, poté si jo nechal Michalem Vyskočilem sebrat. U míče jsou domácí.
35'
Pěnička dostal přihrávku a poté míčem trefil jen kapitána domácích. Ale
32'
Michal Šrom z velkého vápna přestřelil branku hostí.
31'
Hosté se pustili do protiútoku, který zakončili pouze nastřelnou tyčkou.
28'
Domácí si vytvořili golovou šanci. Bohužel míč těsně minul břevno branky.
24'
Další slibná šance Viktorky. Opět měl gól na kopačkách Tomáš Mlýnek, který minul vzdálenější tyč.
23'
Centr z pravé strany zlikvidoval hráč domácích
23'
Na míči jsou domácí
16'
Mlýnek Tomáš mohl srovnat skóre. Po výborné akci hostí u lajny a poté v malém vápně minul branku.
10'
Nedáš dostaneš. Domácí Spartak se ujímá vedení po brance Martina Vyskočila, který míč hlavou umístil do branky Pavla Jelínka.
9'
Dvě nebezpečné šance si připravila Viktorka. Kavumbagu nejdříve sám a poté po centru hlavou těsně nad branku.
6'
Brankář Jelínek se musel proletět vzduchem, kdy Lukáš Motal připravil krásnou střelu, bohužel těsně nad břevno.