MSFL - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Benešov : Hulín - 30. března 2019   15:00

D. Benešov
D. Benešov
66' Adamík
1:2
(0:1)
Hulín
Hulín
6' Vyskočil   • 90+2' Josl
D. Benešov
Skroch, Karčmář, Baránek, Gross.
Ogrodník – Zaoral, Mayer.
Hulín
Machalický, Minář, Koláčný, Tureček, Vyskočil.

Já se s vámi odsud loučím a děkuji za pozornost. Přeji hezký zbytek víkendu a všem Arnoštům vše nejlepší k svátku!
Tak to je pro domácí tým hořký konec! Po zpackaném úvodu utkání se v 63. minutě podařilo Patriku Rubému srovnat na 1:1 a vypadalo to, že tak zápas i skončí. V poslední minutě ovšem rozhodčí Vlastimil Ogrodník udělil červenou kartu Ondřeji Adamíkovi a hlavně nařídil pokutový kop. Toho se ujal Tomáš Josl, který předtím nevyužil několik šancí, tuto však s přehledem proměnil. SK Spartak Hulín si tak připisuje velmi cenné tři body.
90+2'
90+2'
Hulín právě vstřelil branku!
A TOMÁŠ JOSL nabídnutou šancí nepohrdl, poslal balón k levé tyči a nepochybně rozhoduje dnešní utkání!
90'
A aby toho nebylo málo, Ondřej Adamík za urážení rozhodčího dostává červenou kartu!
90'
V poslední minutě rozhodčí odpískal penaltu Hulína! Stalo se tak po velmi kontroverzním zákroku na druhé straně, tam však sudí zůstal v klidu. Tady dokonce domácí kapitán Tomáš Moravec dostává žlutou kartu!
89'
Tomáš Josl měl již několikátou dobrou příležitost, přízemní střela ovšem neměla dostatečnou razanci.
88'
Také je k vidění více faulů, tempo se hodně vystupňovalo, ale více šancí si vytvářejí hosté.
86'
Hosté rozehrávali další rohový kop z pravé strany, ke konci utkání se snaží rozhodnout.
85'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Smrčka, přichází Minář.
84'
V pokutovém území před Chvějou spadl jeden z hostujících útočníků, vypadalo to na faul. Sudí Vlastimil Ogrodník ovšem penaltu nepíská.
83'
Vysoký míč se snesl na vzdálenější tyč k Michalu Šromovi, ten ale z ostrého úhlu trefuje jen boční síť.
82'
Hra je teď stále nahou – dolů, hosté budou rozehrávat roh z pravé strany.
81'
Z této akce nic nebylo, domácí naopak předvedli rychlý protiútok, míč se kutálel v šestnáctce a se štěstím se k němu dostal hulínský obránce.
80'
Hulín má možnost rozehrávat aut z bezprostřední blízkosti, Tomáš Josl se určitě pokusí o dlouhé vhození.
79'
Skroch si našel v šestnáctce povedený centr, jeho hlavička už ale tolik povedená nebyla, Jelínek si pro ni vyběhl a uklidnil situaci.
78'
Hulínští si při kombinaci u pravé čáry nerozuměli, čímž jednoduše odevzdávají balón soupeři.
77'
Z toho nic není, míč končí za bránou a Filip Chvěja bude odkopávat.
76'
Na druhé straně neměl moc prostoru Tomáš Josl, přesto však zvládl poslat hodně dobrou střelu na bránu, bude z toho roh hostujícího týmu.
75'
Daniel Skroch oplývá energií, a tak rychlým napadáním donutil hostujícího obránce odkopnout míč do zámezí.
74'
Rohový kop Dolního Benešova končí skoro dřív, než vůbec začal, kvůli útočnému faulu.
73'
Ondřej Adamík si za běhu zpracoval míč a pálil z dobré pozice, střela mu sice vůbec nesedla ale obránce Hulína balón tečoval jen těsně vedle Jelínkovy klece!
72'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Vyskočil, přichází Koláčný.
71'
Domácí obránce skvělou hlavičkou zachraňuje velkou šanci soupeře na vlastním brankovišti.
71'
Žlutou kartu dostává Pospíšil (SK Spartak Hulín).
70'
Oba týmy si už dávají pozor v obranné činnosti a s napadáním to nepřehánějí.
69'
Tomáš Josl v obrovské rychlosti velmi tvrdě srazil domácího hráče, Dolní Benešov tedy bude rozehrávat z vlastní poloviny.
67'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Novák, přichází Skroch.
66'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Poměrně nenápadný centr z dálky napravo končí až v brance zásluhou ONDŘEJE ADAMÍKA, který vyrovnává skóre!
65'
Jakub Býma se hnal za dlouhým nákopem, nedostal však téměř žádný prostor a hlavně čas na zpracování.
64'
Centr hostů z poloviny letěl až skoro do nebe, takže Chvěja odkopává od brány.
62'
Žlutou kartu dostává Rubý (FC Dolní Benešov).
62'
Naopak hosté si s rozehrávkou z půlící čáry dávají na čas a nikam nespěchají.
61'
Velmi rychle domácí rozehráli autová vhazování na levé straně, Tomáš Gebauer ale neudržel míč moc dlouho.
60'
Faul u poloviny hřiště dává míč týmu Hulína.
59'
Benešovský útočník si skvěle zpracoval balón na hranici pokutového území a z otočky trefil břevno!
58'
Domácí dobře napadají, a tak musel soupeřův obránce z nouze míč odkopnout do autu.
57'
Útočný faul před Chvějou zastavuje hulínskou akci.
56'
Tentokrát se trochu nečekaně do šance dostal Vyskočil, z velké blízkosti mu však střela vůbec nesedla.
55'
Filip Chvěja si zahrával s osudem, když po zemi přihrával nakrátko svému obránci. Ten byl ale otočený zády a vůbec balón nečekal, takže mu ho sebral Filip Smrčka a měl obrovskou šanci.
54'
Rohový kop zahrávali benešovští, dlouho se nikdo nemohl dostat k balónu, nakonec z levé strany pálil domácí hráč mimo.
53'
Michal Šrom hezky proběhl po levé straně a v pokutovém území nasadil domácímu obránci jesle, potom byl ale zastaven hraničním zákrokem a klidně z toho mohla být penalta.
51'
Nyní to hosté zkoušeli po autu z druhé strany, efekt byl ale úplně stejný jako před minutou.
50'
Na druhé straně dlouhý centr zleva není přesný a končí v zámezí. Filip Chvěja bude odkopávat.
49'
Pavel Jelínek měl velké problémy se skákavým nákopem před vlastní branku, nakonec ukrývá míč v náručí.
48'
Po pěkné kombinaci z levé strany se přímo před Chvějou dostal ke střele Martin Tureček, jeho pokus byl zblokován domácím obráncem.
46'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Pecuch, přichází Baránek.
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Býma, přichází Karčmář.
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Sedláček, přichází Tureček.
46'
Dolnímu Benešovu se vůbec nepovedl vstup do dnešního utkání, domácí hráči nebyli schopni si předat jedinou přesnou nahrávku. Hosté toho stihli využít, když hned první rohový kop usměrnil do brány Martin Vyskočil. Postupně se benešovští začali probouzet, příliš problémů však Pavlu Jelínkovi v bráně Hulína nenadělali.
45+1'
45+1'
V posledních chvílích ještě hosté získávají šanci v podobě přímého kopu.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
44'
Akce ovšem končí kvůli útočnému faulu, domácí brankář má klid na rozehrávku.
43'
Další nedovolený zákrok předvedli domácí u rohového praporku. Hulín bude rozehrávat z blízkosti Chvějovy brány.
42'
S dalekým centrem měli benešovští před vlastní bránou problémy, nakonec situaci jistí odkopem přes půlku.
42'
Marek Strakoš nevybíravě fauloval na polovině hřiště, za což dostává žlutou kartu.
40'
Po levé straně to ale nešlo, domácí obrana se totiž zodpovědně vrátila a nedovolila žádné ohrožení svého brankáře.
39'
Centr do ohně hasí hosté odklizením míče na roh. I s ním si hulínští poradili a rychle obracejí hru směrem ke Chvějovi.
38'
Labuda však dokázal vybojovat přímý kop po faulu Martina Vyskočila, který dostává žlutou kartu.
37'
V hulínském pokutovém území operoval Labuda, proti přesile obránců ovšem neměl kudy pokračovat v akci.
36'
Šrom utekl po pravé straně a posílal přízemní nahrávku před bránu, tam však jeho spoluhráč fauloval Tomáše Moravce, který zůstal chvíli ležet v bolestech.
35'
Z toho nakonec nic není, neboť domácí obrana zvládá odkopnout balón k polovině hřiště.
34'
Michal Šrom kroutil střelu levačkou, Chvěja výborným zákrokem vyráží míč na rohový kop.
34'
Benešov měl problémy na vlastní polovině, hasit je musí až Filip Chvěja pohotovým vyběhnutím.
33'
Jeden z dalších takových nákopů opět končí za Jelínkovou bránou, což znamená další dlouhou rozehrávku.
32'
Ani jeden z týmů se teď moc nerozpakuje co se týče taktiky. Nákopy létají z jedné strany na druhou.
31'
Trojice domácích hráčů presovala na pravé straně, od jednoho z nich však balón míří do zámezí. Jelínek bude odkopávat od brány.
30'
Rozehrání se ujal Patrik Rubý a rozhodl se zakončit. To se mu ale vůbec nepovedlo a míč letí mimo.
29'
Filip Labuda vybojoval přímý kop na samé hranici pokutového území soupeře, tohle bude velká šance!
28'
Roh zprava přímé ohrožení branky nepřinesl, hulínští ovšem ještě pokračuí v akci.
27'
Před brankou domácích skákal balón u hostujícího kapitána Jaroslava Zlámala. Ten ho napálil vší silou a po zásahu jednoho z obránců z toho bude roh.
26'
Ve vlastní šestnáctce byl faulován David Kostka, kterému se dlouho nechtělo zvedat. Už ale zase běhá a pomáhá založit útočnou akci.
25'
Dlouhý aut však nenašel nikoho z plánovaných adresátů, a tak hulínští odklízejí míč do bezpečí.
24'
Benešovští vybojovali vhazování z nadějné pozice na levé straně.
23'
Z ní přišel dlouhý nákop směrem k Jelínkově svatyni. Domácí ale dnes výrazně ztrácejí v hlavičkových soubojích, proto i tento skončil za bránou.
22'
Po tvrdém zákroku se jeden z domácích hráčů těžce zvedal z trávníku kousek za půlící čarou. Následuje standardní situace.
21'
Ondřej Adamík v blízkosti soupeřova pokutového území dobře napadal, jenže nedokázal správně zpracovat balón. Ten od něj míří do zámezí.
19'
Hosté tuto akci rozehráli nejprve nakrátko, poté ale přišel centr do ohně. Útočná hlavička letěla jen těsně nad břevno!
18'
Po vhazování na pravé straně byl faulován Vyskočil, jehož tým bude rozehrávat přímý kop z dobré vzdálenosti.
17'
Další vysoký balón letěl do šestnáctky tentokrát z druhé strany, Jelínek k němu měl nejblíž, a tak si pro něj s chutí vyskočil.
16'
Konečně to ze strany domácích vypadalo celkem nadějně. Po centru před bránu zleva si nabíhalo hned několik hráčů v modrém, ani jeden z nich však nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče.
15'
Hulín na útočné polovině fauloval, Dolní Benešov tedy bude rozehrávat přímý kop.
14'
Uklidnění nacházejí domácí v přihrávce gólmanovi na jistotu.
13'
Benešovským se zatím nedaří vůbec nic, z vlastní poloviny odkopávají míč jenom do autu.
12'
Hulín rozehrával další rohový kop, nyní z levé strany. Opět nejvýše vyskočil jeden z útočníků, pokus hlavičkou trefil tyčku!
11'
První náznak šance ze strany domácích, dva hráči se prohnali po levé straně. Nákop na bránu ale byl příliš vysoký, Pavel Jelínek proto může v pohodě odkopávat.
10'
Tentokrát ale útočící hráč netrefil bránu, Chvěja se rozhodl rychle rozehrát.
9'
Hosté budou rozehrávat další rohový kop ze stejné strany jako minule.
8'
Faul na útočné polovině domácích opět předává míč na nohy Hulínským obráncům.
7'
Dolní Benešov působí hodně ospalým dojmem a zatím se mu nedaří ani dobře rozehrát.
6'
A rohový kop je úspěšný! MARTIN VYSKOČIL vyskočil ve vápně nejvýš a hlavičkou otevírá skóre.
5'
Máme tady první rohový kop, který vybojoval hostující Hlučín z pravé strany.
4'
Domácí brankář Filip Chvěja zklidňuje situaci a bude odkopávat dlouhý centr.
3'
Na útočnou polovinu se poprvé dostává i domácí tým, rychle se ale hra obrací zpátky.
2'
Už to vypadalo že útočník Hulína po kličce v pokutovém území vystřelí, to se mu nakonec nepovedlo, naopak poté fauloval.
1'
Hosté začínají aktivním pressingem, díky němuž vybojovali autové vhazování v blízkosti soupeřovy šestnáctky.
1'

FC Dolní Benešov: Chvěja – Novák, Býma, Rubý, Moravec (C), Adamík, Gebauer, Labuda, Haas, Strakoš, Pecuch.
Náhradníci: Skroch, Karčmář, Baránek, Gross.

SK Spartak Hulín: Jelínek – Smrčka, Kostka, Pospíšil, Ondřejka, Šrom, Vyskočil, Oulehla, Josl, Zlámal (C), Sedláček.
Náhradníci: Machalický, Minář, Koláčný, Tureček, Vyskočil.

Rozhodčí: Ogrodník – Zaoral, Mayer.
Předchozí vzájemný zápas:

18.8.2018 Hulín – Dolní Benešov 0:3
SK SPARTAK HULÍN

Hosté mají v jarní části úkol jasný – udržet se v MSFL. Pouhých 15 bodů na jejich kontě totiž stačí jen na poslední nesestupové 14. místo. Z něj je bude chtít sesadit Rýmařov, jenž má o dva body méně, ale také o jedno odehrané utkání méně. Naopak před sebou má Hulín v tabulce Vrchovinu, na kterou ztrácí čtyři body.

FC DOLNÍ BENEŠOV

Domácí celek se momentálně s 22 body nachází na 11. místě. Do konce sezóny se určitě chce posunout výše, týmy před sebou má totiž „na dostřel“ – na osmé Velké Meziříčí ztrácí pouhé dva body a celý střed tabulky je dost vyrovnaný. Zezadu se na Benešov tlačí Hodonín, který má jen o jeden bod méně.

Valašské Meziříčí – Dolní Benešov 0:3
Dolní Benešov – Uherský Brod 0:1