MSFL - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hulín : Hlučín - 23. března 2019   15:00

Hulín
Hulín
18' Tureček  • 32' Josl  • 75' Šrom
3:2
(2:1)
Hlučín
Hlučín
12' Kraut   • 48' Foltyn
Hulín
Machalický – Smrčka, Minář, Koláčný, Rožek, Mi. Vyskočil.
Křepský – Richtár, Volek
Hulín
Hlučín
Kolenko – Dostál, De Carvalho, Pyclík, Hudeczek, Jančík, Vengřinek.

90+3'
90+2'
Hlučín se už zoufale pokouší o vyrovnání, ale Hulín se osvobozuje odkopem.
90+2'
Žlutou kartu dostává Kryštof Jančík (FC Hlučín).
90+1'
Hulín si jde za vítězstvím a ještě se něco snaží vymyslet na útočné polovině.
90'
Hlučín se ještě pokouší s výsledkem něco udělat. Prozatím získává autové vhazování u půlící čáry.
87'
Hosté už velmi dlouhou chvíli hrají jen na své polovině. Mezitím jim už docela dost začíná docházet čas na vyrovnání.
86'
Domácí útočili až do teď. Poté hosté získávají odkop pro svého gólmana.
85'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Michal Šrom, přichází Viktor Rožek.
84'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Josef Opatřil, přichází Kryštof Jančík.
84'
Spartak získává cenné sekundy útočením. Nyní získává rohový kop.
82'
Hlučín se ještě nevzdává. Nyní získal nadějnou standartku, kterou se jistě pokusí využít.
80'
Domácí se nakonec díky aktivnímu napadání dostali k míče a málem i k šanci, ale tu hosté nakonec nedovolili.
78'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Martin Vyskočil, přichází Jiří Koláčný.
78'
Hulín se snaží získat co nejvíce času napadáním, což se mu zatím celkem daří.
75'
Hulín právě vstřelil branku!
Autorem branky je MICHAL ŠROM.
69'
Žlutou kartu dostává Jakub Mac (FC Hlučín).
68'
Hulín se dostal do nadějného zakončení, ale střelu z dálky skvěle zlikvidoval Kodeš.
66'
Hraje se hlavně kolem středová čáry. Týmy se tam v držení míče střídají a nikdo se nemůže dostat do útoku.
65'
Hlučín je po vstřelené brance aktivnější a chce předvézt druhý obrat v zápase.
61'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Tomáš Josl, přichází Filip Smrčka.
48'
Hlučín právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARTIN FOLTYN.
46'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Robin Štefek, přichází Ondřej Pyclík.
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Jan Kodeš, přichází Tomáš Vengřinek.
46'
V prvním poločase jsme mohli pozorovat ofenzivní fotbal, který lépe zvládli domácí. Ti dokonali obrat, takže vedou 2:1.
45'
42'
Domácí už chtějí dohrát první poločas v klidu a proto získávají čas kombinací na vlastní polovině.
39'
Žlutou kartu dostává Dominik Kraut (FC Hlučín).
36'
Hulín je po vstřelení druhé branky velmi aktivní a zkouší se prosadit o potřetí.
35'
Žlutou kartu dostává Robin Štefek (FC Hlučín).
32'
Autorem branky z pokutového kopu je TOMÁŠ JOSL.
30'
Po dlouhé době se k míči dostal i Hulín, ale ten zakončil svůj útok pouze nepřesnou střelou.
28'
Hlučín i přesto, že ztratil vedení, nikam nespěchá a směrem dopředu jde hlavně pomocí přesné kombinace.
26'
Hosté svůj útok zakončili nepřesnou střelou a rozehrávat tak bude Jelínek.
24'
Útok domácích končí pouze v zámezí a odkopávat tak bude Kodeš.
23'
Po vstřelené brance se Spartak pokouší o dokonání obratu, ale hosté zatím úspěšně odolávají.
19'
Hlučín se po dlouhé době žene opět dopředu a pokouší se o vstřelení druhého gólu.
18'
Autorem branky je MIROSLAV TUREČEK.
17'
Hosté faulují na polovině hřiště a domácí se tak mohou pokusit o vyrovnání.
15'
Hulín se okamžitě po obdržené brance pokouší o vyrovnání, ale ani po autovém vhazován se do šance nedostal.
12'
Autorem branky je DOMINIK KRAUT.
12'
Po úspěšné obraně se hosté snaží dostat do protiútoku, ale domácí žádnou šanci nedovolili.
10'
Hlučín nyní získává nadějnou standartku, ze které přišlo nadějné zakončení, ale Jelínek skvěle zasáhl.
5'
První roh zápasu získává Hulín, ale centr na přední tyčku v klidu hosté pokryli.
3'
Zápas začíná v klidném tempu, nikdo nechce nic riskovat. Nyní na své polovině klidně kombinuje Hulín.
2'
Hlučín začíná utkání s míčem na kopačkách a zatím se nikam nehrne. Klidně kombinuje na vlastní polovině.
1'

SK Spartak Hulín: Jelínek – Kostka, Pospíšil, Ondřejka, Šrom, Ma. Vyskočil, Oulehla, Josl, Tureček, Zlámal (C), Sedláček.
Náhradníci: Machalický – Smrčka, Minář, Koláčný, Rožek, Mi. Vyskočil.

FC Hlučín: Kodeš – Heiník, Žižka (C), Málek, Opatřil, Foltyn, Dostál, Mac, Štefek, Kodeš, Kraut.
Náhradníci: Kolenko – Dostál, De Carvalho, Pyclík, Hudeczek, Jančík, Vengřinek.

Rozhodčí: Křepský – Richtár, Volek.
SK Spartak Hulín
Hulín je na tom velmi špatně a potřebuje body jako sůl. Nyní se totiž nachází na patnáctém, sestupovém místě. Na čtvrtnáctý Rýmařov však ztrácí jediný bod a boj o sestup tak bude ještě zajímavý. Spartaku se však v poslední době moc nedaří, v posledních třech zápasech získal pouze jediný bod. Dnešní domácí se tak nepříjemnou sérii proher pokusí dnes zlomit.

Poslední tři utkání
Vyškov vs. Hulín – 3:0
Otrokovice vs. Hulín – 1:1
Hulín vs. Petřkovice – 1:3
FC Hlučín
Hlučín je na tom o dost lépe a sestup mu už asi pravděpodobně nehrozí. Nachází se totiž na konfortním devátém místě a na kontě má třiadvacet bodů. Právě na aktuálně sestupový Holín má náskok jedenácti bodů, což už by dnešní hosté neměli ztratit. Hlučín je navíc ve formě, nyní drží sérii dvou výher v řadě. Uvidíme tedy, jestli dnešní hosté tuto sérii prodlouží.

Hlučín vs. Val. Mez. – 4:0
Hlučín vs. Uherský Brod – 3:1
Frýdek-Místek vs. Hlučín – 2:0
Zdravím všechny fanoušky moravskoslezského fotbalu. MSFL nám tento víkend nabízí 17. kola, takže je na vidění spousta zápasů. Já Vás konkrétně provedu utkáním, ve kterém proti sobě nastoupí Hulín a Hlučín. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji Vám počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.