MSFL - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hulín : Hodonín - 8. června 2019   17:00

Hulín
Hulín
38' Ondřejka  • 59' Minář
2:3
(1:1)
Hodonín
Hodonín
27' Suchý   • 68' Žák   • 74' Žák
Hulín
Jelínek – Pospíšil, Rožek, Sedláček.
Hodonín
Novotný – Mares L., Mares T., Michna, Opina, Weiss.

28. kolo mezi Hulínem a Hodonínem nám přineslo velké množství gólů.
Ten první jsme viděli již ve 27. minutě, kdy se prosadil Hesek a poslal tak hosty do vedení. O 12 minut později bylo díky standartce, které předcházela červená karta pro gólmana Hodonína, srovnáno, když míč do levé šibenice krásně poslal Ondřejka. Přišla 59. minuta a domácí se mohli podruhé radovat, branku vsítil Koláčný. Jenže hosté se i před červenou kartu nevzdávali! Nejprve na 2:2 srovnal Martin Flasar, následně v 74. minutě šli dokonce hosté znovu do vedení! Tenhle výsledek si i přes pětiminutové nastavení dokázali pohlídat a domácím tak hodně zkazit náladu. Hulín se totiž nachází na sestupové pozici a nevyhrál již od 19. dubna.

Děkuji za pozornost.
90+6'
90+5'
V závěru mohl v přečíslení poslat svůj tým do dvoubrankového vedení jeden z útočníků hostů, ovšem trestuhodně netrefil bránu!
90+5'
Stejný odkop předvedl i Sasin. Hosté budou zdržovat hru nejvíc jako to půjde!
90+4'
Faul na útočníka Hodonína. Ten si připravil volný kop a prostě balón odkopl nejdál, co mohl.
90+3'
Žlutá karta pro Viktora Rožka.
90+3'
Dobrá defenzivní činnost od hostů, kteří míč ihned odkopli do autu.
90+2'
Rohový kop pro domácí Spartak!
90+1'
Jeden z domácích si před vápnem naskočil na centr jeho spoluhráče a odhlavičkoval míč přímo na bránu. Na správné pozici je však gólman Novotný, který uklidňuje jednoduchým zákrokem hru.
90'
Hru může pokračovat. Brankář je v pořádku a nyní odkopává míč od své brány.
89'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Ondřejka, přichází Pospíšil.
89'
Už jsou u něj zdravotníci, kteří se mu snaží pomoci.
88'
Potíže má zdá se gólman Hodonína, který leží ve své bráně a nechce se mu vůbec zvedat.
86'
Perfektní obraná práce od jednoho z obránců Hodonína, který nastavil své tělo a nedovolil tak soupeři získat míč před překročením čáry.
84'
Hosté mohli rozvést svůj další útok, ale předvedli nepřesnou přihrávku.
82'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Minář, přichází Sedláček.
82'
Odkop od brány Hodonína.
81'
Na zemi teď leží hráč v modrém dresu, jenž si stěžuje na křeč. K němu ihned přispěchá jeden z hostů a předvádí fair-play!
79'
Dobrá práce od Hulína, který hezkou prací zbavil hosty míče.
77'
Domácí teď mohli projít do zajímavého protiútoku, ale vyskytli se v ofsajdu.
75'
Domácí hráč Josl dostává za faul žlutou kartu.
74'
Hodonín právě vstřelil branku!
Krásný gól! Postaral se o něj opět FILIP ŽÁK, jenž si nastavil míč do vyhovující pozice a prudkou přízemní střelou překonal gólmana Machalického!
74'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Koláčný, přichází Rožek.
72'
Žlutá karta pro Jiřího Koláčného.
70'
Do protiútoku se dostali domácí, ale o míč hodně rychle přišli.
68'
Hosté se znovu radují, neboť vsítili druhou branku, což znamená, že vyrovnávají stav utkání na 2:2! Autorem čtvrtého gólu je FILIP ŽÁK!
62'
Faul! Žluté ohodnocení dostává hráč hostů Kyselka.
60'
Další míč pro hosty. Nyní můžou ohrozit bránu dlouhým autem.
59'
Hulín právě vstřelil branku!
Autorem branky je MICHAL MINÁŘ, jenž rozvášnil domácí fanoušky!
59'
Hezká akce domácích! Nejprve si díky hezkému pasu dostali na levou stranu vápna, následně vlivem přihrávky před šestnáctku mohl vystřelit jeden z jejich útočníků. Všechny vyslané střely však hezkou prací vyblokovali obránci.
59'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Opina.
57'
Rohový kop budou zahrávat hráči Hulína.
56'
Míč si hezky vybojovali domácí, jenž se snaží najít recept na obranu hostů.
54'
Útočný faul hostů v šestnáctce Hulína. Míč si tak berou do parády domácí.
53'
Výtečný zákrok brankáře hostů, který teď vykryl prudkou střelu z blízkosti!
51'
Balónu se zmocnili modří domácí, jenž postupují do útoku.
50'
Po faulu jednoho z domácích mají hosté výhodu volného kopu z jejich poloviny.
47'
Obrovská šance a v ní domácí Hulín! Jeden z jejich hráčů se po protiútoku dostal k míči a mohl z blízka překonat brankáře Hodonína, ale zcela překopl bránu!
46'
První půle byla dosti divoká. V polovině prvního poločasu se prosadil hráč hostů Hesek, který dobrou střelou překonal domácího gólmana. Ve 36. minutě nastala hodně nečekaná situace. Brankář Hodonína vyběhl z brány a při myšlence odkopnout míč ošklivě fauloval domácího hráče. Rozhodčí vše viděl a tak gólmana Petráše bez lítostně poslal červenou kartou do kabin. Při následující standartce, kterou si vzal Václav Ondřejka, krásně trefil horní levý růžek a vyrovnal tak skóre zápasu.

Druhá půle začne za přibližně 10 minut.
45+2'
45+2'
Domácí ofenzíva teď spálila dobrou šanci. S míčem na kopačkách se objevil Žák, který v bezprostřední blízkosti netrefil bránu, nýbrž ji překopl!
45+1'
Nastavuje se jedna minuta nad rámec hrací doby.
45'
Další útok však skončil neúspěšně, domácí se v klidu osvobodili.
44'
Možnost také pro FK Hodonín, který se žene napříč domácí bráně.
42'
Míč však Spartak v momentě ztratil a tak se do protiútoku mohl pustit obránce Sasin. Ten byl na pravé straně od šestnáctky faulován, čehož si všiml i sudí, jenž nařizuje standartku.
41'
Kupředu mohou jít opět domácí.
38'
Je vyrovnáno! VÁCLAV ONDŘEJKA si vzal standartku na triko a krásnou střelou do levé šibenice překonává brankáře hostů!
38'
Pro domácí se naskytává hodně zajímavá standartka.
37'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Dione, přichází Novotný.
37'
Vyloučeného brankáře nahrazuje náhradní brankář Marek Novotný.
36'
Tak to jsou věci! Brankář Hodonína teď hrubě fauloval rozběhnutého útočníka domácích a za tento zákrok vidí nekompromisně červenou!
34'
Tenhle útok hostů gólem neskončí, míč si bere domácí brankář, jenž bude zahrávat odkop od své branky.
33'
Už to vypadalo pro domácí tým slibně, ovšem tento gól by neplatil – útočník Hulína byl v ofsajdu!
31'
Roh byl hodně rychle zlikvidován obranou hostů. Domácí musí začít od znova.
30'
Rohový kop pro Spartak Hulín.
29'
Domácí se ihned po inkasování snaží na nepříjemnost zareagovat.
27'
Máme tu první branku! Zasloužil se o ní hráč hostů MICHAL SUCHÝ, který nečekaně překonal domácího gólmana!
24'
Pomezní sudí ukazuje na faul hostů. Míč si tak berou domácí.
22'
U míče jsou domácí, kteří se snaží vymyslet další z útoků.
20'
Odkop od brány Spartaku Hulína.
18'
Hezká individuální akce jednoho z hráčů Hodonína, jenž se vysmýkl dvou obráncům. Následně se dostal před šestnáctku, odkud se pokoušel vystřelit. Proti ovšem byla defenzíva Hulína, která střelu zblokovala.
16'
Balón je znovu u gólmana Hodonína.
15'
Jeden z hráčů Hodonína teď vhodil dlouhý aut až do šestnáctky. Nic z toho však nebude, neboť jej obrana domácích odklízí do bezpečí.
14'
Odkop od brány Hulína.
12'
Fojtík teď zkoušel přihrát nabíhajícímu spoluhráči, ovšem marně. Míč si našel jen obránce Koláčný.
11'
Hulínští však stále pokračují s míčem na kopačkách.
10'
Spartak Hulín se přes pravou stranu dostal blíže k bráně, odcentroval, ale míč si ve vápně nikdo z jejich hráčů nenašel.
8'
Kupředu se žene domácí Hulín, který zatím disponuje větší aktivitou.
7'
Odkop od brány Bohuna.
6'
Hosté měli výhodu autového vhazování, ale míč zbytečně darovali svému soupeři, který již vymýšlí další útok.
4'
První zákrok brankáře Petráše, jenž zlikvidoval střelu Mináře!
3'
Hezká akce od domácích, kteří se dostali hezkým způsobem až do šestnáctky. Finální přihrávka jim však nevyšla a hosté se osvobodili.