MSFL - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  MFK Vyškov : Hodonín - 30. března 2019   15:00

MFK Vyškov
MFK Vyškov
66' Djaleu  • 69' Vintr
2:1
(0:0)
Hodonín
Hodonín
60' Žák
MFK Vyškov
Šustr – Hirsch, Malár, Krejčí – George(55. Sečkář), Langer(64. Djaleu), Lahodný, Jeřábek (C), Němeček – Klesa, Vintr(82. Novotný)
Juran, Sečkář, Matocha, Ayissi, Sedlmajer, Novotný, Djaleu
K. Mikeska – L. Drozdy, A. Černoevič
Stadion Za Parkem
280 diváků
Hodonín
Petráš(71. Novotný) – Suchý, Bohun(65. Flasar), Sasín(57. Piňa), T. Mareš, Žák, Hesek (C), Jakubek, L. Mareš, Pospíšil, Fojtík
Flasar, Kyselka, Weiss, Opina, Dione, Novotný, Piňa

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je konec. Domácí otočili skóre z 1:0 na 2:1 během tří minut. I přesto, že hráli v deseti, tak se jim to podařilo. Utkání otevřel v 60. minutě Filip Žák. Vedení hostům moc dlouho nevydrželo, páč čerstvý Djaleu za 6 minut zápas vyrovnal a tři minuty na to Marek Vintr zápas otočil. Vedení si domácí udrželi až do konce a na Stadionu Za Parkem slaví druhou výhru ze dvou, tudíž je tento stadion v jarní části ještě nedobyt. O to se mohou pokusit za dva týdny hráči Otrokovic.
90+4'
90+3'
Přímý kop byl zahrán na krátko. Míče se zmocnil Djaleu a svými otočkami zdržoval čas.
90+2'
Je tu ještě faul, domácí budou zahrávat přímý kop.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
89'
No a vzápětí na to se dopředu dostali hosté. Z levé strany přišel centr na hlavičku Fojtíka, jeho pokus k levé tyči však skvělým zákrokem vychytal Šustr.
88'
Další dobrý pokus domácích opět nekončí v síti. Až do vápna pronikl Novotný, na zadní tyči hledal Lahodného, jeho přihrávku však lépe přečetl jeden z obránců a celá akce tak skončila.
86'
Rohový kop nevyšel domácím podle plánů. Roh byl příliš přetažený a žádný hráč se k míči nedostal.
85'
Domácí se ještě snažili odskočit o dva góly. Z pravé strany přilétl centr na zadní tyč, míč však rovnou do zámezí odhlavičkoval jedne z obránců. Pro domácí je tu roh.
83'
Před námi je posledních 7 minut základní hrací doby, uvidíme zda se hostům podaří vyrovnat, nebo se domácí ubrání v deseti.
82'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Vintr, přichází Novotný.
81'
Velká šance na druhé straně. Hosté kombinovali na hraně vápna, poté se ke střele odhodlal střelec první branky, Filip Žák, jeho ránu brankář vychytal, ale pouze se štěstím.
80'
Michal Klesa si teď jednoduše pohrál s obranou a nakonec vybojoval faul. Fanoušci mu nejdříve tleskali, ale poté říkali, že to přehaní. Toto byl opravdu kuriózní moment.
79'
Dnešní utkání sleduje 280 diváků.
76'
Na přední tyč se dostal Němeček, jeho teč byla zblokovaná, poté se míč dostal k dobíhajícímu Hirschovi, jeho dorážka však letěla mimo.
75'
Pro domácí je tu přímý kop z velmi dobré vzdálenosti.
72'
Domácí i v deseti otočili vývoj utkání a teď se musí bránit a hrát opatrný fotbal, pokud o vydřené vedení nechtějí přijít.
71'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Petráš, přichází Novotný.
69'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Tak to je rychlovka ! Domácí během tří minut otáčí skóre. Do dobré šance se nabídl odchovanec MAREK VINTR a pohotově překonal brankáře.
66'
A je vyrovnáno! Domácí si překombinovali obranu Hodonína. Na krásnou přihrávku si naběhl DJALEU FRANCK VANNECK a míč uklidil na zadní tyč.
65'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Bohun, přichází Flasar.
64'
Roh byl poslán na přední tyč a ihned byl míč odkopnut pryč.
64'
Domácí si vybojovali rohový kop.
64'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Langer, přichází Djaleu.
63'
Žlutou kartu dostává Pospíšil (FK Hodonín).
61'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Málar (MFK Vyškov).
60'
Hodonín právě vstřelil branku!
Hosté se z ničeho nic dostávají do vedení. Po pravé straně se Petr Bohun probojoval až do vápna, kde mu to nejdříve podklouzlo, ale v rychlosti se stačil zvednout a na zadní tyči našel FILIPA ŽÁKA, ten se již do prázdné branky nemýlil.
58'
Co teď domácí nedali. Po zmatku ve vápně se balón dostal na kopačku Klesy a z první to vyzkoušel přímo na bránu, jeho pokus však letěl úplně mimo a pořádně prohnal podavače míčů.
57'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Piňa.
56'
Tentokrát nebezpečná šance na druhé straně. Z prava přišel dobrý centr z kopačky Bohuna. Ten na sebe dostal Lukáš Mareš a z první vypálil přímo na bránu, k jeho radosti moc nechybělo.
55'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází George, přichází Sečkář.
54'
Rohový kop byl zahrán na krátko, následně přišel centr, ale míč přímo ze vzduchu získal Petráš.
53'
Toto byl velmi dobrý a nebezpečný centr z kopačky Klesy. Z prava to namířil rovnou na bránu a Petráš měl co dělat, aby balón vyrazil na roh.
50'
Roh letěl na přední tyč, tam byl ale připravený obránce, ten míč vzápětí odhlavičkoval do bezpečí.
50'
Vyškov bude zahrávat rohový kop.
49'
Faul na středu hřiště. Domácí budou zahrávat volný kop.
48'
Po delší době je tu ohrožení branky domácích. Kapitán Hesek se uvolnil a zpoza vápna vyslal tvrdou ránu, která těsně míjela branku.
47'
Vyškovští pokračují ve stejném tempu jako v tom prvním poločase, hosté se zatím brání.
46'
Je za námi konec prvního poločasu. Domácí byli jednoznačně lepší, ale nedokázali se prosadit v koncovce. Buď jim veškéré střely letěly mimo, nebo je vytěsnil brankář Petráš. Hosté se snažili aspoň o zakončení, ale dostali se pouze k jednomu a to brankáře Šustra nijak neohrozilo. Viděli jsme také dvě žluté karty, jednu na straně Vyškova, druhou zase na straně Hodonína. Uvidíme co si hráči poví v kabině. Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
43'
Roh byl poslán na zadní tyč, kde se o hlavičku pokoušel Jeřábek, do hlavičky mu tam však vběhnul jeden z obránců a ten byl úspěšnější.
43'
Langer vybojoval pro Vyškov rohový kop.
41'
Obránce Suchý byl v ten správný čas na správném místě. Domácí se znovu dostali na hranici vápna, odkud to dobře zkusil Vintr, jak jsem již říkal, jeho pokus na poslední chvíli zblokoval Suchý.
39'
Po dalším rohu Vyškova se opět nic velké nestalo.
38'
Domácí si opět vybojovali šanci. Z levé strany skvěle nacentroval Klesa, na zadní tyči byl volný George, který to zkusil, jeho pokus byl ale vyražen na roh.
36'
Hosté zahrávali přímý kop, Pospíšil ho poslal na zadní tyč, tam si skvěle naběhl Fojtík, jeho teč však Šustr s přehledem chytil.
34'
Už jsem chtěl říct, že se hosté dostali do útoku, ale bohužel to se nestalo. Žák dostal míč a po právé straně postupoval směrem k bráně, poté před něj předstoupil Krejčí a toho nedovoleně zfauloval.
33'
Po rohovém kopu se nic závažného nestalo.
32'
Velká škoda, že tohle neskončilo v síti. George si skvěle zpracoval míč a poté ho nacentroval na hranici vápna, tam bez přípravy přímo z první vypálil Lahodný, jeho pumelici však vytěsnil Petráš na roh.
31'
Domácí z přímého kopu nic nevytěžili, dopředu se teď mohou posunout hosté.
30'
Žlutou kartu dostává (FK Hodonín). Hráče doplníme později.
29'
Hra nám v posledních minutách nic zajímavého nepřinesla. U míče byli převážně domácí a nyní si vybojovali volný kop.
25'
Roh byl poslán na přední tyč, odtamtud míč ihned putoval na hranici vápna a tam bez přípravy vypálil Krejčí, jeho rána letěla pouze nad.
24'
Pro Vyškov je tu druhý roh v tomto utkání.
23'
Když to nejde z blízka, tak to zkusíme z dálky, to si teď nejspíš řekli hosté. K míči se dostal Pospíšil a na bránu vyslal tvrdou a dalekonosnou střelu, jeho pokus však letěl úplně mimo.
22'
Míč letěl na přední tyč, tam byl ale připravený jeden z obránců a ihned ho odkopl pryč.
21'
Pro hosty je tu první šance. Budou zahrávat přímý kop.
21'
Žlutou kartu dostává Málar (MFK Vyškov).
19'
Brankář Petráš je opět ošetřován, ale stále odmítá střídat.
18'
Lahodný zkoušel nacentrovat z levé strany, to se mu také povedlo, ve vápně nejvýše vyskakoval Klesa. Jeho hlavičkový pokus však letěl pouze do vzduchu.
16'
Petr Bohun zkoušel nacentrovat do vápna domácích, jeho pokus byl ale zblokován a poslal Vyškov do protiútoku.
15'
Hosté jsou v utkání poněkud bez šancí. Opět se zkoušeli dostat aspoň k brankovišti, to ale Malár nedovolil.
13'
Rohový kop letěl do středu vápna, ovšem ihned ze vzduchu míč sbíral Petráš. Do brankáře však zajel jeden z útočníku a Petráš se silně rozčiloval. Nakonec je z toho odkop od brány.
13'
Je tu roh pro domácí a vypadá to, že Petráš bude ve hře pokračovat.
12'
Hostující brankář je po kontaktu s Vintrem ošetřován, uvidíme zda bude v utkání pokračovat.
11'
Hosté to teď dobře zkoušeli. Mareš poslal dobrý centr za obranu, na ten si naběhl Pospíšil, pomezní sudí si však všiml ofsajdu.
10'
Zatím sledujeme klidné utkání, na míči však jasně dominují domácí.
9'
Po delším držení míče se hosté naštvali a nečestně míč sebrali. Je tu další volný kop pro Vyškov.
7'
Faul Fojtíka na polovině domácích. Vyškov bude zahrávat volný kop.
5'
K míči se dostali poprvé i hosté, ale nic s ním nevymysleli, páč o něj ihned přišli.
4'
První velká šance, která málem skončila v síti. Domácí Langer nahrál volnému Lahodnému a ten bez přípravy vypálil dalekonosnou střelu, která těsně míjela bránu.
3'
Tomáš Langer bojoval na levé straně a snažil se proniknout do vápna, obránci Hodonína mu to ale nedovolili.
2'
Je tu první menší faul. Domácí budou zahrávat volný kop.
1'
O úvodní výkop se postarali domácí. Míč ihned letěl na volného George, ten však míč pouze odhlavičkoval.
1'
Hráči již nastupují na hřiště. Domácí nastupují v bílých dresech, hosté z Hodonína v dresech červených.

MFK Vyškov: Šustr – Hirsch, Malár, Krejčí – George, Langer, Lahodný, Jeřábek (C), Němeček – Klesa, Vintr
Náhradníci: Juran, Sečkář, Matocha, Ayissi, Sedlmajer, Novotný, Djaleu

FK Hodonín: Petráš – Suchý, Bohun, Sasín, T. Mareš, Žák, Hesek (C), Jakubek, L. Mareš, Pospíšil, Fojtík
Náhradníci: Flasar, Kyselka, Weiss, Opina, Dione, Novotný, Piňa

Rozhodčí: K. Mikeska – L. Drozdy, A. Černoevič.

FK Hodonín

Hráči Hodonína jsou na tom hůře. Drží se na 12. místě s 21 body a snaží se dostat vpřed. Dnes mohou opět vyhrát nad Vyškovem, pokud budou hrát stejnou hru jako doma s Otrokovicema. Hodonín v minulém zápase přerušil smolnou a dlouhou sérii 4 proher v řadě.
MFK Vyškov

Vyškov se drží na 6. místě s 27 body a v jarní části ještě neprohráli. Mají za sebou výhru 3:0 nad Hulínem a remízu 1:1 proti Brněnské Líšni. Dnes narazí na 12. Hodonín. Ti v posledním kole porazili Otrokovice 2:1, i přesto jsou outsideři. Oba dva týmy se potkali ve 2. kole a vítězně vyšli hráči Hodonína, kteří vyhráli 1:0. Vyškovští mají jednoznačně co oplácet, páč aby se dostali na 3. misto, potřebují pouze 5 bodů.
Dobrý den, vítám Vás u 18. kola MSFL. Dnes se podíváme na zápas MFK Vyškov – FK Hodonín. Vyškovu zatím jarní část vychází na jedničku, a proto jsou dnes velcí favorité.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.