MSFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Hlučín - 1. září 2018   10:15

Petřkovice
Petřkovice
24' Szotkowski  • 26' Neumann
2:2
(2:2)
Hlučín
Hlučín
12' Mozol   • 44' Serra
Petřkovice
Godula – Sporysz, Neumann (83. Regec), Baranek "C", Kania, Plesník, Smékal, Mládek, Chlopek (54. Ficek), Rychlý, Szotkowski.
Chmiel – Švancer, Ficek, Regec, Raška, Kozel, Mostýn.
Ivan Vostrejž – Luboš Popelák, Petr Líkař
Stadion Odra Petřkovice, Ostrava
Hlučín
Kolenko – Massaniec, Heiník "C", Mac, Vengřinek, Málek (79. Ságner), Mozol, Foltyn, Adamovský (79. Jančík), Lucas Serra (88. Krejčí), Štefek.
Kodeš – Fojtík, Ságner, Krejčí, Hudeczek, Jančík.

Já děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního dne.
Druhý poločas už žádnou branku nenabídl, oba celky hrály hodně opatrně, k vidění byla spousta faulů, a kromě velké šance Hlučínu v závěru neměli brankáři mnoho práce. Remíza je tak spravedlivá.
90+2'
90+1'
Nastavuje se ještě minuta.
90'
Kolenko si však dokázal dobře postavit zeď, která veškerou práci odvedla za něj.
89'
Jakub Mác dostává svůj tým do nepříjemné situaci, neboť po jeho faulu rozehraje soupeř docela nebezpečný přímý kop.
89'
Žlutou kartu dostává Mác (FC Hlučín).
88'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Lucas Serra, přichází Krejčí.
87'
Žlutou kartu dostává Rychlý (FC Odra Petřkovice).
86'
Jeden z hráčů Hlučína se zjevil sám na levé straně před brankářem, naštěstí pro domácí mířil jen do boční sítě. To by byla velká rána pro Petřkovice.
85'
Žlutou kartu dostává Smékal (FC Odra Petřkovice).
83'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Neumann, přichází Regec.
79'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Adamovský, přichází Jančík.
79'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Málek, přichází Ságner.
77'
A opět přichází faul hostujícího mančaftu, po kterém se jeho hráči musí stáhnout.
74'
Godula teď nebyl při svém vyběhnutí moc jistý, míč vyrazil pouze před sebe, ale spoluhráči mu pomohli.
71'
Velké nepřesnosti na obou stranách, nyní bude rozehrávat Kolenko a podobně jako jeho kolega v protější bráně nikam nepospíchá.
67'
Pěknou kombinaci předvedli domácí, těsně před brankářem tečoval obranným skluzem míč na roh Heiník.
64'
A jeho spoluhráči mohli skórovat, Kania po levé straně naběhl před bránu a stačilo správně zamířit, domácí hráč však trestuhodně pálil nad bránu.
64'
Godula byl opět jistý a střílející centr pohotově ukryl do svých rukavic.
62'
A znovu přichází Hlučín o zajímavou příležitost kvůli předchozímu faulu.
59'
Další celkem zbytečný faul zastavuje útočnou akci Hlučína.
58'
Vysoký centr byla práce pro Godulu, jenž sebral míč do rukavic.
57'
Neumann byl tvrdě faulován u středové lajny, rozhodčí ponechal výhodu, ze které domácí nezahrozili. Faulující hráč by zasluhoval žlutý trest, ale ten nevidí.
54'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Ficek.
52'
Příliš přetažený míč v podání hostů letí daleko do zámezí a rozehrávat bude Godula.
50'
Druhý poločas začal opatrnou hrou na obou stranách, šanci nebo aspoň střelu jsme zatím neviděli.
46'
V první půli byly k vidění hned čtyři góly, nejprve byli hosté díky své aktivitě po zásluze odměněni vedením, ovšem domácí zbraně nesložili a dvěma slepenými góly stav otočili. Ani to ale nebyl konec a Hlučín stihl ještě před odchodem do kabin vyrovnat. Kdo se bude nakonec radovat z výhry?
45+1'
44'
Hlučín právě vstřelil branku!
První střelecký pokus hostů ještě stačil Godula vyrazit, ovšem akce pokračovala, k odraženému míči se dostal LUCAS CARVALHO DE SERRA a rychle jej poslal k bližší tyči, kam nemohl brankář Petřkovic dosáhnout.
43'
Žlutou kartu dostává Chlopek (FC Odra Petřkovice).
42'
Heiník měl před sebou dost volného prostoru ke střele, místo zpracování však střílel bez přípravy, což byla velká chyba. Balón končí vysoko nad.
40'
Chlopek před pokutovým územím spadl na zem, ale v tomto případě to faul není.
39'
Smékal se snažil rychle poslat přihrávkou míč před bránu, kde byl připraven jeho spoluhráč, balón však rychlým skluzem zblokoval jeden z protihráčů.
36'
Hosté jsou dlouho u míče, ale nedokáží projít přes obranný val před sebou.
32'
Hosté přidali na aktivitě, ovšem zatím se spíš dopouští pouze faulů, domácí tak šetří čas.
29'
Hosté hezky rozebrali soupeřovu obranu, ovšem neposlušný míč v rozhodující chvíli skončil tam, kde neměl.
26'
Petřkovice právě vstřelily branku!
Petřkovice během krátké chvíle otáčí průběh duelu. Po rozehrávce rohu se k míči před pokutovým územím dostal Sporysz, vyslal centr na pravou stranu, odkud se míč dostal na střed, kde jej MAREK NEUMANN tečoval do odkryté části hostující svatyně.
26'
Domácí zahrozili znovu, tečovaná rána končí na rohovém kopu.
24'
Hosté zcela propadli na levé straně, po ní se do útoku dostal Smékal, který vyslal rychlou přihrávku před bránu, kam naběhl nepohlídaný MAREK SZOTKOWSKI, jenž střelou k bližší tyči do protipohybu brankáře vyrovnal.
21'
Ovšem z něj nezahrozili a rozehrávat bude Kolenko.
20'
Domácí rozehrají rohový kop.
18'
Nechybělo moc a hosté zahrozili, zblokovaná přihrávka však končí u brankáře Petřkovic, jenž rychle schovává míč do náruče.
16'
Jeden z hráčů Petřkovic se snažil hlavičkovat osamocen před bránou, ale na příliš vysoký míč nedosáhl.
15'
Domácí tým nyní zastavuje ofsajd.
14'
Málem bylo vyrovnáno, Szotkowski svůj střelecký pokus krásně zatočil ke vzdálenější tyči, ovšem Kolenko stačil zareagovat a míč vytěsnit na roh.
13'
Špatně řešená akce na jeden dotek v podání Hlučína a u míče soupeř.
12'
VÁCLAV MOZOL krásnou ranou ke vzdálenější tyči nedal Godulovi nejmenší šanci. Ten se natahoval co to šlo, ale na míč nedosáhl.
11'
Teď si faul vynutili také hostující hráči, Heiník byl v útoku faulován a také jeho celek rozehraje přímý kop.
10'
Hodně nepřesný míč končí u Kolenka.
9'
Sporysz ovšem mířil pouze do dobře postavené zdi.
8'
Domácí si vynutili faul a budou zahrávat přímý kop.
6'
Rychlý nebyl dostatečně rychlý a příliš rychlý míč skončil u rychle vyběhnutého brankáře hostů.
5'
Na druhé straně končí lehký míč přímo v náruči připraveného Kolenka.
4'
Domácí obrana teď propadla, ale své zaváhání včas napravila a soupeřův střelecký pokus končí zblokován v autu.
2'
Hosté se málem dostali do šance, Godula však včas vyběhl z brány a míč odehrál do zámezí.
1'

FC Odra Petřkovice: Godula – Sporysz, Neumann, Baranek "C", Kania, Plesník, Smékal, Mládek, Chlopek, Rychlý, Szotkowski.
Náhradníci: Chmiel – Švancer, Ficek, Regec, Raška, Kozel, Mostýn.

FC Hlučín: Kolenko – Massaniec, Heiník "C", Mac, Vengřinek, Málek, Mozol, Foltyn, Adamovský, Lucas Serra, Štefek.
Náhradníci: Kodeš – Fojtík, Ságner, Krejčí, Hudeczek, Jančík.

Rozhodčí: Ivan Vostrejž – Luboš Popelák, Petr Líkař.
Posledních pět vzájemných zápasů

Petřkovice – Hlučín 3:1
Petřkovice – Hlučín 3:2 (přátelský zápas)
Hlučín – Petřkovice 2:1
Hlučín – Petřkovice 2:2
Petřkovice – Hlučín 2:2
Petřkovice

Domácí, jedenáctý tým tabulky, si zatím ze čtyř odehraných utkání odnesli dvě výhry a dvě porážky, přitom vstřelili dohromady pouhé tři góly, zatímco šest inkasovali. Nutno říct, že třikrát hráli mimo svůj stadion, dnešní duel je teprve druhým před jejich fanoušky v této sezóně.

Hlučín

Hosté jsou na tom o něco lépe než jejich dnešní protivník. Náleží jim sedmá příčka se sedmi body za dvě výhry a jednu remízu, také skóre mají lepší, vstřelili sedm branek a o tři méně inkasovali. Mimo svůj stadion dosud odehráli dvě utkání a z obou si odnesli bodový zisk, nejprve vyhráli vysoko 5:2 na hřišti Valašského Meziříčí, následně hráli 1:1 s Líšní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.