MSFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Blansko : Znojmo - 27. října 2019   10:15

Blansko
Blansko
84' Sedlo  • 88' Schwendt
2:0
(0:0)
Znojmo
Znojmo
Blansko
Doležal – Huška (C), Traore (82. Tulaydan), Ilko, Ordoš (60. Schwendt), Sedlo, Štrbák, Buchta, Kopičár (60. Urbančok), Žák (86. Paděra), Přerovský (46. Štrombach)
Záleský – Urbančok, Paděra, Tulaydan, Fabuš, Schwendt, Štrombach
Křepský Michal – Machač Lukáš, Páral Roman
Blansko, Údolní
1186 diváků
Znojmo
Jícha – Yanata, Avdić (C), Moravec, Kolařík (82. Pohanka), St Hillaire, Malár, Garčic, Demjan, De Carvalho Serra, Pacula (86. Okleštěk)
Koukal – Okleštěk, Pohanka, Martinek, Kaššai, Kohoutek

Já se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek prodlouženého víkendu a dobrou chuť k nedělnímu obědu.
Je konec zápasu. První poločas sice patřil domácím, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Do druhého poločasu Znojmo vstoupilo lépe, ale ani ono branku nedalo. O výhře Blanska v závěru zápasu rozhodl Martin Sedlo a pojistku přidal o čtyři minuty později z protiútoku Matěj Schwendt. Znojmo tak domů odjíždí s prázdnou, naopak Blansko prodlužuje svou neporazitelnost na domácí půdě.
90+3'
90+2'
Schwendt šel sám na gólmana Jíchu! Ve finále se rozhodl přihrát na volného Štrombacha, který pouze nastřelil doskakujícího gólmana.
90'
První poločas bude prodloužen o tři minuty!
89'
Znojmo mohlo snížit, ale Demjan se nedostal přes bránícího Štrbáka. Jejich další akci pak zastavuje ofsajd.
88'
Blansko právě vstřelilo branku!
A je nejspíš rozhodnuto! Z protiútoku se po pravé straně dostal do vápna Štrombach, který dal míč pod sebe na volného MATĚJE SCHWENDTA, který uklidil míč do brány! 2:0!
87'
Znojmo se snaží o odpověď a tlačí domácí celek.
86'
Střídání v týmu Blanska: odešel Žák, nahradil ho Paděra.
86'
Střídání v týmu Znojma: odešel Pacula, nahradil ho Okleštěk.
84'
A je tu první branka! Z rohového kopu se podařilo k míči dostat MARTINU SEDLOVI, který prudkou střelou dává na 1:0!
83'
Domácí zahrávají rohový kop.
82'
Střídání v týmu Znojma: odešel Kolařík, nahradil ho Pohanka.
82'
Střídání v týmu Blanska: odešel Traore, nahradil ho Tulaydan.
81'
Z následujícího protiútoku mohlo Blansko vstřelit branku hned dvakrát! Na poprvé se k míči ve vápně dostal Schwendt, jeho střelu Jícha vyrazil, a také dorážku Žáka Jícha zastavuje!
81'
Blansku se nedaří osvobodit. Teď jsou domácí pod tlakem.
79'
Přetažený centr byl tečován Žákem a Znojmo bude pokračovat v útočení od autové čáry.
78'
Hosté napálili jen zeď, ale získávají roh.
77'
Blansku se nedaří teď dostat na polovinu soupeře, naopak Znojmu se podařilo získat na levé straně standartní situaci těsně před velkým vápnem.
76'
Druhý roh odvrací Yanata hlavou až do autu.
76'
A ten si domácí zopakují.
76'
Schwendt vybojoval další roh pro svoje barvy. Tentokrát z pravé strany.
75'
Střelu Urbančoka musel Jícha opět vytěsnit na roh! Po něm ale Jícha může zůstat v klidu.
74'
Kolařík prvně centr moc přetáhl, ani z dorážky Yanatův pokus nekončí v síti.
73'
Znojmo se po levé straně, kde udělal jeden z domácích hráčů chybu dostal až do vápna soupeře. Domácí odvracejí na roh.
72'
Demjan se ale ocitl v ofsajdu, a tudíž by jeho zakončení nemohlo ani platit.
71'
Hra se znovu pomalu posouvá z hostující poloviny na polovinu Blanska. Nyní budou mít hosté možnost ohrozit Doležala nákopem.
70'
Blansko se kombinací propracovalo až k centru, ale ten Znojmo odvrátilo a následně vybojovalo i faul, tudíž budou u míče hosté.
69'
Yanata ztratil o rohového praporku Blanska míč, hasit to musel Pacula odkopem do autu.
68'
Aktivita a napadání Znojmu dává možnost vhazovat aut.
67'
Akci De Carvalho Serry sice zastavil ofsajd, ale rozhodčí se vrátil k faulu na Demjana, odkud Znojmo rozehraje.
66'
Za dohrání gólmana, který jíž měl míč v rukavicích vidí žlutou kartu Filip Žák. ( FK Blansko)
65'
Znojmo bude vhazovat na vlastní polovině. Míč si do ruk bere Michal Garčic.
63'
Blanenskou akci zastavuje praporek asistenta signalizující ofsajd.
62'
Žlutou kartu vidí Milan Moravec (1. SC Znojmo FK)
60'
Střídání v týmu Blanska: odešel Kopičár, nahradil ho Urbančok.
Střídání v týmu Blanska: odešel Ordoš, nahradil ho Schwendt.
60'
Dnešnímu utkání sleduje 1186 diváků!
58'
Z protiútoku se po přihrávce od Milana Moravce dostal až k hranici velkého vápna De Carvalho Serra, který se rozhodl posunout míč na volného Kolaříka. Střela po zemi šla opět kousek vedle pravé tyčky.
57'
Pacula prudkou přihrávku na Žáka odvrací na rohový kop.
56'
Faul Garčice posune hru Blanska až na polovinu Znojma.
55'
Ztrátu Znojma mohli domácí potrestat z rychlého protiútoku. Centr Žáka ale zaletěl až do autu za brankovou čáru. Následovat bude odkop od Jíchovy branky.
54'
Yanata zkusil střelu ze zhruba 35 metrů, ale míč příliš podkopl.
53'
Znojemští jsou po polovině jako vyměnění. Posledních pět minut se hraje převážně na polovině Blanska.
52'
Traore se pokoušel projít přes Garčice na levé straně, ale neúspěšně. Naopak na druhé straně mělo Znojmo dvě velké příležitosti, ale také neúspěšně.
51'
Kolařík rozehrál míč fo faulu a poslal centr na malé vápno domácí brány. Doležal míč vyrazil vysoko nad sebe, míč na poprvé nikdo netečoval a napodruhé už si míč sebral do náruče Doležal.
50'
A znovu byl u střely Lucas De Carvalho Serra. Střela sice tentokrát mířila na bránu, ale pouze do míst, kde byl nachystán Doležal.
49'
Domácí sice hledali nejvyššího Hušku, ale ten byl dobře bráněný Avdićem. Hned vzápětí se do první větší příležitosti dostalo Znojmo, když střela De Carvalho Serry proskákala těsně vedle vzdálenější pravé tyčky.
48'
Faul na Pavola Ilka sudí píská na polovině znojemského celku. Všech jedenáct hostujících hráčů ve vlastním vápně bude čelit standartní situaci.
48'
Milan Moravec se snažil zrychlit přechod do útoku, jenže přihrávka mu nevyšla a skončila jen u Štrbáka.
47'
Znojmo se pokusilo o rychlý přechod, ale akci jim zastavila nepřesná rozehrávka.
46'
Střídání v týmu Blanska: odchází Přerovský, nahradí ho Štrombach.
46'
Druhá polovina začne zhruba v 11:20.
Je konec prvního poločasu. První minuty hrálo Blansko opatrně, jelikož nevědělo, co od Znojma čekat. Avšak po první čtvrthodině už byl favorit na hřišti znát. Znojmo bylo pod tlakem a muselo se bránit. Gólovou šanci musel Jícha vytěsnit ve 21. minutě na roh! Avšak v první polovině gól nepadl a hráči tak do kabin odchází za stavu 0:0.
45'
45'
V závěru prvního poločasu se bude muset Znojmo ještě ubránit útoku Blanska. První poločas bude nastaven ještě o jednu minutu.
43'
Pas za obranu hledal Žáka. K míči měl příliš daleko, a tak jej nestihl za záda Jíchy posunout.
42'
Znovu domácí celek u míče. Znojmo se jen brání.
41'
Přerovský našel skákajícího Ordoše, ten hlavičkoval kousek nad!
41'
Faul na Ilka od Yanaty na pravé straně velkého vápna. Domácí budou mít příležitost ohrozit bránu ze standartní situace.
40'
Přes Michala Ordoše míč propadl. Tam byl nachystán St Hillaire a byl nedovoleně dohrán.
38'
Blansko to zkusilo po pravé straně, ale když zjistilo, že tudy to nepůjde, přes stopery hru přesunulo na stranu levou, kde se až do vápna dostal Traore, která získal roh. Ten si ale sebral do náruče Jícha.
36'
Kopičár rozehrál míč po faulu na pravé straně, ale ani tentokrát nikoho ze spoluhráčů nenachází. Znojmo bude vhazovat aut.
35'
Na hranici velkého vápna čekal Ordoš, ke kterému padal míč. Ke střele se ale nedostal, protože míč promáchl.
34'
Kombinaci Znojma zastavuje vracející se Huška.
33'
Kopičár se pokusil přesunout hru na druhou stranu, ale do míče se moc opřel a přesunul ho až za autovou čáru.
31'
Dobývání znojemské branky ani tentokrát nekončí brankou. Poprvé se pokusil o střelu Buchta, poté Traore, ale míč šel daleko mimo tři tyče.
30'
Ke srážce Jíchy a Avdiće rozhodčí Křepský přivolává doktora. Společně s Avdićem odchází mimo hřiště.
28'
Znojemští získali míč na vlastní polovině, když si za hranici pravidel podržel Přerovský De Carvalho Serru.
27'
Faulovaný si také akci rozehrál. Domácí celek hlavičkoval mimo pokutové území do bezpečí.
26'
Za tvrdý zákrok na Kolaříka vidí žlutou kartu Pavol Ilko. (FK Blansko)
25'
Centr Přerovského propadl až na Ordoše, ale jeho střela byla příliš zbrklá a neohrozila branku Jíchy.
24'
Aut Kolaříka šel moc do země. První se k němu dostali domácí, kteří ho poslali až k hostujícímu gólmanovi.
23'
Nyní už ale domácí zakládají další akci. Traore to zkouší po levé straně hřiště.
22'
Stoper Avdić si se svým gólmanem nerozuměl a Jícha nakopl na poslední chvíli míč pouze do napadajícího Přerovského.
21'
Střela na Jíchovu branku se nesla pod břevno branky. Brankář musel vytěsnit na roh!
20'
Na vysoký centr si vyskočil Doležal. Tomu míč vypadl, ale byl atakován jedním ze znojemských hráčů. Proto následná dorážka nemůže platit.
18'
Rychlý přesun na polovinu soupeře skončil odvráceným míčem do autu. Znojmo ale zůstane na straně soupeře.
17'
V osmnácté minutě jsou na míči hosté ze Znojma, kteří kombinují na vlastní polovině.
16'
Faulu před šestnáctkou Znojma se dopustil bek František Malár. Padaný centr prošel až do náruče Jíchy. Toho pak nedovoleně napadal jeden z útočníků Blanska a sudí odpískal faul na brankáře.
15'
Ke střele se propracoval Lucas De Carvalho Serra. Mířil ale mimo tři tyče. Následovat bude odkop.
14'
Po první čtvrthodině má převahu Blansko, které je v zápase jasným favoritem.
13'
Stopeři domácího celku si míč několikrát vyměnili, pak ale jejich chybnou rozehrávku vystihl Moravec. Poslal míč na Kolaříka, který se mu nabízel na pravé straně. O balon však přišel.
11'
A další zastavená akce Blanska, jelikož přihrávka po levé straně šla na Traoreho do ofsajdu.
10'
Do souboje tělo na tělo šel Přerovský s Yanatou. První zmiňovaný si ale pomohl faulem.
8'
Centr Yanaty byl přetažený, ale dostihl ho ještě Kathon St Hillaire. Míč ale ztratil a Avdić musel protiútok společně s ostatními obránci odvrátit.
7'
Nedovoleně byl bráněný Yanata, následně míč poslal Avdić na De Carvalho Serru, který se pokusil o kličku u rohového praporku, kde neobešel Ilka.
6'
Znojmo nepovedeným odkopem odevzdalo Blansku míč. Teď se ho bude muset snažit znovu vybojovat.
5'
Tentokrát to z hranice velkého vápna zkusil Michal Ordoš, mířil na levou tyč, kde byl Jícha znovu připraven.
4'
Na druhé straně se ke střele propracoval Traore, ale střela neměla dostatečnou razanci, aby Jíchovi nadělala problémy.
4'
Lucas De Carvalho dobře vystihl míč a pádil do vápna Doležala. Tam byl čistě zastaven kapitánem Huškou.
3'
I Znojmo se snažilo o první útok, ale pas Paculy našel pouze hlavu levého beka.
2'
Přerovský vybojoval faul uprostřed hřiště. Avšak vzápětí o míč Blansko přichází.
2'
Znojmo zatím nepouští domácí do větší příležitosti. Míč dokáže vždy včas odvrátit z vlastní poloviny.
1'
Blansko zatím drží míč na vlastní polovině. Teď ale jejich pokud po levé straně zastavuje ofsajd.
1'
První dotek s míčem bude náležet domácím hráčům.
Před začátkem utkání bude ještě předán dárek vedoucímu blanenského týmu panu Josefu Hajslerovi k padesátinám.
Oba celky přicházejí na travnatou plochu s trojicí rozhodčích, kteří budou mít žluté dresy.
Na dnešní utkání si domácí berou tradiční modrobílý set. Hosté budou hrát v černém. Oba celky se zatím stále rozcvičují. Očekává se hojná účast – dnes se odehraje jihomoravské derby!

FK Blansko: Doležal – Huška (C), Traore, Ilko, Ordoš, Sedlo, Štrbák, Buchta, Kopičár, Žák, Přerovský
Náhradníci: Záleský – Urbančok, Paděra, Tulaydan, Fabuš, Schwendt, Štrombach

1. SC Znojmo FK: Jícha – Yanata, Avdić (C), Moravec, Kolařík, St Hillaire, Malár, Garčic, Demjan, De Carvalho Serra, Pacula
Náhradníci: Koukal – Okleštěk, Pohanka, Martinek, Kaššai, Kohoutek

Rozhodčí: Křepský Michal – Machač Lukáš, Páral Roman.
1. SC Znojmo FK

Znojmo hrálo minulou sezónu F:NL, avšak po 30 kolech zůstalo na poslední příčce a tedy sestupové. Do MSFL však nastupuje naprosto jiná sestava. Mužstvo nyní tvoří mladý kádr, většina z nich jsou vyšlí dorostenci. Svěřencům Milana Volfa se po 13. odehraných kolech podařilo vybojovat 16 bodů. Aktuálním nejlepším střelcem mužstva je zkušený Róbert Demjan, který vsítil 4 branky. Poslední utkání Znojmo sehrálo doma s Vrchovinou, se kterou uhrálo bod, když v zápase nepadla jediná branka. Do Blanska budou jihomoravští fotbalisté odjíždět z 12. místa tabulky MSFL.
FK Blansko

Nováčkovi, který postoupil z Divize D se po 13. odehraných kolech opravdu daří. Tým Zbyňka Zbořila se pyšní první pozicí s náskokem dvou bodů nad rezervou olomoucké Sigmy. Blansku se v posledním kole podařilo poprvé zvítězit na venkovní půdě, a to na rezervě Slovácka. Dva slepené góly na začátku utkání a branka v nastavení druhé půle zajistila Blansku výhru 3:1 a 3 body do tabulky. Ačkoli se nováčkovi MSFL nedaří venku, jinak je to na domácím trávníku. Tam doposud Blansko body neztratilo. Naposledy tam porazilo Frýdek-Místek jedinou brankou Kopičára – 1:0. Aktuálním nejlepším střelcem je Sedlo, který si po 13. odehraných kolech připsal 6 branek.
V neděli se v rámci 13. kola MSFL tradičně od 10:15 hodin na hřišti v Blansku představí exligové Znojmo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.