MSFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Benešov : Blansko - 24. srpna 2019   16:30

D. Benešov
D. Benešov
15' Pecuch
1:1
(1:0)
Blansko
Blansko
90' Sedlo
D. Benešov
Chvěja – Rychnovský, Býma, Romaněnko, Moravec (K), Blahuta (83. Gomola), Pecuch (62. Behan), Gebauer (81. Foitzik), Labuda (74. Baránek), Haas, Karčmář
Lasák – Behan, Trajkovski, Skroch, Foitzik, Baránek, Gomola
Pfeifer – Černý, Mikyska
108 diváků
Blansko
Doležal – Štrbák, Huška (K), Urbančok (46. Kopičár), Žák (81. Fabuš), Paděra (46. Schwendt), Sedlo, Šulek, Buchta, Přerovský (83. Tulaydan), Štrombach
Záleský – Schwendt, Minx, Tulaydan, Fabuš, Kopičár

Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Blansko dnes bylo nebezpečnějším týmem, i tak to vypadalo, že z Dolního Benešova odjede bez bodu. Hosté byli o branku pozadu a museli dohrávat v deseti. V poslední minutě však dokázali srovnat. Výborný výkon dnes předvedl domácí brankář Chvěja, který vychytal několik gólovek soupeře!
90+4'
90+3'
Rozhodčí Pfeifer přidal tři minuty nad rámec druhého poločasu. Ta třetí už spěje ke svému konci, ještě jeden rohový kop.
90+2'
Žlutou kartu dostává Radek Buchta (FK Blansko).
90+1'
Je evidentní, že bod je pro hosty málo. I v deseti chtějí rychle hrát, Dolní Benešov teď bude pravděpodobně bránit remízu.
90'
Žlutou kartu dostává Jan Romaněnko (FC Dolní Benešov).
90'
Blansko právě vstřelilo branku!
Hosté se přeci jen prosazují a srovnávají krok! Na zadní tyči zůstal MARTIN SEDLO, který balón sice netrefil podle představ, ovšem míč nakonec skončil v brance!
88'
Blansku už mnoho času nezbývá. Hosté se snaží, ovšem v deseti to mají proti pozorné obraně soupeře velmi těžké.
86'
Jeden z hostujících hráčů se do souboje s brankářem Chvějou dostal pozdě. Rozhodčí nakonec odpískal faul.
85'
Sudí Pfeifer pískal nedovolený zákrok hostujícího hráče ve středovém kruhu. To vyhovuje domácím.
83'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Daniel Přerovský, přichází Jiří Tulaydan.
83'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Matyáš Blahuta, přichází Tomasz Gomola.
82'
Obrázek hry je nyní pořád stejný. Hosté se snaží, ovšem míč už poněkolikáté skončil v zámezí. Domácí s rozehrávkou nepospíchají.
81'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Filip Žák, přichází Tadeáš Fabuš.
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Tomáš Gebauer, přichází Lukáš Foitzik.
78'
Uvidíme, jak hosté zvládnou závěr utkání. Musí dotahovat, navíc budou hrát v deseti.
76'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jiří Huška (FK Blansko).
75'
Kapitán Huška teď po odpískání vrazil do protihráče, který upadl na trávník. Hlavní rozhodčí tuto situaci neviděl a běží ji konzultovat s kolegou na lajně.
74'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Filip Labuda, přichází Jan Baránek.
72'
Brankář Chvěja dnes působí opravdu jistým dojmem. Balón mu znovu nevypadl z rukavic, hostující gólman už hledá, komu by rozehrál.
71'
Centr Sedla z pravé strany směřoval na zadní tyč. Tam vznikl závar, hlavní rozhodčí pískal znovu útočný faul.
70'
Už se zase pokračuje, u míče jsou hosté. Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná dvacetiminutovka hry.
68'
Stejně jako v prvním poločase, i teď nařizuje rozhodčí Pfeifer krátkou přestávku na občerstvení.
67'
S míčem na kopačkách se do pokutového území dostal Labuda. Ten prováhal nejvhodnější moment na střelu a o balón přišel.
66'
Totožná situace také na druhé straně hřiště. Útočný faul byl v tuto chvíli odpískaný také hostujícímu celku.
65'
Domácí příznivci se zlobí. Dolní Benešov se po delší době dostal k pokutovému území soupeře, rozhodčí však pískal útočný faul.
62'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Martin Pecuch, přichází Zdeněk Behan.
62'
Další velká šance Štrombacha, další bravurní zákrok od domácího gólmana. Ten vyrazil konečky prstů na rohový kop!
61'
Rozběhla se závěrečná třetina dnešního zápasu. Hraje se v podstatě jen na polovině domácího týmu, Dolní Benešov se musí bránit.
59'
Další tutovka pro Blansko. Chvěja doslova čaruje! Reflexivním zákrokem teď vyrazil tvrdou ránu z voleje na rohový kop!
57'
Žlutou kartu dostává Jiří Huška (FK Blansko).
57'
Kapitán Moravec přihrával vlastnímu brankáři. Podle jednoho z domácích diváků šlo o naprosto zbytečnou přihrávku směrem dozadu.
55'
Ve slušné střelecké pozici se na pravé straně ocitl Schwendt. Jeho pokus z úhlu mířil na bližší tyč, nakonec skončil těsně vedle branky!
54'
Štrombach se zlobí na své spoluhráče, že nedostal kvalitnější přihrávku. Chvěja má ve druhém poločase hodně práce.
53'
Jedna z mála akcí domácích v dosavadním průběhu druhého poločasu. Zastavil ji čárový rozhodčí, další postavení mimo hru!
51'
Další tutovka pro Blansko! Na zadní tyči zůstal úplně volný Žák, který ale ve skluzu nedokázal překonat výborně chytajícího Chvěju!
50'
Na centr si naskočil s pětkou hrající Huška. Hlavička hostujícího kapitána byla zbytečná, čárový rozhodčí signalizoval ofsajd.
49'
Pro vysoký míč si vyběhl Chvěja. Hlavní rozhodčí navíc pískal útočný faul, což se pochopitelně nelíbí hráčům v červených dresech.
47'
Hosté měli hned v úvodu velmi dobrou šanci! Sedlo míč poslal na Štrombacha, který byl v bezprostřední blízkosti domácího gólmana. Chvěja si připsal úspěšný zákrok!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:32.
Úvodní polovina hry je za námi. Blansko do ní vstoupilo lépe, ovšem do vedení šli domácí fotbalisté. Poté se hra vyrovnala, hosté však mohli srovnat. Zblokovaný pokus Štrombacha zastavilo břevno!
45+1'
45'
Nepřesná střela z kopačky hostujícího fotbalisty. Sudí Pfeifer bude přidávat jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
44'
Jedna z posledních akcí prvního poločasu. Pro balón vyběhl Chvěja, který si hlasitě zakřičel.
43'
O centr si říkal Štrombach, který se nakonec k hlavičce nedostal. Fotbalisté v červených dresech však pokračují v kombinaci.
42'
Nedovolených zákroků přibývá, před malou chvílí se rozeběhla závěrečná pětiminutovka prvního poločasu.
41'
Žlutou kartu dostává Filip Žák (FK Blansko).
39'
Blíží se závěr prvního poločasu, hra je v těchto chvílích hodně neurovnaná a přelévá se z jedné strany na druhou.
37'
Rozhodčí ponechával výhodu, kterou domácí nevyužili a o míč přišli. Příznivci Dolního Benešova se hodně zlobí na hlavního sudího.
36'
Stoprocentní příležitost pro Blansko! Domácí se dožadovali ofsajdu, jenže hra pokračovala a Štrombach běžel sám na branku z levé strany! Chvěja míč vyrazil před sebe, následná dorážka skončila nad brankou!
34'
Nepřesná kombinace také na druhé straně, míč skončil v zámezí. Doležal bleskově rozehrává svým spoluhráčům.
33'
Hlavní rozhodčí Pfeifer pískal útočný faul. Pro balón běží brankář Chvěja, který bude odkopávat z vlastní poloviny hřiště.
32'
Hodně prostoru dostal na nějakých devatenácti metrech Štrombach. Tomu střela vůbec nesedla, balón mířil vedle branky!
31'
Pecuch opět v akci. Jeho centr byl zblokovaný, Dolní Benešov však i nadále zůstává u balónu.
30'
V těchto chvílích jsou to domácí, kteří jsou u míče a snaží se něco vymyslet. Pecuch vybojoval autové vhazování na pravé straně.
29'
Zpoza velkého vápna to zkoušel Blahuta. Jeho zakončení levou nohou bylo nepřesné, balón směřoval vedle branky!
27'
Po střele Přerovského zasahoval brankář Chvěja. Jako první se k míči dostal jeden z domácích hráčů, který jej odkopl do bezpečí.
26'
Už se zase hraje. Žák kličkoval na pravé straně hřiště, nakonec vybojoval autové vhazování pro svůj celek.
24'
Hlavní sudí Pfeifer nařizuje drobnou pauzu na občerstvení.
23'
Obrovská příležitost také na druhé straně! Štrombach míč naváděl na střed, poté zasekl a zakončoval. Jeho zblokovaná střela šla do břevna, vzápětí se odrazila před brankovou čáru!
21'
To byla velmi dobrá šance na skórování pro Dolní Benešov! Na centr si naskočil Býma, ovšem jeho hlavička mířila těsně vedle branky!
21'
Dvacet minut hry je za námi. Dolní Benešov bude rozehrávat rohový kop, tentokráte z levé strany hřiště.
20'
Čárový rozhodčí zastavuje další útočné snažení fotbalistů v červených dresech. Hlavní následně píská ofsajd Blanska!
18'
V dobré střelecké pozici byl Šulek. Ten místo střely ještě hledal jednoho ze svých spoluhráčů, domácí defenziva jeho úmysl přečetla.
17'
Uvidíme, jak hosté zareagují na inkasovanou branku. K vidění je několik ostrých zákroků ve středu hřiště, rozehrávat bude Blansko.
15'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Domácí jdou překvapivě do vedení! S prvním střeleckým pokusem si Doležal poradil. Hostující brankář míč vyrazil pouze před sebe, kde byl MARTIN PECUCH, který uklízel do prázdné branky!
14'
Možnost rohového kopu si poprvé v dnešním utkání vyzkouší také domácí. Ti budou rozehrávat z pravé strany hřiště.
13'
Pro další centr z pravé strany hřiště si vyběhl brankář Chvěja, který míč nadvakrát kryje. Blansko je aktivnějším týmem.
12'
Oba celky se nyní marně dožadovaly odpískání nedovoleného zákroku. Hra pokračuje, u balónu jsou hostující fotbalisté.
11'
Následná standardka se hostům nepovedla. Přesto dostanou ještě jednu šanci, budou rozehrávat rohový kop.
9'
Žlutou kartu dostává Tomáš Moravec (FC Dolní Benešov).
9'
S agresivitou to přehnal domácí kapitán Tomáš Moravec, hosté budou rozehrávat zajímavou standardní situaci! Pravděpodobně to bude i za žlutou kartu.
9'
Do hry se zapojil také Doležal. Proti němu se řítil domácí útočník, gólman Blanska volil dlouhý nákop směrem dopředu.
7'
Úvodní minuty nám přináší spoustu nepřesností na obou stranách hřiště. Brankář Chvěja teď odkopl do zámezí, vhazovat bude soupeř.
5'
Hodně aktivní Urbančok to na levé straně zkoušel individuálně. Jeho následný centr postrádal větší razanci.
4'
Poprvé o sobě dali vědět také domácí fotbalisté. Jejich útočnou snahu zastavil praporek čárového rozhodčího, Rychnovský byl v ofsajdu!
3'
Hodně nepřehledná situace před Chvějou, po míči se natahoval znovu Urbančok. Hostujícímu hráči chyběl kousek, aby zakončoval do prázdné branky!
2'
Z levé strany hřiště centroval Urbančok. Balón směřoval na malé vápno, došel si pro něj domácí brankář Chvěja.
1'
Úvodní výkop patřil Blansku, které však o balón velmi rychle přišlo.
1'

FC Dolní Benešov: Chvěja – Rychnovský, Býma, Romaněnko, Moravec (K), Blahuta, Pecuch, Gebauer, Labuda, Haas, Karčmář
Náhradníci: Lasák – Behan, Trajkovski, Skroch, Foitzik, Baránek, Gomola

FK Blansko: Doležal – Štrbák, Huška (K), Urbančok, Žák, Paděra, Sedlo, Šulek, Buchta, Přerovský, Štrombach
Náhradníci: Záleský – Schwendt, Minx, Tulaydan, Fabuš, Kopičár

Rozhodčí: Pfeifer – Černý, Mikyska.
Utkání bude jako hlavní řídit pan Michal Pfeifer. Na čarách mu budou pomáhat pánové Dalibor Černý a Jan Mikyska. Jak zápas nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Nováček soutěže si doma poradil s Vyškovem či béčkem Zlína. Remízou skončil jejich zápas na půdě rezervy ostravského Baníku. Benešov sice ve všech třech svých duelech skóroval, ovšem na Uherský Brod, Uničov či Vrchovinu to nestačilo.
Dolní Benešov do nového ročníku nevstoupil vůbec dobře. Ve všech třech případech prohrál a bez bodu se krčí na spodních patrech tabulky. Blansko je v úplně jiném rozpoložení, hostující fotbalisté totiž dvakrát zvítězili, jednou jejich utkání skončilo nerozhodně. Mají sedm bodů, stejně jako dalších pět týmů.
Pěkné odpoledne. Moravskoslezská fotbalová liga má na programu čtvrté kolo. FC Dolní Benešov v jednom ze zápasů narazí na FK Blansko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.