MSFL - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-Místek : MFK Vyškov - 19. října 2019   10:15

Frýdek-Místek
36' Teplý
1:0
(1:0)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
Ciupa – Kaizar, Bialek, Literák (C), Hýbl, Ožvolda, Skwarczek, Šumský (90+2. Mikulenka), Hykel (75. Šohaj), Teplý (76. Visič), Varadi (86. Hurta)
Bárta – Mikulenka, Hurta, Nezhoda, Šohaj, Visič, Telnar
Jakub Rosický – Ivan Vostrejž, Roman Páral
Stadion Stovky, Frýdek-Místek
318 diváků
MFK Vyškov
Spurný – Hanuš, Oulehla (90. Jaroš), Krejčí, Langer (86. Smrčka), Lahodný, Křivánek (52. Matocha), Sečkář, Fila (58. Tshibwabwa), Klesa (C), Harba
Sova – Smrčka, Smékal, Matocha, Jaroš, Korovikov, Tshibwabwa

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Frýdek-Místek po těžkém boji dokázal zvítězit nad soupeřem z Vyškova poměrem 1:0. O jedinou branku se postaral ve 36. minutě Jakub Teplý. Hra byla poměrně vyrovnaná, i když domácí byli o něco lepším týmem. Ke konci zápasu hosté byli v tlaku, ale nedokázali se dostat do nějaké velké šance.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Šumský, přichází Mikulenka.
90+1'
Šohaj byl nedovoleným zákrokem soupeře poslán k zemi a Válcovny tak mají k dispozici standardní situaci.
90'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
90'
Skwarczek je rovněž potrestán žlutou kartou a Vyškov bude mít k dispozici volný kop z pravé strany.
90'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Oulehla, přichází Jaroš.
89'
Ale ani tentokrát z toho nebylo nijak nebezpečné zakončení a Frýdeckomístečtí zvládají konec utkání v obranné fázi na jedničku.
88'
Následně se ale do protiútoku dostal Vyškov, který získal rohový kop a může tak srovnat v samém konci zápasu.
87'
Další rohový kop domácího mužstva už skončil pouze bezpečně v moci gólmana Spurného.
86'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Varadi, přichází Hurta.
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Langer, přichází Smrčka.
85'
Ovšem následný centr Šumského z rohu nic velkého nepřinesl.
84'
Bialek odvrátil nebezpečný centr z pravé strany a Frýdeckomístečtí posléze získali na druhé straně rohový kop.
83'
Ladislav Hanuš dostal nepříjemně naloženo, ale vypadá to, že bude moct pokračovat po krátkém ošetření.
82'
A dalším potrestaným hráčem žlutou kartou je Michal Klesa.
81'
Nepovedený nákop domácího hráče skončil jen v moci gólmana Spurného.
80'
Je před námi posledních deset minut a na Stovkách se schyluje k velkému konci.
78'
Domácí obrana odvrátila centr z pravé strany, ale tlak Vyškova trvá.
76'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Teplý, přichází Visič.
Dnešní utkání sleduje 318 diváků.
76'
Varadi už nedokázal zastihnout míč na hrací ploše a následuje tak odkop od svatyně hostů.
75'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Hykel, přichází Šohaj.
74'
Momentálně to na hřišti vypadá spíše jako na bojišti, protože další kartu uviděl Hykel.
72'
A opět karta žluté barvy, kterou uviděl Michael Sečkář a Frýdeckomístečtí získali volný kop.
71'
Daniel Ožvolda je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou a poslední minuty se nám tak na hřišti hodně přiostřilo.
69'
Posléze přišel faul právě Tshibwabwy, který sejmul Varadiho a může být rád, že uviděl pouze žlutou kartu.
69'
Michal Klesa dokázal udržet míč ve hře a do zakončení se tak dostal Ephraim Tshibwabwa, ale jeho pokus levačkou byl hodně slabý.
68'
Ovšem ani tentokrát se po centru do vápna neudálo nic nebezpečného, ale Vyškov pomalu přebírá iniciativu a konec zápasu tak bude ještě hodně dramatický.
67'
Hosté vybojovali rohový kop z levé strany a mohou tak srovnat stav tohoto zápasu.
65'
A další faul ze strany Vyškova. Hra se tak poslední minuty hodně přerušuje, což vyhovuje domácí straně.
64'
Pokus domácího hráče Šumského z volného kopu byl hodně nepovedený a skončil nad bránou soupeře.
63'
Vyškov se po chybě domácích dostal do přečíslení 3 na 1, ale Marek Matocha si ve finální fázi příliš předkopl míč a ten tak chytil do rukou připravený Jiří Ciupa!
62'
Nepovedený nákop domácího celku skončil pouze v moci gólmana Spurného, který ale poslal výkop, který skončil jen u soupeře.
60'
Hodina hry je u svého konce a Frýdek-Místek stále vede nad Vyškovem 1:0.
59'
Další nedovolený zákrok ze strany hostujícího hráče a hra je tak opět přerušena.
58'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Fila, přichází Tshibwabwa.
57'
Hra je ve druhém poločase zatím hodně vyrovnaná a ani jedno mužstvo tak nemá nějakou převahu.
55'
Ovšem ani nyní standardní situace Frýdku-Místku nic velkého nepřinesla.
54'
Jan Krejčí přes sebe nedovoleným zákrokem nepustil soupeře a uviděl za tento faul kartu žluté barvy.
54'
Následný centr ale nepřinesl nic nebezpečného a Vyškov posléze získal autové vhazování na své polovině.
53'
Hostující hráč se dopustil faulu na své polovině a Frýdeckomístečtí tak získali volný kop.
52'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Křivánek, přichází Matocha.
51'
Žlutou kartu dostává Kaizar (MFK Frýdek-Místek).
48'
Centr domácího hráče z levé strany skončil pouze na hlavě hostujícího hráče.
47'
Útočník hostujícího celku se dopustil nedovoleného zákroku a Ciupa bude odkopávat na hranici svého vápna.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:19.
První poločas je u svého konce a Frýdek-Místek vede na domácí půdě 1:0 nad Vyškovem. Utkání není nijak moc pohledné a na těžkém terénu jsme neviděli žádnou pěkný fotbal, ale branky jsme se přece jen dočkali, když se ve 36. minutě prosadil Jakub Teplý.
45+1'
45'
Šumský chtěl prověřit brankáře střelou z dálky, ale ta byla zblokována.
44'
Domácí obrana se dokázala ubránit útoku Vyškova a Ciupa má jen další odkop od své svatyně.
43'
Adam Fila se dostal ke střele z dálky, ale ta byla hodně nepovedená a skončila vedle levé tyče.
42'
Ovšem standardní situace domácích nepřinesla nic nebezpečného a do protiútoku šli Vyškovští. Šumský se tak musel dopustit faulu, za který uviděl kartu žluté barvy.
41'
Hosté se dopustili faulu a následuje tak volný kop Frýdku-Místku.
40'
Z ničeho nic přišla šance ze strany hostů, ale následné zakončení letělo pouze vedle brány Ciupy.
38'
Lukáš Lahodný byl tentokrát tím, který se také dopustil faulu a u míče tak bude pro změnu domácí tým.
37'
Nyní se domácí hráč dopustil nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy a Vyškov bude u balónu.
36'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Máme tady úvodní branku tohoto střetnutí! Hýblův centr z levé strany letěl do vápna, kde se domácí hráč dostal ke hlavičce, kterou z bezprostřední blízkosti dorazil do branky soupeře JAKUB TEPLÝ. Válcovny tak vedou 1:0.
35'
A další nákop hostů, který skončil jen u domácího gólmana Ciupy.
34'
Nakonec se z druhé vlny dostal ke střele Matěj Hýbl, ale jeho pokus skončil několik metrů nad horní tyčí.
33'
Domácí mužstvo tentokrát získalo rohový kop z pravé strany a může tak otevřít branková účet tohoto zápasu.
32'
Ovšem posléze přišel jen další nedovolený zákrok ze strany hostujícího celku a Frýdek-Místek bude opět u balónu.
31'
Oulehla si poradil s nakopnutým míčem do vápna Vyškova a dostal jej do bezpečí.
30'
Půl hodina hry je u svého konce. Zápas zatím není nijak atraktivní a první větší šance jsme viděli teprve před malou chvíli.
28'
Po centru Hanuše se dostal ke střele uvnitř vápna Haris Harba, ale jeho pokus byl zblokován! Do přečíslení v protiútoku tak šli Frýdeckomístečtí, ale Tomáš Hykel nedokázal prostřelit gólmana Spurného, který předvedl skvělý zákrok!
27'
Domácí celek je poslední minuty o něco lepším celkem, ale centr Skwarczeka skončil jen v zámezí za bránou.
26'
Ovšem nakopnutý balón končí pouze bezpečně v moci brankáře Spurného.
25'
Hra je opět přerušená, jelikož přišel faul hostujícího hráče a Bialek tak pošle nákop do vápna.
23'
Skwarczek předvedl skvělou kličku, kdy se dostal přes dva protihráče, ale nakonec z toho nic nebezpečného ani tentokrát nebylo.
22'
Balón už skončil mimo hrací plochu a Frýdeckomístečtí tak mají autové vhazování na své polovině.
21'
Přihrávka Šumského nic nebezpečného nepřinesla, jelikož trefila pouze před jeho stojícího hráče.
19'
Hosté ale jsou aktivnějším týmem, ovšem balón končí pouze v zámezí za bránou Ciupy, který bude mít odkop.
18'
Další pokus o centr hostujícího hráče z levé strany byl zblokován a zatím jsme tak nebyli svědky nějaké šance.
17'
Velké štěstí pro domácí, že sudí pozastavil hru díky útočného faulu, protože Vyškov už šel do přečíslení 2 na 1.
16'
Opět je to pouze nedovolený zákrok ze strany domácích a Vyškov tak získal míč ve středu hrací plochy.
15'
Posléze ještě přišel centr Vyškova z levé strany, který ale skončil pouze v zámezí vedle brány.
14'
Adam Fila si sběhl za obranu na nákop, ale k míči se nakonec nedostal.
12'
Hostující obránce raději odkopl balón pouze do zámezí a následuje tak autové vhazování pro Válcovny.
11'
Tentokrát se už to bez žluté karty pro Ladislava Hanuše neobešlo.
10'
Domácí hráč se už ocitl v ofsajdovém postavení a útočná akce Frýdku-Místku je tak u svého konce.
9'
Michal Skwarczek ale má zdravotní problémy a je ošetřován.
8'
Opět přišel nedovolený zákrok hostujícího hráče na pravé straně, ale i tentokrát se to pro Hanuše obejde bez karty.
6'
Lipina se snažila něco vymyslet centrem z pravé strany, ale ani tentokrát z toho nic nebylo.
5'
Tentokrát byl Matěj Hýbl zfaulován Křivánkem a Válcovny tak budou u balónu.
4'
Do Frýdku-Místku přicestovalo také pár skalních fanoušků Vyškova, kterým se začátek zápasu musí líbit.
3'
Hosté jsou na začátku zápasu o něco aktivnějším celkem, ale balón opět končí pouze v moci brankáře Ciupy.
2'
Centr Michala Klesa z volného kopu byl nebezpečný, ale nakonec se uvnitř vápna nikdo z hráčů Vyškova nedostal do zakončení.
1'
Adam Fila se krátce po výkopu dostal dopředu po pravé straně a navíc byl zfaulován. Následuje tak volný kop pro Vyškov.
1'

MFK Frýdek-Místek: Ciupa – Kaizar, Bialek, Literák (C), Hýbl, Ožvolda, Skwarczek, Šumský, Hykel, Teplý, Varadi
Náhradníci: Bárta – Mikulenka, Hurta, Nezhoda, Šohaj, Visič, Telnar

MFK Vyškov: Spurný – Hanuš, Oulehla, Krejčí, Langer, Lahodný, Křivánek, Sečkář, Fila, Klesa (C), Harba
Náhradníci: Sova – Smrčka, Smékal, Matocha, Jaroš, Korovikov, Tshibwabwa

Rozhodčí: Jakub Rosický – Ivan Vostrejž, Roman Páral.
Frýdeckomístečtí chtějí v této sezóně postup do 2. ligy ovšem zatím se jim to moc nedaří a po 12. zápasech mají na kontě už 4 prohry. Momentálně se Lipina nachází na 5. příčce se dvaceti body a skóre 17:14. Naposled Frýdek-Místek prohrál na půdě Blanska 0:1.
Vyškov je po velkých změnách v kádru na spodku tabulky, konkrétně na 14. příčce s patnácti body a skóre 14:16. Po nevydařeném vstupu do sezóny se už blýská na lepší časy a z posledních čtyř zápasů získal Vyškov 8 bodů. Naposled remizoval doma s Petřkovicemi 2:2.
Ve 12. kole Moravskoslezské fotbalové ligy se proti sobě utkají týmy MFK Frýdek-Místek a MFK Vyškov. Naposled se spolu tato mužstva utkala v červnu na půdě Válcoven, které zvítězily 2:0. Dnes se opět bude bojovat na stadionu Stovky ve Frýdku-Místku. Úvodní výkop je naplánován na 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.