Kolenko – Heiník (C), Rubý, Macíček (60. Krejčí), Opatřil (80. Dostál), Pyclík (60. Jančík), Dostál, Mac, Vengřinek, Wolf, Kraut
Městský fotbalový stadion Hlučín
Slovácko B
Porcal – Řihák, Jamný, Franič (47. Jahoda), Olšanský (C), Baran, Řehola (47. Miklík), Krejčík, Leskovjan, Janša (71. Hladký), Pek
Dzeminskyy – Miklík, Hladký, Jahoda,

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího zápasu z MSFL, na viděnou.
V nastaveném čase již nic k vidění nebylo a rozhodčí tak s klidem ukončil tento napínavý duel. Hlučín dnes naprosto jednoznačně dominoval na míči, což také přineslo jednu jedinou branku, a to ve 45. minutě. Hosté již nedokázali odpovědět a Hlučín si tak připisuje jak první branku v sezóně, tak první body v sezóně. Řekl bych, že Slovácko dnes zápas podcenilo a podle toho to také vypadalo. Hráče utkání byl zvolen střelec jediné branky Ondřej Pyclík.
90+1'
90'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu!
89'
Není to 2:0! Wolf proklouzl až do malého vápna, kde na druhé straně hledal volného Dostála, přihrávku však zlikvidoval brankář Porcal.
88'
Do konce základní hrací doby zbývají dvě minuty. Slovácko ztratilo míč v té nejhorší možné chvíli, čehož Hlučín využívá a drží míč ve své moci.
87'
Slovácko v závěru začíná velmi tlačit, což se Hlučínu řádně nelíbí, ovšem dělá jim to problémy. Přijde vyrovnání?
85'
Miroslav Levkosjan dostal výtečný pas, díky kterému běžel až do brankoviště Hlučínu, u toho ho ale atakovali obránci, kteří nakonec situaci zneškodnili.
84'
A ani po rohovém kopu není vyrovnáno! Žádný z hráčů Slovácka se netlačil do nějakého zakončení, míč vápnem pouze prolétl.
83'
Nebude! Obrana míč ihned odkopla z brankoviště, ovšem stěhování dopředu nenastane, protože uvidíme roh.
82'
Tak pozor! Faul na polovině Hlučínu, pro Slovácko je tu nadějný přímý kop. Bude srovnáno?
81'
Vojtěch Heiník dostal přihrávku až do šestnáctky Slovácka, zakončení ale k vidění nebylo, protože ho odstavili dva obránci.
80'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Opatřil, přichází Dostál.
78'
Domácí se dostali pod tlak, neboť Slovácko zahrávalo rohový kop, po kterém bylo ve vápně rušno. Celou situaci nakonec zneškodnil domácí Rubý.
77'
O rychlý protiútok se pokusil středem hřiště Marcel Hladký, obrana hlučínského týmu však vydala stopku.
76'
Hlučín zahrával další rohový kop, který ale gólový nebyl. Míče se ve vápně zmocnil Wolf, který následně posouval míč na hranici ,tam byl ale připravený obránce Krejčík.
75'
Do konce utkání zbývá již necelých patnáct minut základní hrací doby, uvidíme jestli se Hlučínu poprvé podaří na plno bodovat.
73'
Po přestávce se dopředu znovu řítili domácí, ovšem obrana Slovácka dobře zafungovala a domácí hráče stáhla až na polovinu.
71'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Janša, přichází Hladký.
70'
Hlavní sudí stejně jako v prvním poločase, tak i teď dává hráčům možnost schlazení a občerstvení.
68'
Mohlo to být o dva góly! Hlučín si vybojoval nadějný přímý kop, který rozehráli na krátko a do střely se ve vápně opřel úplně volný Tomáš Dostál, ten však branku přestřelil!!
66'
Druhý roh po sobě, byl o poznání lepší. Míč letěl na přední tyč, kde se o hlavičku pokusil čerstvý Krejčí, jenže brankář Porcal byl připraven.
65'
Hlučín zahrával další již z několika dnešních rohů, ovšem ani tento brankáře či branku nijak neohrozil, ale uvidíme repete.
64'
Druhý poločas je zatím o poznání nudnější, než ten první. Ani jeden tým se zatím nedostal do příliš velké šance, jenom v samotném úvodu domácí.
62'
I Hlučín se rozhodl pro střídání, tak uvidíme jak to čerstvým hráčům půjde.
60'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Macíček, přichází Krejčí.
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Pyclík, přichází Jančík.
58'
Tomáš Wolf opět ukázal své rychlé nohy a založil akci po levé straně. Zastavit ho musel až faul od jednoho z obránců béčkového týmu.
57'
Na stadionu už jsou slyšet i bubeníci, ti tu v první části nebyli. Zřejmě se dozvěděli výsledek a ihned přišli, ovšem domácí hráče to řádně povzbuzuje.
55'
Po odkopu nadešla i akce ze strany Hlučína, ta ale dopadla stejně jako Slovácka.
53'
Martin Baran se zkoušel protlačil po pravé straně, ovšem obrana Hlučína ho k ničemu nepustila a následuje odkop od brány.
51'
Slovácko se nemůže dostat ze své poloviny, domácí hráči naprosto skvěle tlačí, ovšem nedaří se jim vsítit druhý gól.
48'
Domácí se ihned tlačili do další gólové šance. Vše začalo přihrávkou z levé strany, a to na kopačku Wolfa, ten však zpoza malého vápna brankáře Porcala neprostřelil.
47'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Řehola, přichází Miklík.
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Domagoj, přichází Jahoda.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:35.
První poločas je u konce. Hlučín byl od začátku aktivnější, až to nakonec v závěru poločasu přineslo ovoce. Slovácko které bylo před zápasem favoritem zatím nehraje, tak jak se od nich očekávalo. Na držení míče též značně vedou domácí a pokud se ve druhé části nic nepokazí, tak by zde mohla být první výhra v sezóně.
45+1'
45'
Hlučín právě vstřelil branku!
První branka v sezóně je na světě!! Z levé strany přišla senzační přihrávka na přední tyč, kam si seběhl ONDŘEJ PYCLÍK, který skvěle prostřeli brankáře.
42'
Škoda!! Přímý kop nebyl zahrán přímo na bránu, ale stylem centru, na který si velmi dobře naběhl Tomáš Vengřinek, jeho mířidla však mířila příliš vysoko.
41'
Jan Pek neustál souboj s Wolfem, a tak ho sebou stáhl k zemi, díky čemuž budou domácí zahrávat slibný přímý kop!
40'
Blíží se nám konec prvního poločasu, uvidíme zda se tedy dočkáme nějaké té branky, nebo si budeme muset počkat na druhý poločas.
38'
Špatná zpráva pro Slovácko. Na polovině Hlučínu nadešel tvrdý faul, kvůli kterému byl i jeden hráče hostů zraněný a odvedený za postranní čáru.
36'
Hlučín měl k dispozici další v součtu již pátý rohový kop!! Roh směřoval do středu vápna, tam se ho však zmocnil pouze hostující Miroslav Leskovjan.
35'
Nedočkáme.. Přímý kop putoval pouze na přední tyč, kde byl připravený hostující Adam Řihák.
34'
Po faulu za žlutou, je tu vzápětí další, ovšem již bez karty, ale z dobré vzdálenosti. Dočkáme se už té branky?
33'
Žlutou kartu dostává Řehola (1.FC Slovácko B).
32'
Hosté ze Slovácka, nám toho zatím moc neukázali. Hráči se stále drží v zadu a jakoby sem přijeli bránit. Také to však může být taktika.
30'
A ani čtvrtý roh není gólový. Byť se Pyclík snažil, tak míč prostě dobře netrefil.
29'
Po delším kombinování, se něco dělo! Pravá strana je zřejmě pro Slovácko slabina, protože opět se vše dělo tam. Mac dokázal nacentrovat míč do brankoviště, odtamtud však rychle k rohovému praporku.
27'
Hra pokračuje dále, a to útokem Hlučínu.
25'
Rozhodčí dává hráčům možnost schlazení a občerstvení, neboť zde panují velké teploty, konkrétně 28 stupňů.
24'
Hlučín stále pokračuje v útoku, ale obrana Slovácka je né a né pustit do nadějné šance, takže sledujeme spíše ty kombinace.
22'
Není to gól! Hlučín měl k dispozici třetí roh, který byl asi nejlépe zahraný. Míč se sice ve vápně dlouho nezdržel, ovšem zpoza vápna se do toho opřel Patrik Rubý a nebýt čilého zákroku Porcala, byla by to branka.
21'
Dominik Kraut pronikl do šestnáctky Slovácka, kde si to však rozmyslel a posunul míč na Wolfa, jenže ani jeho, obrana hostů do zakončení nepustila.
20'
Dvacet minut hry za námi a stále sledujeme klidnou hru co se týče velkých šancí, neboť žádná ještě nepřišla.
19'
A k vidění byl i první střelecký pokus Slovácka! Béčkový tým si vytvořil nadějnou akci, která se z pravé strany přesunula na střed. Poté si míč převzal Jan Pek, který zkusil štěstí zpoza vápna, branku ale míjel.
17'
Tak to se domácím nepovedlo! Na poprvé nastal ve vápně jakýsi faul na jednoho z hostujících hráčů, roh se tedy opakoval. Na druhý pokus nastalo to stejné, ovšem rozhodčí již nařídil volný kop.
16'
Tentokrát se po pravé straně uvolnil Tomáš Dostál a udělal to bravurně, neboť pro svůj tým vybojoval již druhý roh.
15'
Máme zde i první trošku větší faul, a to na polovině Slovácka, proviněn byl jeden z domácích hráčů.
14'
Hlučín zahrával první rohový kop, který putoval do středu vápna, tam se o nejvyšší výskok pokusil Josef Opatřil, branku však nijak neohrozil.
12'
Wolf na pravé straně dělá obraně Slovácka značné problémy. Nyní se již potřetí probojoval do šestnáctky, tam ale nic pěkného nevymyslel.
11'
Diváků zde sice moc není, ale povzbuzení z tribun jednoznačně nechybí. Fanoušci si dnes přejí jasnou výhru, tak snad se jim to splní.
10'
Hlučín je zatím velmi aktivní, ovšem kromě dalekonosného zakončení nic k vidění nebylo. Uvidíme co přinesou následné minuty.
9'
Poprvé se dnes dopředu probojovali hosté, kteří to též zkusili pomocí centru, ale nabíhající Janša byl skvěle pokryt obranou, tudíž žádná hrozba nenastala.
8'
Tomáš Wolf teď předvedl skvělé zpracování a následně i centr, ten však místo spoluhráče putoval na kopačku protihráče.
7'
Na pravé straně se přeci jen něco dělo! Odtamtud totiž přilétl zajímavý centr na přední tyč, ovšem Jakub Mac si pozdě seběhl a míč tak sbíral brankář Porcal.
6'
Tomáš Wolf chtěl proklouznout po pravé straně směrem dopředu, to mu ale Jakub Jamný nedovolil, i přesto má Hlučín míč na kopačkách.
5'
Oproti minulé sezóně, kdy byl stadion většinou hojně zaplněný, tak to dnes úplně říct nemůže, protože zde moc diváků není. Uvidíme jestli však Hlučín poprvé zvítězí.
4'
Nedočkáme. Akce Hlučínu končí, neboť jeden z útočících hráčů fauloval a hosté tak budou zahrávat volný kop.
3'
Hlučín se stále drží vepředu, zatímco Slovácko se sotva dotklo míče, dočkáme se hned úvodní branky?
2'
Domácí se drželi na polovině Slovácka, ovšem nikdo se neodhodlal ke střele, tak to na sebe musel z 25 metrů vzít Macíček, Porcal ale ránu chytil.
1'
O úvodní výkop se postarali domácí hráči, kteří místo nákopu zvolili hru z obrany, tak uvidíme jaký bude první útok.
1'
Hráči obou týmů již přicházejí na hřiště. Domácí nastupují v zelených dresech, zatímco hosté v dresech modrých.

FC Hlučín: Kolenko – Heiník (C), Rubý, Macíček, Opatřil, Pyclík, Dostál, Mac, Vengřinek, Wolf, Kraut
Náhradníci: Kodeš – Dolba, Krejčí, Dostál, Gros, De Carvalho Serra Lucas, Jančík, Kodeš

1.FC Slovácko B: Porcal – Řihák, Jamný, Franič, Olšanský (C), Baran, Řehola, Krejčík, Leskovjan, Janša, Pek
Náhradníci: Dzeminskyy – Miklík, Hladký, Jahoda,

Rozhodčí: D. Marek – Z. Kneisl, V. Ogrodník.
Vzájemná utkání

7.5.2017 – Slovácko B – Hlučín 4:2
1.10.2016 – Hlučín – Slovácko B 0:0
4.5.2016 – Slovácko B – Hlučín 3:0
16.9.2015 – Hlučín – Slovácko B 1:0
11.4.2015 – Hlučín – Slovácko B 2:0
1.FC Slovácko B má zatím dobře nakročeno. První utkání odehráli proti minulému skoro postupujícímu celku z Kroměříže. Zápas přinesl nesmírně vyrovnanou bitvu, nakonec z ní vyšli lépe hráči Slovácka, a to vítězně 4:3. Na druhé kolo budou hráči Slovácka zřejmě vzpomínat nejméně. Na půdě Sigmy Olomouc podlehli vysoko 8:0! Po druhém kole si museli spravit chuť a v utkání proti Rosicím bodovat na plno. To se také hráčům povedlo a po výhře 3:1 nyní drží 10. pozici. Poslední vzájemný duel se odehrál v roce 2017, který právě vyhráli hráči Béčkového týmu 4:2.
FC Hlučín je v této sezóně zatím špatný. Na kontě nemají ještě ani branku, to stejné i bodů. První zápas odehráli s Otrokovicemi, a to porážkou 2:0. Nutno podotknout, že Hlučín dostal na úvod ligy ty nejsilnější týmy. Další utkání sehráli proti Petřkovicím a též utkání skončilo prohrou 4:0. Třetí a zároveň poslední kolo vyzvali hráče Frýdku, bohužel ani zde nepadla branka a byla z toho prohra 2:0. Dnes mají šanci konečně vsítit branku, neboť je čeká Slovácko B, které za sebou má právě ty lehčí zápasy. Alespoň jedna pozitivní zpráva. Hlučín odehrál i první utkání MOL CUPU, ze kterého vyšli vítězně 2:1 na půdě Frenštátu.
Dobrý den všem fanouškům a fanynkám fotbalu! Dnes se podíváme na 4. kolo MSFL, konkrétně na utkání FC Hlučín – 1.FC Slovácko B. Slovácko je na tom o poznání lépe, protože Hlučín si ještě nepřipsal gól, natož bod do tabulky, podaří se jim to dnes? Výkop je stanoven na 16:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.