Kolenko – Heiník, Rubý, Krejčí (87. Gros), Opatřil, Dostál (90+1. Dolba), Jančík (58. Hudeczek), Štefek (C), Vengřinek, Wolf, Kraut
Hlučín
Uh. Brod
Dostál – David, Chwaszcz, Jaroněk, Mareš, Mančík (85. David), Pochylý, Josefík, Vrága (C), Nevařil, Sedláček (78. Mléčka)
Horáček – Pospíšil, David, Mléčka

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Hlučína, který svého soupeře porazil poměrem 1:0. Druhý poločas byl jasně v režii domácího celku, který neustále narážel na pozornou obranu soupeře. Ke konci zápasu to vypadalo na nerozhodný výsledek, avšak před minut před koncem se prosadil domácí Opatřil, který svému celku zajistil tři body.
90+2'
90+1'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Tomáš Dostál, přichází Ondřej Dolba.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme, zda hlavní sudí bude něco málo nastavovat.
88'
Od středového kruhu zahrával standardní situaci hostující David. Jeho vysoký centr nebyl zrovna nejlepší, navíc se nejvýše do vzduchu dostal soupeř.
87'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Martin Krejčí, přichází David Gros.
85'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Marek Mančík, přichází Richard David.
84'
Hlučín právě vstřelil branku!
Domácí hráči se dostávají do kýženého vedení! Kolmice za obranu směřovala na JOSEFA OPATŘILA, který si dokázal obhodit vyběhnuvšího brankáře Dostála, načež důraznou střelou levou nohou zamířil do odkryté branky.
83'
Po hlavičkovém pokusu v podání Krauta se míč snesl daleko vedle branky. Dostálova rozehrávka trvala celkem dlouho, avšak se nakonec žlutit nebude.
82'
Další velice špatné zakončení pro změnu předvedl Mléčka, který mířil snad deset metrů vedle domácí branky. Kolenko si tak vyzkouší další rozehrávku.
81'
Na opačné straně to zhruba ze třiceti metrů od branky zkoušel Josefík, který netrefil ani branku. Ani Kolenko si tak žádný zákrok nepřipíše – odkop.
80'
Hrací předmět se po centru dostal ven z hrací plochy, což přinese odkop od hostující branky. K výkopu se okamžitě postavil brankář Dostál.
79'
Za pokutovým územím se k odraženému míči dokázal dostat domácí Rubý, jehož další střelecký pokus proletěl daleko vedle vzdálenější tyče.
78'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází David Sedláček, přichází Filip Mléčka.
74'
Aby toho nebylo málo, tak to po rohovém kopu zkoušel na branku soupeře Rubý, s jehož projektilem si brankář Dokázal přeci jenom poradil.
73'
Hrací předmět se i tentokráte snesl ven z hrací plochy. Následně ve středu hrací plochy operoval s míčem Dostál, který hru přenesl křížem.
72'
Avšak rohový kop se domácímu celku vůbec nepovedl. Uherský Brod se dostal na druhou stranu, Nevařilova nabídka našla nohu protihráče.
71'
Ještě před rozehrávkou rohového kopu zůstal na zemi ležet hostující Jaroněk, ke kterému přispěchal lékař Uherského Brodu.
70'
K odraženému míči se jako první dostal Opatřil, který ještě v pokutovém území zkoušel najít svého kolegu, jenž vybojoval další rohový kop.
69'
Dostál si po delší době připsal zákrok. Hodně pohotovým způsobem to totiž zkoušel Kraut, který si navedl míč na pravou nohu a poté pálil doprostřed.
68'
Rubému se podařilo roztáhnout hru na levou stranu, odkud do pokutového území přiletěl další z řady centrů, avšak ten se stal kořistí Chwaszcze.
67'
Nadějný atak domácích přinesl finální nahrávku na Krauta, avšak ten nechal míč za sebou. Uherský Brod se chystal ke kontru, ten ale rychle skončil.
66'
Středem hrací plochy si to chtěl namířit hostující Josefík, avšak ten kolem sebe neměl podporu spoluhráčů, což vedlo ke ztrátě hracího předmětu.
65'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, stále na úvodní branku zápasu čekáme. Hlučín je sice aktivnější, avšak Dostála se mu překonat nepovedlo.
64'
Z pravé strany se do hostující šestnáctky snesl nadýchaný bochánek, který minul domácího hráče. Místo toho bude Pochylý vhazovat z pravé strany.
59'
Z obrovské vzdálenosti to zkoušel hostující Josefík, jehož rána směřovala daleko vedle branky. Kolenko se za tímto pokusem pouze ohlédl.
58'
Dalekonosný nákop nebyl zrovna přesný, navíc skončil pouze u brankáře Dostála. Jeho výhoz našel na levém křídle volného obránce Davida.
57'
Hodně prostoru měl kolem sebe Wolf, který to nevyřešil zrovna nejlépe. Výsledkem byl centr do hrudi Dostála, Hlučín si vyzkouší další rohový kop.
56'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kryštof Jančík, přichází Kristián Hudeczek.
55'
Uherský Brod se s vypětím všech sil udržel na polovině domácího celku, avšak poté chyboval Pochylý, který oslovil pouze napadajícího soupeře.
54'
Na opačné straně to Josefík zkoušel přenesením hry na levé křídlo, kde se sice nacházel Mančík, avšak před ním zasahoval jeden z protihráčů.
53'
O další adresný centr se pro změnu pokoušel Vengřinek, jehož nabídka trefila nohu prvního z protihráčů. Posléze se na zemi ocitl jeden z hráčů soupeře.
52'
Z druhé vlny si k pokutovému území seběhl domácí Štefek, jehož zakončení levou nohou nakonec směřovalo do rukavic brankáře Dostála.
51'
Domácí hráči měli k dispozici další rohový kop. Vengřinek kroutil svůj centr do pokutového území, avšak tam se jako první podařilo zakročit soupeři.
50'
Průniková nahrávka měla směřovat na Mančíka, avšak ten na kolmici vůbec nedosáhl. Jako první se k míči dostal Kolenko, který ho schoval do rukavic.
49'
O rozehrávku volného kopu se postaral sám hostující brankář Dostál, který konstruktivně rozehrál do strany, kde si o nahrávku řekl volný David.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu skončil na zemi domácí Wolf, hlavní sudí tak přerušil hru, avšak to zcela určitě nevypadá na nic vážnějšího.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl žádnou přesnou trefu. Celou dobu jsme totiž sledovali vyrovnanou podívanou, přičemž jsme se nedočkali žádné stoprocentní šance. I přesto byl o něco aktivnější domácí Hlučín.
45'
43'
Domácí Dostál zahrával volný kop z velice dobré pozice od branky. Jeho nabídka se snášela k přední tyči, kde číhal pozorný protihráč.
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
40'
Hostující Mančík si vzal na starost další standardní situaci, avšak ještě před dopadem míče bylo pískání, sudí si totiž všiml útočného faulu.
39'
Poté se uvnitř pokutového území dostal k míči Rubý, jehož zakončení vykopl jeden z protihráčů na další rohový kop. Uherský Brod je pod tlakem.
38'
Hlučín si po delší době vybojoval rohový kop, a sice z levé strany. Rozehrávka nakrátko přinesla centr, avšak hosté odklidil míč.
37'
Žlutou kartu dostává Dominik Kraut (FC Hlučín).
36'
Obrannou povinnost si splnil hostující Jaroněk, který razantním způsobem odklízel míč za postranní lajnu. Vhazovat tak bude moci Vengřinek.
35'
Hlavní sudí přisoudil hostujícímu celku standardní situaci. Rozehrávka se kroutila směrem do branky, avšak nakonec přistála u Jančíka.
31'
Uherský Brod se opět snadným způsobem dostal na druhou stranu, kde se mu podařilo založit další kombinaci.
30'
Posléze se k volnému míči dostal David, jehož rána z otočky směřovala daleko vedle vzdálenější konstrukce. Kolenko se za míčem ohlédl.
29'
Vrága velice přesně spolupracoval s vedle stojícím Marešem, který bezmyšlenkovitě odkopával na druhou stranu, kde se nacházel protihráč.
28'
Do volného prostoru si dokázal seběhnout domácí Štefek, jehož následný centr pouze prolétl pokutovým územím. Hlučín ani tentokráte nezahrozil.
27'
O provedení autového vhazování se před malým momentem postaral Pochylý, který si na pravém křídle vybral Jaroňka, který se daleko nedostal.
26'
Dobrý obranný zákrok předvedl domácí Krejčí, který poslal míč z hranice vlastního pokutového území. Poté Dostál odkopával ven z hrací plochy.
25'
Další kolmice měla směřovat mezi obránce, avšak Opatřil na přihrávku vůbec nedosáhl. Hlučín je sice aktivnější, avšak chybí mu přesnost.
24'
Na další centr se tentokráte vyhoupl Kraut, kterému se v tísni nepovedlo zacílit vůbec přesně. Ani tentokráte nemusel brankář Dostál zasahovat.
23'
V hlavičkovém souboji si dokázal poradit hostující Vrága, který navíc přihrát ke středovému kruhu, kam jako první přispěchal kolega Pochylý.
22'
Nepřesná kolmice na Sedláčka nakonec skončila v rukavicích domácího brankáře, který posléze vyhodil hrací předmět na volného Vengřineka.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nepřinesla žádnou branku. Rovněž čekáme na první vyloženou šanci zápasu.
16'
Dostál si přeci jenom přispal zákrok, avšak se nejednalo o nic extra složitého. Naopak se hostující brankář dostává k dalšímu odkopu od branky.
15'
Na pořadu dne byl další rohový kop pro domácí celek. Centrovaná nabídka se snášela na Štefka, který se k hlavičkovému pokusu vůbec nedostal.
14'
Z obrovské vzdálenosti zkoušel své štěstí Rubý, který pálil pravou nohou. Rána směřovala doprostřed branky, což bylo pro Dostála snadné sousto.
13'
Hodně nebezpečným centrem z levé strany to zkoušel Štefek, který v pokutovém území nikoho nenašel. Následovat bude autové vhazování.
12'
Následně se k hlavičkovému pokusu dostal Chwaszcz, jehož zakončení směřovalo daleko vedle branky. Kolenko tak bude moci opět vykopávat.
11'
Na pořadu dne byla standardní situace pro Uherský Brod. Do pokutového území se snesla polovysoká nabídka, která přistála pouze u Krauta.
10'
Hlučín opět rozehrával až od své ho pokutového území. K přihrávce si seběhl volný Krejčí, jehož přenesení hry přineslo pouze faul kolegy Wolfa.
9'
Po dalším odkopu se do hlavičkového souboje pouštěl Pochylý, který prodlužoval za sebe. Uherský Brod se konečně dostal na delší dobu k míči.
8'
Do kombinace svého celku se zapojil také domácí brankář Kolenko, kterému se povedlo odkopnout míč na levou stranu, kde Wolf vybojoval aut.
7'
Hlučín si vybojoval první rohový kop, který byl rozehrán nakrátko. Posléze jsme přeci jenom sledovali pokus o centr, který se snesl vysoko nad branku.
6'
Dostál se tak postaral o odkop od své branky, který poslal daleko na druhou stranu hrací plochy. Tam se v hlavičkovém souboji podařilo uspět Heiníkovi.
5'
Za volným míčem se jako první dostal domácí Krejčí, který okamžitě zkoušel odcentrovat do pokutového území, kde Jančík hlavičkoval vedle.
4'
Po nedovoleném zákroku se na zemi ocitl hostující Mareše, který byl zezadu stažen k trávníku. Tento zákrok uviděl také hlavní sudí tohoto zápasu.
3'
Hned v úvodu utkání jsme sledovali dalekonosný nákop na pravou stranu, kde se nacházel domácí Wolf. K němu se bleskově dostal jeden z protihráčů.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'
Start utkání se o něco málo protáhne.

FC Hlučín: Kolenko – Heiník, Rubý, Krejčí, Opatřil, Dostál, Jančík, Štefek (C), Vengřinek, Wolf, Kraut
Náhradníci: Kodeš – Dolba, Žižka, Dostál, Hudeczek, Gros

ČSK Uherský Brod: Dostál – David, Chwaszcz, Jaroněk, Mareš, Mančík, Pochylý, Josefík, Vrága (C), Nevařil, Sedláček
Náhradníci: Horáček – Pospíšil, David, Mléčka

Rozhodčí: Slabý – Mrázek, Macrineanu.
Favoritem tohoto zápasu je hostující celek, který se v současné době nachází na dvanácté pozici tabulky. Doposud se mu podařilo nasbírat šest bodů, přičemž od sestupového pásma ho dělí jediný bod. Právě v sestupovém pásmu se nachází domácí Hlučín, který zaujímá až šestnáctou pozici tabulky, avšak na svého dnešního soupeře ztrácí pouze jeden bod. V o něco lepší formě se nachází právě Hlučín, který v posledních třech zápasech ani jednou neucítil hořkost porážky.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Moravskoslezská fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi FC Hlučín a ČSK Uherský Brod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.