Jícha – Yanata, Cheredea, Avdic (C), Moravec, Okleštek, Doublette, Kolařík, Malár, Garcič, Kvych
Koukal – Martinek, Demjan, Pacula, Krula

90+1'
90'
Tohle může Rosice mrzet! Ve stoprocentní šanci nedokázaly vstřelit branku, když Jícha dobře zasáhl.
90'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Oleh Kvych, přichází Patrik Martinek.
90'
Na pěknou střelu Znojma musel Zádrapa vytasit zákrok!
89'
Ten se jim nevydařil a je tu pouze odkop od branky.
88'
Přímý kop pro Rosice za velkým vápnem.
87'
Znojmo má výhodu vhazování nedaleko rohového praporku.
86'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází David Pazourek, přichází Dominik Moučka.
85'
Za posledních pár minut bylo Znojmo lepším týmem než v prvním poločase, naopak Rosice byly pasivní a nebyly už tak dominantní, což se jim očividně nevyplatilo.
82'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Znojmo střílí svou první branku v sezóně, když zmatku v malém vápně využil TOMÁŠ OKLEŠTĚK.
82'
Střela i na druhé straně byla hodně vysoko nad.
80'
Po levé straně byl hezkou přihrávkou vybídnut jeden ze znojemských hráčů, ten pokračování nepřidal.
78'
Nepodařená střela Znojma končí jen u Zádrapy.
78'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Jan Nedvěd, přichází Petr Kirschner.
78'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Petr Malata, přichází Jiří Koláčný.
75'
Vhazování nedaleko rohu. Z něj nic nebylo a míč sbírá brankář hostů.
74'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Štěpán Kolařík, přichází Filip Krula.
73'
Sražená střela Znojma z velké vzdálenosti končí vedle Zádrapovy branky.
72'
Třetí roh v krátkém časovém sledu Jícha vyráží pryč od branky.
71'
Roh se opakuje. Na podruhé míč Znojmo odvrací znovu na roh. Uvidíme co do třetice.
70'
Jícha si z obranou nerozuměl a díky tomu nabídli znojemští roh pro domácí.
69'
Centr z rohového kopu byl přetáhlý, u lajny si ho dokázali hráči Rosic ještě získat, poté o něj přišli.
68'
Rohový kop pro Rosice z pravé strany.
67'
V této části má ze hry více Znojmo a soupeře přetlačuje na jeho půlce.
65'
Další centr do vápna od znojemských znovu pokryt obranou Rosic.
63'
Přímý kop ze stejné pozice také na druhé straně! Znojmo zvolilo variantu centru, ale mezitím se hosté dopustili útočného faulu.
61'
Přímý kop za hranicí vápna pro domácí! Ten letěl přímo na branku a nechybělo mnoho a míč mohl skončit v levém horním rohu Jíchovy branky.
60'
Na polovině domácích byl spáchán faul na hráče Rosic.
Dobrá zpráva! Technický problém se vydařilo vyřešit.
57'
Odkop od brány Znojma.
55'
Vhazování pro Rosice.
52'
Žlutou kartu dostává (1. SC Znojmo FK).
50'
Míč v držení domácích.
48'
Volný kop Rosic.
46'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Kenny Doublette, přichází Robert Demjan.
Omlouváme se, ale z technických důvodů bude onlajn probíhat pouze stručně.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:35.
45'
44'
Žlutou kartu dostává Štěpán Kolařík (1. SC Znojmo FK).
42'
Díky tomu míč získali domácí a vybojovali na levé straně roh.
41'
Vhazování Znojma, rozehrávající hráč neměl komu přihrát.
40'
Dlouhý pas na který nestačil žádný hráč domácích sbírá Jícha do rukavic.
39'
Hosté znovu brání a míč odkopávají pouze do autu.
37'
Znojmo si také zaútočilo, jejich pokusy jsou neškodné.
36'
Mezi domácími probíhala debata o nějakém nacvičeném signálu a poté si na centr naběhl jeden z hráč, o kousek ale přestřelil.
35'
Rosice se snaží navýšit svůj náskok a nyní mají zajímavou příležitost za hranicí velkého vápna.
34'
Rosice právě vstřelily branku!
Brankář Jícha vystihl směr střely, která letěla do dolního levého rohu, ale i přesto se PETR MALATA může radovat z gólu.
32'
Rosice se slétly k rozhodčímu a dožadují penaltu! A úspěšně, hráč Znojma zahrál rukou.
31'
Na levé straně na hostující půlce byl faulován hráč Znojma.
30'
Roh Rosic se bude opakovat. Ani na podruhé se jim nepodařilo zakončit.
29'
Faul znojemských na hranici středového kruhu.
28'
Přihrávka po pravé straně Rosic byla příliš dlouhá a končí v zámezí.
27'
Hra pokračuje výkopem Jíchy. Domácí vybojovali po něm vhazování.
Pauza na občerstvení.
25'
Roh byl rozehraný na krátko, poté následoval centr do vápna kde našel hlavu znojemského hráče, ten ale mířil nad.
24'
Centr Znojma do vápna na dvakrát uklizen na rohový kop.
23'
Hlavička Rosic končí pouze vysoko nad bránou.
22'
Přesto si domácí vybojovali další rohový kop.
21'
Hra se nyní odehrává více ve středu hřiště a trochu se i vyrovnala oproti tlaku domácích ze začátku utkání.
20'
Odkop od brankáře Jíchy.
19'
Na druhé straně se situace podobala, ale ze stejným koncem, tentokrát pro Znojmo.
18'
Po pravé straně byla nabídnuta přihrávka na domácího hráče, obrana Znojma kryje.
17'
Dopředu se snažili prodrat znojemští, ale to se jim zatím nepodařilo.
16'
Na středu hřiště byl faulován hráč Rosic.
15'
Přihrávka na znojemského hráče byla dobrá, jenže po hře tělem padá a míč mu utíká.
14'
Po delší pauze se Znojmo dostalo na půlku domácích.
13'
Ty se jim zatím nedaří ideálně a ve většině případu skončily pouze na hráčích Znojma.
12'
Několikátý roh Rosic v tomto zápase.
11'
Rychlá rozehrávka domácích po pravé strany byla příliš dlouhá.
10'
A je z toho dobrá šance! Míč do běhu dostal domácí útočník a ve vápně se chystal ke střele, jenže střela byla na poslední chvíli zblokována a skončila mimo.
9'
Míč je až u brankáře Zádrapy, domácí se snaží rozvíjet akci až odzadu.
8'
Další nedovolený zákrok a do vápna hráč Rosic centroval míč, který ale skončil na noze obrany Znojma.
7'
Odkop od brankáře Jíchy byl dost nepřesný a končí až v zámezí, takže se znojemští snadno zbavují míče.
6'
Znojemští se zatím k míči nedostávají, navíc Rosice jsou často na jejich polovině.
5'
Do šance se drali domácí, ale na poslední chvíli znojemský obránce míč odkopl.
4'
Dobrá příležitost pro domácí v podobě přímého kopu za hranicí vápna. Míč končí jen na rohu.
3'
Hra je rozlítaná a plná nepřesností, když po autovém vhazování Znojma skončil míč znovu v autu.
2'
Domácí Rosice v první šanci se dožadují u rozhodčího faulu, jenže ten nepíská.
1'
Úvodní výkop mají domácí.
1'

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula, Kršák, Novák, Černý, Pazourek, Malata (C), Selinger, Vítámvás, Drbal, Nedvěd
Náhradníci: Juran – Minárčik, Koláčný, Moučka, Sedláček, Kirschner

1. SC Znojmo FK: Jícha – Yanata, Cheredea, Avdic (K), Moravec, Okleštek, Doublette, Kolařík, Malár, Garcič, Kvych
Náhradníci: Koukal – Martinek, Demjan, Pacula, Krula

Rozhodčí: Gasnárek – Mrázek, Macrineanu.
Krásné sobotní odpoledne!
Máme tu 4. kolo MSFL. V dnešním zápase se střetnou proti sobě dva jihomoravské týmy a to domácí Rosice a hosté ze Znojma.

Rosice
Tým Rosic postoupil minulou sezónu z Divize D právě do MSFL z druhého místa. Od té doby se jim podařilo dvakrát vyhrát v MOL Cupu, jednou na hřišti Bzence 2:0 a podruhé na domácím hřišti proti Velkému Meziříčí 4:2. Nováček ale na výhru v MSFL stále čeká. Po třech zápasech s jedním bodem a se skóre 1:4 je na 14. pozici. Bod za remízu si dokázal vybojovat pouze na domácím hřišti proti Frýdku-Místku (0:0), jinak prohrál s Petřkovicemi (0:1) a Slováckem B (1:3).

Znojmo
Znojemští se díky tragickému konci sezóny v FNL nedokázali udržet a sestoupili právě do MSFL. A jejich trápení pokračuje dále. V MOL Cupu na hřišti divizního Lanžhotu nedokázali uspět a po prohře 1:2 na penalty jejich cesta pohárem končí. V MSFL po třech zápasech nezískali ani bod, navíc nedokázali vstřelit ani branku (!). Se skóre 0:7 jsou na předposlední 17. pozici. Znojmo prohrálo doma proti Velkému Meziříčí 0:1, venku v Kroměříži 0:4 a doma proti Sigmě Olomouc 0:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.