MSFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Petřkovice - 1. září 2019   10:15

Slovácko B
Slovácko B
40' Hladký
1:1
(1:1)
Petřkovice
Petřkovice
22' Szotkowski
Slovácko B
Daněk – Řihák, Franič, Miklík (46, Baran), Řehola (46: Jamný), Hellebrand, Janša (65. Krejčík), Pek, Hladký, Juroška (40. Olšanský), Divíšek
Dzeminskij – Jamný, Leskovjan, Krejčík, Baran, Olšanský
Bebenek – Rosický, Volek
Bělinka, Kunovice
98 diváků
Petřkovice
Buček – Dziuba, Tomšů (59. Ptáček), Sporysz, Neumann (64. Moučka, Mišinský (60. Adamík), Plesník, Mládek (76. Baranek), Strakoš, Szotkowski, Honiš
Lapeš – Adamík, Tilkeridis, Ptáček, Baranek, Moučka

Rezerva Slovácka remizovala 1:1 s Petřkovicemi, které si vypracovaly v prvním poločase větší počet stoprocentních šancí a mohly rozhodnout, jenže je zradila produktivita. Slovácko se vyrovnalo pět minut před koncem první půle po chybě v zadních řadách hostí, za domácí srovnával Hladký. Ve druhé části, už tolik šanci vidět nebylo, protože ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu.
90+3'
90+3'
Pravděpodobně poslední střela zápasu byla z kopačky kapitána Sporycze, který z hranice vápna branku přestřelil.
90+2'
Petřkovice se snaží o vstřelení druhé branky. do pokutového území letí jeden centr za druhým, domácí obrana tlaku odolává.
90'
Druhá půle bude nastavena o tři minuty.
90'
Jamný odcentroval z levé strany a málem jeho centr skončil vlastní brankou, když jeden ze zadáku nastřelil při odkopu svého hráče, odražený míč nakonec chytil brankář Buček.
88'
Petřkovice zahrávaly rohový kop, který odhlavičkoval Olšanský, hosté zůstali u míče a další centr do šestnáctky Slovácka nebyl přesný.
87'
Utkání se chýlí ke konci, vypadá to, že si oba týmy rozdělí po bodu.
84'
Hosté kopali standardku, kterou domácí zadáci odvrátili, Hellebrand ihned založil brejk, když přesunul na Krejčíka, který obešel protihráče a nacentroval míč do vápna, ale jeho spoluhráč na něj nedosáhl.
83'
Domagoj Franič viděl žlutou kartu.
80'
Domácí šli do otevřené obrany, trochu to překombinovali a nakonec z toho nic nebylo.
78'
Divíšek centroval přesně na hlavu Penka, který ale trefil hráče před sebou, od kterého se balon odrazil do zámezí. Z následného rohového kopu se Slovácko neprosadilo.
76'
Petřkovice vystřídaly. Dominika Mládka vyměnil Radim Baranek.
74'
Na druhé straně hlavičkoval Jamný po přihrávce Olšanského vedle pravé tyče. Hosté si poté stěžovali, že domácí hráč v souboji fauloval.
73'
Moučka polostříleným centrem málem ohrozil vysunutého Daňka, který se ale stačil vrátit do branky, ale zasahovat nemusel, protože balon letěl necelý metr nad břevnem.
70'
Jamný centroval od rohového praporku na hlavu Hladkého, který ale přes protihráče nezakončil.
68'
Hellebrand výborně kopl standardní situaci, Olšanský jen těsně nedosáhl rybičkou na balon a za ním stál Franič a ani ten netrefil balon.
67'
Martin Honiš viděl žlutou kartu.
65'
Také Slovácko vystřídalo. Marka Janšu vyměnil Filip Krejčík.
64'
Další střídání hostí. Marka Neumanna vyměnil Ondřej Moučka.
60'
Druhé střídání Odry. Vladimír Mišinský přepustil místo Ondřeji Adamíkovi.
60'
Janša se snažil přejít přes hostujícího hráče do pokutového území, ten ho k ohrožení branky nepustil a střela domácího hráče mířila hodně vedle branky.
59'
Odra vystřídala. Dominika Tomšů vyměnil Jakub Ptáček.
58'
Petřkovice zahrávaly rohový kop, ale pokus se jim nevyvedl, zůstali však u míče a centr z pravé strany musel vyboxovat brankář Daněk.
54'
Hellebrand dostal přihrávku na hranici vápna a ještě balon chtěl poslat do ulice na volného Hladkého, kdyby přihrávka prošla, šel by domácí hráč sám na branku. Zadák Odry dobře zasáhl a akci přerušil.
52'
Hra má povolné tempo, více se míč pohybuje kolem středového kruhu u hráčů obou celků.
50'
Slovácko vstoupilo do druhé půle aktivně, dostalo se po rozehrání hned na polovinu soupeře, kde před vápnem vystřelil Hellebrand vedle branky.
46'
Slovácko dvakrát do druhého poločasu vystřídalo. Ve druhé půli budou hrát Martin Baran a Jakub Jamný místo Michala Miklíka a Martina Řehola.
46'
45+2'
45+1'
V nastavení mohl dát branku do šatny Tomšů, ale v tutovce selhal, když byl sám před brankářem, ale z místa mezi penaltou a malým vápnem vpádu netrefil branku.
45'
V prvním poločase se budou nastavovat dvě minuty.
45'
Janša sprintoval za dlouhým míčem, ale přihrávka byla příliš dlouhá a domácí útočník už balon nestihl na hrací ploše.
43'
Mišinský našel kolmicí Szotkowského, který se snažil v pokutovém území vystřelit, ale sám si ukopl míč a ten skončil v zámezí.
40'
Kouč Němčický poprvé vystřídal. Zraněného Jana Jurošku vyměnil Radim Olšanský.
40'
Tým Slovácko B právě vstřelil branku! Nedáš – dostaneš platí v dnešním zápase. Na druhé straně po chybě Honiše se dostal k míči Penk, který našel MARCELA HLADKÉHO, který prostřelil brankáře Bučka.
39'
Szotkowski měl šanci dát druhou branku v utkání po hezké akci, ale v tutovce selhal, když branku přestřelil.
38'
Brankář Daněk si připsal dalšá úspěšný zákrok, když vyrazil střelu u úhlu od Sporysze.
37'
Dominik Mládek technicky zakončil akci Petřkovic a jen těsně minul levou tyč.
34'
Hosté se z rohového kopu neprosadili a od své branky bude rozehrávat Daněk.
33'
Petřkovice šly do brejku Szotkowski, vzal celou situaci na sebe a z úhlu se snažil překvapit Daňka, který ale balon vyrazil na roh.
32'
Janša se snažil vysunout Řiháka, který by šel sám na brankáře, ale dobře zasáhl v obraně Strakoš a tím skončila domácí akce.
29'
Hellebrand ze standardní situace načechral míč do vápna, Miklík hlavičkoval vedle levé tyče.
28'
Slovácko si vypracovalo mírnější převahu, ale zatím bez brankového efektu.
26'
Divíšek centroval do vápna, balon za sebe prodloužil Janša, Buček svým zákrokem podržel svůj celek a jeho spoluhráč balon odkopl.
25'
Kapitán Sporysz vystřelil skoro před vápnem, ale jeho střela proletěla nad břevnem.
24'
Juroška se vrací na hřiště s ovázanou levou rukou.
22'
Petřkovice právě vstřelily branku!
MAREK SZOTKOWSKI dává úvodní branku střetnutí, když si píchl míč kolem obránce na hranici vápna a dostal se svojí rychlostí před vybíhajícího Daňka, kterého sice neprostřelil, ale odražený míč se k němu vrátil a napodruhé se už hostující útočník nemýlil.
20'
Dziuba otočil hru na Sporysze, který ale v pokutovém území nestihl míč na hrací ploše.
19'
Vypadá to, že Juroška dnes asi dohrál, při výklusu kolem hřiště se držel za loket.
16'
Jan Juroška si naběhl podél lajny na přihrávku a odcentroval přesně z brankové čáry, po odehrání došlo ke kontaktu s hostujícím hráčem a domácí hráč narazil bokem do reklamního banneru a potřebuje ošetřit bolavou ruku.
14'
Domácí fotbalisté vyrovnali hru a také se tlačí více na polovinu soupeře.
11'
Na opačné straně po přihrávce od levé lajny zastřihal nůžkami Janša, ale hostující branku netrefil, ale vysloužil si potlesk diváků.
10'
Strakoš si naběhl na přihrávku do volného prostoru, potáhl míč až na hranici vápna a z pravé strany odcentroval, domácí hráči byli v prostoru včas a balon odvrátili.
8'
Hladký dostal přihrávku na střed hřiště, ale hned k němu přistoupila dvojice hostujících hráčů a zbavila ho míče.
6'
Marek Neumann centroval z pravé strany ze standardní situace do vápna, tam však balon odhlavičkoval Franič mimo pokutové území.
5'
Petřkovice jsou od úvodního hvizdu lepším mužstvem a mají více míč na svých kopačkách.
4'
Další šance hostujícího celku. Szotkowski dostal balon za obranu, šel sám na brankáře Daňka, ten mu vyběhnutím zmenšil střelecký úhel a střelu vyrazil.
2'
Hned ze začátku utkání šance Petřkovic. Obránce Slovácka nechával přednost vybíhajícímu brankáři Daňkovi, který ale neodkopl balon a dal hostům příležitost vystřelit na prázdnou branku. Vladimír Mišinský ale domácí svatyni netrefil.
1'
-1'
Rozhodčí přivádí hráče na zelený pažit. Petřkovice nastupují ve žluto-černé kombinaci, Slovácko celé v bílém.
-24'
Obě dvě mužstva jsou již na hrací ploše a probíhá předzápasová rozcvička.

1.FC Slovácko B: Daněk – Řihák, Franič, Miklík, Řehola, Hellebrand, Janša, Pek, Hladký, Juroška, Divíšek
Náhradníci: Dzeminskij – Jamný, Leskovjan, Krejčík, Baran, Olšanský

FC Odra Petřkovice: Buček – Dziuba, Tomšů, Sporysz, Neumann, Mišinský, Plesník, Mládek, Strakoš, Szotkowski, Honiš
Náhradníci: Lapeš – Adamík, Tilkeridis, Ptáček, Baranek, Moučka

Rozhodčí: Bebenek – Rosický, Volek.
Béčko Slovácka je v tabulce na 12. místě se ziskem šesti bodů, když si body uhrálo ve dvou domácích zápasech, po výhrách nad Kroměříží 4:3 a Rosicemi 3:1. V minulém kole prohrálo v Hlučíně 0:1, jedinou brankou Pyclíka. Petřkovice se v tabulce nachází před Slováckem, jelikož mají o jeden bod navíc a jsou na osmém místě. V minulém týdnu navíc hrály pohár proti druholigovému Brnu. Utkání skončilo v normální hrací době 3:3 a o výsledku rozhodl brankou v prodloužení Pázler.
Příjemné sobotní dopoledne z kunovické Bělinky. Vítám Vás u sledování 5. kola MSFL, ve kterém bude hostit rezerva Slovácka fotbalisty FC Odra Petřkovice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.