MSFL - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Zlín B - 7. března 2020   10:15

Slovácko B
Slovácko B
68' Vecheta
1:0
(0:0)
Zlín B
Zlín B
Slovácko B
Nemrava – Srubek, Pernica, Mareček, Olšanský, Tomaštík, Dvořák (61. Polášek), Pek (86. Řehola), Vincour, Vecheta (89. Janík), Řihák (46. Baran)
Andres – Řehola, Polášek, Baran, Janík
Líkař – Vejtasa, Marek
Širůch, Staré Město
Zlín B
Šiška – Bačo, Ngimbi, Štěpánek, Hellebrand (73. Venený), Chwaszcz, Sklenář, V. Mlýnek (73. M. Mlýnek), Gettler (81. Zahradník), Pafka, Martinez
Lebánek – Nečas, Venený, Hořák, Zahradník, M. Mlýnek, Kaláb

Slovácko poráží Zlín jedinou brankou Filipa Vechety a míří za záchranou ve třetí lize. Zlín si vytvořil více brankových příležitostí, domácí celek ale podržel brankář Nemrava. Slovácko se prosadilo po standardní situaci, hlavou se prosadil Vecheta, hosté se tlačili poté za vyrovnáním, vytvořili si územní převahu, ale branku nedali, vedení mohl pojistit ještě střídající Janík, ale prázdnou branku netrefil.
90+1'
90+1'
Jakub Janík také viděl žlutou kartu za zdržování hry.
90+1'
Ondřej Bačo viděl žlutou kartu.
90'
Ve druhém poločase se bude nastavovat jedna minuta.
90'
Janík po ani ne minutě na hřišti mohl rozhodnout! Šel sám na brankáře Šišku, udělal mu blafák, prázdnou branku ale netrefil.
89'
Ještě před koncem zápasu Slovácko vystřídalo počtvrté. Autora zatím jediné branky Filipa Vechetu vystřídal Jakub Janík.
87'
Míč ze standardní situace si stáhl ze vzduchu Nemrava.
87'
Ngimbi se vysunul dopředu a měl možnost vyrovnat, jeho střela byla ale zblokována a Ševci budou zahrávat rohový kop.
86'
Slovácko střídá, ze hřiště odešel Jan Pek a místo něj nastupuje Martin Řehola.
84'
David Venený nabíhal na centr z pravé strany, myslel si, že balon by mohl propadnou za domácího hráče, ten ale balon odvrátil.
81'
Třetí střídání ve zlínské sestavě. Kapitána Viléma Gettlera vyměnil Martin Zahradník.
79'
Chwaszcz upadl na zem, hosté si mysleli, že sudí nejprve zapíská faul a přestali hrát. Poté jejich akce skončila.
77'
Ševci postupem času začínají mít více a více převahu, posledních necelých dvacet minut včetně nastavení bude ještě napínavých.
75'
Zlín mohl vyrovnat! Martinez se ocitl v šanci, volejem z pravé strany, ale branku Slovácka přestřelil.
73'
Dvojí střídání Zlína. Jana Hellebranda vyměnil David Venený a Víta Mlýnka jeho spoluhráč Martin Mlýnek.
72'
Slovácko se usadilo na polovině Zlína, Pek přisunul míč Baranovi, jeho střela šla vedle pravé tyče.
69'
Zlín měl výhodu volného přímého kopu, domácí obránci si se situací v pokutovém území poradili.
68'
Tým Slovácko B právě vstřelil branku! Hráči v bílých dresech se radují z vedoucí branky, když hostující hráči neubránili standardní situaci, FILIP VECHETA se prosadil hlavou, balon se ještě otřel o tyč a zapadl za brankovou čáru.
66'
Ševci se ze standardní situace neprosadili, na druhé straně budou také domácí hráči zahrávat rohový kop.
66'
Zlín je nyní aktivnějším mužstvem, zamkl domácí celek před jeho vápno. Chwaszcz už naskakoval na velmi nebezpečný centr zprava, před ním ale dobře zasáhl Srubek a hosté budou z nadějné situace zahrávat jen rohový kop.
65'
Martinez poslal nebezpečný centr na hranici malého vápna, domácí zadáci s drobnými potížemi nakonec balon odvrátili.
64'
Jaromír Srubek je prvním potrestaným hráčem dnešního zápasu, když sestřelil Hellebranda.
63'
Chwaszcz byl faulovaný v hlavičkovém souboji, sudí Líkař to viděl a odpískal nedovolený přestupek domácímu hráči.
61'
Druhé střídání Slovácka. Po hodině hry ze hřiště odešel Pavel Dvořák a na jeho místo přišel Marek Polášek.
60'
Hellebrand z přímého volného kopu nasměroval balon na malé vápno, tam kraloval brankář Nemrava, který míč stáhl ze vzduchu.
58'
Tomaštík po autovém vhazování přiťukl míč Marečkovi, který střílel, jeho rána byla tečována a balon doskákal k brankáři Šiškovi.
56'
Petr Sklenář byl na levé straně zcela osamocen, poslal míč do šestnáctky, tam se nedostal k hlavičce nikdo z jeho spoluhráčů.
54'
Velmi dobrá kombinační souhra domácího celku vedla jen po přihrávku na Olšanského, který posléze centroval do pokutového území, kde nikdo z jeho spoluhráčů už nebyl.
52'
Dvořák hledal nabíhajícího Vechetu, ale toho dobře zakřižoval Ngimbi a zbavil ho míče.
50'
Scénář ve druhé půli kopíruje první poločas, zatím oba dva celky spíše bojují mezi pokutovými územími.
47'
Zatím je míč v moci domácího celku, který převážně kombinuje na své polovině.
46'
První střídání v sestavě Slovácka. Adama Řiháka vyměnil do druhého poločasu Martin Baran.
46'
45'
44'
Radim Olšanský byl zcela volný na levé straně, nepodařil se mu ale centr do pokutového území a domácí celek se tak připravil o možnou šanci.
42'
Pomalu končí první půle, Zlín kombinoval na své polovině, na delší míč nabíhal Chwaszcz, ale byl v ofsajdu.
41'
Hellebrand našel v pokutovém území přihrávkou Chwaszcze, jehož pokus byl přesnější než před chvíli Vechety, brankář Nemrava si s jeho hlavičkou poradil.
40'
Mareček skvěle našel prudkým centrem hlavu Vechety, který hlavičkoval sám, ale vedle levé tyče.
38'
Nyní Vecheta hlavičkoval v pokutovém území za sebe, poté do něj vletěl brankář Šiška a srazil domácího útočníka k zemi, domácí diváci se dožadovali penalty, ale sudí Líkař zůstal ledově klidný.
36'
Pek vysunul Tomaštíka, který se snažil přelobovat vybíhajícího brankáře Šišku, jeho pokus levou nohou přesný nebyl, míč zamířil hodně vedle pravé tyče.
33'
Derby rezerv prvoligových týmů je zatím vyrovnané, nutno podotknout ale, že si hostující celek vytvořil více příležitostí na první branku střetnutí.
31'
Pernica sice u rohového praporku umotal zlínského hráče, ale potom poslal před branku špatný centr a bylo po domácí akci.
28'
Za domácí celek měl příležitost Pernica, mířil na přední tyč ve slibné pozici, ale branku Zlína netrefil.
24'
Srubek hledal dlouhým míčem Peka, ale přihrávka byla natolik prudká, že Pek balon nestihl na hrací ploše.
23'
Nyní se hraje více na zlínské polovině, ale zatím bez šance domácího celku.
20'
Na druhé straně se do tutovky dostal Chwaszcz, ale brankář Nemrava mu rychlým vyběhnutím zmenšil střelecký úhel a balon vyrazil.
19'
Adam Řihák dostal přihrávku přesně na lajnu velkého vápna, odkud vystřelil nártem, jeho pokus šel necelé dva metry vedle pravé tyče.
17'
Zlín se dostal na dostřel domácí branky, po sérii hlaviček v pokutovém území nakonec balon skončil v náruči brankáře Nemravy.
16'
Bačo sice fauloval Vechetu, ale ten vybíhal v době přihrávky z ofsajdové pozice, sudí tak neodpískal přestupek hostujícího hráče, ale ofsajd domácího útočníka.
13'
Ševci vycházejí z poctivé defenzívy, Slovácko se má problém dostat k soupeřově šestnáctce.
11'
Po dlouhém nákopu vyhrál v hlavičkovém souboji míč Vecheta, ale za ním nikdo nebyl a míč uzmul do své moci brankář Šiška.
9'
První nebezpečnější šance Zlína! Štěpánek dostal přihrávku na levou stranu, míč zatáhl a poslal ostrý centr před branku, tam hlavičkoval Chwaszcz, brankář Nemrava s jeho hlavičkou měl docela problémy a musel balon nadvakrát zkrotit.
7'
Řihák kombinoval s Tomaštíkem a druhý jmenovaný z úhlu přihrával na malé vápno, brankář Šiška si poprvé sáhl na míč a chytil jej do rukavic.
5'
Modrobílí jsou více na míči, ale neohrozili prozatím branku Šišky.
3'
Domácí borci byli sice na polovině Zlína, ale sami se vyhnali na svoji polovinu.
2'
Zatím hra je neurovnaná a plná ztrát, obě dvě mužstva mají problém s přechodem do finální fáze.
2'
Slovácko se dostalo na polovinu Zlína, ale zatím jen po velké vápno.
1'
Zlín se ujal rozehrávky, ale o míč záhy přišel.
1'
-3'
Trojice rozhodčích přivádí základní sestavy na hrací plochu. Sovácko bude hrát v bílých kompletech a sousední Zlín ve žlutých dresech a modrých trenýrkách.

1.FC Slovácko B: Nemrava – Srubek, Pernica, Mareček, Olšanský, Tomaštík, Dvořák, Pek, Vincour, Vecheta, Řihák
Náhradníci: Andres – Řehola, Polášek, Baran, Janík

FC Fastav Zlín B: Šiška – Bačo, Ngimbi, Štěpánek, Hellebrand, Chwaszcz, Sklenář, V. Mlýnek, Gettler, Pafka, Martinez

FC FASTAV Zlín B – Jihlava B 3:1
Béčko Zlína sehrálo během přípravy několik přípravných zápasů, ve kterých ani jednou neprohrálo,většinou to byly týmy, které hrají o třídu níže, v generálce porazilo béčko Jihlavy 3:1.

1. FC Slovácko „B“ – Otrokovice 4:0
Fotbalisté Slovácka si zpestřili přípravu přípravným zápasem s béčkem Austrie Vídeň, který prohráli jen těsně. Za to dostali dva příděly od slovenských celků – Žiliny a ŠK Slovan Bratislava junioři, v obou špílech musel brankář Slovácka vytahovat míč ze sítě šestkrát. V generálce porazili sousední Otrokovice 4:0, když tři branky dal Václav Jurečka.
Příjemné sobotní dopoledne, Vítám vás u sledování předehrávaného 32.kola MSFL, ve kterém se střetnou rezervy týmů 1. FC Slovácko a FC Fastav Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.