MSFL - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : MFK Vyškov - 7. března 2020   14:30

Uh. Brod
Uh. Brod
12' Josefík  • 59' Vrága
2:2
(1:0)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
75' Smrčka   • 78' Hanuš
Uh. Brod
Váňa, Kováčik, Kelíšek, Dolina, Pochylý, Šmatelka, Horáček
Machač – Pfeifer, Rosický
196 diváků
MFK Vyškov
Sova, Oulehla, Langer, Zbořil, Korovikov

90+3'
90+2'
Žlutou kartu dostává Váňa (ČSK Uherský Brod).
90+2'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Váňa, přichází Kelíšek.
90+2'
Dlouhá nákop vyřešil včasným vyběhnutím Dostál, který vyboxoval míč do zámezí.
90'
Rychlý brejk domácích zakončoval technickým pokusem jeden z hráčů v červeném. Míč ale skončil těsně nad břevnem hostující branky.
90'
Zmatky v domácí obraně končí dalším vyškovským rohem.
89'
Centr ze standardky odvrátila domácí obrana do bezpečí. Míč nakonec doputoval až k brankáři Sprunému.
87'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Josefík, přichází Pochylý.
87'
Hosté se nadále tlačí do útoku a snaží se dokonání obratu.
85'
Z rohu ale Vyškovští nic nevytěžili. Míč má v rukavicích Dostál a rozehrává dlouhým nákopem.
85'
Oulehlův tečovaný pokus Dostál kryje, následuje další rohový kop Vyškova.
83'
Jeden z hostujících hráčů vyslal z rohu pokutového území nečekanou střelu, která ale nemířila mezi tři domácí tyče.
82'
Další ofenzivní snahu rozjíždí Ordoš. Následná kolmice na Oulehlu byla příliš dlouhá. Odkopávat od své branky bude Dostál.
81'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Šmatelka.
80'
Hostů je v posledích minutách doslova plné hřiště a domácí už se brání jen za cenu odkopávání míčů.
78'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Hosté, nutno přiznat, že zcela zaslouženě, vyrovnávají. Míč od rohového praporku doputoval až na hlavu LADISLAV HANUŠ, který překonal domácího golmana.
78'
Ordoš natáhl z velké dálky a Dostál musel míč vyrazit na další roh.
77'
Hosté měli k dispozici standardku, ale při souboji v pokutovém území si hráči v modrém počínali nedovoleně.
77'
Žlutou kartu dostává Košák (ČSK Uherský Brod).
Žlutou kartu dostává Mančík (ČSK Uherský Brod).
75'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Kopilec, přichází Dolina.
75'
Hosté se přeci jen dočkali. Po centru z levé strany dorazil míč do prázdné branky FILIP SMRČKA. Poslední čtvrthodina bude ještě zajímavá.
74'
Hosté se kombinačně trápí. Teď to Vyškovští zkoušeli na jeden dotek, ale míč skončil opět až u brankáře Dostála.
73'
Hostující kapitán zkoušel dalším centrem najít Ordoše, ale obrana Brodu vyskočila opět o něco výš a míč odklidila do bezpečí.
71'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Sečkář, přichází Oulehla.
71'
Tlak hostů se stupňuje, obrana domácích ale nadále předvádí výborný výkon.
70'
Klesův centr v pohodě stáhl ze vzduchu pohodlně do rukavic Dostál.
69'
Sečkář vybojoval pro hosty další rohový kop.
68'
Brod to zkusil dlouhým nákopem, ten si našel jako první Krejčí a hlavou poslal míč ke Spurnému.
67'
Útočné snažení ČSK zastavuje u středového kruhu faul jednoho z hostů.
65'
Hra je přerušena kvůli ošetření jednoho z hráčů hostí.
64'
Domácí hrají chytře. Pečlivě brání a vyráží do brejků. Jeden takový teď zakončoval Váňa, ale jeho ráně chyběla razance i přesnost.
64'
Vyškov zakládá další ofenzivní výpad až od brankáře Spurného.
Dnešní utkání sleduje 196 diváků.
62'
Žlutou kartu dostává Krejčí (MFK Vyškov).
62'
Krejčí na polovině fauloval Váňu. Za řeči směrem k sudímu si navíc vysloužil žlutou kartu.
60'
Klesa centroval ze srandardky na penaltový puntík. V hlavičkových soubojích ale uspěli domácí obránci.
59'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Nieslanik, přichází Langer.
59'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je MICHAL VRÁGA, který poslal míč s přehledem na opačnou stranu, než skákal brankář Spurný.
58'
Žlutou kartu dostává Spurný (MFK Vyškov).
58'
Krejčí chyboval v rozehrávce a vyslal do úniku Váňu. Toho musel hostující golman zastavit jen za cenu faulu a jelikož to bylo v pokutovém území, budou domácí kopat penaltu!
56'
Brod se poslední minuty jen brání, ale jeho obrana je velmi pečlivá a Vyškov se nedokáže dostat do vyložených příležitostí.
55'
Dostálova rozehrávka končí v autu. U míče jsou tak znovu hosté.
54'
Vyškovští jsou v začátku druhého poločasu aktivnější. Centr jednoho z hráčů v modrém mířil do nebezpečného prostoru, kde ale ke smůle pro hosty nikdo v modrém nebyl.
51'
Ordoš byl zhruba 26 metrů od domácí branky faulován. Vyškov má k dispozici standardku. S tou si ale domácí defenziva v pohodě poradila.
50'
Domácí dobře napadají hostující rozehrávku. Vyškovští kombinují na své polovině.
48'
Dlouhý nákop hostů zpacifikovala obrana domácích. Vyškov ale z této akce vytěžil alespoň rohový kop.
47'
Domácí rozehráli standardku hodně špatně, u míče jsou hosté.
46'
45+2'
45+2'
Ladislav Hanuš napřáhl z dobrých 25 metrů a jeho pokus prosvištěl těsně nad břevnem domácí branky. Pokud by byla střela přesnější, asi by na ni Dostál nedosáhl.
45+1'
Hanuš zastavil průnik domácích podél levé postranní čáry.
45'
Rozhodčí nastavuje v prvním poločase jednu minutu.
43'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Janša, přichází Váňa.
42'
Další pokus hostů z uctivé vzdálenosti. Tentokrát už střela nešla tolik vedle, ale Dostál ji v pohodě kontroloval pohledem.
41'
Janša se při tomto pokusu zranil a v doprovodu lékaře opouští hřiště.
40'
Janša dostal nabito zhruba tři metry před šestnáctkou. Technický pokus domácího forvarda skončil těsně vedle hostující branky.
40'
Kombinace u autové čáry hostům nevyšla, vhazovat budou domácí.
39'
Spurného dlouhý nákop skončil až u obránce Košáka, který míč v pohodě hlavou poslal do náruče svého brankáře.
38'
Dalekonosný pokus jednoho z hostujících záložníků končí jen v ochranné síti za domácí brankou.
36'
Ve středovém kruhu se srazili domácí Janša a hostující Moučka. Sudí raději přerušil hru. Hostující hráč tento střed odnesl, zdá se, hůře, než domácí borec.
35'
Chybná rozehrávka Vyškova dala šanci domácím na rychlý kontr, ale Janša si s přihrávajícím spoluhráčem neporozuměl.
34'
Rohový kop domácí v pohodě odvrátili do bezpečí.
34'
Křivánek si pěkně zpracoval dlouhý pas na hranici šestnáctky. Následný pokud o centr před branku zblokovala domácí obrana na roh.
32'
Centru hostujícího kapitána byl hodně dlouhý a nepřesný a míč tak končí v autu. Domácí budou vhazovat u vlastního rohového praporku.
31'
Hosté si málem pořádně zavařili. Rozehrávka mezi brankářem Spurným a obránci málem nevyšla. Brod dobře napadá.
29'
Moučka měl na kopačce vyrovnání, ale v krkolomné pozici nedokázal procpat míč do branky.
29'
Josefík zastavil Smrčku nedovoleně. Vyškov rozehrává v hloubi útočné poloviny.
28'
Nevařil v těžké pozici uhájil balon před dotírajícím útočníkem hostů.
27'
Vyškov dlouze kombinoval ve středu hřiště, následný pokus o překvapení domácí defenzivy končí v zámezí. Odkopávat bude Dostál.
25'
Vyškov to zkoušel pro změnu z pravé strany, ale riskantním skluzem uvnitř pokutového území míč odkopl jeden z brodských obránců .
24'
Malá domů nadělala Dostálovi velké problémy. Míč vyletěl vysoko nad hrací plochu, naštěstí pro domácí u něj byl nejprve jeden z obránců ČSK.
23'
Dlouhý nákop za domácí obranné řady končí útočným faulem Křivánka.
21'
Hosté budou zahrávat standardku od pravé autové čáry. S nebezpečným centrem si ale defenziva Brodu v pohodě poradila.
21'
Hosté ale z rohu ni nevytěžili a míč je rázem až u brankáře Spurného.
20'
Tečovaná střela hostů končí dalším rohovým kopem.
18'
Domácí nejprve zahodili dobrou možnost, když jeden z útočníků Brodu zakončoval z hranice pokutového kopu. Následný protiútok Vyškova končí jen u Dostála.
16'
Brod přešel do rychlého protiútoku, Mančíkovu střelu ale zblokoval jeden z vracejících se obránců MFK na roh.
15'
Klesův centr byl hodně přetažený, hosté ale z této akce vydolovali alespoň rohový kop.
12'
Rychlý brejk domácích po pravé straně hřiště, odkud centroval Kopilec přesně na hlavu ROBINA JOSEFÍKA, který s pomocí tyče otevírá skóre dnešního duelu.
11'
Přetažený centr domácích z levé strany nakonec naše jednoho z borců v červeném. Jeho hlavička nakonec skončila na břevně vyškovské branky.
11'
Pokus o vysunutí Nieslanika končí jen v rukavicích golmana Dostála.
9'
Němeček centroval na vzdálenější tyč, Křivánek vrátil míč na malé vápno, kde se k dorážce dostal Klesa, ten ale mířil vysoko nad.
8'
Jeden z domácích záložníků měl dobrou myšlenku, ale jeho nákop za hostující obranu byl příliš dlouhý.
7'
Další pokažená přihrávka Vyškova na polovině hřiště končí v autu. Hosté jsou zatím aktivnější, ale chybí jim přesnost.
6'
Vyškovská kombinace na vlastní polovině končí v autu.
5'
Míč propadl za domácí obranu, kde jej ve spolupráci s jedním z obránců zpacifikoval domácí brankář. Hra je následně přerušena, aby mohl být domácí zadák ošetřen.