MSFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Otrokovice - 27. října 2019   10:15

Uničov
Uničov
11' Hapal  • 79' Vasiljev  • 83' Komenda
3:1
(1:0)
Otrokovice
Otrokovice
77' Fiala
Uničov
Uvízl – Svoboda, Macháček, Vasiljev, Strnad
Vostrejž – Černý, Popelák. DFA: Vacula
U Stadionu 619, 783 91 Uničov.
Otrokovice
Hrnčiřík – Hubr, Minx, Bahounek, Dnistrianskyi, Vašulka

90+1'
89'
Druhý poločas bude nastaven o 1 minutu
88'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Svoboda.
87'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Hapal, přichází Strnad.
87'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Vybíral, přichází Dnistrianskyi.
86'
Hapal orazítkoval Semankovo břevno
83'
Uničov právě vstřelil branku!
Autorem branky KOMENDA
Aleš Krč našel krásným lobem Komendu a posílá Uničov do dvoubrankového vedení
82'
Volný přímý kop zahrával Bahounek, jeho střela šla vysoko nad Kalinovu branku
82'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Vašulka.
79'
Autorem branky je VASILJEV.
77'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vichta, přichází Vasiljev.
77'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je FIALA.
74'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Minář, přichází Bahounek.
73'
Na přesný centr Ambrozka si naběhl Hapal, jeho hlavička skončila v náruči Semanka
69'
Hapal protáhl tvrdou střelou Semanka
66'
Střelu Mináře sráží Bala na roh
62'
V samostatném úniku se ocitl Vichta, jeho střelu chytá Semanko
60'
Příležitost si přízemní střelou vytvořil Komenda, Semanko vyráží na roh
56'
Hosté rozjížděli slibnou akci, kterou ale přerušil včasným skluzem Můčka
51'
Do míče se opřel Vichta, jeho přízemní tvrdá střela minula o metr hostující branku
50'
Hosté se dostali do slibné akce, Jasenského přihrávku nedoběhl Minář. Kope se od domácí branky.
47'
Domácí začali druhou půlku nátlakem na soupeřově polovině
46'
45'
44'
Hosté zahrávali volný přímý kop, avšak dobře zformovaná domácí obrana odvrátila míč do bezpečí
40'
Závěr poločasu se odehrává na polovině hostů
40'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mozol, přichází Minx.
34'
Domácí teď spustili ofenzivní sílu a drží se na soupeřově polovině
29'
Žlutou kartu dostává Přikryl (FC Viktoria Otrokovice).
26'
Žlutou kartu dostává Bača (SK Uničov).
24'
Do slibné střelecké příležitosti se dostal Vichta, jeho střela trefila z boku tyč.
17'
Hra se odehrává převážně ve středu hrací plochy
11'
Po rohovém kopu se hlavou prosadil Lukáš Hapal.
6'
Hráči se v úvodu zápasu potýkají s hustou mlhou
1'

SK Uničov: Kalina – Purzitidis, Bala, Krayzel, Můčka – Ambrozek, Bača, Vichta – Hapal, Komenda (K), Krč
Náhradníci: Uvízl – Svoboda, Macháček, Vasiljev, Strnad

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Fiala, Mozol, Vavřík, Jasenský (K), Vybíral, Přikryl, Minář, Dekleva, Mlýnek
Náhradníci: Hrnčiřík – Hubr, Minx, Bahounek, Dnistrianskyi, Vašulka

Rozhodčí: Vostrejž – Černý, Popelák. DFA: Vacula.
Vzájemná bilance v MSFL hovoří jasně pro Uničov, který vyhrál 7 z 8 zápasů při celkovém skóre 22:5. V minulé sezoně Otrokovice poprvé vyhrály, z Uničova vezly výhru 3:0 (Skwarczek, Vašulka, Kiška). Uničov ale zvládl jarní odvetu a vyhrál v Otrokovicích 2:1 (Jasenský – Krč, Svoboda).
Uničov doma tuto sezonu v 6 zápasech neprohrál, ztratil pouze 2x za remízu. Poslední dva domácí zápasy navíc zvládl výborně. Nejprve si připsal skalp 3. týmu minulého ročníku, Frýdek – Místek porazil 3:0. Následně i v 10 hráčích porazil 3:1 Znojmo. Minulé kolo jel Uničov do Uherského Brodu a bral bod za remízu 2:2.
Otrokovice hrají v MSFL od sezony 2015/16. Jejich konečná umístění byla spíše v nižších patrech tabulky, nejlépe skončily 8. Venku se jim tuto sezonu nedaří, vyhrály jen v Hlučíně začátkem srpna a celkově mají ze 7 venkovních zápasů 6 bodů. Minulé kolo prohrály doma s Kroměříží 2:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.