J. Šiška – Červenka (85. Košák), Bačo, Štěpánek (79. P. Šiška), Tkadlec (C), Slaměna, Váňa (67. Mlýnek), Gettler (85. Kaláb), Cedidla, Kolář, Pafka (79. Gerža).
145 diváků
Vrchovina
Šmída – Vícha (67. Chloupek), Smetana, Batelka – Švanda (88. Vašíček), Wolker (75. Duda), Michal (C) (80. Skalník), Svoboda, Skalník, Zbytovský – Duba (90+2. Dobrovolný)
Maňák – Bača, Skalník, Dobrovolný, Vašíček, Chloupek, Duda

Vrchovina nakonec zvítězila nejmožnějším těsným rozdílem. Zlínské béčko neuspělo ani ve svém druhém zápase. Zatímco Vrchovina si po dnešku připisuje tři body a za minulou remízu mají již čtyři body v tabulce MSFL.
90'
90+2'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Duba, přichází Dobrovolný.
89'
Žlutou kartu dostává Duda (SFK Vrchovina).
88'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Švanda, přichází Vašíček.
85'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Červenka, přichází Košák.
85'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Gettler, přichází Kaláb.
82'
Žlutou kartu dostává Červenka (FC Fastav Zlín B).
80'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Michal, přichází Skalník.
79'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Štěpánek, přichází P. Šiška.
79'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Pafka, přichází Gerža.
75'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Wolker, přichází Duda.
67'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Váňa, přichází Mlýnek.
67'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Vícha, přichází Chloupek.
66'
Žlutou kartu dostává Smetana (SFK Vrchovina).
46'
45+1'
35'
Žlutou kartu dostává Bačo (FC Fastav Zlín B).
32'
První půl hodina zápasu je za námi. Vrchovina i nadále vede těsným rozdílem. Nyní vhazovala aut na polovině hrací plochy.
13'
Vrchovina právě vstřelila branku!
Vrchovina zahrávala rohový kop, ze kterého otevírá gólový účet dnešního zápasu. Autorem branky je ONDŘEJ VÍCHA.
10'
Zlín realizoval volný kop z pravé strany, ze kterého se jim nepodařilo ohrozit branku Vrchoviny.
5'
Hraje se nám pátá minuta zápasu. Ze zápasu není dostupný obraz hry, proto Vám přineseme pouze změny stavu.
1'

FC Fastav Zlín B: J. Šiška – Červenka, Bačo, Štěpánek, Tkadlec (C), Slaměna, Váňa, Gettler, Cedidla, Kolář, Pafka.
Náhradníci: Lebánek – Kaláb, Gerža, P. Šiška, Mlýnek, Košák

SFK Vrchovina: Šmída – Vícha, Smetana, Batelka – Švanda, Wolker, Michal (C), Svoboda, Skalník, Zbytovský – Duba
Náhradníci: Maňák – Bača, Skalník, Dobrovolný, Vašíček, Chloupek, Duda

Rozhodčí: I. Vostrejž – D. Černý, S. Pochylý.
Zlínské béčko si v prvním zápase neporadilo na hřišti Uničova, kterému podlehli 2:4. Ač dokázali otočit stav z 0:1 na 2:1, Uničov pak v rozmezí 80. – 86. minuty nasázel Zlínu tři branky a nakonec otočil vývoj utkání ve svůj prospěch.

Vrchovina se na začátku startu MSFL utkala s béčkem ostravského Baníku! Baník se dostal ihned v 16. minutě do vedení. Vrchovina dokázala na tuto branku odpovědět z kraje druhého poločasu a nakonec se tedy zrodil remízový výsledek 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.