MSFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Benešov : Slovácko B - 5. září 2020   16:00

D. Benešov
D. Benešov
0:1
(0:0)
Slovácko B
Slovácko B
66' Vecheta
D. Benešov
Baránek – Romaněnko, Moravec (C), Krejčí, Pecuch, Gebauer, Labuda (60. Býma), Skroch (81. Foitzik), Karčmář, Kubík, Musila (59. Alhassan).
Chvěja – Alhassan, Býma, Dolba, Večerek, Foitzik.
Hubený – Řezníček, Černoevič
173 diváků
Slovácko B
Borek – Suchý, Srubek (C), Polášek, Olšanský (46. Juroška), Pernica, Kostka (70. Janás), Hellebrand, Kubala (90+1. Řihák), T. Vincour, Vecheta (87. Pek).
Trčka – Janás, Juroška, Tomaštík, Pek, M. Vincour, Řihák.

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Dolní Benešov neodehrál proti rezervě Slovácka zlou partii. Nakonec ale doplatil na špatnou předfinální fázi, která kazila prakticky všechny domácí akce i poté, co Vecheta vstřelil v šestašedesáté minutě jediný gól zápasu. Hosté tedy slaví druhou výhru v sezóně, zatímco Dolní Benešov zůstává s jediným bodem v sestupovém pásmu.
90+2'
90+2'
Další velká várka emocí! Rozhodčí odpískali útočný faul na Borka, který se spíše střetl s vlastními spoluhráči.
90+1'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Filip Kubala, přichází Adam Řihák.
90+1'
Napomenuti nakonec byli jen Tomáš Gebauer a Patrik Hellebrand.
90+1'
Faul na Patrika Hellebranda spustil další melu u hostující střídačky! Teď už se bude muset také žlutit.
90'
Opět je pískáno proti Dolnímu Benešovu. Tomu do karet nenahrála ani vzniklá potyčka, do které se zapojila velká část hráčů.
89'
Další faul domácích ve středu hřiště. Slovácko před obnovením hry jistojistě pošetří další cenné vteřinky.
88'
Dnešní utkání sleduje 173 diváků.
87'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Filip Vecheta, přichází Jan Pek.
86'
A další neúspěšný centr Dolního Benešova. Pas z levé strany dolétl do rukavic velmi jistého Jiřího Borka.
85'
Pecuch nastartoval Foitzika, který měl pravou stranu jen pro sebe, nicméně centrem nenašel žádného spoluhráče.
84'
U půlící čáry probíhá ošetřování Slovácka. Ve druhé půli se určitě dočkáme nějakého toho nastavení.
82'
Pavel Juroška si před Romaněnkem přehodil míč na pravačku, jenže technickou střelu minul ze svého pohledu pravou tyč snad o patnáct metrů.
81'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Daniel Skroch, přichází Lukáš Foitzik.
81'
Libor Pernica zastavil domácí brejk nekompromisním faulem v místech, které jsou od Borka ještě hodně vzdáleny.
80'
Janásův balón si před Baránkem nenašel žádný z útočníků Slovácka. Hra se rychle otáčí vstříc Borkovi.
78'
Pecuch pronikl do vápna, jenže finální pas nasměroval až někam k rohovému praporku. Z tohoto šlo určitě vytěžit více.
77'
Kubala zůstal chvíli ležet. Hra se kvůli němu přerušila, což ale nic nezměnilo na tom, že hrát budou moci domácí fotbalisté.
76'
Domácím neprošla rychlá rozehrávka ze středového kruhu, kde byl faulován Gebauer. Rozehrávat se bude proti zformované obraně.
75'
Janás tentokrát nevyužil Hellebranda. Sám odcentroval před branku, kde rozhodčí Hubený našel nějaký útočný faul.
74'
Srubek přesně našel Jurošku, kterého u koncové čáry ubránil Romaněnko. Slovácko pokračuje rohovým kopem.
73'
Dlouhá kombinační akce Dolního Benešova skončila u Alhassana, jehož střela z necelých pětadvaceti metrů letěla vysoko nad branku.
72'
Tempo hry v posledních minutách výrazně opadlo. K vidění je hodně nákopů, které ale nenachází své adresáty.
70'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Dominik Kostka, přichází Robert Janás.
68'
Jan Romaněnko natáhl krok po pravé straně. Po nákopu už tradičně zaúřadoval Borek, který nepustil k balónu urostlého Býmu.
66'
Tým Slovácko B právě vstřelil branku!
Rezerva prvoligového celku se v šestašedesáté minutě ujímá vedení! Roh byl rozehrál na krátko pro Hellebranda. Následoval nástřel před branku, kde se míč od změti hráčů odrazil na FILIPA VECHETU a ten ho jednoduše doklepl do sítě.
65'
Ondřej Kubík na poslední chvíli vložil přihrávku, která letěla před branku na Vechetu. Následovat bude jenom roh.
64'
Řešení rychlých protiútoků není od Dolního Benešova ani zdaleka ideální. Býma se po zastavené akci rozhodl pro střelu, kterou napálil Michala Suchého.
63'
Býma byl na ose hřiště čistě odzbrojen. Na druhé straně se předvedl další náhradník Juroška, po jehož centru k zakončení nedošlo.
62'
Martin Krejčí dával míč před trio rozběhnutých spoluhráčů, před kterými ho ale zakopl jediný bek v dresu Slovácka.
61'
Abdullah Alhassan se uvedl na hřišti nešikovným zákrokem ve středovém kruhu, který odnesl Polášek. Rozhodčí Hubený opět tasí žlutou kartu.
60'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Filip Labuda, přichází Jakub Býma.
59'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Martin Musila, přichází Abdullah Alhassan.
58'
Hra je zastavena kvůli ošetřování jednoho z domácích hráčů. Na střídačce Dolního Benešova se již připravuje střídání.
57'
Ondřej Kubík zatáhl za záchranou brzdu a za cenu žluté karty tím zastavil zajímavě se vyvíjející protiútok hostů z Uherského Hradiště.
56'
Po velkém boji v přehuštěném středu hřiště se domácí přece jenom dostali nákopem do vápna. Konkrétně tam byl Musila, kterému se ale nepovedlo vystřelit.
55'
Menší tlak Slovácka završila Poláškova střela z dálky, pro kterou byly rozměry branky velmi nedostatečné.
54'
Další důležitý zákrok Romaněnka, přes kterého neprošla střela Jurošky. V opačném případě by měl Baránek co dělat.
53'
Střídající Juroška neprostrčil přihrávku skrz Romaněnka. Je z toho aut Hellebranda.
52'
Hellebrand po vystižení přihrávky nastartoval Kubalu, který v rychlé akci předal míč Vechetovi, ale ten už si ho nechal obhodit kolem Baránka, aby mohl zakončovat do prázdné branky.
51'
A v nejbližších vteřinách se na tom nic nezmění. Balón do křídla byl natolik dlouhý, že Borek bude rozehrávat.
50'
Dolní Benešov se usadil na útočné polovině, ale zatím nenašel způsob, jak ohrozit branku Jiřího Borka.
48'
Štěstí pro domácí mužstvo, že nebezpečný centr z levého křídla proletěl kolem všech útočících hráčů Slovácka.
47'
Napadaný Baránek odevzdal míč hráčům Slovácka, kteří se na něj opět hnali ve velkém počtu, ale Hellebrand branku netrefil.
46'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Radim Olšanský, přichází Pavel Juroška.
46'
Dolní Benešov šel do zápasu jako outsider, který určitě nemusí být s výsledkem první půle nespokojen. Slovácko bylo o něco nebezpečnější, ve dvou největších příležitostech se však hráči do branky netrefili a domácí díky tomu udrželi bezbrankové skóre po celých pětačtyřicet minut.
45'
45'
Libor Pernica vyhrál sprinterský souboj s Krejčím, ale pak prvním dotykem odcentroval na nohu Tomáše Moravce.
44'
Patrik Hellebrand se chopil standardní situace. Padající míč sice skončil u jeho spoluhráče, ale ten ho neškodně přesměroval k Baránkovi.
43'
Brejk Slovácka skončil gólem, ale zároveň ofsajdem. V závěru první půle nadále platí bezbrankové skóre.
42'
Tomáši Vincourovi prošel nebezpečně vypadající zákrok na okraji vlastního vápna. Na druhé straně nevyšel průnik Filipu Kubalovi.
41'
Baránek nedostal centrovaný míč pod kontrolu, ale vysvobodil jej odpískaný faul na jeho osobu.
40'
Dolní Benešov ještě zůstal nastěhovaný poblíž šestnáctky. Moravcova střela ale byla sražená a Gebauerova pro změnu málem nedoletěla do Borkovy náruče.
39'
Domácím se standardní situace zatím nedaří. Borek vyboxoval balón do místa, odkud k němu letěl.
37'
Suchého centr nenašel žádného dalšího muže v bílém. Ti se později vrátili až na vlastní polovinu.
36'
Tomáš Moravec byl faulován ve vlastním vápně, takže útočná aktivita týmu z Uherského Hradiště končí.
35'
Borek chytil centr před nabíhajícím hráčem a rychlým odkopem poslal míč na vyběhnutého Baránka, který jej raději odehrál do autu.
34'
Libor Pernica musel kvůli špatnému prvnímu doteku podstoupit souboj s Pecuchem, ve kterém podle sudího Hubeného fauloval.
33'
Labuda trošku prováhal moment k rychlému kontru. Nakonec přihrával doprava, odkud letěl centr na nepřesně hlavičkujícího Skrocha.
32'
Hellebrand vybojoval míč u půlící čáry. Slovácko se pak dobrovolně vrátilo až k Jiřímu Borkovi.
31'
Hostujícímu ofsajdu předcházel faul, tudíž se hráči zdrželi před Baránkem déle. Nákop z hloubi pole ho však nezaměstnal.
30'
Obrana Slovácka byla ve vzduchu úspěšnější. Míč je zpátky v bezpečném středu hřiště.
29'
Většina domácích útoků je vedena přes pravou stranu, kde rozhodčí nařídili další standardní situaci.
28'
Pernicovi byl ukopnut míč k Hellebrandovi, který mu ho chvíli předtím přihrál. Kmenový hráč Slavie si ve vápně nachystal střelu levačkou, ale tou minul ze svého pohledu pravou tyč.
27'
Dlouhá příprava vyšla naprosto vniveč. Střela z rohu velkého vápna prosvištěla několik metrů nad břevnem Borkovy brány.
26'
Trestný kop pro Dolní Benešov. Míč by měl ležet nedaleko od rohu pokutového území.
25'
Tomáš Vincour vyhrál hlavu pro Kubalu, po jehož nahrávce centroval Polášek a jeho kolega dokázal míč jen lehce protečovat do zámezí.
24'
Vecheta měl po své pravici Pernicu. Místo přihrávky ale běžel sám proti modrobílé zdi, která mu vystavila stopku.
23'
Kubík to měl daleko k centru z pravého konce hrací plochy. Před jeho zraky lapil balón Borek.
22'
Žlutou kartu dostává Radim Olšanský (1.FC Slovácko B).
20'
Přímo ze standardky hosté nezahrozili. O chvíli později byl k vidění mnohem nebezpečnější centr, ale zároveň jen nepřesná hlavička od Dominika Kostky.
19'
Hned po hostujícím autu byl pískán faul. Standardní situaci zleva si vyzkouší také rezerva Slovácka.
18'
Karčmář dával diagonální nákop k vzdálenější tyči. Nápad to byl dobrý, nicméně na míč nikdo v modrém nedosáhl.
17'
Filip Labuda si v souboji o vysoký míč vynutil faul. Následovat bude domácí standardní situace.
15'
Srubek přenesl hru zprava doleva. Tam byl Ošanský volnější, jenže se rozhodl pro přihrávku do obrany.
14'
Po sérii odrazů odkopl Moravec míč do autu. Vhazovat budou hosté a jmenovitě Tomáš Vincour.
13'
Slovácko po autu Krejčího vytáhlo napadání a donutilo Baránka odkopnout balón až k jeho protějšku Jiřímu Borkovi.
12'
Na opačném konci hřiště zaúřadoval i Borek, který si našel cestu k vysokému centru z pravého kraje.
11'
Úvodní zatěžkávací zkoušku má za sebou také Víc Baránek, který si zkontroloval zakončení zpoza pokutového území.
10'
Libor Pernica dával přihrávku za obranou linii. Kubala za ní startoval pozdě a u míče byl jako první Baránek.
9'
Dvojice domácích hráčů si po centru z pravé strany překážela natolik, že možnost hlavičkovat na bránu neměl nikdo.
8'
První střela na branku v podání Dolního Benešova. Po dlouhém průniku otestoval Borkovu pozornost Tomáš Gebauer.
7'
Skroch zkusil proniknout po levé strany, jenže na Tomáše Vincoura nevyzrál. Rodící se protiútok byl rychle zastaven faulem.
6'
Baránek trochu nejistě vyrazil míč před sebe. Možnost dorážky Slovácko nemělo vinou odmávaného ofsajdu.
5'
Moravec trefil při likvidaci centrovaného míče vlastního spoluhráče, takže napodruhé zvolil raději resolutní odkop do autu.
4'
Hellebrandovi se centr na přední tyč nepovedl. Díky práci Kostky dostal ještě jeden pokus, ale míč znovu letěl ke kopačkám soupeře.
3'
Pernica vystihl jednu z přihrávek a pak sám zprava odcentroval na Vechetu, jehož střela byla sražená na roh.
2'
Během losu se rozhodlo, že úvodní výkop obstarají hráči Dolního Benešova. Ti nastupují v modrých, zatímco hosté v bílých dresech.
1'
V sestavě Slovácka nalezneme i Patrika Hellebranda, který se do Uherského Hradiště vrátil na hostování z pražské Slavie.

FC Dolní Benešov: Baránek – Romaněnko, Moravec (C), Krejčí, Pecuch, Gebauer, Labuda, SKroch, Karčmář, Kubík, Musila.
Náhradníci: Chvěja – Alhassan, Býma, Dolba, Večerek, Foitzik.

1.FC Slovácko B: Borek – Suchý, Srubek (C), Polášek, Olšanský, Pernica, Kostka, Hellebrand, Kubala, T. Vincour, Vecheta.
Náhradníci: Trčka – Janás, Juroška, Tomaštík, Pek, M. Vincour, Řihák.

Rozhodčí: Hubený – Řezníček, Černoevič.
1.FC Slovácko B

Hosté jsou na tom výrazně lépe než jejich dnešní soupeři. Rezerva prvoligového Slovácka na úvod sezóny brala bod proti béčku Zlína. Stejně tak doma plichtil s Hlučínem a třetí bod zaznamenal při remíze 1:1 na stadionu Nového Města na Moravě. Ve čtvrtém kole už to pro Slovácko bylo za tři body, když na domácím pažitu přehrálo v poměru 4:1 a posunulo se v tabulce MSFL na sedmé místo. Nejlepším střelcem je s třemi góly Jan Kliment.
FC Dolní Benešov

Tým, který v předchozím ročníku nesestoupil do divize jen díky koronavirové pandemii, nepodává vůbec dobré výkony ani zkraje nové sezóny. Po prohře 0:1 v nedalekém Hlučíně Dolní Benešov vypadl z prvního kola národního poháru s Frenštátem. Poté doma prohrál 0:2 s Vrchovinou a venku 2:5 s Vyškovem. Prvního bodu se předposlední mužstvo MSFL dočkalo až před týdnem, kdy bez branek remizovalo se Znojmem.
Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu pátého kola MSFL. Od šestnácti hodin se můžeme těšit na utkání mezi Dolním Benešovem a Slováckem B!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.