MSFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-Místek : Kroměříž - 9. září 2020   17:00

Frýdek-Místek
53' Teplý
1:2
(0:0)
Kroměříž
Kroměříž
73' Kovář   • 86' Kovář
Zouhar, Varadi, Hammer, Bzirský, Šeba, Hladík.
Richtár – Žurovec, Matějek
Stadion Stovky, Frýdek-Místek
Kroměříž
Kofroň, Houser, Mlčoch, Červenka, Vasiljev, Kovář, Mustafić.

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu na shledanou.
Máme za sebou utkání, které nakonec zvládli lépe hostující fotbalisté. Podařilo se jim využít početní výhodu, ikdyž je domácí hodně potrápili. Divákovi se zápas musel líbit, bylo to vyhrocené a hrál se pěkný fotbal.
90+3'
Domácí se dožadují penalty, ale namísto toho hlavní rozhodčí ukončuje utkání. Dramatické vyvrcholení utkání.
90+3'
Žlutou kartu dostává Marián Kovář (SK HS Kroměříž) za zakopnutí míče.
90+3'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Šimon Vyhlíd, přichází Erik Mlčoch.
90+2'
Straňák při snaze vyhrát hlavičkový souboj fauloval zhruba na polovině hřiště.
Dnešní utkání sleduje 423 diváků.
90+1'
Útočným faulem se provinil jeden z hostujících fotbalistů, takže u míče jsou domácí.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
89'
Žlutou kartu dostává Adam Varadi (MFK Frýdek-Místek) za slovní nespokojenost s výrokem rozhodčího.
89'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Martin Sedlák, přichází Adam Houser.
88'
Hosté mají k dispozici volný přímý kop na vlastní polovině.
87'
Utkání graduje a dochází k různým strkanicím. I takový je fotbal.
86'
Kroměříž právě vstřelila branku!
MARIÁN KOVÁŘ stejně jako předtím Teplý poslal brankáře na druhou stranu a ránou pozemi doprava posílá hosty do vedení.
86'
Míč si postavil Marián Kovář.
86'
Rozhodčí nařizuje pokutový kop pro hosty!
85'
Do obrovské šance se dostal Patrik Červenka. Dostal se k míči v pokutovém území soupeře, zaseknul a následně zakončil na zadní tyč. Brankář Bárta předvedl parádní zákrok a šanci zlikvidoval.
84'
Po sraženém centru mají domácí k dispozici rohový kop.
83'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Jakub Dudek, přichází Michal Hladík.
82'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Matěj Votava, přichází Benjamin Mustafić.
81'
Hosté se teď provinili proti pravidlům, když jeden z jejich hráčů byl v ofsajdu.
80'
Hosté mají k dispozici přímý kop na polovině soupeře.
79'
Hosté se teď zlobí na rozhodčího Richtára. Jeden z útočníků spadnul v pokutovém území, ale sudí penaltu nepíská.
78'
Žlutou kartu dostává Michal Skwarczek (MFK Frýdek-Místek).
77'
Po faulu na Zapalače mají domácí k dipozici přímý kop na polovině soupeře.
76'
Žlutou kartu dostává Petr Zapalač (MFK Frýdek-Místek).
75'
Po zblokovaném centru mají hosté k dispozici rohový kop.
74'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Tomáš Hykel, přichází Adam Varadi.
73'
Hosté zatáhli míč po lajně, odkud odcentroval jeden z útočníku na zadní tyč. Tam číhal úplně volný MARIÁN KOVÁŘ, který měl už snadnou práci uklidit balón do prázdné brány.
72'
Petr Zapalač se teď dostal k poměrně nebezpečné ráně v pokutovém území. K jeho smůle netrefil míč ideálně a u míče je soupeř.
71'
Tomáš Hykel se po krásné individuální akci dostal do vápna soupeře, kde se mu podařilo odcentrovat. K jeho smůle míč nenašel svého adresáta.
70'
Jakub Teplý spadnul ve vápně soupeře, ale rozhodčí dává jasně najevo, že tohle pískat nebude!
69'
Hosté si teď úplně nerozuměli a kvůli tomu přišli o míč.
68'
Matěj Votava si teď krásně podržel soupeře na svých zádech, otočil se a vystřelil. Brankář Bárta byl však připraven a vyrazil míč na rohový kop.
67'
Jakub Dudek raději odehrál míč na autové vhazování.
66'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Denis Plecitý, přichází Patrik Červenka.
65'
Brankář Bárta si sebral vysoký míč a může tak rozehrát další útočnou akci svého týmu.
64'
Před Tomášem Hyklem se objevil Tiahlo, který posunul míč vlastímu brankáři.
63'
Nádherným centrem se prezentoval Nikolaos Fokaidis. Do hlavičkového zakončení se dostal Tomáš Hykel, bohužel pro něj netrefil bránu soupeře.
62'
Po faulu Roberta Russmanna následuje přímý kop na polovině hřiště.
61'
Hosté přerušili útočnou akci soupeře hned na jeho polovině.
60'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Petr Sklenář, přichází Marián Kovář.
59'
Kroměřížští teď nebezpečně kombinují na polovině soupeře.
58'
Brankář Bárta vyběhnul daleko mimo pokutové území a před rychlým útočníkem raději zakopnul míč až na nedaleké pole.
57'
Straňák krásně předskočil soupeře a vybojoval míč pro svůj tým.
56'
Střelu Sklenáře ještě tečoval Sedlák, bohužel pro něj mimo domácí bránu.
55'
Po špatné Dudkově přihrávce mají hosté k dispozici rohový kop.
54'
Teplý teď fauloval na polovině hřiště a vypadá to, že se sám zranil při tomto zákroku.
53'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
JAKUB TEPLÝ si vybral pravý dolní roh brány a ukázalo se, že to bylo perfektní řešení, protože brankář Dostál skočil na druhou stranu a domácí se dostávají rázem do vedení.
52'
Míč si postavil Jakub Teplý.
51'
Rozhodčí ukazuje na puntík, domácí fotbalisté mají k dispozici pokutový kop! Po rohovém kopu se srazili dva protihráči a sudí okamžitě nařídil penaltu.
50'
Po nedorozumění v domácí obraně jsou u míče hosté.
49'
Krásně to sehráli domácí! Russmann pustil míč na volného Hykela, který bohužel pro něj netrefil míč ideálně.
49'
Zajímavou standartku mají k dispozici domácí, uvidíme, jak s ní naloží.
48'
Hosté mají k dispozici autové vhazování poblíž vlastní brány.
47'
Žlutou kartu dostává Orest Tiahlo (SK HS Kroměříž).
46'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Denis Dziuba, přichází Martin Bzirský.
46'
Máme za sebou první poločas utkání, který byl poměrně vyrovnaný. V určitých pasážích dominovali domácí, jindy zase hosté. V závěru však musel Petr Literák zatáhnout za záchrannou brzdu a díky tomu budou Frýdecko-Místečtí celý druhý poločas dohrávat v deseti.
45'
45'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává domácí kapitán Petr Literák (MFK Frýdek-Místek). Soupeř se hnal dopředu a frýdecký stoper musel zatáhnout za záchrannou brzdu.
44'
Domácí fotbalisté mají k dispozici autové vhazování na polovině hřiště.
43'
Jakub Dudek teď zachránil svůj tým. Brankář Bárta podskočil centrovaný míč a hostující útočník hlavičkoval do prázdné brány. Ve správný čas na správném místě byl však domácí obránce a tento střelecký pokus zablokoval.
43'
Střelu z přímého kopu posunula domácí zeď na rohový kop.
42'
Zajímavou možnost teď mají k dispozici hostující fotbalisté. Po faulu bude následovat přímý kop z nějakých 20 metrů.
41'
Po útočném faulu jsou opět u míče domácí fotbalisté.
40'
Rohový kop mají teď k dispozici fotbalisté Kroměříže.
39'
Dominik Straňák raději zahrál míč do autu na polovině hřiště.
38'
Na přetaženou přihrávku už nedosáhnul Petr Zapalač a hosté tak mají k dispozici odkop od brány.
37'
Centrovaný míč z přímého kopu odvrátila hostující obrana.
36'
Další pokus Sedláka byl opět zablokovaný.
35'
Jakub Dudek perfektním skluzem zablokoval střelecký pokus soupeře.
34'
Po centru Zapalače se do hlavičkového zakončení dostal Jakub Teplý. Bohužel pro něj přestřelil hostující bránu.
33'
Dlouhý míč si sebral pro sebe brankář Dostál.
32'
Přechod do rychlého protiútoku hostujícího celku zbrzdila špatná přihrávka.
31'
Hosté teď nejsou spokojeni s verdiktem rozhočího, který si však stojí za svým a nepíská.
30'
Hosté si zatím vytvořili největší šanci utkání. Michal Cupák přehodil vyběhnuvšího Bártu a jeden z obránců Frýdku-Místku perfektním skluzem vykopnul míč z brankové čáry. Po následném závaru se domácím podařilo zablokovat střelecký pokus soupeře.
29'
Kroměřížští fotbalisté mají k dispozici autové vhazování na vlastní polovině.
28'
Dominik Straňák skvělým obranným zákrokem zastavil útočné snažení hostů.
27'
Hráči obou týmů teď bojují o míč uprostřed hřiště.
26'
Ofsajd zastavil útočné snažení hostujícího celku.
25'
Hosté mají k dispozici autové vhazování poblíž brány domácích.
24'
Obrovskou šanci teď spálil Tomáš Hykel. Propadl k němu centrovaný míč a nikým nehlídaný se dostal k zakončení. Brankář Dostál perfektním zákrokem zachránil svůj tým.
24'
Jakub Teplý tečoval ránu Dziuby a brankář hostů perfektním reflexním zákrokem zachránil svůj tým. Asistent rozhodčího ovšem signalizuje ofsajd, tajže by případná branka neplatila.
23'
Denis Plecitý se dostal k dlouhé přihrávce a ještě dokázal zakončit. Brankář Bárta však skvěle vyběhl a šanci zlikvidoval.
22'
Po nepřesné přihrávce bude Kroměříž odkopávat od brány.
21'
Krásný centr Zapalače byl odvrácen hostující obranou.
20'
Domácí mají k dispozici autové vhazování poblíž pokutového území soupeře.
19'
Frýdek-Místek začíná přitvrzovat a nadále je u míče.
18'
Po centrovaném míči z přímého kopu prodlužoval za sebe hlavou míč jeden z útočníků Frýdku-Místku. K jeho smůle skončil míč pouze na tyči a po následné dorážce se nacházel Fokaidis v ofsajdu. Velká škoda pro domácí.
17'
Po sraženém centru se zmocnil balónu hostující obránce a zahajuje další akci.
16'
Frýdecká obrana si teď poradila s náběhem Martina Sedláka a díky tomu jsou u míče domácí.
15'
Po faulu poblíž poloviny hřiště mají domácí k dispozici volný přímý kop.
14'
Martin Sedlák teď vystrašil Bártu obstřelem na zadní tyč. Brankář domácích si však poradil a jeho pokus zneškodnil.
13'
Krásně to teď vymysleli Teplý se Zapalačem. Druhý jmenovaný přebral přihrávku uvnitř pokutového území, povodil obránce a svou ránou z úhlu trefil pouze boční síť brány.
12'
Po sraženém centru mají hosté k dispozici autové vhazování poblíž domácí brány.
11'
Žlutou kartu dostává kapitán týmu Petr Literák (MFK Frýdek-Místek).
10'
Další rána Votavy trefila pouze bránícího protihráče, takže brankář Bárta zůstal klidný.
9'
Zapalač ztratil míč na útočné polovině a hosté tak můžou jít do brejku.
8'
Denis Plecitý předvedl fotbalovou parádu! Rána z dobrých 25 metrů mířila do levého horního rohu, ale brankář Bárta krásným zákrokem vyrazil míč, takže následuje rohový kop.
7'
Matěj Votava se postaral o první zakončení hostů. Jeho rána z pravé strany však mířila pouze doprostřed a brankář Bárta neměl větší problémy.
6'
Domácí teď kombinují na vlastní polovině.
5'
Krásný míč poslal někde na úroveň penalty Nikolaos Fokaidis. Čerstvá posila Frýdku-Místku se tak ukazuje v nejlepším světle, bohužel Teplý centrovaný balón podskočil.
4'
Nedorozumění v kombinaci domácích vyústilo v odkop od brány hostujícího celku.
3'
Teplý už nedosáhl na dlouhou Skwarczekovu přihrávku a u míče jsou hosté.
2'
Zapalač chytře pustil na Teplého a domácí tak pokračují v útočném snažení.
2'
Frýdek-Místek má k dispozici autové vhazování poblíž své vlastní brány.
1'
Domácí fotbalisté výkopem zahájili první poločas.
1'

MFK Frýdek-Místek: Bárta – Dudek, Literák (C), Straňák, Russmann, Skwarczek, Dziuba, Fokaidis, Hykel, Zapalač, Teplý.
Náhradníci: Zouhar, Varadi, Hammer, Bzirský, Šeba, Hladík.

SK HS Kroměříž: Dostál – Tiahlo, Cupák, Votava, Machálek, Matoušek (C), Sklenář, Sedlář, Vyhlíd, Štěpánek, Plecitý.
Náhradníci: Kofroň, Houser, Mlčoch, Červenka, Vasiljev, Kovář, Mustafić.

Rozhodčí: Richtár – Žurovec, Matějek.
Vzájemné zápasy:

4. září 2019 Kroměříž – Frýdek-Místek 4:2

15. března 2019 Kroměříž – Frýdek-Místek 0:1

4. srpna 2018 Frýdek-Místek – Kroměříž 1:0
SK HS Kroměříž:

Fotbalisté Kroměříže vstoupili do sezony hned třemi remízami v řadě. Postupně si dělili body s Uherským Brodem, Rosicemi a béčkem Zlína. Na následující nevydařený domácí zápas, kde Moravané podlehli Hlučínu 1:5, dokázal tým vedený Bronislavem Červenkou odpovědět nejlepším možným způsobem, a to když vyhrál ve Vrchovině 1:0. Nejlepším střelcem týmu je Marián Kovář, který se v letošním ročníku prosadil dvakrát.
MFK Frýdek-Místek:

Frýdecko-místečtí fotbalisté si před sezonou stanovili jasný cíl. Návrat do profesionálních soutěží. Předminulý rok jim k postupu chyběl pouhý bod a v loňském – koronavirovém boji chyběly 2 body. Letos je to z pohledu domácích povedený vstup do soutěže. Kromě domácí porážky s béčkem Baníku Ostrava vždycky brali svěřenci Michala Hubníka všechny body a díky tomu jim aktuálně patří druhá příčka v tabulce. V posledním utkání se Lipina minulý týden střetla se Znojmem. Velice vyrovnaný zápas přinesl těsnou výhru 4:3 a taky červenou kartu pro útočníka Žondru, který tak do tohoto utkání nezasáhne. Domácí proto budou bez jednoho ze svých nejlepších střelců, tím druhým je Jakub Teplý, který si už letos připsal 3 zářezy na svou pažbu.
Ještě jednou všechny vítám při příležitosti vloženého 16. kola MSFL. Domácí Frýdek-Místek vyzve soupeře z Kroměříže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.