MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : D. Benešov - 10. října 2020   10:15

Otrokovice
Otrokovice
27' Jasenský  • 49' Kiška  • 51' Schlehr  • 57' Pančochář  • 89' Bahounek
5:2
(1:1)
D. Benešov
D. Benešov
45+1' Pecuch   • 88' Labuda
Otrokovice
Semanko – Malý, Markovič, Koňařík (80. Vašulka), Jasenský, Schlehr (64. Bahounek), Kiška (75. Červenka), Mlýnek (70. Dekleva), Pančochář (80. Fiala), Š. Přikryl, F. Přikryl.
Gröger – Fiala, Bahounek, Vašulka, Červenka, Dekleva.
Kulička – Křepský, Kostelník
D. Benešov
Chvěja – Alhassan, Romaněnko (46. Labuda), Moravec, Krejčí, Pecuch, Gebauer, Gorčica, Skroch (69. Býma), Musila (46. Nyanzu), Karčmář.
Baránek, Býma, Dolba, Labuda, Nyanzu, Kubík, Foitzik.

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Viktoria se po inkasované penaltě z úplného závěru první půle zdravě naštvala a krátce po změně stran nasypala do Chvějovy brány tři slepené góly za sebou. To už byl Dolní Benešov pouze v oslabení, protože Alhassan inkasoval v 39. minutě žlutou kartu. Hosté se sympaticky snažili ztrátu zkorigovat, nicméně po zásahu Labudy ještě jednou inkasovali od Bahounka.
90+1'
90'
Asi poslední standardní situace Dolního Benešova se odehrála relativně v klidu. Propadlý centr zprava totiž vyletěl mimo hrací plochu.
89'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Vypadá to, že si hráči obou týmů chtějí poslední minuty před vynuceným zastavením ligy pořádně užít. Domácí po trefě Labudy rychle rozehráli a natlačili se před Chvěju. K jeho bráně přilétl pas z levé strany a ADAM BAHOUNEK snadným doklepnutím zvýšil na 5:2.
88'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Zasloužená odměna za neutichající aktivitu za rozhodnotého stavu! FILIP LABUDA zůstal po centru z pravé strany zcela nepokrytý, takže mohl s přehledem uklidit míč za Semankova záda.
87'
A ještě jeden faul v podobném prostoru. Hosté tentokrát rozehráli na krátko, ovšem střela po dlouhém pasu Krejčího byla ztečovaná na roh.
86'
Urostlý Jakub Býma byl faulován nějakých pětatřicet metrů od branky. Míč si postavil Dolba, ale nakopl ho jen do dlaní Semanka.
85'
Z přetaženého centru Štěána Přikryla vznikla sražená rána z hranice pokutového území. Chvěja zůstal bez práce.
84'
I za rozhodnutého stavu se hraje ve velmi dobrém tempu. Semanko chytil neadresný centr a rychlou rozehrávkou načal protiakci s nepovedenou tečkou padajícího Červenky u pravé lajny.
83'
Nyanzu předvedl riskantní, ale zároveň účinný obranný skluz v křídelním prostoru. Je z toho odkop od branky Dolního Benešova.
82'
Už podruhé tady byl pokus o přehození Chvěji. Gólová trefa Jiřího Kišky se po střele z hloubi pole ale neopakovala.
80'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Josef Pančochář, přichází Matěj Fiala.
80'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Jan Koňařík, přichází Martin Vašulka.
79'
Bahounkova přihrávka se s přispěním nešikovného skluzu obránce dostala k Červenkovi, ale ten vyslal ze sedmnácti metrů jen propagační střelu.
78'
Ten nebyl kopnut vůbec zle, ale prudká hlavička jednoho z domácích fotbalistů se mezi tyče nevešla.
77'
Nyanzu doprovázel Koňaříka při jeho přímočaré akci po pravém kraji. Ze souboje na koncové čáře resultuje rohový kop.
76'
Centr na malé vápno plachtil v ideální letové hladině pro rukavice hostujícího brankáře Chvěji. Pokus o rychlý přechod jeho kolegům ale nevyšel.
75'
Adam Bahounek nevystřelil, když si jej našel centr z levého křídla. Viktoria pokračuje alespoň rohovým kopem.
74'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Jiří Kiška, přichází Jakub Červenka.
74'
Ani na levé straně to Dolnímu Benešovu nevyšlo. Míč opět zmizel za koncovou čarou a následovat bude střídání.
73'
Centr zprava od jednoho z hostů byl ještě horší kvality. Semanko si v poklidu nachystá odkop od branky.
72'
Otrokovice si udělaly třígólový náskok, ale od té chvíle proti deseti výhradně brání. Ani další pokus z dálky však nebezpečný nebyl.
71'
Další z nemalého množství faulů. Rozehrávku hostů zrealizoval Gebauer, ale Semanko si pro vyskoký nákop s přehledem vyskočil.
70'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Tomáš Mlýnek, přichází Tomáš Dekleva.
69'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Daniel Skroch, přichází Jakub Býma.
68'
Markovič si pořádně zavařil v rozehrávce ze středového kruhu. Míč napálil do clonícího soupeře, který se málem mohl řítit do úniku.
67'
Labuda to zkusil obdobně jako před chvílí Pecuch, ale na vlastní pěst se tentokrát do palebné zóny neprokličkoval.
66'
Po rohovém kopu už to u Semanka tak nebezpečné nebylo. Oslabení hosté si za své počínání z těchto minut přesto zaslouží pochvalu.
65'
Parádní sólo na levé straně od Pecucha! Ten individuálně prošel přes několik překážek až do vápna a z takřka nulového úhlu přidal i střelu, jež byla sražena na roh.
64'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Martin Schlehr, přichází Adam Bahounek.
62'
Další standardku rozehrál Martin Pecuch, ale klíčový hlavičkový souboj před brankou dopadl lépe pro Viktorii.
61'
Jan Koňařík fauloval na kraji hřiště a sudí Kulička ihned přispěchal se žlutou kartou.
61'
Zkraje jednašedesáté minuty byla k vidění další možnost hostů, nicméně střela z delší vzdálenosti prolétla kousek vedle Semankovy levé tyče.
60'
Z pohledu otrokovické obrany to nebylo úplně zvládnuté, míč byl ve vápně po centru chvíli volný, ale Semanko po nepovedeném zakončení situaci vyřešil.
59'
Hosté se pokusí odpovědět ze standardní situace. Balon se nachází u levé postranní čáry.
57'
Tady už je asi hotovo, rozklad hostující obrany pokračuje čtvrtým platným gólem! Koňařík vhodil na Štěpána Přikryla, jenž na pravé straně parádně posadil na zadek hned dva obránce a přihrávkou pod sebe nachystal JOSEFU PANČOCHÁŘOVI vcelku rutinní zakončení.
55'
Chvěja musel vyrazit z branky proti nebezpečné kolmici za obranu. Míč odrazil jen k dalším domácím fotbalistům, ale jejich gól po centru zprava už byl z ofsajdu.
54'
Pomezní rozhodčí viděl domácí ofsajd, jenže rychlá rozehrávka fotbalistů z Dolního Benešova skončila jen u Semanka.
53'
Adam Gorčica neustál protihráčův tlak u půlící čáry a domácí tak jsou zpátky na bolnu.
51'
Dost možná rozhodující trhák! Viktoria dvěma góly v rozmezí několika vteřin odskakuje na 3:1. První střelu po rychlé akci z levé strany Chvěja vyrazil před sebe, avšak na dorážku MARTINA SCHLEHRA už nestačil.
49'
Tak tomu se říká efektivní rychlý protiútok. Semanko po svém zákroku vyhodil míč až na půlku a JIŘÍ KIŠKA pak z dálky pohotově nachytal vysoko postaveného brankáře Chvěju.
49'
Tomáš Gebauer dobře kroutil míč před Semanka, ale ten měl štěstí v tom, že hlavička střídajího Nyanzua šla přímo do jeho náruče.
48'
Prudký centr zleva propadl až na zadní tyč, ale číhající hráč Otrokovic už neměl čas na da doražení míče do sítě.
47'
Hned v úvodu druhé půle je tady rohový kop pro jedenáctku ze Zlínského kraje.
46'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Martin Musila, přichází Alexander Nyanzu.
46'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Jan Romaněnko, přichází Filip Labuda.
46'
V první půli hráli důležitou roli rozhodčí, kteří nařídili dva pokutové kopy a k tomu poslali Dolní Benešov do oslabení. Vše začalo faulem Moravce a šťastně proměněnou penaltou Jasenského, na kterou chvíli před pauzou podobným způsobem odpověděl Pecuch. To už ale neviděl Alhassan, jenž byl po dvou žlutých kartách vyloučen.
45+2'
45+2'
Dvouminutové nastavení se rychle blíží ke konci. Po faulu ve středu hřiště ho s míčem na kopačkách dohraje Dolní Benešov.
45+1'
I v oslabení se hostům podařilo vyrovnat! MARTIN PECUCH proměnil pokutový kop ranou na prostředek, zatímco Semanko skákal směrem k pravé tyči.
45'
Exkluzivní šance na vyrovnání pro mužstvo z Dolního Benešova. Také Semanko bude čelit pokutovému kopu, protože Malý zezadu strčil příjemce Musilova centru.
45'
Pecuch se na pravém kraji hřiště dostal do kleští mezi dva protihráče. Míč byl odkopnut do zámezí a vhazovat bude Martin Musila.
44'
Chvíli to vypadalo na rychlý kontr hostů, jenže míč se odkutálel až za postranní čáru. Vhazovat navíc bude Viktoria.
43'
Dost nečekaně to byla přímá střela na bránu z těžkého úhlu. Pančochář parádní gól ale nedal, míč letěl nad břevno.
42'
U levého okraje velkého vápna došlo k dalšímu faulu. Obrana Dolního Benešova zůstává v bezprostředním ohrožení.
41'
Chvěja vyboxoval centrovaný míč jenom k Jasenskému. Nápor Viktorie pokračoval a na základě centru z pravého křídla vyvrcholil chycenou hlavičkou.
40'
Po neúspěšné standardce posílali domácí další dva balony do ohně a z menšího chaosu vytěžili alespoň rohový kop.
39'
Velký problém pro hosty! Abdullah Alhassan podruhé během necelých desíti minut fauloval za žlutou kartu a už před koncem první půle pro něj utkání skončilo.
38'
Viktoria se nákopu do šestnáctky jednoduše ubránila, nicméně vzápětí v protiútoku nevyvezla míč daleko za půlící čáru.
37'
Hosté budou pokračovat standardní situací z osy hřiště. Je to dobrých pětatřicet metrů od Semankovy brány.
36'
Na druhé straně měl trochu práce Semanko, který to proti zakončení z pětadvaceti metrů neměl bůhvíjak složité. Pro míč si doskočil k pravé tyči.
35'
Jeden z domácích zrealizoval nebezpečný centr z levé strany. Balón letěl na zadní tyč, kde ho však dvojice v modrobílém nestihla přesměrovat do brány.
34'
Dolní Benešov na chvíli zamkl soupeře u Semanka, ale žádný z pasů se k útočícím hráčům v pokutovém území nedostal.
32'
Tomáš Mlýnek si u velkého vápna narazil se spoluhráčem, ale míč mu poté utekl od nohy tak daleko, že si jej mohl převzít Chvěja.
31'
Filip Přikryl doběhl volný míč před Musilou, takže Otrokovičtí zahajují další zteč ze své vlastní poloviny.
30'
Znovu se žlutí, protože si Abdullah Alhassan počínal v souboji vedle středového kruhu s přehnaným důrazem.
29'
Tomáš Mlýnek si dobře kryl míč na polovině hřiště. Přesila protihráčů si s ním poradila jen za cenu nedovoleného zákroku.
27'
Velká smůla pro Chvěju, který směr střely z penaltové značky vystihl, ale míč si při zákroku srazil za brankovou čáru. Viktoria se tedy zásluhou ADAMA JASENSKÉHO ujímá vedení!
26'
Žlutou kartu dostává Tomáš Moravec (FC Dolní Benešov).
26'
Chvěja míč vyboxoval, jenže Tomáš Moravec v boji ve vápně fauloval. Je z toho pokutový kop!
25'
Filip Přikryl si dvakrát vhodil aut a pak sraženým centrem z levého křídla vybojoval rohový kop.
24'
Pančochář se ocitl pod tlakem a raději zvolil dlouhou malou domů na Semanka, který rychle posílá míč na útočnou polovinu Viktorie.
23'
Martin Krejčí kopal přímo z osy hřiště, ale tvrdá rána skončila vysoko nad břevnem Semankovy brány.
22'
Rozhodčí Kulička viděl faul na samotné hranici pokutové území. Nebezpečný přímák si tak vyzkouší i Dolní Benešov.
21'
Chvěja si postavil tříčlennou zeď, kterou Pančochář trefil.
20'
Otrokovice obléhají vápno Benešova, ale zatím neúspěšně, čeká je ale další standardka.
19'
Na zadní tyči číhal Filip Přikryl, ale těsně před ním odvrátil jeden z bránících hráčů. Brejk hostů následně nebyl úspěšný.
18'
Ve vzduchu se opět vytáhl nejvýše Alhassan. Další roh.
17'
Po rohu následuje další, zblokovaná střela k Chvějovi nedoputovala.
16'
Další standardka z podobného místa a těsně před dotírajícím útočníkem odvrátil Alhassan. Následně mají Otrokovice roh.
14'
Po první vážnější standardce domácí ihned zahrozili, míč se vysokým obloukem dostal až do vápna, kde o něj zápolilo klubko hráčů. To nakonec vyústilo v nepřesnou střelu z penaltového prostoru mimo.
11'
Faul na útočné polovině zastavil snažení hostů, kteří se zatím snaží útočit spíše po stranách.
8'
Dlouhý míč za obranu stíhal Pančochář, ale měl to poměrně nadaleko a hostující Moravec jej uzmul a vrátil gólmanovi Chvějovi.
6'
Prodloužený aut mohl domácím nabídnout brejk, ale Romaněnko pohlídal míč na cestě za autovou čáru.