MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Vrchovina - 10. října 2020   15:00

Petřkovice
Petřkovice
10' Moučka  • 11' Zajíček  • 19' Wala  • 20' Moučka  • 89' Neumann
5:1
(4:0)
Vrchovina
Vrchovina
83' Švanda
Petřkovice
Květoň – Zajíček (72. Raab), Wala, Lehnert (65. Holzer), Sporysz (C), Neumann (89. Míšanec), J. Ptáček (77. L. Ptáček), Praus, Plesník, Mládek, Moučka (79. Raška).
L. Ptáček, Raška, Holzer, Raab, Míšanec , Lapeš.
Drozdy – Tomanec, Volek.
Vrchovina
Šmída – Švanda, Hekerle, Michal (C), Holman (65. Bača), Skalník (72. Veselý), Vašíček (31. Feik), Tulajdan, T. Duda, Šteffl, P. Duda.
Bača, Veselý, Batelka, Chloupek, Feik, Skryja.

Je konec! V tomto utkání nakonec poměrně jednoznačně vítězí domácí celek. V druhém poločase jsme viděli ještě dvě branky. Tu první vstřelil Josef Švanda, který tak dal alespoň čestnou branku. Definitivní podobu výsledku určil Marek Neumann.
90'
89'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Marek Neumann, přichází Jakub Míšanec.
89'
Petřkovice právě vstřelily branku!
Nakonec zde máme ještě další branku! MAREK NEUMANN se dostal ke střele z pravé strany vápna, odkud se trefil přesně na zadní tyč!
88'
Již jen pár minutek nám chybí do konce dnešního utkání. Domácí nadále vedou, i když "jen" o tři branky. Tři body však dnes získají Petřkovice bez potíží.
87'
Jeden z domácích hráčů to vzal na sebe a dostal se od poloviny hřiště až ke střele z hranice šestnáctky. Tu gólman s vypětím všech sil vyrazil na roh.
86'
Neudeří. Matěj Pranus si vzal na starosti tento přímý kop, při kterém rovnou střílel. Střela mu však nesedla a balón skončil vysoko nad břevnem.
85'
Jeden z hostujících hráčů si přidržel svého soupeře, a tak zde máme zajímavou standardní situaci v podobě přímého kopu. Udeří znovu domácí?
83'
Vrchovina právě vstřelila branku!
Nakonec přece jen vidíme kontaktní branku v dnešním utkání! JOSEF ŠVANDA se dostal k míči v dobré pozici a nedal gólmanovi šanci.
82'
Utkání se nám pomalu ale jistě blíží ke svému konci, nějaké velké nastavení se tedy očekávat nedá. Vrchovina se snaží o vstřelení čestné branky.
81'
Hodně se nyní vztekali domácí, kteří chtěli po faulu ve vápně penaltu. Sudí se však rozhodl, že pískat nebude, a tak zůstalo jen u odkopu Šmídy.
80'
Fotbalisté v zelenočerných dresech se nám dostali dopředu, kde vybojovali rohový kop. Viděli jsme prodloužená na zadní tyč, kde však byli rychleji hosté.
79'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Ondřej Moučka, přichází Jan Raška.
78'
Vrchovina vybojovala standardní situaci na útočné polovině. Viděli jsme centr směrem na zadní tyč, ale tam si s tím obrana domácích znovu poradila.
77'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Jakub Ptáček, přichází Lukáš Ptáček.
75'
Nepodaří... Směrem dopředu to je zatím velmi špatné v podání Vrchoviny. Naopak Odra ukázala především skvělou efektivitu v prvních dvaceti minutách.
74'
Hosté se snaží alespoň o vstřelení kontaktní branky, ale to se jim prostě nedaří. Nyní však vybojovali rohový kop, podaří se jim vymyslet něco zajímavého?
72'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Adam Zajíček, přichází Lukáš Raab.

Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Michal Skalník, přichází Vojtěch Veselý.
69'
No, fotbalovou krásu už nějakou dobu opravdu nesledujeme. Petřkovice se po delší době dostaly dopředu, ale obránce to s gólmanem dokázal vyřešit.
68'
Viděli jsme střelu v podání hostujícího hráče, a to po delší době. Ta však neohrozila gólmana, jelikož šla hodně vedle. Následuje proto odkop od brány.
66'
Další akce hostujícího týmu skončila neúspěchem, zatím to nevypadá na nějaké snížení nebo zdramatizování. O vítězi je jasno už poměrně dlouhou dobu.
65'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Filip Holman, přichází Dominik Bača.

Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Lukáš Lehnert, přichází Jan Holzer.
64'
Žlutou kartu dostává Lukáš Michal (SFK Vrchovina).
63'
Dlouhý centr sice spadl na hlavu hostujícího hráče, ale ten to měl od brány ještě hodně daleko. Jeho hlavička sotva doskákala ke gólmanovi, který míč odkopl.
62'
Petřkovice už přestaly téměř podnikat útočné výpady, na druhou stranu jim stačí jen bránit. To se jim nadále daří, Vrchovina se ještě nedostala do velké šance.
60'
Už je za námi hodina hry a v druhém poločase jsme ještě branku neviděli. Vrchovina se snaží útočit, ale směrem dopředu jí to zatím úplně nejde.
58'
To nebyla dobrá rozehrávka v podání domácího týmu, a tak může Šmída odkopávat. Petřkovice však nepouštějí svého soupeře do nějaké akce.
56'
Petřkovice to zkoušejí hodně pasy za obranu. Už to vypadalo, že jeden z nich vyjde, ovšem hostující obránci se na poslední chvíli stihli vrátit.
55'
Druhý poločas zatím není tak fotbalově pěkný jako ten první. V tom jsme v téhle době viděli první branku, tady to nevypadá, že by se něco takové stalo.
53'
Tento rohový kop nepřinesl žádné nebezpečí na straně hostí. Obránce si s tím v klidu poradil, ale Vrchovina získala balón znovu někde na polovině hřiště.
52'
Vrchovina se po delší době dostala k balónu a předvedla akci. Po té vybojovala rohový kop. Tak uvidíme, jestli se jí podaří nějakým způsobem zahrozit.
50'
Jenže tato akce se hostujícímu celku zrovna nepovedla. Dlouhý nákop skončil jen u gólmana. Domácí brankář ještě neměl žádný těžký zákrok v duelu.
49'
Petřkovice samozřejmě vedou nadále o čtyři branky, takže mohou útočit naprosto v klidu. Naopak Vrchovině nezbývá nic jiného než se snažit útočit.
47'
Viděli jsme faul, který nakonec schytal jeden z hostujících hráčů. Šmída následně všechny poslal na polovinu, kam svůj odkop také poslal.
46'
Je za námi první poločas, po kterém vedou domácí naprosto jasným způsobem 4:0 a dá se říct, že o vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto! První gól jsme viděli již v deváté minutě, když se trefil Ondřej Moučka, kterého o minutu později následoval Adam zajíček. Petřkovice poté byly jasně lepším týmem, což dokázaly dalšími dvěma vstřelenými góly. Nejprve se krásně z přímého kopu trefil Vojtěch Wala, načež se podruhé v utkání trefil Ondřej Moučka.

Další poločas začne přibližně v 16:04.
45+1'
45'
Nastavovat se bude jedna minuta!
44'
To nebyl zrovna přesvědčivý odkop v podání hráče Petřkovic... Až jeho spoluhráč mu musel ukázat jak na to, když rovnou poslal balón na tribunu.
43'
Lukáš Hekerle vhazoval a poslal míč celkem šikovně k šestnáctce. Tam se do něj ale trefil jen domácí hráč, který odrazil míč na rohový kop pro hosty.
42'
Viděli jsme několik soubojů na středu hřiště, ze kterých vzešla vítězně Vrchovina. Ta se však na dostřel brány nedostala ani nějakým vzdáleným způsobem.
40'
Moučka předvedl dobré napadání, ale Petřkovice po chvilce zase balón ztratily.
39'
Chvilku jsme čekali na míč, ale Vrchovina konečně mohla vhazovat. Celá akce skončila vysokým centrem, pro který si v pohodě vyskočil domácí Květoň.
38'
No, s hostujícím hráčem to nevypadá zrovna ideálně, ale zatím se nestřídá. Nejspíše to zkusí a uvidí. Přece jen za chvilku nám bude končit první poločas.
37'
A po faulu Prause se chvilku hrát nebude. Hráč hostí totiž zůstává ležet na zemi a je potřeba ošetření. V případě nouze by to bylo už druhé střídání v první půli!
36'
Žlutou kartu dostává Matěj Praus (FC Odra Petřkovice).
35'
Jiří Batelka je střídajícím hráčem, ale samozřejmě se již zapojil do hry. Posílal celkem zajímavý centr na zadní tyč, ale ten nakonec skončil vedle brány.
34'
Avšak s tou si obrana domácích poradila. Míč se sice následně odrazil přesně na Josefa Švandu, ale ten se na střelu z halfvoleje neodvážil, škoda.
33'
Hosté vybojovali nejprve roh, ze kterého žádné nebezpečí nevzešlo. Poté ale ještě přišel faul a Vrchovina může zahrávat jednu z mála standardek.
32'
Fantastickou rychlost ukázal Adam Zajíček, který přesprintoval svého soupeře. Následně poslal centr před bránu, kde ho nikdo nedostal do prázdné brány!
31'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Jakub Vašíček, přichází Tomáš Feik.
30'
Po třiceti minutách hry se také hosté dostali do šance! Z ničeho nic se dostal osamocený hráč až před gólmana, ovšem jeden z domácích stihl zakročit.
29'
Velmi dlouhý aut jsme viděli v podání hostujícího celku, ale s tím si obrana v pohodě poradila. Následně mířil dopředu Adam Zajíček, který se však ocitl na zemi.
28'
Jiří Tulajdan si dlouho hledal prostor pro centr. Ten sice nakonec našel, ale na poslední chvíli mu tam stihl vběhnout soupeř, jenž míč srazil za postranní lajnu.
27'
I zde jsme viděli přímou střelu na bránu, ale nebyla to tak dobrá pozice jako na druhé straně. Balón se sice stáčel dobře k tyči, ale Květoň předvedl dobrý zákrok.
26'
Filip Holman se dostal do dobré střelecké pozice, ale měl to na svou slabší nohu. Proto jen nahrál, což je škoda. Poté však hostí vybojovali zajímavou standardku.
25'
A hned se hráči v zelenočerných dresech hnali do akce! Viděli jsme pěknou přihrávku mezi obránce, ale gólman hostí ukázal dobrý odhad a byl u míče dříve.
24'
No, Petřkovice zatím jasně vládnou tomuto utkání a už nyní to vypadá na debakl soupeře. Ten směrem dopředu ještě nevymyslel vůbec nic...
23'
Tentokrát měli domácí k dispozici standardní situaci, se kterou si Vrchovina poradila bez problémů. Následně navíc přišel faul domácích, Šmída bude odkopávat.
22'
A hned jsme viděli další možnost na domácí straně! Tentokrát se však skvělým zákrokem ukázal Šmída, který nejspíše zastavil jistou branku!
20'
Takt tohle je ale demolice! Viděli jsme další rychlou akci, po které odvrátila hostující obrana míč jen k ONDŘEJI MOUČKOVI, jenž se trefil parádním obstřelem na zadní tyč!
19'
A tento přímý kop končí brankou! K přímé střele se postavil VOJTĚCH WALA, který svým pokusem do šibenice nedal gólmanovi šanci zasáhnout!
17'
Domácí hráč se hnal dobře samostatně mezi dva obránce a vybojoval faul. Ten ale přišel těsně před šestnáctkou, takže z toho bude "jen" přímý kop.
16'
Z rohového kopu už žádné nebezpečí nevzniklo. Přesto Petřkovice jen odevzdaly balón svému soupeři, takže se k němu budou muset zase dostat.
15'
Hostí si zopakují rozehrávku standardní situace. K vidění byl celkem dobrý centr, ale na ten si nejlépe naskočil hráč domácích, jenž míč odvrátil na roh.
14'
Jiří Tulajdan to nemyslel vůbec špatně, když měl na pravé straně dost místa. Viděl ale nabíhajícího spoluhráče do šestnáctky, přihrávku zastavil obránce.
13'
No, tak tomu se říká parádní start do utkání v podobě domácího celku. Ten už vede o dvě branky a hostující fotbalisté se budou muset hodně zvednout.
11'
Neskutečné, po minutě střílí domácí další branku! Krásnou rychlou protiakci jsme viděli v podání Petřkovic. Do rozhozené obrany přišla přihrávka na střed hřiště, kam si seběhl ADAM ZAJÍČEK, jenž si ještě položil gólmana, kterého překonal.
10'
Z toho sice velká šance nebyla, ale útok domácích nadále pokračoval. Ke krásně ráně napřáhl na nějakých dvaceti metrech ONDŘEJ MOUČKA, jenž svou střelu umístil naprosto přesně! Domácí vedou o jednu branku.
9'
Dominik Mládek upaloval po levé straně a poslal celkem slušný centr na zadní tyč. Tam však zasáhl jeden z hostujících hráčů, který odvrátil míč na rohový kop.
8'
Tentokrát se míč dostal až ke Šmidovi, jenže tomu přihrál jeho vlastní spoluhráč. Dlouhý nákop sebrala obrana domácích, takže přijde další postupný atak.
7'
Domácí fotbalisté jsou aktivnější směrem dopředu, ale zatím ještě branku neohrozili. Snad uvidíme ale podobný trend i nadále, mohli bychom gól vidět brzy.
5'
Domácí to zkoušeli táhnout přes pravou stranu, ale tudy cesta nevedla. Vrchovina se však dlouho na míči neudržela. Odra ale o chvilku později udělala chybu.
4'
Zbytečný faul v podání hostujícího hráče, který držel svého soupeře za dres a dostal žlutou opravdu brzy. Následný útok Petřkovic ale nebyl nijak nebezpečný.
3'
Žlutou kartu dostává David Šteffl (SFK Vrchovina).
2'
Lukáš Michal zkoušel posunout balón hned z jedničky, avšak trefil jen svého soupeře. Přesto to byla právě Vrchovina, která se po chvilce znovu dostala k míči.
1'
A dnešní utkání právě začalo! Favority na dnešní vítězství jsou fotbalisté, kteří hrají v zelenočerných dresech, hostí nastupují v tmavě modrých.
1'

FC Odra Petřkovice: Květoň – Zajíček, Wala, Lehnert, Sporysz (C), Neumann, J. Ptáček, Praus, Plesník, Mládek, Moučka.
Náhradníci: L. Ptáček, Raška, Holzer, Raab, Míšanec , Lapeš.

SFK Vrchovina: Šmída – Švanda, Hekerle, Michal (C), Holman, Skalník, Vašíček, Tulajdan, T. Duda, Šteffl, P. Duda.
Náhradníci: Bača, Veselý, Batelka, Chloupek, Feik, Skryja.

Rozhodčí: Drozdy – Tomanec, Volek..
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního utkání v rámci ČFL! V tomto duelu se spolu podíváme na zápas mezi Petřkovicemi a Vrchovinou. Výkop je naplánován na 15:00 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.