MSFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Jihlava U21 - 20. září 2020   10:15

Slovácko B
Slovácko B
81' Pek
1:0
(0:0)
Jihlava U21
Jihlava U21
Slovácko B
Borek – Suchý, Srubek (C), Polášek, Olšanský, Rezek (46. Tomaštík), Pernica (90. Říhák), Kostka, Kubala (46. Pek), T. Vincour (46. M. Vincour), Vecheta (62. Melekescev)
Tomaštík, Melekescev, Pek, Vincour, Řihák, Trčka
Páral – Zaoral, Drozdy
Jihlava U21
Doležal – Mikuška, Pojezný, Kolčava, Havlín, Araujo (46. Čermák), Růžička (73. Blokeš), Chok, Lát (80. Krejčí), Trnka (77. Pavlas), Křivánek (21. Vošmera)
Jágrik, Krejčí, Pavlas, Čermák, Blokeš, Vošmera

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Slovácko nakonec zvládlo duel s rezervou Jihlavy. Domácí celek byl po celou dobu utkání jasně lepším týmem, ale Jihlavu dlouho držel na vodou brankář Doležal. O rozhodující branku se až v 81. minutě postaral Jan Pek!
90'
81'
Tým Slovácko B právě vstřelilo branku! Slovácko se nakonec deset minut před koncem utkání dostává do vedení! Autorem branky je JAN PEK!
46'
První poločas končí! Domácí Slovácko bylo v první půli mnohem aktivnějším týmem, jenže hosté se pečlivě bránili. Slovácko si přesto vytvořilo několik slibných možností, jenže brankář Doležel zatím předvádí fantastický výkon. Do kabin se proto odchází bez branek.
45'
45'
Dotírající Kubala v pokutovém území nechtěně fauloval hostujícího brankáře, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího, který mu odpískal faul.
44'
Slovácko v závěru prvního poločasu stupňuje svůj tlak, ale obrana Jihlavy se zatím drží zuby nehty!
43'
Kubala si naběhl na krásnou přihrávku za obranu, ale radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
42'
Domácí obránci v závěru prvního poločasu uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Nikdo z fotbalistů Jihlavy je teď neatakuje.
41'
Jihlava se dočkala rohového kopu. Centrovaný míč nabral opačnou rotaci a prosvištěl až do zámezí.
40'
Slovácko zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč se snesl na přední tyč, kde číhal Kubala, ale patičkou neumístil míč na branku.
39'
Rezerva Jihlavy má velké problémy při kombinaci. Hosté se na malou chvíli dostali na polovinu soupeře, ale míč na svých kopačkách neudrželi.
38'
Trnka sprintoval za přihrávkou na polovinu soupeře, jenže byl v souboji o chvíli později a dopustil se útočného faulu.
37'
Domácí celek se usadil na polovině Jihlavy a postupnou kombinací se dere do pokutového území. Hráči Jihlavy musí bránit.
36'
Zadáci Slovácka uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Do kombinace se tentokrát musel zapojit i brankář, který rozehrál na pravou stranu.
35'
Jihlava se po delší době znovu vydala do útoku, jenže rozběhnutý hráč se nechal vytlačit do zámezí.
33'
Ani další rohový kop domácího celku branku nepřinesl. Hostující brankář Doležel neohroženě vyrazil mezi hlavičkáře a ukryl míč do rukavic.
32'
Olšanský dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže jeho přízemní centr na značku pokutového kopu odvrátila obrana na roh.
31'
Další fantastický zákrok hostujícího brankáře! Doležal tentokrát parádním reflexem vykopl teč z malého vápna!
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje! Domácí Slovácko je zatím jasně lepším týmem, ale defenziva Jihlavy tlaku zatím odolává.
29'
Slovácko zahrávalo přímý kop z levé strany hrací plochy. Hostující brankář opět vyrazil mezi hlavičkáře a vyboxoval míč do bezpečí.
28'
Pernica poslal prudkou přihrávku do pokutového území, kam si naběhl Vincourt, ale ve slibné pozici jej pro změnu zradilo zpracování.
27'
Domácí brankář přenesl hru dlouhým nákopem na levou stranu hrací plochy, jenže nikdo v bílém dresu se tentokrát nedostal do blízkosti velkého vápna.
26'
Domácí následně zahrávali rohový kop, po kterém zakončoval Rezek, jehož dělovka z voleje prolétla vysoko nad břevnem.
25'
Další obrovská šance domácího celku! Hostující brankář Doležal vytáhl parádní zákrok a vyrazil dělovku z hranice velkého vápna!
24'
Rezek poslal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže centr z pravé strany nepředstavoval pro defenzivu Jihlavy nebezpečí.
23'
Hra je znovu přerušena! Ošetření tentokrát potřebuje jeden z domácích hráčů, který zůstává ležet po souboji ve vlastní šestnáctce.
22'
Jihlava se znovu dostala do blízkosti pokutového území. Střídající Vošmera se ihned dostal do zakončení, ale jeho ránu srazila domácí obrana na roh.
21'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Křivánek, přichází Vošmera.
20'
Jihlava se vydala do útoku po pravé straně hrací plochy, jenže akce hostujícího celku vyústila ve ztrátu míče u rohového praporku.
19'
Rezek diriguje rozehrávku domácího celku v blízkosti pokutového území. Nikdo v bílém jej tentokrát nepodpořil a hosté získali míč pro sebe.
18'
Jihlava se po delší době vydala do útoku, jenže akce po pravém křídle skončila nepřesným centrem do velkého vápna. Slovácko zatím brání pozorně.
17'
Slovácko zahrávalo další rohový kop. Hostující brankář tentokrát vyběhl na malé vápno a dokázal míč vyboxovat ven ze šestnáctky.
16'
Rezek vymyslel krásnou přihrávku za obranu Jihlavy, po které přišel centr na malé vápno, se kterým si hostující obrana poradila na poslední chvíli.
15'
Zadáci domácího celku znovu uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Slovácko hraje sice většinu času s míčem na kopačkách, ale na první šanci stále čeká.
14'
Mikuška podpořil akci Jihlavy náběhem po pravé straně hrací plochy. Rychlonohý fotbalista centroval z pravé strany, ale trefil prvního obránce.
13'
Po rohovém kopu už se domácí celek dostal do zakončení. U přední tyče si na pobídku naskočil Rezek, jehož hlavička skončila nad břevnem.
12'
Za obranu Jihlavy si naběhl Kubala, který si posunul míč do šestnáctky a vracející se obránce mu jej skluzem na poslední chvíli ukopl na roh.
11'
Zadáci Slovácka znovu dirigují rozehrávku favorizovaného celku na polovině Jihlavy. Úvod utkání je na obou stranách plný nepřesností.
10'
Až nyní se Jihlava dostala do blízkosti hostující branky, jenže přihrávka za obranu byla tentokrát moc prudká a skončila až u brankáře.
9'
Hosté se snažili vymanit z vysokého presinku domácího Slovácka, jenže domácí hráči jsou zatím mnohem aktivnější a získávají odražené míče.
8'
Hostující brankář dlouho otálel s rozehrávkou od své branky, což se vůbec nelíbilo hlavnímu rozhodčímu. Příště už to bude za kartu.
7'
Jihlava se pokusila zaútočit vysokým nákopem za obranu soupeře, nicméně přihrávka byla moc vysoká a skončila u prvního obránce.
6'
Domácí obránci uklidňují rozehrávku kombinací na vlastní polovině. Nikdo v modrém dresu Jihlavy zatím rozehrávku domácího celku neatakuje.
5'
Slovácko přestálo přímý kop hostující Jihlavy a vydalo se do útoku. Nikdo v bílém dresu se však nedostal k odcentrování.
3'
Hra je přerušena! Jeden z hráčů Jihlavy zůstává ležet na trávníku a podle všeho bude potřebovat ošetření.
2'
Slovácko v úvodu skvěle napadá rozehrávku soupeře. Naopak fotbalisté Jihlavy mají problémy s kombinací na krátkou vzdálenost.
1'
Hostující Jihlava obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Poslední celek MSFL se ihned vydal do útoku, ale s nákopem si poradili domácí hráči.
1'
Oba týmy už nastupují na trávník.

1.FC Slovácko B: Borek – Suchý, Srubek (C), Polášek, Olšanský, Rezek, Pernica, Kostka, Kubala, Vincour, Vecheta
Náhradníci: Tomaštík, Melekescev, Pek, Vincour, Řihák, Trčka

FC Vysočina Jihlava B: Doležal – Mikuška, Pojezný, Kolčava, Havlín, Araujo, Růžička, Chok, Lát, Trnka, Křivánek
Náhradníci: Jágrik, Krejčí, Pavlas, Čermák, Blokeš, Vošmera

Rozhodčí: Páral – Zaoral, Drozdy.
Dnes budeme sledovat souboj týmů z opačných pólů tabulky. Hostující Jihlava nezískala v sedmi duelech ani bod a krčí se na dně tabulky MSFL. Naopak domácí Slovácko v sedmi duelech vybojovalo třináct bodů a je zatím na čtvrté pozici. Slovácko v posledním kole přehrálo výsledkem 4:1 Znojmo, zatímco Jihlava doma padla 1:2 s předposledním Dolním Benešovem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání MSFL mezi 1. FC Slovácko B a FC Vysočina Jihlava B. Výkop je stanoven na 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.