MSFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Jihlava U21 - 9. září 2020   17:00

Uničov
Uničov
3' Ambrozek  • 29' Komenda  • 33' Komenda  • 56' Ambrozek  • 64' Ambrozek  • 75' Krč  • 79' Vybíral  • 82' Kamas
8:0
(3:0)
Jihlava U21
Jihlava U21
Uničov
Kalina – Svoboda, Vybíral, Koutek, Kamas.
Kotala – Macrinenanu, Dudek. Delegát: Peřina
U Stadionu 619, 783 91 Uničov.
Jihlava U21
Doležal – Došek, Pavlas, Pekárek, Blokeš.

90'
Konec zápasu. Uničov si zapisuje 3. domácí výhru v řadě, když překonal i 7 gólů proti Otrokovicím. Jihlava prohrála i 6. zápas v lize a zůstává poslední. Příští zápas sehraje Uničov 12.9. ve Frýdku – Místku.
89'
Tentokrát Jágrik nedovolil Krčovi zakončit, vyběhl včas z brány a míč odkopl.
88'
Krč překonal Jágrika, ale k jeho smůle se zastavil míč na tyči.
86'
Střele Krče zpoza vápna chyběla razance.
84'
Snahu Jihlavy alespoň korigovat skóre zmařil ofsajd.
82'
Uničov právě vstřelil branku!

VOJTĚCH KAMAS nikým nebráněn ve vápně se ocitl sám proti Jágrikovi a střelou mezi nohama dává už 8. gól Uničova.
81'
Mikuška doběhl Krče a skluzem mu u postranní čáry sebral míč.
79'

MARTIN VYBÍRAL to zkusil zpoza vápna a jeho tečovaná střela nakonec skončila v síti. Uničov dává už podruhé v této sezoně doma 7 gólů. Poprvé se mu to povedlo proti Otrokovicím.
77'
Střela Vybírala z voleje by se hodila spíš do zakončení v rugby.
76'
Dnešní utkání sleduje 205 diváků.
76'
První velká šance Jihlavy skončila zakončením do nohy Uvízla.
75'

Svoboda si naběhl na pravé straně, natáhl k sobě brankáře a pak poslal míč před prázdnou bránu, kam zakončil ALEŠ KRČ.
74'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Trnka, přichází Blokeš.
72'
Střela Svobody ze 40 metrů neměla šanci na úspěch.
71'
Kamas byl blízko gólu, ale na malém vápně se mu zamotal míč pod nohama a nestihl zakončit.
70'
Míč z volného přímého kopu skončil až u Jágrika, ten ho vyrazil na roh.
69'
Po dlouhé době si zahrál i Uvízl, vyběhl a odkopl míč.
68'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Čermák, přichází Došek.
66'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Bača, přichází Svoboda.
64'

JAN AMBROZEK dovršil hattrick. Míč poslal při penaltě k pravé tyči, Jágrik tentokrát vystihl stranu, ale na dobře umístěnou střelu nestačil.
63'
Byla nařízena penalta, podruhé dnes pro Uničov.
59'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Komenda, přichází Kamas.
56'

Kasalův centr sice Komenda nezakončil, ale přitáhl na sebe brankáře Jihlavy a JAN AMBROZEK pak snadno zakončil do odkryté brány.
51'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vichta, přichází Vybíral.
48'
Komenda poslal hlavičku nad bránu.
46'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Vraspír, přichází Pavlas.
46'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Chok, přichází Matulka.
46'
45'
První poločas skončil. Uničov byl jasně lepší a po zásluze vede. Jihlava nedokázala ohrozit domácí bránu, zatímco Uničov si vytvořil řadu šancí.
44'
Tentokrát si poradil Jágrik i s pokusem z voleje.
42'
Krč zkusil překvapivou střelu z úhlu, Jágrik včas zasáhl u pravé tyče.
41'
Střílený centr Vichty odvrátil bránící hráč na roh.
39'
Centr z volného přímého kopu si v klidu sebral Uvízl.
36'
Centr z levé strany byl příliš prudký a nikdo z domácích hráčů ho nezakončil.
36'
Vraspír odzbrojil u autové čáry Komendu, Uničov je dále na míči.
33'

TOMÁŠ KOMENDA byl sice zády k bráně, přesto dokázal umístit svou hlavičku přesně k levé tyči.
29'

Po rohovém kopu se prosadil hlavou TOMÁŠ KOMENDA.
28'
Vichta poslal v brejku míč na Krče, ten obešel brankáře, ale nakonec jeho tečovaná střela skončila vedle brány.
27'
Míč na Koutného byl příliš dlouhý a skončil za brankovou čárou.
26'
Jihlava zkusila přímou střelu, míč skončil na hráči ve zdi.
25'
Po faulu domácích bude kopat Jihlava volný přímý kop z 30 metrů.
23'
Komendova nabíhal z úhlu na bránu, střela skončila hodně vedle brány.
22'
Centr Růžičky byl příliš dlouhý a Jihlava se k ohrožení domácí brány nedostala.
18'
Vichta dostal míč do vápna, jeho střela skončila jen kousek vedle levé tyče.
15'
Komenda posílal přízemní centr na Krče, ten míč nakonec zachytil až u autové čáry, následný centr sebral Jágrik.
12'
Můčka poslal špatnou malou domů a daroval Jihlavě rohový kop.
11'
Vasiljev to zkusil z 25 metrů, Jágrik byl připraven.
10'
Krč dobře napadal rozehrávku Jágrika a ten měl štěstí, že míč napálený do domácího útočníka se odrazil na bránu.
6'
Ambrozek zkusil střelu přes dva protihráče a nebyl to špatný pokus. Míč nakonec skončil těsně vedle pravé tyče.
5'
Ambrozkovi tuto sezonu penalty za Uničov jdou. Proměnil už 4. Proti Otrokovicím uspěl 2x, v minulém zápase proti Petřkovicím uzavíral z penalty skóre na 3:1.
3'

JAN AMBROZEK poslal míč z penaltového puntíku na střed branky, zatímco Jágrik skákal k pravé tyči.
2'
Byla nařízena penalta pro Uničov.
1'
Výkop měli hosté hrající zleva doprava.
1'
-1'
Hráči už jsou na trávníku. Uničov v modrém, Jihlava v bílém.

SK Uničov: Uvízl – Vasiljev, Ambrozek, Vichta, Komenda, Kasal, Bača, Krayzel, Krč, Můčka, Koutný.
Náhradníci: Kalina – Svoboda, Vybíral, Koutek, Kamas.

FC Vysočina Jihlava B: Jágrik – Mikuška, Vraspir, Kolčava, Havlin, Růžička, Čermák, Chok, Lát, Trnka, Vošmera.
Náhradníci: Doležal – Došek, Pavlas, Pekárek, Blokeš.

Rozhodčí: Kotala – Macrinenanu, Dudek. Delegát: Peřina.
Vzájemná bilance je lepší pro Jihlavu B, která vyhrála 5 zápasů, Uničov 3. 6 x skončil vzájemný zápas remízou.
V poslední sezoně, kdy hrála Jihlava B MSFL, tedy 2011/12, byl úspěšnější Uničov. V Jihlavě skončil zápas 2:2 (Krutý, Chmelík – Krč, Kyselý). V Uničově dal jediný gól zápasu Krč, který za něj stále hraje.
Uničov minulé kolo zapsal druhou ligovou výhru v sezoně. Petřkovice porazil 3:1 a v tabulce MSFL je 10. se skóre 12:10.
Jihlava B hrála MSFL v sezonách 2005/06 – 2011/12. Poté kvůli zavedení juniorské ligy nehrál B tým až do minulé sezony žádnou soutěž.
Sezonu 2019/20 strávila Jihlava B v divizi. Body ztratila ze 13 zápasů jen při jedné remíze a jako jediný tým nakonec postoupila z divize. Zaujala místo Vítkovic, které měly sestoupit z 2. ligy do MSFL, ale nakonec se přihlásily jen do divize.
Tuto sezonu se klubu z Vysočiny nedaří. Prohrál všech 5 zápasů při skóre 4:16. Naposledy 0:3 ve Vyškově.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.