MSFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Uh. Brod - 27. září 2020   10:15

Uničov
Uničov
5' Komenda  • 25' Vasiljev  • 47' Krč  • 49' Vichta  • 57' Komenda  • 80' Komenda
6:1
(2:1)
Uh. Brod
Uh. Brod
13' Váňa
Uničov
Kalina – Purzitidis, Svoboda, Kamas
Macrineanu – Bebenek, Matějek. Delegát: Vítek
U Stadionu 619, 783 91 Uničov.
Uh. Brod
Soukeník, Dubský, Kratochvíl, Kúdela, Švrček, Pochylý

90'
Konec zápasu. Uničov si zapisuje 5. výhru v řadě. Potřetí v řadě dal 6 gólů, skvělou formu potvrdili Krč a Komenda. Minimálně do příštího týdne se Uničov posune na 1. místo tabulky před Vyškov, který tento týden nehrál. Příští kolo jede Uničov do Rosic, doma bude hrát za 2 týdny proti Zlínu B.
90'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Josefík, přichází Soukeník.
89'
Žlutou kartu dostává Košák (ČSK Uherský Brod).
87'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Gettler, přichází Kratochvíl.
86'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Janša, přichází Dubský.
82'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Komenda, přichází Purzitidis.
80'
Uničov právě vstřelil branku!

Do hlavičky skočil TOMÁŠ KOMENDA a završil hattrick. Uničov dal potřetí za sebou 6 gólů.
79'
Krč neměl moc možností co dělat s míčem, tak ho poslal o bránícího hráče na roh.
78'
Za Uherský Brod nastoupil Marek Kúdela, bratr současného hráče Slavie Ondřeje Kúdely.
77'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Šmatelka, přichází Kúdela.
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Bača, přichází Kamas.
73'
Střelu z úhlu dala možnost Uvízlovi po dlouhé době sáhnout si na míč.
70'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Svoboda.
68'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Váňa, přichází Švrček.
66'
Dlouhý nákop hostů skončil až za brankovou čárou.
63'
Žlutou kartu dostává Lorenc (ČSK Uherský Brod).
59'
Dnešní utkání sleduje 195 diváků.
57'

Na střelu TOMÁŠ KOMENDY reagoval Jícha pozdě a domácí útočník dává svůj druhý gól v zápase.
54'
Centr z volného přímého kopu zakončil hráč Uherského Brodu hlavičkou vysoko nad bránu.
53'
Žlutou kartu dostává Bača (SK Uničov).
49'
¨
Tohle je přímo snový vstup do 2. půle pro domácí. JAKUB VICHTA vymetl levou šibenici a dává už na 4:1.
48'
Dělovka Vichty pořádně provětrala rukavice Jíchy, hostující gólman střelu vyrazil.
47'

Domácí oblouček do vápna vystihl Jícha, ale při výběhu udělal chybu, odkryl bránu a ALEŠ KRČ pak pohodlně zakončil.
46'
45+1'
45'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
44'
Krč nedokázal projít přes dva obránce.
39'
Žlutou kartu dostává Váňa (ČSK Uherský Brod).
38'
Košák obral skluzem o míč Krče a ještě získal autové vhazování.
37'
Další pokus dopadl stejně.
36'
Střela Uničov skončila vysoko nad bránou.
34'
Žlutou kartu dostává Šmatelka (ČSK Uherský Brod).
31'
Žlutou kartu dostává Ambrozek (SK Uničov).
30'
Měkký centr Košáka sebral Uvízl.
27'
Završením domácího brejku byla střela Komendy z otočky vedle pravé tyče.
25'

Uničov sevřel Uherský Brod a ostřelování brány bylo nakonec úspěšné. První dvě střely Jícha vyrazil, ale na ránu ROMANA VASILJEVA z hranice vápna k levé tyči už nestačil.
22'
Centr Krče Jícha vyboxoval.
20'
Bača dostal pěkným obloučkem míč do vápna, ale kvůli postavení v ofsajdu nemohl zakončit.
17'
Horké chvilky pro domácí. Tečovaná střela propadla do vápna, hostující hráč pak poslal kolem Uvízla míč před prázdnou bránu, kde byl první domácí obránce a odkopl na roh.
13'
Uherský Brod právě vstřelil branku!

Centr Gettlera přetavil MARTIN VÁŇA hlavou ve vyrovnávací gól.
12'
Ambrozek ztratil míč a následně fauloval. Hosté budou mít volný přímý kop z pravé strany.
12'
Ten ale nebyl moc povedený, centr skončil na hlavě prvního bránícího hráče.
11'
Krčova střela byla tečovaná na roh.
8'
Únik po pravé straně skončil střelou do boční sítě Jíchovy brány.
8'
Uničov byl blízko 2. gólu, na poslední chvíli odkopl míč z brankové čáry hostující hráč na roh.
5'

Přestože byl TOMÁŠ KOMENDA už dost v úhlu, dokázal šikovně obstřelit Jíchu a poslat míč přesně k levé tyči.
4'
Centr z levé strany proletěl jen domácím vápnem.
3'
Průniková přihrávka do vápna byla nepřesná a míč sebral Uvízl.
1'
Komenda dostal dobrý míč do vápna, na poslední chvíli jej obral skluzem bránící hráč.
1'
Výkop měli domácí hrající zprava doleva.
1'
-1'
Hráči už nastoupili na trávník. Uničov v tradiční modré, Uherský Brod v červeno – bílé.

SK Uničov: Uvízl – Kasal, Koutný, Krayzel, Můčka – Ambrozek, Bača, Vasiljev – Vichta, Komenda, Krč
Náhradníci: Kalina – Purzitidis, Svoboda, Kamas

ČSK Uherský Brod: Jícha – Lorenc, Košák, Šimoník, Gettler, Josefík, Janša, Šmatelka, Vrága, Nevařil, Váňa
Náhradníci: Soukeník, Dubský, Kratochvíl, Kúdela, Švrček, Pochylý

Rozhodčí: Macrineanu – Bebenek, Matějek. Delegát: Vítek.
Vzájemná bilance je mírně lepší pro Uherský Brod se 4 výhrami, Uničov naplno bodoval 3x a 6 zápasů skončilo remízou. 4 remízy se zrodily po návratu Uherského Brodu do MSFL v roce 2017.
Jediný vzájemný zápas minulé sezony skončil v Uherském Brodě remízou 2:2 (2x Chwaszcz – Krč, Ambrozek).
Uničov má s 31 vstřelenými góly jasně nejlepší útok MSFL. Uničov vyhrál v lize 4x v řadě a skóre si vylepšil hlavně v posledních 3 zápasech, ze kterých má skóre 20:4. Nejprve deklasoval 8:0 Jihlavu B a pak shodně vyhrál 6:2 ve Frýdku – Místku a nad Znojmem. Řádilo hlavně trio Krč (8 gólů), Ambrozek (4 góly), Komenda (4 góly). Tito hráči jsou zároveň nejlepšími střelci MSFL.
Před tímto kolem byl s 15 body na 3. místě.
Uherský Brod postoupil do MSFL zpět v sezoně 2017/18. Byl to návrat po 19 letech. V neúplné minulé sezoně skončil 14. s bilancí 5 výher, 3 remíz a 10 porážek, skóre 28:31. Měl přitom stejně bodů (18) jako 15. Hlučín a 16. Slovácko B.
Tuto sezonu z 8 zápasů 6x remizoval, z toho 5x doma. Naposledy s Frýdkem – Místkem 2:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.