MSFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Znojmo - 20. září 2020   10:15

Uničov
Uničov
30' Krč  • 34' Bača  • 43' Krč  • 62' Komenda  • 65' Krč  • 84' Ambrozek
6:2
(3:0)
Znojmo
Znojmo
53' Krakovčík   • 70' Okleštěk
Uničov
Kalina – Purzitidis, Svoboda, Vybíral, Kamas.
Rosický – Pfeifer, Richtár. Delegát: Prokop
U Stadionu 619, 783 91 Uničov.
Znojmo
Záleský – Zedníček, Krakovčík, Blažík, Pacula, Fládr, Malár, Garčic, Okleštěk, Moravec, Kirschner.
Hamza – Prokeš, Štrombach, Longo, Pohanka, Řehola, Bašič.

90'
Konec zápasu. Potřetí v řadě bylo v zápase Uničova k vidění 8 gólů. Připisuje si 4. výhru v řadě a v tabulce se posouvá na 3. místo. Příští domácí zápas sehraje už za týden proti Uherskému Brodu.
90'
Volný přímý kop zkusil poslat hráč Znojma přímo na bránu, zakončil asi metr nad břevno.
88'
Ani na domácí straně neodehrál kapitán zápas, po Komendovi převzal pásku Můčka.
87'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Komenda, přichází Purzitidis.
86'
Uničov je na stejném skóre, jako v minulém zápase, kdy vyhrál 6:2 ve Frýdku Místku. Tam dal Krč 4 góly, dnes se trefil 3x.
84'
Uničov právě vstřelil branku!

Po závaru ve vápně se dostal k míči JAN AMBROZEK a střelou z otočky překonal Záleského, který jen sledoval, jak míč končí už po šesté za jeho zády.
83'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vasiljev, přichází Kamas.
82'
Pár vteřin na hřišti strávil Prokeš a už viděl žlutou kartu.
81'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Blažík, přichází Prokeš.
80'
Rohový kop Znojma Uničov odvrátil a hnal se do brejku, který vypadal hodně nadějně, nakonec skončil nepovedenou přihrávkou, kterou zachytil obránce.
77'
Hlavička Štrombacha skončila nad bránou.
76'
Vybíral neměl proti dvěma hráčům Znojma šanci projít a následně fauloval.
76'
Kapitánskou pásku převzal po Moravcovi Krakovčík.
75'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Moravec, přichází Bašič.
74'
Žlutou kartu dostává Bača (SK Uničov).
73'
Centr z volného přímého kopu Znojma proletěl vápnem až za brankovou čáru.
72'
Žlutou kartu dostává Moravec (1. SC Znojmo FK).
70'
Znojmo právě vstřelilo branku!

Za Znojmo snižuje TOMÁŠ OKLEŠTĚK. Dnes je k vidění opravdu gólově bohatý zápas.
70'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Garčic, přichází Pohanka.
68'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vichta, přichází Vybíral.
65'

Smrtící brejk předvedl Uničov. Po centru zleva si našel místo ALEŠ KRČ a dovršil hattrick.
63'
Dnešní utkání sleduje 250 diváků.
62'

TOMÁŠ KOMENDA si našel centrovaný míč a hlavou zvyšuje na 4:1.
59'
Pouze 7 minut vydržel na hřišti Longo než byl vystřídán Řeholou.
57'
Komendova střela by se dala zařadit do kategorie "propagační".
56'
Krč centroval už od brankové čáry, ale trefil Zálenského a získal roh.
55'
Žlutou kartu dostává Longo (1. SC Znojmo FK).
53'

Po rohovém kopu se prosadil hlavou MARTIN KRAKOVČÍK.
52'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Pacula, přichází Longo.
48'
Přihrávka na Štrombacha byla příliš dlouhá a skončila u Uvízla.
46'
45'
První poločas skončil. Uničov byl jasně lepší a po zásluze vede.
44'
Pomalý centr sebral v klidu Uvízl.
43'

Akrobatické zakončení předvedl ALEŠ KRČ a dnes dává svůj 2. gól.
36'
Žlutou kartu dostává Ambrozek (SK Uničov).
34'

Střelu z voleje na hranici vápna zamířil DAVID BAČA přesně k levé tyči.
30'

Po rohovém kopu vznikl závar ve vápně Znojma, nejlépe se zorientoval ALEŠ KRČ, který propálil vše, co mu stálo v cestě.
26'
Komenda se dostal až před Záleského, ale byl příliš blízko a brankář Znojma jeho střelu vyrazil. K dorážce se dostal Ambrozek, jehož pokus o obstřel skončil těsně nad bránou.
25'
Moravec chtěl dát hlavou malou domů Záleskému, ale nakonec je z toho rohový kop.
23'
Dva obranné zákroky během chvilky předvedl Krayzel a Uničov pak rychle přešel do útoku.
21'
Úvodních 20 minut byl jasně lepší Uničov, který skoro nepustil Znojmo k útočné akci a většinu zápasu drží míč.
18'
Ostrá střela Uničova skončila metr nad bránou.
18'
Znojmo se konečně dostalo i k útočné akci, ale vše zazdil Moravec, který si zaběhl s míčem do autu.
14'
Ambrozek to zkusil z 20 metrů a nebyl to špatný pokus, Záleský jen sledoval, jak míč skončil těsně nad břevnem.
14'
Byla to opravdu jen na chvíli, Uničov je dál na míči.
13'
Znojmo si teď může na chvíli oddechnout, Uničov měl velký tlak.
13'
Ambrozek tentokrát zvolil centr, bránící hráč odvrátil na roh.
12'
Malár při skluzu zasáhl protihráče a Uničov tak bude mít další standardku.
10'
Krč se probil přes 2 hráče a dokázal z velkého úhlu i zakončit, Záleský jeho pokus vyrazil, další střela už jen proletěla kolem brány.
9'
Krčův centr už byl zbytečný, předtím byl odmáván ofsajd.
8'
Centr Krče byl tečovaný bránícím hráčem a v klidu jej pak sebral Záleský.
6'
Vichta to zkusil přímo na branku a nebezpečnou střelu vyrazil Záleský na břevno, míč pak poskakoval ve vápně. Znojmo se nakonec dokázalo ubránit.
5'
Jeden z domácích hráčů byl faulován a bude z toho volný přímý kop z pravé strany.
4'
Útok po pravé straně nedokázal Uničov zakončit. Míč hráči odskočil a Záleský si ho sebral.
1'
Výkop měli hosté hrající zleva doprava.
1'
-1'
Hráči už nastupují na trávník. Uničov v modré, Znojmo v černo – žluté.

SK Uničov: Uvízl – Kasal, Koutný, Krayzel, Můčka – Ambrozek, Bača, Vasiljev – Vichta, Komenda, Krč.
Náhradníci: Kalina – Purzitidis, Svoboda, Vybíral, Kamas.

1. SC Znojmo FK: Záleský – Zedníček, Krakovčík, Blažík, Pacula, Fládr, Malár, Štrombach, Okleštěk, Moravec, Kirschner.
Náhradníci: Hamza – Prokeš, Garčic, Longo, pohanka, Řehola, Bašič.

Rozhodčí: Rosický – Pfeifer, Richtár. Delegát: Prokop.
Vzájemná bilance je mírně lepší pro Uničov, který má 11 výher, Znojmo 10, 4 zápasy skončily remízou.
V minulé sezoně vyhrál Uničov doma 3:1, přestože hrál za stavu 1:1 bez vyloučeného Strnada. Góly dali za Uničov Komenda, Bala, Ambrozek, za Znojmo Moravec.
Uničov se po nepodařeném vstupu do sezony zvedá. Vyhrál poslední poslední 3 zápasy s impozantním skóre 17:3. Poslední 2 zápasy byly osmigólové. Nejprve doma smetl poslední Jihlavu B 8:0 a následně si připsal první body z venky po výhře 6:2 ve Frýdku – Místku. Celkové skóre je 26:12 a s 12 body je Uničov 5. o 2 body za lídrem soutěže, Vyškovem. Uničov má dokonce 3 nejlepší střelce soutěže. Jan Ambrozek dal 7 gólů, Tomáš Komenda a Aleš Krč po 6, z toho 4 vstřelil Krč ve Frýdku – Místku.
Znojmo se vrátilo minulou sezonu do MSFL po 8 sezonách ve 2. lize a sezoně 2013/14 v nejvyšší soutěži.
Neúplná minulá sezona se Znojmu příliš nepovedla. V poháru vypadlo už v 1. kole a v MSFL skončilo až 13. s bilancí 5 výher, 5 remíz, 8 proher a skóre 17:32.
Tuto sezonu zatím vyhrálo ze 7 zápasů jen 2 a průběžně je 15. z 18 týmů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.