MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Jihlava U21 - 10. října 2020   10:15

Vel. Meziříčí
0:5
(0:2)
Jihlava U21
Jihlava U21
21' Ševčík   • 45+1' Chok   • 53' Ritter   • 62' Havlín   • 68' Kriegsmann (vl.)
Kruba – Puža, Kriegsmann, Bouček, Dolejš (78. Sysel), Šuta (58. Mirek Malata), Mezlík (46. Partl), Nedvěd, Plichta (72. Marek Malata), Demeter (83. Crkal), Komínek (C).
Dubec – Mirek Malata, Marek Malata, Sysel, Partl, Crkal.
Dědek – Marek, Richtár
Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí
Jihlava U21
Jágrik – Horák, Pojezný, Havlín (81. Vácha), Tureček (78. Zúbek), Ritter (58. Franěk), Ševčík, Vedral (C), Chok, Araujo (46. Kolčava), Matulka (51. Lát).
Doležal – Vraspír, Kolčava, Lát, Zúbek, Vácha, Franěk.

Na tyto i jiné souboje si však budeme muset nějaký čas počkat, protože vlivem restrikcí spojeným s koronavirem se sportovní život v celé zemi po víkendu minimálně na dva týdny zastaví.
Zda to bylo dílem náhody či zlepšeným výkonem uvidíme v dalším kole. Jihlava v něm přivítá Uherský Brod a doma si znovu zahraje i Velké Meziříčí, které pohostí Frýdek-Místek.
Vysoká jihlavská výhra je pro všechny velkým překvapením. Vysočina si totiž až doteď nepřipsala ani bod a k životu se probrala až v jedenáctém duelu.
Po ostudném debaklu na Slovácku (0:8) schytalo Velké Meziříčí další výprask. Ten mu uštědřil rezervní celek Jihlavy, který ve Valmezu zvítězil 5:0.
90+2'
90+2'
Ty ani nestačily uplynout a zazněl závěrečný hvizd.
90'
Nad rámec řádné hrací doby sudí nastavil 2 minuty.
88'
V postavení mimo hru i Velmez.
86'
Domácí tam spáchali faul, po kterém se hluboko zatáhli. A dobře udělali, protože pak spustili ofsajdovou past.
85'
Hra zabředla do středu hřiště.
84'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Robin Demeter, přichází Václav Crkal.
82'
Velké Meziříčí odvrátilo standardku.
81'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Václav Havlín, přichází Jakub Vácha.
80'
Nepříznivým vývojem frustrovaní domácí se při napadání rozehrávky provinili faulem.
79'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Miroslav Tureček, přichází Marek Zúbek.
79'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Petr Dolejš, přichází Matěj Sysel.
76'
A zápas si náležitě užívají. Aby taky ne, když takto vydařený duel dlouho nezažili.
75'
V optimální pohodě hrající Jihlavané navyšují procento držení míče.
73'
Jeden z domácích hráčů si před hranicí vápna navedl míč ke střele. Čestný úspěch? Kdepak. Jágrik mu v něm zabránil jednoduchým zákrokem.
72'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Antonín Plichta, přichází Marek Malata.
70'
Dvacet minut před koncem se zápas už jen dohrává.
68'
Jihlava právě vstřelila branku!
Co se to tu děje?! Domácí nemohou věřit vlastním očím poté, co inkasují pátý gól. Potupného bůra jim nadělil MICHAL ŠEVČÍK.

Branka je nakonec zapsána jako vlastní – smolařem okamžiku byl Miloš Kriegsmann.
64'
Alespoň korigovat stav, o to se teď snažili domácí. Leč neúspěšně. Střela sice mířila tam, kam měla, ale na svém místě byl zároveň i gólman Jágrik.
62'
Po ubráněném rohu se Jihlavané vydali do protiakce, v níž finišoval VÁCLAV HAVLÍN. A tohle už pro Velmez zavání debaklem.
61'
Jihlava ubránila roh.
59'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Radim Šuta, přichází Mirek Malata.
59'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Adam Ritter, přichází Tomáš Franěk.
56'
A to ani zdaleka nemusí být konečná, protože nabuzená Jihlava je, jak se zdá, při chuti.
53'
Nařízenou penaltu s přehledem proměnil ADAM RITTER. Za stavu 0:3 se hráči domácího týmu nestačí divit.
52'
Žlutou kartu dostává Jan Nedvěd (Velké Meziříčí).
51'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Radek Matulka, přichází Tomáš Lát.
50'
A do zakončení se dostal také Velmez. A to volejovkou, která proskotačila daleko od levé tyče.
49'
Domácí gólman musel zůstat ostražitý, protože na něj ze střední vzdálenosti směřovala další střela.
47'
Hosté přinutili Krubu k zákroku na zemi.
46'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází James Araujo, přichází Ladislav Kolčava.
46'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Pavel Mezlík, přichází Pavel Partl.
46'
45+1'
45+1'
Velmez inkasuje podruhé! Takzvaného šatňáka mu dal DAU CHOK.
45'
Matěj Dědek nastavil první poločas o 1 minutu.
43'
Exekutor nařízeného přímáku podle očekávání vystřelil. Kruba (Velké Meziříčí) přesto zasahovat nemusel.
42'
Další útok už však zastavila jen za cenu faulu a bude čelit standardce z nepříjemné pozice.
40'
Domácí defenziva úspěšně naháněla jednoho z jihlavských samotářů.
39'
Pomalu, ale jistě jdeme do závěru první půle.
37'
Rohovému kopu se pak ubránil i Velmez.
36'
Domácí tým kopal roh a po jeho rozehrání měl touhu vyrovnat. Jenže na brankové čáře stojící Jágrik byl proti a žádost o gól odmítl.
34'
O chvíli později Kruba (Velké Meziříčí) zrakem zkontroloval vysokou střelu zpoza šestnáctky.
33'
Perfektně Kruba! Strážce domácí svatyně duchapřítomně vyběhl z brankové čáry, aby se stihl vrhnout pod nohy hráči dříve, než zakončí.
31'
Centr z něj se snesl na hlavu hráče ve výskoku, který nebyl schopen trefit prostor domácí brány.
30'
Z další akce vytěžila Jihlava rohový kop.
28'
Útok vedený po pravé straně zakončili hosté střelou, která dopadla daleko za brankou.
27'
Možná z nervozity se do hry Velmezu vkrádá nepřesnost a po ztrátě míče může zaútočit Jihlava.
25'
Jihlavský gól jako by mlhu nad hřištěm rozpustil. Viditelnost je teď o poznání lepší.
22'
O rychlé vyrovnání usilující Velmez sice trefil bránu, jenže v ní stál připravený Jágrik.
21'
No vida, outsider jde do vedení! Favorita zaskočil MICHAL ŠEVČÍK, když dostal balon přímo před branku a tváří v tvář gólmanovi neselhal.
19'
Hru přerušil další jihlavský ofsajd.
18'
Čekal bych, že favorizované Velké Meziříčí přebere iniciativu, ale ne. Stále je to vyrovnaný fotbal.
16'
Ofsajd na obou stranách. Nejprve se provinilo béčko Jihlavy, hned po něm i Velmez.
14'
Jeden z domácích stoperů skvěle zapracoval, když od míče odstavil hráče chystajícího se zakončit.
12'
Prolomit ledy chtělo Velké Meziříčí, ale Jágrik si ránu letící doprostřed brány pohlídal.
11'
Tradiční seznamovací oťukávaná je za námi. Zatím bych řekl, že šanci na výhru mají oba celky stejné.
9'
Střelecký pokus byl k vidění i na druhé straně, bohužel pro Jihlavu nepřesný. Míč vyslaný ze střední vzdálenosti totiž proletěl nad břevnem.
8'
Jak se záhy ukázalo, domácí tým získal roh. A po něm došlo ke střele, kterou musel chytit Jágrik.
7'
Útočící Velmez byl zahnán ke vzdálenějšímu rohovému praporku, kde přes mlhu není nic vidět.
6'
Po jeho výkopu se hraje kolem středového kruhu.
4'
Kruba (Velké Meziříčí) měl práci až v následující minutě, kdy musel stopnout nedůraznou hlavičku.
3'
A i když se jeho soupeř z Jihlavy poměrně dlouho ochomýtal u šestnáctky, k zakončení nedošlo.
2'
Domácí tým míč po nákopu ztratil a aby zastavil vzniklý brejk, musel honem zařadit zpátečku.
1'
V mlhavém počasí provedl rozehrávku Velmez.
1'
Základní jedenáctky už nastupují na hřiště.

FC Velké Meziříčí: Kruba – Puža, Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Mezlík, Nedvěd, Plichta, Demeter, Komínek (C).
Náhradníci: Dubec – Mirek Malata, Marek Malata, Sysel, Partl, Crkal.

FC Vysočina Jihlava B: Jágrik – Horák, Pojezný, Havlín, Tureček, Ritter, Ševčík, Vedral (C), Chok, Araujo, Matulka.
Náhradníci: Doležal – Vraspír, Kolčava, Lát, Zúbek, Vácha, Franěk.

Rozhodčí: Dědek – Marek, Richtár.
Vysočina Jihlava B hraje MSFL nově po dlouhých osmi letech. Tehdy totiž došlo k reorganizaci soutěží, kdy "B" mužstva nahradila Juniorská liga. Po jejím zániku rezerva Jihlavy ovládla svou divizi a oslavila postup právě do MSFL. V ní však tým od začátku sezony ještě nebodoval a pomalu, ale jistě se z něj stává odpadlík.
Velké Meziříčí se od postupu v roce 2015 zařadilo mezi stálice MSFL. Jeho nejlepším umístěním je druhé místo z ročníku 2017/18. V současné době tým okupuje jedenáctou pozici se ziskem třinácti bodů.
Dobré sobotní dopoledne! Vítejte u sledování textové on-line reportáže z utkání FC Velké Meziříčí – FC Vysočina Jihlava B. Zápas má výkop v 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.