MSFL - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Blansko : Znojmo - 10. června 2023   17:30

Blansko
Blansko
46' Kapur  • 78' Jaroš
2:2
(0:0)
Znojmo
Znojmo
63' Kilibarda   • 83' Ivanovič
Blansko
Nešetřil – Chyla (64. Jaroš), Feik (C), Porč (64. Vorlický), Černý (64. Tulajdan) – Holman, Spáčil, Rajčinec, Němec (46. Smrčka) – Williams, Kapur
Kubica – Jaroš, Tulajdan, Smrčka, Šíp, Kamenský, Vorlický
Denev – Nápravník, Svoboda
Stadion na Údolní
Znojmo
Hamza – Trajkovič, Ivanovič (C), Pálfi, Ryška, Kilibarda (90.+1 Navrátil), Ledecký, Kartišovs (46. Baaloul), Gomez, De Vasconcelos, Lukčo (82. Putu)
Ryšavý – Baaloul, Ouattara, Bakaj, Putu, Navrátil

Děkuji za pozornost a u dalších zápasů naviděnou.
90+2'
Konec zápasu. Ve druhém poločase jsme viděli celkem 4 branky, utkání končí remízou 2:2. Domácí se tak s domácím prostředím loučí remízově, hosté z minima dnes vytěžili maximum po 2 slepených brankách. Blansko mělo sice více ze hry, ale zvítězit nedokázalo. Pozitivem je rozlučka Jiřího Vorlického, který odehrál necelou půlhodinku a několikrát zahrozil.
90+1'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
ze hřiště odchází Kilibarda, přichází Navrátil.
90+1'
Holman byl faulován a míč si staví k přímému kopu Vorlický!
90'
Rozhodčí bude nastavovat 2 minuty nad rámec hrací doby.
90'
Po rozehrávce přímého kopu se k míči dostal Holman, ale počínal si nedovoleně.
90'
De Vasconcelos teď šlapákem zastavil před vápnem Spáčila. Domácí mají k dispozici jednu z posledních akcí zápasu.
88'
Vorlický přihrál do dobré pozice Jarošovi, jeho placírka ale opět nemířila přesně a skončila vedle tyče.
87'
Domácí se dostali do přečíslení, které zakončil Kapur, střela ale nemířila přesně.
86'
Stadionem se nyní ozývá chorál hostujících fanoušků. Vidím zhruba 3 osoby.
85'
Williams se opět dostal do ofsajdového postavení.
85'
Domácí v další šanci nezakončili přesně. Hosté mají odkop od brány.
83'
Znojmo právě vstřelilo branku! Hosté ale záhy po inkasované brance opět vyrovnávají, postaral se o to hostující kapitán Slobodan IVANOVIČ – 2:2
82'
ze hřiště odchází Lukčo, přichází Putu.
80'
Kapur vybojoval ztracený balón dobrým napadáním, míč se odrazil k Holmanovi. Ten mířil mezi nohy Hamzy, ale ten je zaklapl včas.
78'
Blansko právě vstřelilo branku! Domácí se přeci jen prosazují. Sehráli skvělou akci po trase Holman – Kapur a Karel JAROŠ. Ten to z první poslal k pravé tyči znojemské brány a posílá domácí do vedení – 2:1. Asistence: Miloš Kapur.
77'
V hlavičkovém souboji se střetli Kapur s Trajkovičem, rozhodčí přerušil hru.
75'
V další akci domácích Kapur, který z otočky napálil míč nad břevno.
74'
Vorlický dostal exkluzivní pas od Williamse, měl kolem sebe spousty prostoru, ale míč nezakončil do prostoru brány. Střela mířila těsně vedle levé tyče Hamzovi brány.
72'
Kilibardu v postupu na bránu Blanska zastavuje ofsajd.
70'
Williams zakončil individuální akce, střela ale šla z velké dálky a gólman hostí Hamza zastavuje míč v náruči.
69'
Smrčka skvěle zablokoval skluzem centrovaný míč, Znojmo rozehrává roh, který ale neohrozil domácí bránu.
68'
Do dobré střelecké pozice se dostal Ledecký, ale jeho šajtle stočila míč přesně na opačnou stranu než byla brána.
66'
Holman zůstal v souboji na hrací ploše a rozhodčí Denev teď přerušil hru.
66'
Williams načechral míč na Tulajdana, který sice vstřelil gól, ale situace končí pro ofsajd.
65'
Trenér domácích Jiří Vorlický zažívá premiéru a začal jeho poslední zápas v dresu Blanska!
64'
Střídání v týmu FK Blansko:
ze hřiště odchází Chyla, přichází Vorlický,
ze hřiště odchází Černý, přichází Tulajdan,
ze hřiště odchází Porč, přichází Jaroš.
63'
Znojmo právě vstřelilo branku! Marko Kilibarda dostal skvělý pas za obranu a poraidl si i se zakončením – 1:1
62'
Williams ve vápně přihrál Smrčkovi, jeho dobrou střelu ale zablokovala hostující obrana.
61'
De Gomez zkoušel překvapit Nešetřila, který vyběhl z brány, ale jeho lob byl až moc prudký.
59'
Holman v souboji o míč nedovoleně atakoval De Vasconcela, rozhodčí Denev píská faul.
58'
Dvojice Ledecký a Kilibarda si narazila míč, druhý jmenovaný ale neohrozil branku Blanska.
56'
Williams zleva individuálně prošel až před gólmana Hamzu a přihrával do prázdné brány Kapurovi, Hamza ale zavčas zasáhl.
55'
Následný roh ale neohrozil znojemskou bránu.
54'
Holman dostal skvělý pas od Kapura, ale domácí záložník s míčem příliš dlouho otálel a nezakončil. Znojmo zablokovalo míč na roh.
53'
Ryška po centru zakončoval z voleje, ale střela šla hodně nad bránu.
52'
Hostující Ledecký prověřil Nešetřila, i tentokrát si ale poradil.
51'
Trajkovič to z přímého kopu zkusil přímo na bránu z dobrých 30 metrů, Nešetřil ale z klidem míč chytá.
50'
Domácí zastavili akci Znojma nedovoleně, hosté tak budou rozehrávat.
49'
Smrčka teď centroval dobrý míč do vápna, ale gól z toho nebyl. Následně Chyla zkusil štěstí zpoza vápna, ale dělovka mířila nad branku.
48'
De Vasconcelos teď skluzem sejmul Holmana, který se těžce sbírá ze hřiště.
46'
ze hřiště odchází Černý, přichází Smrčka.
46'
ze hřiště odchází Kartišovs, přichází Baaloul.
46'
Blansko právě vstřelilo branku! Hned v první minutě se domácí dostávají do vedení. Přihrávku Rajčince zužitkoval Miloš KAPUR – 1:0. Asistence: Rostislav Rajčinec
46'
45'
První poločas skončil. Viděli jsme bojovnou první půli, která ale branku nenabídla. Nejblíže ke gólu měl Rajčinec nebo Kapur, na druhé straně mohl otevřít skóre Ledecký.
45'
Další nedovolený zákrok domácích.
45'
Porč dalším centrem hledal Rajčince, tomu ale míč odskočil do zámezí a Hamza bude odkopávat.
43'
Porč teď šlapákem nedovoleně zastavil Ryšku, Znojmo bude rozehrávat.
43'
Další akce Znojma, ale zakončení Pálfiho nemířilo mezi tři tyče.
42'
Kartišovs dostal dobrý míč za obranu, na poslední chvíli ale skvěle zasáhl Černý, takže soupeř vůbec nezakončil.
40'
Domácí jsou nyní aktivnější, ale Hamza zatím moc práce nemají.
38'
Dalším faulem se provinil hostující Ryška.
37'
Individuální akce Holmana, který dokázal přetlačit v souboji znojemského obránce, zakončil ovšem do boční sítě.
35'
Jako bych to přivolal. Teď nebezpečně střílel Holman, gólman Hamza si poradil.
33'
Hra se lehce přiostřila, ale na šance stále čekáme.
31'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Ivanovič).
29'
Rajčinec v další šanci! Po centru Williamse měl dost prostoru, ale hledal ještě lépe postavené spoluhráče, ale zakončení z toho nebylo.
28'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Ledecký).
28'
Znojmo zahrávalo další roh, opět bez úspěchu.
26'
Spáčil našel centrem Rajčince, jeho střela z první ale nemířila mezi tři tyče.
25'
Williams opět hledal Kapura, srbský útočník ale na míč nedosáhl.
24'
Pálfi poslal skvělý centr do vápna Blanska, o milimetry na něj ale nedosáhl Ledecký
23'
Holman zahrával přímý volný kop, ale zeď nepropálil.
21'
Chyla to zkusil zpoza vápna, ale branku minul.
21'
De Vasconcelos se nebezpečně dostal až před Nešetřila, ale domácí gólman zavčas vyběhl!
19'
Williams se prodral po levé straně až k zakončení, byl ale hodně z úhlu. Následně se provinili znojemští dalším faulem.
17'
Rajčinec adresoval dobrý míč do ohně, obrana Znojma byla pozorná a míč zblokovala. Z následného rohu ale nic kloudného nevymysleli.
16'
Další faul utkání, provinili se hosté.
14'
Williams si ťukl míč s Kapurem, jeho střela ale neměla vůbec razanci.
13'
Domácí se zatím nemohou propracovat blíže k vápnu Znojma, teď neuspěl Kapur. Na druhé straně je zatím blanenská obrana pozorná.
11'
Ani další roh Znojma moc rozruchu ve vápně domácích neudělal.
10'
Pálfi teď dostal více prostoru na pravé straně a nebezpečně vypálil na bližší tyč. Nešetřil byl ale připraven a vyrazil míč na roh.
10'
Nešetřil roh bez problému vyráží.
9'
První roh pro hosty po zákroku Nešetřila.
8'
Nebezpečná akce Blanska. Holman vybojoval míč na půli, potáhl míč k vápnu, kde ho předal Rajčincovi. Ten ještě centroval na Kapura, ten na míč nedosáhl.
7'
Porč teď zvládl těžký souboj s Pálfim a akce jihomoravanů tak končí.
6'
Blansku se roh nepovedl, Znojmo ale nic nepředvedlo a míč mají na kopačkách opět domácí.
5'
Zatím vidíme opatrné utkání, hra probíhá převážně ve středu pole. Domácí teď budou zahrávat rohový kop.
3'
První faul utkání, provinili se domácí.
1'
První akci zakládají domácí, kteří drží míč na svých kopačkách.
1'
Před utkáním bude oceněn trenér domácích Jiří Vorlický, který by se měl dnes rozloučit s profesionální kariérou hráče, kterou započel před 30 lety.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky dobrého fotbalu. Dnes je na programu 32. kolo MSFL, ve kterém nastoupí domácí FK Blansko proti jihomoravanům ze Znojma.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.