MSFL - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Frýdlant n. Ostravicí - 29. dubna 2023   17:30

Hranice
Hranice
69' Rolinc
1:1
(0:1)
Frýdlant n. Ostravicí
12' Velička
Hranice
Tomečka – Kundrát (C), Kuchař (76. Vymětalík), Grygar, Beňa, Cagaš, Koláček (79. Marek), Berčík (75. Vavřík), Rolinc, Dittmer (46. Hapal), Markovič
Páleník – Vymětalík, Hapal, Marek, Mičola, Cverna, Vavřík
Mayer – Drozdy, Budovič
Žáčkova, tráva
426 diváků
Polach, Švrček, Literák, Kedroň (79. Marek), Šafner (89. Kulhánek), Dedek, Varadi (46. Svatonský), Hajnoš (90+3 Milar), Hladík, Velička (C), Juříček
Prepsl – Svatonský, Milar, Papík, Marek, Kulhánek

90+7'
90+7'
Žlutá karta pro tým SK Hranice (Cagaš).
90+5'
Žlutá karta pro tým 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Milar).
90+3'
Střídání v týmu 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí:
ze hřiště odchází Hajnoš, přichází Milar.
90+3'
Žlutá karta pro tým 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Polach).
90+2'
Žlutou kartu viděl trenér domácího týmu Roman Matějka.
89'
ze hřiště odchází Šafner, přichází Kulhánek.
85'
Žlutá karta pro tým 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Hajnoš).
79'
Střídání v týmu SK Hranice:
ze hřiště odchází Koláček, přichází Marek.

ze hřiště odchází Kedroň, přichází Marek.
76'
ze hřiště odchází Kuchař, přichází Vymětalík.
75'
ze hřiště odchází Berčík, přichází Vavřík.
69'
Hranice právě vstřelily branku!
Autorem branky z pokutového kopu je ROLINC.
68'
Červená karta pro tým 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Dedek). Dedek rukou zabránil na brankové čáře gólu. Následovat bude penalta.
56'
Žlutá karta pro tým SK Hranice (Hapal).
46'
ze hřiště odchází Dittmer, přichází Hapal.

ze hřiště odchází Varadi, přichází Svatonský.
46'
45'
43'
Žlutá karta pro tým 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Švrček).
42'
Žlutá karta pro tým SK Hranice (Markovič).
12'
Frýdlant n. Ostravicí právě vstřel branku!
Autorem branky je VELIČKA.
Z technických důvodů, které nejsou na naší straně, vám přineseme pouze změny stavu.
1'

SK Hranice: Tomečka – Kundrát (C), Kuchař, Grygar, Beňa, Cagaš, Koláček, Berčík, Rolinc, Dittmer, Markovič
Náhradníci: Páleník – Vymětalík, Hapal, Marek, Mičola, Cverna, Vavřík
Trenér: Roman Matějka

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí: Polach, Švrček, Literák, Kedroň, Šafner, Dedek, Varadi, Hajnoš, Hladík, Velička (C), Juříček
Náhradníci: Prepsl – Svatonský, Milar, Papík, Marek, Kulhánek
Trenér: Martin Šrámek

Rozhodčí: Mayer – Drozdy, Budovič.
SK Hranice vs. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlant bude zajíždět na půdu Hranic. Souboj dvou nováčků letošního ročníku MSFL nabídne podívanou mezi patnáctým a třináctým celkem. Právě patnácté Hranice za poslední dva zápasy nezískaly bod, a o co hůř, ani nevstřelily branku. Jejich skóre za poslední dvě střetnutí je 0:8. Nejprve prohra s druhým Hlučínem 0:3, minulé kolo pak porážka od třetího béčka Ostravy – 0:5. To Frýdlant v posledním odehraném zápase vyhrál a získal důležité tři body. V tabulce je to těsné. Mezi předposledním a dvanáctým týmem je rozdíl pouze pěti bodů! Pro týmy je důležité skončit co nejvýš, v případě, že by z F:NL sestupoval nějaký celek z Moravy nebo Slezska, u dvou sestupujících v MSFL by to nezůstalo.

Když se naposledy týmy potkaly, vyhrál Frýdlant. A tak tomu je již šest vzájemných střetnutí po sobě. Sedm zápasů dozadu se týmy o body rozdělily, osm zápasů dozadu pak vyhrály Hranice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.