MSFL - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Uničov - 14. dubna 2023   16:00

Slovácko B
Slovácko B
29' Šlechta
1:3
(1:1)
Uničov
Uničov
20' Komenda   • 66' Svoboda   • 75' Krč
Slovácko B
Andres – Severa, Břečka, Mitrevski, Levin
Drozdy – Gasnárek, Mayer
Kunovice
Uničov
Kvapil – Saňák, Hausknecht, Kirschbaum, Kamas

To je ode mě vše. Přeji pěkný zbytek pátečního večera.
Zápas mezi Slováckem a Uničovem začal brankou ve 20. minutě, kdy otevřel skóre Komenda. Podobně se na druhé straně prosadil taktéž hlavou Šlechta. V druhé půli vrátil Uničovu vedení Svoboda a o deset minut později navýšil krásnou střelou vedení Krč. Slovácko v závěru už nenašlo odpověď, Uničov si odváží z Uherského Hradiště všechny 3 body.
90+4'
90+3'
Z rohového kopu vytvořili hosté závar před bránou. Střela z vypadlého balónu mířila vysoko nad bránu.
90+2'
Komenda se svou střelou snažil navýšit dnešní střelecké konto. Borek míč nadvakrát dostal pod kontrolu.
90+2'
Uničov dohrává závěr zápasu ve velké pohodě. Slovácko je nuceno bránit.
90+1'
Kapitán Merdovič zaváhal při vlastní rozehrávce. Odměnou pro hosty je rohový kop.
89'
Kamas vracel hlavou míč zpátky do nebezpečných míst před bránu. Zakončení se hostům vyprodukovat nepovedlo.
87'
Jakub Svoboda se rozhodl otestovat svou ránu, ale jeho pokus postrádal potřebné parametry.
86'
Uničov drží míč ve své moci. Nejvíce jsou ve hře oba stopeři.
85'
Domácí obránce měl při své kličce jako poslední hráč namále. I velký kus štěstí zamezil tomu, aby Krč postupoval sám na bránu.
84'
Přímo od rohového praporku točil exekutor míč do brány. Uvízl podržel svůj tým a vyboxoval balón pryč.
82'
Hra je na chvíli podržena, jelikož domácí hráč potřebuje pomoc ošetření.
81'
Na hranici vápna pálil po rychlé kličce Aldin, ale jeho pokus zblokoval obránce. Slovácko bude zahrávat rohový kop.
80'
Uničov teď opravdu nemá kam spěchat. Znát to je i na obranné činnosti, která je pro hosty momentálně největší prioritou.
79'
Střídání v týmu SK Uničov:
ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Kirchsbaum.
77'
Pro domácí bude velmi obtížné zvrátit průběh dnešního zápasu. Na stáhnutí dvoubrankového manka zbývá i s nastavením přibližně patnáct minut.
76'
ze hřiště odchází Vybíral, přichází Kamas.
75'
Uničov právě vstřelil branku!
Krásná akce hostů byla zakončena ještě pěknějším gólem. Svoboda přetočil hru na druhou stranu, kde si na hranici vápna zpracoval míč ALEŠ KRČ a výstavní střelou na vzdálenější tyč ztvrzuje náskok svého celku.
74'
Za přidržení protihráče na půli hřiště vidí Jan Ambrozek žlutou kartu.
73'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází Velecký, přichází Mitrevski,
ze hřiště odchází Yohanna, přichází Břečka.
72'
Skluzem se proti pravidlům provinil Velecký.
71'
Ambrozek vystihl rozehrávku domácích. Z nečekaného brejku hledal průnikovou přihrávkou Vybírala, ale akce na této přihrávce skončila.
70'
ze hřiště odchází Diblík, přichází Saňák,
ze hřiště odchází Vichta, přichází Hausknecht.
69'
Domácí pokračují v hledání odpovědi. Momentálně se hra pohybuje u postranní čáry na polovině Uničova.
68'
Slovácko si vypracovalo rohový kop.
67'
Dnešní utkání sleduje 79 diváků.
66'
Hosté jdou po druhé v zápase do jednogólového vedení. Z pravé strany dostal Uničov míč před bránu, kde se i po odrazu nejlépe zorientoval JAKUB SVOBODA a z blízkosti překonal Borka.
64'
Na hrací plochu byl vpuštěn zdravotník. Maxim Stropsa utrpěl po souboji zdravotní problém.
63'
Vybíral si navedl balón na střed a po krátké kličce měl v úmyslu střílet. Jeho rána se ale k Borkovi čistě nedostala, jelikož byla tečována.
62'
ze hřiště odchází Kočí, přichází Severa.
60'
Martin Vybíral dobře vyslal balón hledajícího Krče. Kanonýr hostů se ale nedokázal vyšvihnout do patřičné výšky tak, aby byl schopen usměrnit míč na bránu.
59'
Dnes velmi aktivní Yohanna opět úřadoval na levé straně. Jeho nebezpečný centr odhlavičkovala obrana.
57'
Merdovič se nabídl při autu a ihned míč nakopl směrem na bránu. Padající svíci ukryl do rukavic Uvízl.
56'
Rozvíjející se postupný útok Slovácka překazil domácím David, když dobrým obranným zákrokem zajistil, aby míč přešel mimo hrací plochu.
55'
Odkop od brány provede Uvízl.
54'
Dlouhý nákop prodloužil za sebe Komenda. Defenzíva juniorky se stihla včas zformovat a nebezpečí zabránit.
52'
Na zadní tyči se pokusil zakončit Krč, ale jeho rána skončila na bránícím protihráči.
51'
Průnikovou přihrávku zastihl Vichta na poslední chvíli na hrací ploše. Jeho zablokovaný centr znamená pro hosty roh.
50'
Slovácku se nepodařilo přejít do útočné zóny po levé postranní čáře. Vhazovat bude Uničov.
49'
Na trávníku zůstal ležet hráč z řad domácího celku. Ošetření je na místě.
47'
Krč otočil hru na levou stranu, odkud se hosté dostali do šestnáctky. Zpětná přihrávka směrem penaltový puntík nenašla nikoho v náběhu.
46'
Po přestávce uvedli míč do pohybu domácí.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
Podle očekávání jsme svědky vyrovnaného duelu, v kterém šli do vedení hosté. Po centru z pravé strany se prosadil kapitán Komenda. Odpověď našel o 9 minut později hlavou Šlechta. Stav utkání je právem 1:1.
45'
44'
Uničov příležitost z autového vhazování nevytěžil. Nepřesná přihrávka skončila u Borka.
43'
Nepřesnost v kombinaci domácích dává příležitost zaútočit hostům.
41'
Slovácko odcentrovalo z levé strany, kde ve vápně jeden z hráčů Uničova usměrnil míč na vlastní bránu. Brankář Uvízl předvedl fantastický zákrok, když balón vyrazil z levého dolního rohu brány!
39'
Brankář Uvízl musel pohotovým výběhem hasit šanci z rychlého brejku domácích.
38'
Slovácko si v soubojích dvakrát pomohlo faulem. Uničov už je opět nastoupen před bránou Borka.
37'
Bartoš čechral míč na zadní tyč, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl ve správný čas na správném místě.
35'
Uničov míč na svých kopačkách po odkopu Uvízla neudržel. Rozhodčí Drozdy odhalil útočný faul.
34'
Aldin pronikl s míčem po pravé straně. Z jeho útočného snažení vyplynul roh.
33'
Uničov se natlačil při standardní situaci do útočné šestnáctky, odkud se snažili hosté prosadit ve vzdušném prostoru. Domácí defenzíva obstála.
32'
Slovácko se pokusilo překonat obranný blok dlouhým nákopem. Posléze se toto řešení ukázalo jako neúčinné, jelikož nikdo z domácích se k balónu už nedostal.
30'
Složitou práci měl Jiří Borek, když obdržel těžkou přihrávku. Domácí gólman si s touto situací dokázal poradit.
29'
Slovácko B právě vstřelilo branku!
A máme srovnáno. Po rohovém kopu se domácím podařilo udržet balón ve své moci a dostat před bránu další centr. V pokutovém území se dokázal prosadit DAVID ŠLECHTA, který svou hlavičku umístil přesně k pravé tyči.
28'
Obránce Jan David zbrzdil nebezpečný útok taktickým faulem. Za tento čin vytahuje sudí Drozdy žlutou kartu.
27'
Spousta soubojů kolem středu hřiště zpomaluje kombinaci na obou stranách.
25'
Uničov byl blízko další brance. Projektil z hranice šestnáctky ale postrádal správný směr.
24'
Aldin střílel ze střední vzdálenosti, ale rána mu vůbec nesedla. Při zakončení podklouzl a poslal míč pouze do náruči Uvízla.
23'
Přímého kopu se ujal Aldin, jenž rozehrál tuto standardku na krátko na rozběhnutého Yohannu. Křídelník Slovácka nedokázal dále nikoho najít, tudíž tato akce gólem neskončila.
22'
David Kratochvíla se dobře dostal tělem před protihráče, který nemohl jinak než faulovat. Domácí budou zahrávat přímý kop z větší vzdálenosti.
20'
Hosté jdou po sekvenci několika šancí do vedení. Na centr z pravé strany si naskočil TOMÁŠ KOMENDA a hlavičkou na přední tyč překonal brankáře!
19'
Rohový kop hostů nevypramenil v zakončení.
18'
Uničov pronikl do pokutového území z levé strany, odkud obdržel zpětnou přihrávku na vápno Svoboda. Brankář Borek podržel svůj tým skvělým zákrokem.
17'
Velecký byl při pokrytí míče na půli hřiště faulován.
16'
Slovácko teď přežilo krizový okamžik. Prvně se kličkou do vápna prosadil Javůrek, ale svou přihrávkou spoluhráče nenašel. Následně po pár odrazech v šestnáctce vykopl míč směrem z brány domácí obránce.
14'
Z levé strany vyslal centr z prvního doteku Yohanna pouze brankáři Uvízlovi do rukavic.
13'
Pass za obranu na Javůrka byl příliš dlouhý. Odkop provede Borek.
12'
Hosté si připravili rychlý brejk, který ovšem svou nepřesnou přihrávkou ukončil Ambrozek.
11'
Uničov se vysokým napadáním ani zdaleka neprezentuje. Při rozehrávce soupeře se hráči v modrých dresech zatáhnou do hloubi pole a vyčkávají v bloku.
10'
Yohanna si počínal ve snaze získat míč nedovoleně. Rozhodčí Drozdy vrací svým hvizdem míč hostům.
9'
A málem se po této standardní situaci měnilo skóre! Na centr se vyhoupl kapitán Komenda a svou hlavičku poslal jen kousek od levé tyče.
8'
Uničov si po rychlé kombinaci Svobody s Krčem vypracoval první rohový kop zápasu.
7'
Postupný útok domácích končí přetaženým centrem za obranu, kde si pro míč pohodlně došel brankář Uvízl.
6'
Hosté poprvé v zápase zahrozili centrem. Odražený míč si našel Ambrozek, špatné zpracování mu však neumožnilo zakončit.
5'
Domácí se dostávají do útoků středem hřiště. Průnikové přihrávky se ale daří Uničovu zachytávat.
3'
Ze střední vzdálenosti napřáhl Ibrahim Aldin. Brankář Uvízl vůči jeho přízemní střele zasahovat nemusel, jelikož tento pokus mířil mimo levou tyč.
2'
Slovácko hned od první minuty tlačí na Uničov. Z pravé strany centroval Bartoš, ale obrana hostů míč odvrátila.
1'
Úvodní výkop obstarali hosté.
1'

1.FC Slovácko B: Borek – Stropsa, Kratochvíla, Aldin, Šlechta, Kočí, Bartoš, Velecký, Holásek, Yohanna, Merdovič (C)
Náhradníci: Andres – Severa, Břečka, Mitrevski, Levin
Trenér: Pavel Němčický

SK Uničov: Uvízl – Diblík, David, Svoboda, Ambrozek, Vichta, Komenda (C), Vybíral, Sečkář, Krč, Javůrek
Náhradníci: Kvapil – Saňák, Hausknecht, Kirschbaum, Kamas
Trenér: Jiří Balcárek

Rozhodčí: Drozdy – Gasnárek, Mayer.
SK Uničov

Uničov sehrál po zimní přestávce zatím pouze čtyři duely. Jaro startoval Uničov na půdě Hlučína, kde podlehl 2:0. Následně však vyhrál třikrát v řadě, přičemž přemohl Vrchovinu, Hranice i Frýdek-Místek. Na venkovních hřištích zaznamenal Uničov letos pouze 3 vítězství, celkově se ale nachází v tabulce hned za svým soupeřem, a to na místě sedmém s 34 body.
1. FC Slovácko B

Slovácko B vstoupilo do jarní části třemi prohrami, kdy ve dvou případech šlo o těsný jednobrankový rozdíl. Zvednout morálku se podařilo juniorce prvoligového celku na posledních Vítkovicích výhrou 4:2. Tříbodový zisk potvrdilo Slovácko výsledkem 2:1 s Frýdkem-Místkem. Aktuálně se tak jihomoravský tým nachází na 6. příčce s 37 body.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Páteční duel třetí nejvyšší české soutěže nabídne duel mezi dvěma týmy z první poloviny tabulky. Oba týmy jsou podle posledních zápasů na vítězné vlně, očekává se vyrovnané utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.