MSFL - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Vrchovina - 5. března 2023   10:15

Slovácko B
Slovácko B
38' Kratochvíla
1:3
(1:2)
Vrchovina
Vrchovina
29' Duda   • 39' Batelka   • 59' Batelka
Slovácko B
Velich – Stropsa, Kratochvíla, Aldin, Šlechta, Kočí, Šimko, Bartoš, Kudela, Yohanna, Merdovič (K).
Polák, Kozel, Koryčan, Kabelka, Levin, Andres (B).
J. Dobrotník – O. Cieslar, P. Mayer.
Kunovice, UMT
Vrchovina
Hekerle, Sytař, Dobrovolný, Ráliš, Hlaváč, Sáblík (B).

Slovácko si nepřipisuje dobrý start do jarní části sezóny, když v domácím zápase podlehlo 1:3 Vrchovině. Za Vrchovinu se dvakrát prosadil Batelka a myslím si, že je po právu mužem zápasu. Slovácko sice bylo aktivnější v držení míče, ale nedokázalo si, i přes kontaktní obranu Vrchoviny, vypracovat žádné šance.
90+4'
90+3'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Aldin).

Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Ráliš).
90+2'
Střídání v týmu SFK Vrchovina:
ze hřiště odchází Štefl, přichází Hlaváč.
90+1'
Slovácko bude mít k dispozici ještě jeden rohový kop.
89'
ze hřiště odchází Vacek, přichází Hekerle.
88'
Brankář Vrchoviny si dokázal poradit s dlouhým pasem za obranu, vyběhl z vápna a odhlavičkoval ho.
87'
Momentálně se hraje na polovině domácích, což samozřejmě vyhovuje hráčům Vrchoviny.
86'
Uvidíme odkop od brány Vrchoviny.
85'
Vítězství Vrchoviny je na dobré cestě, hostující celek dnes hraje s velmi kompaktní obranou a to dělá Slovácku velký problém.
84'
Únik Tadeáše Korýčana skončil nepřesnou přihrávkou.
82'
Brankář Vrchoviny je v pořádku, a tak zápas může pokračovat.
81'
ze hřiště odchází Jícha, přichází Ráliš.
80'
Zápas je teď přerušen, probíhá ošetřování brankáře Šmída.
79'
Slovácko obléhá soupeře na jeho vlastní polovině.
77'
Další nepřesná rozehrávka Slovácka, která darovala míč Vrchovině.
76'
Faulován byl na polovině hřiště Korýčan, Slovácko tak bude mít možnost ohrozit bránu v podobě standardní situace.
74'
Ve slovácké hře začínají přibývat velké nepřesnosti.
73'
Další nepovedený útok domácích, uvidím odkop od brány.
71'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Štefl).
69'
Vrchovina stále odolává útokům soupeře, navíc pak hrozí rychlými brejky do otevřené obrany Slovácka.
68'
Dlouhý pas za obranu sbírá brankář Velich.
67'
Dnešní utkání sleduje 82 diváků.
66'
Na hřišti teď probíhá strkanice po faulu jednoho z hráčů Slovácka.
64'
Centr z aktivní pravé strany domácích končí v rukavicích brankáře Šmída.
63'
Vrchovina získává rohový kop po nedorozumění mezi obráncem a brankářem Slovácka.
62'
Šmída pošle míč do hry odkopem od brány.
61'
Slovácko to už bude mít velmi těžké, jsem zvědaví, jak se s tím svěřenci trenéra Němčického poperou.
60'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází Kudela, přichází Korýčan.
59'
Vrchovina právě vstřelila branku!
Autorem branky je BATELKA.
BATELKA využil zaváhání v domácí obraně, když obešel dva hráče a odstřelil domácího brankáře. Přidává tak svojí druhou branku a zvyšuje náskok Vrchoviny.
58'
Vrchovina si na polovině soupeře moc neužila, domácí tým okamžitě získal míč a hraje se zase na polovině hostů.
56'
Slovácko má v posledních minutách velký nápor.
55'
Brankář Šmída daroval nepovedeným výkop míč Slovácku.
53'
Slovácko bude zahrávat rohový kop.
52'
Po centru Aldina zakončoval hráč v bílém dresu, jeho hlavička byla sražena na rohový kop.
51'
Aldin bude nejspíš centrovat ze standardní situace z pravé strany.
50'
Domácí teď mohli z tohoto útok vytěžit více, uvidíme však jen altové vhazování.
49'
Střelu přes zeď pohotově chytil brankář Velich.
48'
Uvidíme zajímavou standardní situaci pro hosty, pravděpodobně bude hráč s číslem 9 střílet.
46'
První poločas nám nabídl hned tři branky. Skóre otevřel ve 29.minutě kapitán Vrchoviny Duda. O 10 minut později vyrovnal po krásné kombinaci útočník Kratochvíla. Slovácko se však z vyrovnávací branky neradovalo moc dlouho hned o 60 vteřin později poslal Vrchovinu znovu do vedení Batelka, když dorazil míč pod břevno po standardní situaci.
45'
45'
Nadýchaný centr dokázala obrana Slovácka odvrátit.
45'
Uvidíme standardní situaci pro Vrchovinu. Provinil se kapitán Merdovič. Pravděpodobně se dočkáme dalšího centru do vápna domácích.
44'
Domácí Vrchovina vstřelila branku! Gólu však předcházel faul na brankáře Velice a rozhodčí tak gól neuznal.
43'
Šlapákem fauloval na polovině hřiště levý stoper Slovácka, uvidíme tak nejspíš další centr do vápna pro Vrchoviny.
42'
Velká šance domácích, ve skluzu zakončoval Kratochvíla, ale jeho střela jen těsně minula levou tyč brány Vrchoviny.
40'
Vrchovina dokázala ubránit nebezpečný útok Slovácka, uvidíme odkop od brány.
39'
Standardní situaci dokázal zakončit JIŘÍ BATELKA, svojí dorážku narval tvrdě pod břevno a posílá tak svůj tým do vedení.
38'
Slovácko B právě vstřelilo branku!
Autorem branky je KRATOCHVÍLA.
Krásná kombinace domácích, na jejímž konci stál DAVID KRATOCHVÍLA, tvrdou hlavičkou z malého vápna nedal hostujícímu brankáři šanci.
37'
A teď uvidíme i standardní situaci ve prospěch Slovácka.
36'
Slovácko setrvá na polovině Vrchoviny, hráči v bílých dresech budou mít autové vhazování.
35'
Slovácko mohlo jít po ubráněném rohu do brejku, ale Yohannu zastavil obránce Vrchoviny.
34'
Vrchovina bude zahrávat rohový kop.
32'
Aldin se snažil prostrčit míč na nabíhajícího spoluhráče, přihrávce však zabránil jeden z obránců.
31'
Uvidíme jak se změní hra po inkasované brance Slovácka.
29'
Autorem branky je DUDA.
Kapitán Petr Duda se prosadil po rohovém kopu, svojí hlavičkou nedal příležitost brankáři soupeře.
28'
Hostující hráči si rozehrávku od rohového praporku zopakují.
27'
Vrchovina bude zahrávat další rohový kop.
26'
Vrchovina měla šanci, ale celý útok skonči ofsajdem jednoho z hráčů hostů.
25'
Na krátko rozehraný roh skončil střelou z velkého úhlu, střela útočníka Vrchoviny, nenašla cestu mezi tři tyče.
25'
Vrchovina bude mít k dispozici rohový kop.
24'
Vrchovina bude mít altové vhazování na polovině Slovácka, blízko rohového praporku.
22'
Brankář Šmída bez problémů lapil centr z pravé strany.
21'
Vrchovinský obránce si pomohl na polovině taktickým faulem, kterým zastavil útok soupeře.
20'
Rychlý brejk Vrchoviny zastavil až skvostným obranným zákrokem pravý stoper hostů.
19'
Nacvičený signál skončil velkým fiaskem. Přihrávku do vápna odpálil na druhou polovinu hřiště jeden z hostujících hráčů.
18'
Slovácko bude mít k dispozici zajímavou standardní situaci. Kousek za vápnem se provinil nedovoleným zákrokem jeden z hráčů Vrchoviny a rozhodčí Dobrotník odpískal faul.
16'
Míč do hry pošle odkopem od brány brankář Vrchoviny.
15'
Domácí tým se ubránil útoku soupeře, a tak může pokračovat v kombinaci.
13'
Velká šance domácích! Jeden ze slováckých záložníků vypálil ve vápně a brankář Šmída parádním zákrokem míč vyrazil do bezpečí.
12'
Zápas je zatím velmi vyrovnaný, oba týmy se snaží prosadit svůj herní styl, ale hraje se zatím ve středu hracího pole.
10'
Po nádherný přihrávce si útočník domácího týmu obhodil brankáře, ale nedokázal vystřelit na bránu, z velkého úhlu poslal míč do boční sítě.
9'
Vrchovina velmi dobrým kompaktním napadáním vybojovala míč na polovině domácího týmu.
8'
Yohanna poslal z levé strany přetažený centr na zadní tyč, na který však byl krátký jeden z jeho spoluhráčů.
6'
Domácí tým kombinoval na polovině soupeře, ale celou akci pokazil pravý křídelní, který si nepohlídal postavení a pomezní rozhodčí zvedá praporek nad hlavu.
5'
Slovácko se dokázalo ubránit, centr od rohového praporku letěl na zadní tyč kde dominovali hráči v bílých dresech.
5'
Po krásné průnikové přihrávce jednoho ze záložníků Vrchoviny uvidíme rohový kop.
4'
Yohanna na levé straně nevyzrál na krajního obránce, ten však odehrál míč jen do autu.
3'
Nepovedený křižný míč slováckého stopera končí v rukavicích brankáře Šmída.
2'
Yohanna byl s míčem už za postranní čarou, a tak uvidíme altové vhazování ve prospěch Vrchoviny.
1'
Úvodní výkop obstará hostující Vrchovina.
Oba týmy už jsou nastoupeny na hracím poli a čekají na úvodní hvizd.

1.FC Slovácko B: Velice – Stropsa, Kratochvíla, Aldin, Šlechta, Kočí, Šimko, Bartoš, Kudela, Yohanna, Merdovič (K).
Náhradníci: Polák, Kozel, Koryčan, Kabelka, Levin, Andres (B).
Trenér: P. Němčický.

SFK Vrchovina: Šmída – Vacek, Bača, Ráliš, Nečas, Batelka, Štefl, Matulka, Jícha, Duda (), Novotný.
Náhradníci: Hekerle, Sytař, Dobrovolný, Ráliš, Hlaváč, Sáblík (B).
Trenér: L. Michal.

Rozhodčí: J. Dobrotník – O. Cieslar, P. Mayer.
Po dlouhé zimní přestávce se nám konečně vrací i MSFL, 3.nejvyšší česká liga nám nabídne 18.kolo souboj mezi rezervou Slovácka a Vrchovinou. Slovácko se nachází na 5.místě se ziskem 31 bodů, Vrchovina se nachází 13 místě se ziskem 20 bodů. Poslední vzájemný zápas skončil remízou 1:1 na půdě Vrchoviny. Nejlepší střelec Slovácka je Petr Juroška a na kontě má 7 branek. Nejlepší střelec Vrchoviny je Radek Matulka s 5 góly.
Pokus Vás zajímá, jak tento zápas dopadne, tak nás sledujte v neděli od 10:15 a nic Vám neunikne!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.