MSFL -  ONLINE PŘENOS -  Hlučín : Třinec - 19. dubna 2024   18:00

Hlučín
Hlučín
22' Cabadaj  • 30' Smékal  • 39' Smékal
3:2
(3:1)
Třinec
Třinec
7' Yakubu   • 61' Bolf
Mrózek – Konečný, Samiec, Brak, Vlachovský, Szewieczek, Malachy

Hlavní rozhodčí David Jurajda právě ukončuje dnešní zápas, který končí vítězstvím domácích fotbalistů Hlučína v poměru 3:2 a ti se tak bodově dotahují na svého dnešního soupeře. Hosté z Třince ve 2. poločase snížili na rozdíl jediné branky, další gól už ale nepřidali a domů tak odjíždějí s prázdnou.
Děkujeme za pozornost a přejeme hezký víkend.
90+5'
90+4'
Střídání v týmu FC Hlučín:
ze hřiště odchází Kania, přichází Kovala.
90+2'
Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Nedžad Zinhasovič, jeho střela ale prolétla ke smůle hostů jen pár centimetrů nad břevnem.
90+2'
Centr hostů do vápna odklízí hlavičkou Dominik Mládek.
90+1'
Murin bere míč do rukavic před dobíhajícím Dedičem.
90'
Po zblokovaném míči uvidíme vhazování v podání hráčů Třince.
89'
Hosté se teď zlobí na pomezního, že nepískl dle nich jasný faul na hranici vápna.
88'
Na centrovaný míč do vápna si vyskočil Murin a v klidu jej chytá.
87'
Jakub Ptáček si naváděl míč na střelu, nakonec vypálil pár metrů za vápnem, střela ale plachtí nad bránu Adamušky.
87'
Machuča fauloval na polovině hřiště a míč si k rozehrávce staví Mládek.
86'
ze hřiště odchází Mládek, přichází Plesník,
ze hřiště odchází Kulig, přichází Levčík.
86'
Domácí si teď neporozuměli a míč končí až v zámezí. Od branky bude rozehrávat Adamuška.
85'
Ondřej Machuča vyslal technickou střelu z hranice vápna, míč se ale kroutí pár desítek centimetrů od levé tyče Murinovy branky.
84'
Ofsajdové postavení domácích znamená konec útočné snahy a míč pro Třinec.
83'
Střídání v týmu FK Třinec:
ze hřiště odchází Bolf, přichází Vlachovský.
82'
Bolf si na levé straně narazil míč s Holíkem, následný centr ale nachází pouze rukavice připraveného Murina.
80'
Adamuška vybíhá z branky a na hranici vápna sbírá míč do náručí před dobíhajícím útočníkem Hlučína.
79'
Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Mládek).
78'
Jakub Ptáček na polovině hřiště vybojoval míč a následně byl faulován, přímý kop budou rozehrávat domácí.
77'
Nákop hostů za obranu neměl šanci nikdo dostihnout a od branky tak rozehraje Murin.
76'
ze hřiště odchází Smékal, přichází Ptáček,
ze hřiště odchází Moučka, přichází Zajíček.
75'
Ke střele ze střední vzdálenosti se odhodlal Lukáš Holík, ta ale končí v náručích Murina.
74'
Zinhasovič prostrčil míč do vápna na Bolfa, tomu jej ale ukopl jeden z obránců Hlučína.
73'
Dominik Konečný se neprosadil na levé straně hřiště přes obranu Hlučína a přichází o míč.
70'
Domácí si pomáhají nahrávkou až zpět ke gólmanovi, ten se s tím nemazal a dlouhým odkopem uklízí míč.
69'
Na vysoký centr Zinhasoviče do vápna nedosáhl nikdo ze spoluhráčů a od branky tak bude rozehrávat Murin.
67'
Lukáš Holík se uvolnil na levé straně, jeho přízemní centr na hranici vápna ale odklízí domácí obrana do bezpečí.
65'
Rohový kop hostů na přední tyč blokuje domácí obrana, následně viděl hlavní rozhodčí útočný faul a míč tak mají domácí.
63'
Dominik Mládek zahrává míč do zámezí před dotírajícím útočníkem.
61'
Třinec právě vstřelil branku!
Přesně mířený centr do vápna ze strany hřiště našel hlavu osamoceného JAKUBA BOLFA, který zamířil přesně do spodního rohu branky a snižuje tak na rozdíl jediného gólu. Murin se za míčem jen ohlédl.
60'
Dlouhý nákop od brány prodloužil hlavičkou za sebe René Dedič, tam byla ale připravená domácí obrana a míč končí u Murina.
59'
Samuel Kulig byl posledním, kdo se dotkl míče a vhazovat tak budou hosté.
57'
Rohový kop Třince směřoval do vápna, nejvýše ale vyskočil Dominik Hasala a odhlavičkoval míč pryč z vápna.
56'
Faulem se provinil Zinhasovič, rozehrávat z vlastní poloviny budou domácí.
55'
Přízemní centr do vápna končí v rukavicích připraveného Murina.
54'
Dominik Mládek fauloval na polovině hřistě Ondřeje Machuču a volný přímý kop tak rozehrají hosté.
52'
Průnikovou přihrávku do vápna si našel René Dedič, akci hostů ale zastavuje dobrý obranný zákrok a míč mají hráči Hlučína.
51'
Žlutá karta pro tým FK Třinec (Holík).
50'
Centr do vápna hledal René Dediče, ten ale v těžké pozici nezvládl vystřelit a od branky tak bude rozehrávat Murin.
49'
Dlouhý pas za obranu Hlučína skončil až v autu. Vhazování pro domácí.
48'
Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Stoklásek).
48'
Lukáš Holík vystihl směr přihrávky domácích, míč ale končí v zámezí a uvidíme vhazování hráčů Hlučína.
47'
Ofsajd! A v něm přistižen jeden z hráčů Třince. S míčem tak budou hrát domácí.
46'
ze hřiště odchází Yakubu, přichází Konečný.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:04 hodin.
Hlavní arbitr David Jurajda píská do píšťalky a ukončuje 1. poločas dnešního utkání. Zápas je zatím bohatý na branky, diváci za prvních 45 minut viděli hned čtyři. Dobře do zápasu vstoupili hosté z Třince, hlavičkou je poslal do vedení Yakubu. Pak se do hry dostali ale také domácí a třemi brankami otočili utkání ve svůj prospěch. Po vyrovnávací brance Moučky se dvakrát prosadil Smékal. Svěřenci Tomáše Hejduška tak musejí ve 2. poločase zabrat, pokud z Hlučína nechtějí odjet bez bodů.
45+2'
45'
Nákop za domácí obranu směřoval na Yakubu, rychle venku z branky byl ale Murin a míč končí v jeho rukavicích.
45'
Dominik Hasala předskočil na polovině hřiště protihráče a vybojoval míč pro domácí.
43'
Lukáš Holík byl přichycen v ofsajdu a akce hostů je tak u konce.
42'
Třinečtí se zkoušeli prosadit po levé straně hřiště, pozorná obrana domácích jim to ale nedovolila.
41'
ze hřiště odchází Orság, přichází Brak,
ze hřiště odchází Dadak, přichází Szewieczek,
ze hřiště odchází Cienciala, přichází Samiec.
39'
Hlučín právě vstřelil branku!
Po velké chybě hostů v rozehrávce se k míči dostal Ondřej Moučka, prověřil Adamušku v brance, který jeho střelu vyrazil zpět na Moučkovi kopačky a ten předložil míč před branku DOMINIKU SMÉKALOVI, který neměl problém zblízka dostat míč do branky.
38'
Za hranicí vápna napřáhl ke střele Lukáš Kania, střela mu ale nesedla.
37'
Jakub Bolf se s míčem díky dobrému presingu domácích dostal do zámezí a vhazovat tak budou hráči Hlučína.
36'
Rychlá akce domácích po pravé straně, střela z úhlu ale letí hodně nad bránu Adamušky.
35'
Faul Ondřeje Machučy kousek od půlící čáry znamená míč pro domácí.
34'
Rohový kop Lukáše Ciencialy odvrací domácí obrana daleko od vlastní branky.
33'
Zpětná přihrávka Dominika Smékala na malé vápno nenašla nikoho ze spoluhráčů, míč tak mají hosté.
32'
V ofsajdu byl přistižen jeden z hráčů Třince a s míčem tak budou hrát domácí.
30'
Krásná kombinační akce domácích vyústila v nahrávku před bránu, kde byl nikým nehlídán DOMINIK SMÉKAL a střelou po zemi do protipohybu brankáře posílá Hlučín do vedení!
28'
Rohový kop Třince na přední tyč končí pouze v boční síti Murinovy branky. Rozehrávat budou domácí.
27'
Po odraženém míči se ve vápně dostal ke střele Yakubu, obrana domácích ale obětavým zákrokem odvrací na roh.
25'
Jakub Bolf posunul míč na Tomáše Omastu, toho ale zradil terén a míč tak mají v moci domácí.
22'
Rohový kop rozehrál Ondřej Moučka nakrátko, po narážečce se spoluhráčem pronikl do vápna, vyslal razantní střelu na branku a díky teči TOMÁŠE CABADAJE končí míč v síti!
20'
Rychlá akce hostů po levé straně, Yakubu potáhl míč a poslal do vápna přízemní nahrávku, která i se štěstím propadla na kopačky Lukáše Holíka, který to ale již nečekal a nestihl dobře trefit míč.
19'
Yakubu se neprokličkoval přes dvojici obránců a přišel o míč před vápnem.
18'
Další nákop končí v moci Jiřího Adamušky.
17'
Ondřej Moučka doběhl dlouhý nákop za obranu a stihl ještě odcentrovat do vápna, tam byl ale připravený Nedžad Zinhasovič a vyváží míč od své branky.
15'
Jakub Bolf poslal nepovedený centr do vápna, který končí v rukavicích Murina.
12'
Dlouhý aut hostů nenadělal domácí obraně problémy, následný nákop do vápna hlavičkuje jeden z obránců Hlučína daleko od vlastní branky.
11'
Aktuálně jsme svědky série vhazování hráčů Třince na levé straně hřiště.
10'
Centr na malé vápno končí v rukavicích Radovana Murina.
9'
Míč končí až u Adamušky, který bude rozehrávat od branky.
7'
Rychlá akce hostů po vhazování, centr do vápna na zadní tyč byl chytře vrácen přímo před branku, kde stál připravený ALIYU YAKUBU a ten neměl problém zblízka hlavou dopravit míč do branky.
6'
Radovan Murin musel rychle ven z brány a odkopává míč do zámezí před dotírajícím Yakubu.
5'
Rohový kop domácích branku Třince neohrozil.
5'
Moučka posunul míč na Smékala, ten hledal spoluhráče v malém vápně, obrana Třince je ale připravena a zakopává na roh.
3'
Po levé straně hřiště se snažil prosadit Dominik Smékal, míč si ale moc pokopl a přichází o něj.
2'
Kolaskův centr do vápna odkopává hostující obrana do bezpečí.
1'
Třinečtí se hned v úvodu provinili útočným faulem a míč tak mají domácí.
1'
Úvodní výkop obstarají hráči Třince.
Oba celky právě vstupují na hrací plochu, kde je již vše připraveno k výkopu. Domácí hráči Hlučína v zelených dresech, hosté z Třince v dresech červených.

FC Hlučín: Murin – Hasala, Kulig, Cabadaj, Praus, Kania, Smékal, Mládek (C), Stoklásek, Moučka, Kolaska
Náhradníci: Švrčina, Kovala, Ptáček, Plesník, Zajíček, Levčík
Trenér: Aleš Březovský

FK Třinec: Adamuška – Yakubu, Holík (C), Bolf, Zinhasovič, Orság, Omasta, Machuča, Dedič, Cienciala, Dadak
Náhradníci: Mrózek – Konečný, Samiec, Brak, Vlachovský, Szewieczek, Malachy
Trenér: Tomáš Hejdušek

Rozhodčí: Jurajda – Mikeska, Mankovecký.
Vzájemný zápas

Oba celky se naposledy potkaly na podzim, v 7. kole MSFL z toho byla bezbranková remíza 0:0. Z posledních pěti vzájemných duelů máme bilanci 3 vítězství Třince a dvou remíz. Nutno ale podotknout, že hned čtyřikrát se jednalo o přátelská utkání v rámci přípravy.
FK Třinec vstupoval do sezony s cílem vrátit se co nejdříve do F:NL, aktuálně ale patří Třineckým v tabulce až 6. místo, s 37 body ztrácejí na postupové místo 9 bodů. Svěřenci trenéra Tomáše Hejduška se mohou opřít o svoji ofenzivu, se 43 vstřelenými góly jsou v tomto směru druzí nejlepší v lize, za rezervou Karviné. Body ztrácejí hráči Třince především na hříštích soupeřů, z posledních pěti venkovních duelů zvítězili pouze jednou, dvakrát z toho byla remíza a dvakrát porážka. V minulém ligovém kole hráči Třince doma porazili 2:0 rezervu prvoligového Zlína. Nejlepším střelcem týmu je se 7 góly Ondřej Machuča, za ním jsou šestigóloví Martin Vlachovský a René Dedič, který si před dvěma roky zahrál také za Viktorii Plzeň. Ligové zkušenosti má teké záložník Lukáš Holík.
FC Hlučín se v tabulce MSFL nachází se ziskem 34 bodů na 7. místě, 3 body ztrácí na svého dnešního rivala. Domácí lodivod Aleš Březovský musí řešit upadající formu svého týmu, z posledních pěti soutěžních duelů hráči Hlučína hned 3x prohráli, naposledy v minulém kole 3:0 na půdě rezervy Baníku Ostrava. V domácím prostředí se ale Hlučínským daří výrazně lépe, za celou sezonu na svém hřišti padli pouze jednou. Poslední zápas před svými fanoušky skončil vítězstvím Hlučína 4:2 nad Uherským Brodem. Nejlepším střelcem týmu je se 7 góly záložník Lukáš Kania, který předchozí dvě sezony oblékal dres dnešního soupeře z Třince. V ofenzivě se Hlučín může spoléhat také na Ondřeje Moučku, ten prozatím zapsal 6 branek.
Hezký páteční podvečer všem fanouškům fotbalu! Čeká nás utkání 24. kola MSFL , v severomoravském klání domácí FC Hlučín přivítá FK Třinec.