Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Bayern : Frankfurt - 10. června 2020   20:45

Bayern
Bayern
14' Perišić  • 74' Lewandowski
2:1
(1:0)
Frankfurt
Frankfurt
69' da Costa
Bayern
Neuer (C) – Pavard, Boateng, Alaba, Davies – Kimmich, Goretzka (86. Martínez) – Coman (62. Alcântara), Müller, Perišić (61. Hernández) – Lewandowski.
Früchtl, Ulreich – Alcântara, Hernández, Martínez, Zirkzee, Singh, Odriozola.
Fritz – Schaal, Pelgrim
Allianz Arena, Mnichov
Frankfurt
Trapp – Abraham (C), N'Dicka, Hinteregger – Chandler, Kohr (77. Dost), Ilsanker (77. Torró), Touré (66. da Costa) – Rode, Gaćinović (66. Kamada) – Silva.
Rønnow – Hasebe, de Guzmán, Sow, Durm, Torró, Dost, Kamada, da Costa.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání se hrálo z důvodu koronakrize odehrálo bez diváků.
Utkání je u konce a domácí Bayern potvrdil roli favorita. Po přestávce se sice Frankfurt probudil, začal si vytvářet šance a dokonce se dočkal i srovnání, když se 69. minutě po krátkém náporu ve vápně prosadil Danny da Costa. Radost z vyrovnaného stavu ale hostům vydržela pouze pět minut, to se skluzem trefil Robert Lewandowski a vrátil tak Bayernu vedení. Gól muselo potvrdit video, neboť původní verdikt zněl – Daviesův ofsajd a neuznaný gól. Sudí u videa však vše otočil a jak se později ukázalo, jednalo se o vítězný gól. Bayern Mnichov tak vyhrál 2:1 a může se radovat z postupu do finále proti Bayeru Leverkusen.
90+5'
90+4'
Ještě jedno vhazování hostů, Chandler se snaží přesunout hru k vápnu.
90+3'
Celou situaci rozhodčí vyřešil žlutou kartou pro hostujícího Martina Hintereggera a domácího Lucase Hernándeze.
90+2'
Na závěr tu máme strkanici, na vině je ostrý zákrok Hintereggera na Alcântaru, který narazil do reklamních panelů. Rozhodčí musí situaci uklidňovat.
90+1'
Malá domů na Neuera, ten chvíli podržel míč a poté v poklidu rozehrál.
90'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
89'
Hosté už musí pospíchat, posílají tak dopředu dlouhé nákopy.
88'
Žlutá karta pro hosty, za protesty proti neodpískanému faulu loktem si ji prohlédl André Silva.
87'
Bayern se dostal do rychlého brejku, Müller vysunul nabíhajícího Lewandowskiho, jenže tomu se míč zamotal mezi kopačky a bylo z toho slaboučké zakončení mimo branku.
87'
No a Martínez se ihned zapojil do bránění přímého kopu a hlavou odvrátil nepříjemný centr.
86'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Goretzka, přichází Martínez.
85'
Trochu nám narůstá nervozita a tvrdá hra. Je tu přímý kop pro Frankfurt, předtím ale ještě střídání Bayernu.
84'
Müller se pokoušel o zakončení z levé strany, při sražení střely byl tím posledním, kdo se míče dotkl a je z toho odkop od Trappovy branky.
83'
Ve středovém kruhu fauloval ve výskoku hostující Abraham, s verdiktem sudího ale vůbec nesouhlasil. Vysvětloval mu, že se jednalo o čistý souboj.
82'
Davies se k zakončení nedostal, byť měl u vápna poměrně dost prostoru. Eintracht pospíchá do protiakce.
81'
Bayern drží hru na útočné polovině, to domácím maximálně vyhovuje.
80'
Neuer se chystá k odkopu od vlastní branky, nikam s tím rozhodně nepospíchá.
79'
Kamadův centr z levé strany dolétl do chumlu před Neuerem, hlavička šla kousek nad branku.
78'
Přímý kop pro Frankfurt, u míče je nachystán Kamada.
77'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Ilsanker, přichází Torró.
77'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Kohr, přichází Dost.
76'
Hosté budou na vzniklou situaci reagovat hned dvojím střídáním.
74'
Bayern právě vstřelil branku!
No a je tu zvrácení verdiktu! Davies byl v povoleném postavení a po dvou přiklepnutích a střele ROBERTA LEWANDOWSKIHO do odkryté části branky to je 2:1 pro Bayern.
74'
Rozhodčí si však nechává ještě překontrolovat video.
74'
Teď už domácí dostali míč do sítě, když se trefil Lewandowski, radost Bayernu však byla bleskově ukončena, neboť se mával Daviesův ofsajd.
73'
I když byl Müller těsně bráněn, dokázal se dostat ke střele a ranou po zemi prověřil Trappa. Ten předvedl jistý zákrok.
72'
Chandlerův centr z levé strany byl domácími odvrácen a už je u míče Neuer. Ten se snaží vše uklidnit pozvolnou rozehrou.
71'
Frankfurt rázem ožil a je teď rozhodně aktivnějším týmem.
69'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Je srovnáno! Po akci Kamady s Chandlerem vystřelil prvně jmenovaný, míč byl sražen k nohám na chvíli volného DANNYHO DA COSTY a ten pohotově levačkou poslal míč z vápna do sítě.
67'
No... Není to teď kdovíjak pohledný fotbal, hra trpí na časté přerušení a ztrátu tempa.
66'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Touré, přichází da Costa.
66'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Gaćinović, přichází Kamada.
65'
Trapp, na poslední chvíli odkopl malou domů, už se k němu totiž blížil rozběhnutý Davies.
64'
Bayern kontroluje hru, směrem kupředu to teď ale rozhodně není žádná sláva...
62'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Kingsley Coman, přichází Thiago Alcântara.
61'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Lucas Hernández.
59'
Samozřejmě dochází i k výměně zakrvaveného dresu.
58'
Au, tohle musel Kimmicha bolet. Šel skluzem po míči, soupeř se jej snažil přeskočit, kolíky kopačky mu ale trefil hlavu. Okamžitě se objevila krev a Kimmich je u střídačky na ošetření.
57'
Na levé straně se uvolňoval Hinteregger, v pokutovém území ale upadl a o míč přišel. Tohle na penaltu rozhodně nebylo...
56'
Je to teď hodně o centrech na obou stranách, ty končí na dobře postavených obranách.
54'
Ve středovém kruhu byl faulován Müller, Bayern bude moci pokračovat v pokusu o vybudování tlaku.
53'
Roh pro hosty. Rode od praporku našel volného Gaćinoviće, jeho volej zpoza vápna však postrádal jakoukoliv přesnost.
52'
Na levé straně dostal trochu prostoru hostující Chandler, hodlal centrovat, trefil však pouze clonícího hráče Bayernu.
50'
Sledujeme teď hru převážně ve středu hřiště, oba celky se navzájem dobře hlídají.
49'
Na pravou stranu přišla přihrávka na Comana, jenže ten stál v těsném ofsajdu.
48'
Trapp lehce pokazil rozehrávku, musí se tak rychle vrátit do branky.
46'
Hned v úvodu druhé půle se dopředu hnal hostující André Silva, před centrem byl ale obranou Bayernu zastaven.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.
Je za námi první poločas, který přinesl velkou převahu domácích. Bayern hned od úvodu zatlačil, začal si vytvářet šance a gól padl již ve 14. minutě, když po Müllerově centru skóroval hlavou nekrytý Ivan Perišić. Hosté poté sice na několik okamžiků hru alespoň opticky vyrovnali, vše se ale vrátilo do starých kolejí a mnichovští pokračovali v tlaku. Jenže další šance zůstaly bez využití a do kabin se tak odešlo za stavu 1:0.
45'
44'
Je tu první žlutá karta utkání, za faul ve skluzu byl potrestán domácí Ivan Perišić.
43'
Prudký Müllerův centr hledal nabíhajícího spoluhráče na malém vápně, dobře pracující obrana ale šanci zneškodnila.
42'
Gaćinović zcela pokazil rozehrávku hostů a vyslal Comana do kontru. Jenže i ten se neukázal v tom nejlepším světle a akci dokonale zazdil.
40'
Bayern v poklidu kombinuje okolo středového kruhu, nikam se teď vůbec nežene.
39'
Hostující Silva se pokoušel přejít přes Boatenga, ten mu ale vystavil stopku. Je z toho pouze vhazování pro Frankfurt.
37'
Davies opět neodcentroval, obrana Eintrachtu tentokrát odvrátila bez jakýchkoliv problémů.
35'
Opět začíná tlak Bayernu narůstat, koncovka domácích ale naráží na poměrně velké nepřesnosti.
33'
Dva Daviesovy centry. První byl sražen, ten druhý obrana Frankfurtu uklidila na roh.
32'
Po rohu se prakticky ihned pískalo proti Bayernu, Trapp zakládá protiútok Eintrachtu.
31'
K odraženému míči se ve vápně dostal Lewandowski a ihned tvrdě vystřelil. Trapp se blýskl pohotovým zákrokem a pravou rukou vyrazil na roh.
29'
Po delší době se dopředu dostali i hosté, Touré ale svým centrem našel pouze vracející se hráče Bayernu.
28'
Ofsajdové linii se vyhnul domácí Coman a pospíchal k Trappově brance. Střela však letěla nad a gólman Eintrachtu zasahovat nemusel.
27'
Na pas po zemi si nabíhal Davies, jenže u pomezní čáry byl čistě zastaven a míč skončil v autu.
25'
V obrovské šanci se objevil Coman, když stál před odkrytou brankou, ale zblízka ji po centru minul!
24'
Vystřelil až nyní, po Perišićičově přiklepnutí z levé strany. Střela z úhlu vška šla mimo Trappovu branku.
23'
Lewandowski je zatím obranou Eintrachtu dobře hlídaný, ještě se nedostal ke svému obávanému zakončení.
21'
Trapp si pohodlně vyběhl na centrovaný míč a skryl jej v náruči. A ihned poté zahájil protiakci.
20'
Boateng ani nadvakrát nedokázal dobře odcentrovat, hostující obrana si hravě poradila.
18'
Vypadá to, že se je Eintracht probral, už je rozhodně aktivnější a dokáže se dostat na dosah šestnáctky Bayernu.
16'
Hosté se pokusili o rychlou protiakci, po centru z přímého kopu však následovala pouze obranná hlavička hráčů Bayernu.
14'
No vida... Je tu první gól. Lewandowski byl sice u vápna sražen, ale přesto dokázal přiklepnout na Müllera, který centrem našel zcela volného IVANA PERIŠIĆE a ten nekompromisní hlavičkou překonal Trappa.
13'
Po úvodním náporu Bayernu přichází menší oddych, tempo nám pokleslo a hraje se převážně na půlce.
11'
Goretzka neprotlačil míč do pokutového území, bílý val na hranici vápna akci zastavil.
10'
Frankfurt na ojedinělém výpadu, Neuer však ve spolupráci se svou obranou situaci vyřešil.
9'
Zatím je to fotbal na jednu branku, na tu hostující. Eintracht se pouze zuby nehty brání.
8'
Po pár sekundách se hra opět vrátila před Trappa a prudký pas po zemi mířil na Lewandowskiho. Ten ve skluzu míč netrefil.
8'
Tahle akce už tak povedená nebyla, Eintracht se ubránil. Tedy alespoň na chvíli.
7'
Další centr zleva, po míči se skluzem natahoval Goretzka, hosté opět poslali míč na roh.
6'
Po rohu vznikl před Trappem závar, hosté se jen tak tak ubránili, když Müllerovu hlavičku vyhlavičkoval jeden z obránců z brankové čáry. Tohle byla první vážná šance utkání.
5'
Perišić centroval z levého křídla, hosté dokázali jeho prudký pas odvrátit. Je z toho roh.
4'
Malá domů na Trappa, ten si musel pospíšit s odkopem, vše ale zvládl na výbornou a už se zase hraje k brance domácích.
3'
Kimmich posílal za obranu Eintrachtu pas vzduchem, Perišić jej však přijímal v ofsajdovém postavení.
2'
Za hosty to směrem kupředu zkusil Gaćinović, k Neuerově brance se ale nedostal. Bayern už jde do protiakce.
1'

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard, Boateng, Alaba, Davies – Kimmich, Goretzka – Coman, Müller, Perišić – Lewandowski.
Náhradníci: Früchtl, Ulreich – Alcântara, Hernández, Martínez, Zirkzee, Singh, Odriozola.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Abraham (C), N'Dicka, Hinteregger – Chandler, Kohr, Ilsanker, Touré – Rode, Gaćinović – Silva.
Náhradníci: Rønnow – Hasebe, de Guzmán, Sow, Durm, Torró, Dost, Kamada, da Costa.

Rozhodčí: Fritz – Schaal, Pelgrim.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v Allianz Areně v Mnichově začne ve 20:45, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Marko Fritz, kterému budou na pomezí asistovat Dominik Schaal a Marcel Pelgrim.
Eintracht Frankfurt

Hosté měli po dlouhé pauze trochu pomalejší rozjezd, z pěti zápasů vyhráli dva, jednou remizovali a dvakrát prohráli. V současné době jim tak patří 11. místo s 35 body. V poháru se tým také představil čtyřikrát a má i skalp Lipska, či ve čtvrtfinále Werderu Brémy. Dnes bude Eintracht na půdě Bayernu jasným outsiderem, nicméně nahuštěný program a velké zápasové vytížení může klidně znamenat i nějaké to překvapení na úkor favorita.

Cesta pohárem

Waldhof Mannheim – Eintracht Frankfurt 3:5
St. Pauli – Eintracht Frankfurt 1:2
Eintracht Frankfurt – RB Lipsko 3:1
Eintracht Frankfurt – Werder Brémy 2:0
Bayern Mnichov

Domácí tým se po pauze, způsobené koronavirovou krizí vrátil ve velkém stylu, všech pět bundesligových duelů vyhrál a nastřílel v nich plných 17 branek! V poháru obhajuje loňské vítězství a letos je opět blízko. Na cestě do finále postupně vyřadil Energii Cottbus, Bochum, Hoffenheim a ve čtvrtfinále i Schalke 04. No a dnes bude samozřejmě zase obrovským favoritem.

Energie Cottbus – Bayern Mnichov 1:3
Bochum – Bayern Mnichov 1:2
Bayern Mnichov – Hoffenheim 4:3
Schalke 04 – Bayern Mnichov 0:1
Dobrý večer u semifinále DFB Pokalu, společně budeme sledovat semifinálový duel, ve kterém se střetnou Bayern Mnichov a Eintracht Frankfurt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.