Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Drážďany : Darmstadt - 22. prosince 2020   20:45

Dynamo Drážďany
0:3
(0:1)
Darmstadt
Darmstadt
25' Schnellhardt   • 59' Paik   • 72' Dursun
Broll – Becker, Ehlers, Knipping (62. Großer), Meier – Stark (C) (77. Kulke), Kade (63. Stefaniak) – Königsdörffer, Weihrauch, Daferner (39. Sohm) – Hosiner (76. Diawusie)
Wiegers – Löwe, Diawusie, Großer, Kühn, Kulke, Stefaniak, Vlachodimos, Sohm
Jablonski – Grudzinski, Beitinger
Rudolf Harbig Stadion, Drážďany
Darmstadt
Schuhen – Mai, Höhn, Rapp (46. Pfeiffer) – Skarke (74. Herrmann), Holland (C), Schnellhardt, Kempe (85. Honsak), Paik (80. Berko), Mehlem – Dursun (74. Platte)

Z mé strany to je už dnes vše. Pohledem na statistiky se s vámi loučím a přeji vám krásné svátky. Někdy příště se u německého fotbalu budu těšit napočtenou!
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 5:8. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:15.
V přímé konfrontaci druhé a třetí Bundesligy tak až překvapivě jednoznačně vyšel lépe tým z Hesenska. Držel míč na kopačkách dvě třetiny času, Dynamo nepustil dokonce ani do vyložené šance. Brankář Schuhen neměl za 90 minut prakticky žádnou práci a sledoval povedené představení svého týmu po všech stránkách.

Od Drážďan se asi v kontextu poslední doby čekalo více, navíc v kombinaci se suverénním vyřazením HSV v prvním pohárovém kole. Dnes však Darmstadt herně zcela převýšil svého soupeře a postupuje dále naprosto zaslouženě.
A více se už u Labe nestane, Darmstadt si hladce poradil s drážďanským Dynamem a po dvou gólech ve druhé půli spolehlivě postupuje do třetího kola po výhře 3:0! Ve druhém poločase se Dynamo zvedlo jenom na prvních pár minut, jejich snahy na drama pak definitivně usmrtil v 59. minutě Seung-ho Paik po rychlé kombinaci s Dursunem. Pak už bylo prakticky po zápase, Darmstadt dohrával v naprosté pohodě a 18 minut před koncem stvrdil posun do další fáze Serdar Dursun.
90'
90'
Mehlem hledal ve vápně Berka, který se nabízel na zadní tyči, do centru ale vstoupil Broll a sebral jej.
89'
Ještě zhruba minuta a půl zbývá dohrát. Rozhodčí Jablonski pravděpodobně nebude ani nastavovat, celý zápas proběhl bez zásadních zdržení.
88'
Zápas se snaží domácí dotlačit alespoň do vstřelené branky, jejich snahu ale tentokrát kazí Königsdörffer, který si pomohl v šestnátce před Schuhenem zpracovat míč rukou.
87'
Hlasatel v přerušené hře oznamuje, kolik se fakticky prodalo virtuálních vstupenek na tento zápas. Nakonec z toho bylo 72 112 zakoupených biletů, tudíž ani ještě jeden stejný stadion Dynama by na uspokojení všech nestačil!
85'
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Kempe, přichází Honsak. Místo Kempeho přichází na plac Mathias Honsak, hrdina zápasu prvního pohárového kola s Magdeburgem.
84'
Na pravé straně se kombinací na jeden dotek pokoušeli projít domácí hráči na útočnou polovinu, hráči Darmstadtu si je ale dobře vykryli a nepovolili jim více, než přechod o pár metrů. Poté je zase vyhostili zpět.
83'
Schuhen si dal s odkopem na čas, nakonec hledal Platteho, který se nabízel na ofsajdové hraně tak dlouho, až mu ofsajd signalizován skutečně byl.
82'
Modrobílí cítili, že by dalším pokračováním kombinace směrem dopředu mohly vzniknout problémy, proto hru otočili zpět ke gólmanovi Schuhenovi. Skutečně nemají kam spěchat.
81'
Zbývá dohrát zhruba posledních deset minut. Darmstadt už prostřídal svoji sestavu, stáhl hlavní hvězdy, což vlastně platí i při pohledu na střídající hráče Dynama.
80'
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Paik, přichází Berko.
78'
Hosté zcela v klidu dohrávají tento zápas a pro Dynamo je to v kontextu posledních dní velká facka, neboť Dynamo ve třetí lize poslední zápasy soupeře přehrávalo a do tohoto utkání šlo s velkou formou a odhodláním.
77'
Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Stark, přichází Kulke.
76'
Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Hosiner, přichází Diawusie.
75'
Brollovi se vůbec nepovedla rozehrávka a mohlo to být už 0:4! Střídající Platte si zpracoval míč a střílel z halfvoleje, jeho pokus šel však do středu branky, kde byl Broll připraven.
74'
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Skarke, přichází Herrmann.
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Dursun, přichází Platte.
72'
Darmstadt právě vstřelil branku!
Dynamo si to dnes vypije až do dna, protože dostává třetí gól a o postupu je tímto fakticky rozhodnuto! SERDAR DURSUN dostal z hloubi pole přesnou přihrávku na ofsajdovou hranu a po zpracování míče už byl za obranou. Se štěstím prostřelil domácího brankáře a posunuje Darmstadt dále – 0:3!
71'
Krátce nato došlo i k udělení druhé žluté karty v zápase, tu schytal kapitán Stark za tvrdý zákrok na Kempeho přímo před domácí střídačkou.
71'
Domácí na to konto rozehrávali další faul, k hlavičce se tentokrát ve vápně dostal Hosiner, jeho pokus nemířil v prvopočátku špatně, avšak vysoko nad branku.
70'
K tomu musel sáhnout až nyní, Paik zezadu šlápl na nohu Stefaniakovi a jako první hráč zápasu vidí žlutou kartu.
69'
Po odpískaném ofsajdu Mehlemovi to mělo tendenci se strkat, rozhodčí nakonec vše uklidňuje a stále se drží u domluv, nechce sahat ke žluté kartě.
68'
Stefaniak zahrával míč na malý čtverec, kde ale měli převahu hostující plejeři a odvrátili bez potíží tento vzdušný centr do bezpečí.
68'
Skarke zezadu přidržel v běhu Stefaniaka, domácí budou díky tomuto faulu rozehrávat další standardku, tentokrát zleva.
66'
Nepovedený odkop Höhna značí pro domácí tým vhazování na útočné půlce, kam se Dynamo sice několikrát dostalo, souvisle se tam ale udržet již nedokáže. Hosté si svůj náskok zkrátka skutečně dobře hlídají.
65'
Dvacet minut hry ve druhém poločase za námi. Darmstadt se dostal do komfortního dvoubrankového vedení a dá se říct, že pokud Dynamo zásadně nezmění styl hry, pak je o postupujícím rozhodnuto.
63'
Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Kade, přichází Stefaniak.
62'
Zranění Knippingovi nedovolí v zápase pokračovat, společně s Dursunem, který dělá Knippingovi oporu, opouští domácí hráč hřiště. Na jeho místo nastupuje Maxmilian Großer.
59'
Krásná přímočará akce po levé straně, Darmstadt odskakuje na dvě branky a Dynamo to má velmi složité! SEUNG-HO PAIK nabídl míč pro Dursuna, který se neunáhlil, počkal, až se za něj Paik dostane a elegantní patičkou mu dal míč do prostoru. Paik následně prostřelil Brolla křížem na zadní tyč, to vše navíc bez zásadní reakce obrany – 0:2!
57'
Knipping opouští hrací plochu a přesunuje se za postranní čáru, kde už na něj čekají i provizorní nosítka. Navíc je na střídačce saského týmu pohyb, dá se očekávat střídání, které by bylo již druhé vynucené.
56'
Kempe se v šestnátce Dynama nešťastně střetl s Knippingem, který šel okamžitě k zemi v bolestech a vypadá to, že bude potřeba nějaké závažnější ošetření.
55'
Darmstadt dále pokračuje v útočných choutkách a pomalu se vracíme do obrazu hry, který byl k vidění během prvního poločasu. Tedy převaha hostujícího celku.
53'
Mehlem rozběhl útok a pustil míč před sebe na Paika, který na mnoho nečekal a ihned servíroval míč vzduchem do vápna, kde si nabíhal neobsazený Dursun. Hrotový útočník Darmstadu se k hlavičce dostal, ve velké šanci však branku zblízka minul!
52'
Jenže dobrý přehled o míči měl brankář Schuhen a bez sebemenšího problému sebral míč ze vzduchu do rukavic. Následně rychle rozehrál na hranici středového kruhu, kde došlo k faulu na Schnellhardta.
51'
Dursur šel do souboje s Ehlersem, kterého pak i před zraky rozhodčího pohladil loktem po obličeji. Tady tak musí přijít odpískání faulu a Dynamo bude opět centrovat do vápna.
50'
Příliš krátkou přihrávku od Hollanda na Kempeho vybral Kade, nedokázal však s míčem naložit lépe, než jej odkopnout na vhazování pro hostující barvy. Darmstadt tak na míči zůstane i nadále.
49'
V obranné fázi propadl Weihrauch a pustil do náběhu za sebe Paika, který se dostal až do šestnáctky. Nabídnutou pozici se však snažil neustále vylepšovat tak, až o míč nakonec přišel.
48'
Sohm nešikovně sestřelil na půlce jednoho z hostujících hráčů, po krátkém přerušení a zjištění, jak na tom oba jsou, můžeme pokračovat.
47'
Königsdörffer se snažil protlačit k míči u rohového praporku blíže k brance hostí, proti třem hráčům ale toho moc nestihl urvat. Drážďany ale krátce poté získaly míč a tlačí hru dopředu.
46'
Za ohlušujícího zvuku práskání jakéhosi ohňostroje se hostující hráči snažili dostat dopředu dlouhým nákopem, míč ale sbírají v tomto případě domácí a otáčí hru.
46'
Druhý poločas u řeky Labe začal, došlo k jednomu poločasovému střídání na straně Darmstadtu. Výkop mají v tomto případě hostující hráči.
46'
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Rapp, přichází Pfeiffer.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
Matný první poločas odehrál rozhodně lépe Darmstadt, kterému se povedlo po prvních vyrovnaných minutách vnutit Dynamu svůj styl hry a vytvořit si převahu, včetně držení míče. Také z toho vznikl doposud jediný gól zápasu, který obstaral nekompromisní bombou z první po 25 minutách Fabian Schnellhardt. Drážďany se v útoku trápily, nedostaly se do vyložené šance a vedení hostů je tak v tomto případě zcela zasloužené.
45'
45'
K hlavičce se dostal Becker na zadní tyči, střela hlavou se mu ale nepovedla, míči dal opačnou faleš a hostující brankář tak mohl pouze v klidu pozorovat.
44'
Nepovede, bude z toho ale jejich první rohový kop v tomto zápase.
44'
Skarke si ve vzdušném souboji pomohl loktem, domácí dostávají ještě před koncem poločasu přímý kop, povede se jim z něj srovnat?
43'
Spíše na náhodu tlačil Sohm centr do vápna z ostrého úhlu. Tam ale nebyl prakticky nikdo ze spoluhráčů, jenom gólman Schuhen, který v klidu ze vzduchu zalepil míč.
42'
Paik byl u míče v šestnáctce později, musel tak jenom přihlížet, jak Broll před ním vystoupil a míč napálil z první až za půlící kruh, kde však sbírají míč opět hosté.
41'
Jsme již v posledních minutách prvního poločasu, obraz hry se příliš nemění. Především je to hostující celek, který tvoří hru a častěji drží míč na kopačkách, Dynamo se snaží hrát především skrze brejky a rychlé přechody.
39'
Pořádnou dělovkou po zemi se prezentoval Skarke, ke kterému se odrazil hlavičkovaný balon od jednoho z obránců Dynama. Utaženou střelu k tyči však Broll lapil a okamžitě posílá spoluhráče vpřed.
39'
Dafernerovi zranění nedovolí v zápase pokračovat, nahradit jej tak přichází Pascal Sohm.
38'
Dočasně tak hrají domácí v deseti a opět jsou zaměstnáni v obranné fázi, přetažený centr na zadní tyč nejprve Königsdörffer měl, nakonec se mu ale nepovedlo míč zpracovat ideálně a je tu rohový kop pro Darmstadt.
37'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na zemi po dvou soubojích, již za ním míří zdravotnická pomoc a na lavičce se rozcvičuje nový hráč, vypadá to tak, že dojde ke střídání.
36'
Změnit se to povedlo až nyní, kdy Hosiner po přihrávce od Dafernera pod sebe střílel někde z oblasti půlkruhu před šestnáctkou, ale slabou střelu po zemi Schuhen lapil.
35'
Paik nedoběhl na dlouhou přihrávku a Meier dokázal podél lajny vytancovat s míčem až do útočné části stadionu z pohledu Dynama. Domácí se však nemohou k ničemu dopracovat.
33'
Emocí je však v zápase relativně hodně, každý souboj či verdikt rozhodčího doprovází křik, který se navíc na prázdném stadionu u řeky Labe hodně rozléhá. Po jednom takovém útočném faulu má Dynamo míč.
31'
Hosté opět nastěhovaní na útočné půlce soupeře, zatím se jim však nedaří dostat se do další šance či střelecké pozice. Upřímně můžeme říct, že toto utkání zrovna kroniky německého fotbalu měnit asi nebude.
30'
Paik se propracoval ke střele z relativně dobré pozice, avšak před sebou měl hned několik těl, které snad ani nešlo prostřelit. To se ukázalo jako pravdivé, střela skončila jenom kousíček od místa, kde Paik kopal.
29'
Brankář hostí, Marcel Schuhen, si dnes příliš nezapracoval, alespoň co se týče prvních 30 minut hry. Dynamo je směrem dopředu prakticky neškodné a nutno skutečně uznat, že rozdíl jedné soutěže je znát.
28'
Drážďany reagovaly na změnu stavu vysunutím obrany a okamžitým napadáním po ztrátě míče. Z toho ale vznikají prostory v otevřené obraně, kam se Darmstadt po vývozu míče relativně snadno dostává.
27'
A už se valil na obranu Dynama další brejk, tentokrát si ale Mehlem míč příliš ukopl a Broll jej stihl sebrat včas do rukavic.
25'
Výstavní střela a hostující celek jde do zaslouženého vedení! Po rohovém kopu, který byl zahráván na zadní tyč, měl možnost střílet Dursun, ze vzduchu si míč sklepl na prsa a z otočky střílel, jeho pokus byl ale zablokován. Na odražený míč si však naběhl FABIAN SCHNELLHARDT a míč přímo proti noze pustil na kasu takovým způsobem, že zaletěl přímo do branky – 0:1!
23'
Několik soubojů na půlce zůstává bez odezvy, hraje se bojovný a relativně tvrdý fotbal. To však neplatilo v tomto případě, kdy se Holland snadno dostal do vápna a vracel pod sebe na osu, Becker srazil na rohový kop.
22'
Dynamo se postupně dostává pod tlak, Darmstadt si tvoří herní převahu a opticky začíná mít o dost více ze hry.
20'
Darmstadt zakombinoval na pravé straně a otevřel si prostor na útočné půlce. Nakonec z toho byla akce Dursuna, který pronikl až do šestnáctky, střela krosem na zadní tyč ale nepředstavovala pro Brolla větší nebezpečí.
18'
Paik si udělal prostor ve vápně průnikem po levé straně a vysunul míč za šestnáctku na Mehlema, jehož tvrdá střela na bližší tyč ale končí vedle! Doposud zřejmě největší šance celého zápasu!
17'
Domácí však taktéž solidně zahrozili. Po laciné ztrátě míče od Höhna při zakládání útoku nastala brejková situace 3 na 3, kterou táhl především Kade. Jeho zablokovanou střelu zpoza šestnáctky zachytil Daferner a snažil se o dorážku, která ale taktéž skončila jenom na nohách bránících obránců.
16'
Kempe musel skousnout další souboj, po kterém zůstal ležet na trávníku. Byla však ponechávána výhoda, nakonec je z toho vhazování pro modrobílé barvy poblíž jednoho z rohových praporků.
15'
Po 15 minutách hry vzešla první střela vůbec, kterou vyslal Skarke poté, co si po křižné přihrávce vytáhl míč na osu a z poměrně velké vzdálenosti střílel na branku Brolla. Mířil ale v záklonu, jeho střela tak končí až někde ve spodní části proslulého K-Blocku.
14'
Dlouhý odkop z nebezpečné zóny domácích sbírá Rapp a okamžitě točí hru zpátky. Darmstadt si postupně vytváří převahu na držení míče, Dynamo je zatím zaměstnáno více v obranné fázi.
13'
Přes střed pole se hosté dostali do náznaku možného přečíslení, jenže skvěle se dokázala doplnit otevřená obrana Dynama a zamezit dalšímu postupu hostí.
11'
Knipping si přikrýval u čáry míč a rozhodl se ho odkopnout z blízkosti šestnáctky. Zhruba na půlce opustil balon hřiště, Darmstadt má tak vhazování.
10'
Deset minut hry za námi, stále se hraje opatrný a poměrně taktický styl fotbalu. Na šanci čekáme, stejně tak jako na nějakou střelu, která by alespoň letěla směrem k brance jednoho z celků.
9'
Holland dostal u lajny tvrdě naloženo od Dafernera, hra pokračovala dále a hrálo se na opačné straně od faulu, Dursur si nedokázal zastavit dlouhou přihrávku za obranu a Broll drží míč v rukavicích.
8'
Tentokrát se ale i obrana Drážďan vyšvihla a odpravila míč až na obrannou polovinu celku z Hesenska.
7'
Paika nabral při zpětné kličce tvrdě kapitán Dynama Stark a za svůj zákrok může být rád, že to má bez žluté karty. Opět se vše řeší domluvou a i hosté tak budou rozehrávat trestňák.
6'
Tak se i stalo, přihrávka vzduchem na prvního nabíhajícího hráče ale neměla úspěch a Darmstadt se v pohodě odbránil.
6'
K souvislé kombinaci na útočné polovině se dostává i Dynamo. Aktivní Königsdörffer si došel po souboji s Hollandem pro faul, následovat tak bude rozehrávka prvního přímáku, který bude zahráván pravděpodobně jako nákop do šestnáctky.
5'
Kempe raději zatáhl za taktickou brzdu, v momentě, kdy se Weihrauch rozbíhal do otevřené obrany Darmstadtu, jej jeden z nejzkušenějších hráčů hostí seslal k zemi. Rozhodčí netrestá žlutou kartou.
4'
Blížíme se k metě prvních pěti minut, z obou stran se hraje velice opatrný fotbal, ani jeden tým zatím nepředvedl nic v útočné fázi.
4'
Do hry se zapojil i brankář Broll, kterému přihrával zpátky Ehlers, jeho překopnutí téměř celého hřiště ale nepřineslo vůbec nic. Míč tak získávají hráči Darmstadtu.
3'
Paikovi to na levé straně z centru hodně ulétlo, místo zajímavého centru do šestnáctky z toho byl pokus několik metrů nad branku bez jakéhokoliv přímého ohrožení branky.
2'
Kempe zakombinoval se Schnellhardtem, jenže k němu se dobře dostal Kade a vytlačil soupeře z půlky až k jeho vlastní brance.
2'
Darmstadt se dostal na míč a kombinuje na vlastní obranné polovině, zatím hledá cestu přes vysunutou drážďanskou obranu.
1'
Zápas začíná, výkop mají domácí hráči, kteří se po levé straně hned tlačili dopředu. Nejprve reklamovali ruku bránícího hráče, podruhé chtěli vhazování, ale ani v jednom případě rozhodčí Jablonski nevyhověl.
1'
-3'
Vzhledem k tomu, že se dnes hraje logicky bez divácké podpory, tak si připravil domácí klub akci pro fanoušky, kteří mohli zakoupením vstupenky na tento zápas virtuálně vyprodat stadion a podpořit tým. Akce však překonala všechna očekávání a nejenže se stadion velmi rychle vyprodal do plné kapacity (lehce nad 30 000 diváků), ale dokonce se dostal až na číslo 60 000, včetně hostujícího sektoru!

„Je to pro nás motivace a zodpovědnost, nechat na hřišti dnes opravdu všechno,“ reagoval na tuto akci hlavní trenér Dynama, Markus Kauczinski.
-10'

SG Dynamo Drážďany: Broll – Becker, Ehlers, Knipping, Meier – Stark (C), Kade – Königsdörffer, Weihrauch, Daferner – Hosiner
Náhradníci: Wiegers – Löwe, Diawusie, Großer, Kühn, Kulke, Stefaniak, Vlachodimos, Sohm

SV Darmstadt 98: Schuhen – Mai, Höhn, Rapp – Skarke, Holland (C), Schnellhardt, Kempe, Paik, Mehlem – Dursun
Náhradníci: Stritzer – Bader, Herrmann, Pfeiffer, Honsak, Stanilewicz, Berko, Platte, Seydel

Rozhodčí: Jablonski – Grudzinski, Beitinger.
SG DYNAMO DRÁŽĎANY
3. Bundesliga: 1. místo, 35 bodů, skóre 30:15, bilance 11-2-4

Klub s tradičně silnou fanouškovskou základnou nedaleko od našich hranic neměl loňský ročník od prvních kol příliš přesvědčivý a nakonec v samotném závěru doplatil i na koronavirovou nákazu v týmu. Drážďany tak v závěru dohrávaly zápasy ve zhuštěném formátu a už neměly síly na odvrácení sestupu do třetí Bundesligy, kam se po čtyřech letech v té druhé vrátily.

Vyjma malátného úvodu se ale v této lize Dynamo pořádně chytlo, po listopadové prohře v Saarbrückenu už osm zápasů v řadě neprohrálo, navíc sedm z nich vyhrálo! V atraktivním Ostderby například vyhrálo i proti Rostocku, na domácím hřišti porazilo i tradičně sílný Mnichov 1860. Drážďanům to především šlape v obraně, pouze 15 inkasovaných branek je nejméně z celé ligy, 30 nastřílených je pak druhý nejvyšší počet.

A co se poháru týče, v prvním kole přijel podél řeky Labe velice silný soupeř, kterým bylo HSV. S povolenou desetitisícovou podporou v zádech však Dynamo odehrálo fantastických 90 minut a po výhře 4:1 se ani tak neřešil výkon domácích, jako věci po zápase. Rozhovor přímo pod tribunou totiž podával televizi Toni Leistner, bývalý hráč Dynama. Nevyhnul se ale urážkám a pivní sprše od fanoušků, na což Leistner reagoval výletem do publika a fyzickou konfrontací s překvapeným fanouškem. Po vychladnutí emocí došlo druhý den k oboustranné omluvě, jak od Leistnera, tak i od fanouška Drážďan.
SV DARMSTADT 98
2. Bundesliga: 9. místo, 18 bodů, skóre 25:23, bilance 5-3-5

Darmstadt patří k týmům, které taktéž okusily nejvyšší německou ligu, a to dvě sezony v řadě mezi lety 2015 – 2017. Postupu se přitom dočkal jenom po jednom roce ve druhé lize, kam postoupil po tříletém snažení z třetí. Zatímco první rok se Darmstadt udržel, v tom druhém už šel dolů a od té doby na návrat stále čeká.

Druhá Bundesliga však evidentně Darmstadtu vyhovuje, na jednu stranu nebyl tým blízko postupu, na druhou ale zase nikdy neměl sestupové starosti. Dobře rozehráno to mají v Hesensku i letos, v tradičně vyrovnané tabulce drží 9. místo s pouhou dvoubodovou ztrátou na pátou Fortunu! Z posledních zápasů stojí za zmínku vynulování Fürthu, který je v současnosti druhý. Darmstadt na jejich hřišti vyhrál 4:0!

Na postup přes první kolo poháru se ale Darmstadt nadřel, na hřišti třetiligového Magdeburgu po poločase dokonce prohrával 0:2, zápas ale dokázal dotáhnout do prodloužení a Honsakova střela ze 100. minuty nakonec rozhodla o postupu Darmstadtu dále.
Krásný úterní večer všem příznivcům německého fotbalu! Poslední událostí v německém fotbale před Vánocemi jest druhé kolo DFB Pokalu, neboli Německého poháru. Během úterý a středy se odehraje rovnou 14 zápasů, v tomto přenosu se zaměříme na souboj týmů z nižších pater německé fotbalové mapy. Dynamo Drážďany po bolestivém pádu ve třetí lize válí a mají to rozehráno parádně, Darmstadt se naopak drží ve středu tabulky druhé Bundesligy. Kdo se bude radovat? To se dozvíme od 20:45, příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.