Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Oberneuland : Mönchengladbach - 12. září 2020   15:30

Oberneuland
Oberneuland
0:8
(0:5)
Mönchengladbach
12' Herrmann   • 13' Herrmann   • 19' Hofmann   • 24' Bensebaini   • 35' Elvedi   • 52' Neuhaus   • 76' Traoré   • 84' Neuhaus
Oberneuland
Horsch – Tyca, Schoppenhauer, Bauer, Sahan – Han (62. Trebin), Block – Ifeadigo, Jobe, Uzun – Köhler (53. Kreutztrager)
S. Stegemann
Borussia-Park (Mönchengladbach)
Sippel – Lainer (46. Lang), Ginter, Elvedi (46. Jantschke), Bansebaini – Kramer, Neuhaus – Herrmann (62. Thuram), Stindl, Hofmann – Wolf (62. Traoré)
Grun – Lang, Musel, Reitz, Thuram, Traoré, Wendt, Jantschke

Skončilo nám utkání mezi Oberneulandem a Borussií Mönchengladbach. Tento duel měl jasného favorita, který svou pozici nadmíru potvrdil. Borussia zvítězila 8:0 a s přehledem postupuje dál. Dva góly dnes vsítil Herrmann a Neuhaus.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. Na počtenou!
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 0:14. Střely mimo: 1:10. Rohy: 0:14. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 7:5.
90+1'
90'
Borussia se ale dokázala ubránit a dnes se tak s největší pravděpodobností už nic nestane.
89'
Domácí ještě budou mít šanci ke snížení. Čeká je rozehrávka standardní situace.
87'
Neuhaus mohl přidat hattrick. Z velmi podobného místa to zkoušel znovu, ale bránu tentokrát o pár centimetrů přestřelil.
85'
Žlutou kartu dostává Affamefuna Ifeadigo (FC Oberneuland).
84'
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
Osmý gól Borussie je na světě. FLORIAN NEUHAUS si na hranici malého vápna našel přihrávku spoluhráče a pohotovou střelou k zadní tyči nedal brankáři šanci. 0:8.
83'
Traoré zkoušel zakončit patičkou. Provedl to téměř dokonale, ale balón k zadní tyči zhruba o metr nakonec nezaplul.
81'
Tento zápas se už jen dohrává. Hosté drží míč ve své moci, zatímco domácí zkouší presovat. A takto vlastně probíhá celé dnešní utkání.
78'
Vzápětí přišel pokus a přímočarou akci v podání Mönchengladbachu. Thuram se ale tentokrát k míči nepropracoval, neboť obrana domácích včas zasáhla.
76'
Hosté své vedení navyšují po brejkové situaci. Domácí se snažili vystoupit a vystavit soupeře do ofsajdu, jenže to se jim nepovedlo. IBRAHIMA TRAORÉ tak nabral rychlost a poté z hranice šestnáctky vystřelil nechytatelně k zadní tyči. 0:7.
73'
Traoré hlavičkoval přímo doprostřed brány. Brankář Horsch se opět činil.
72'
Žlutou kartu dostává Denis Nukič (FC Oberneuland).
70'
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Lang. Obránce hostů ale svatyni jen těsně přestřelil.
68'
Borussia znovu kombinuje před bránou domácích, ale recept na značně vylepšenou obranu Oberneulandu našla ve druhém poločase zatím jen jednou.
66'
Střídající Thuram zkusil štěstí z pravé strany. Jeho tvrdý pokus ale skončil pouze na boční síti.
64'
Přízemní, ale nepříliš nebezpečný střílený centr ze strany si domácí brankář bez potíží udržel v rukavicích.
62'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Wolf, přichází Traoré.
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Herrmann, přichází Thuram.
62'
Střídání v týmu FC Oberneuland: ze hřiště odchází Han, přichází Trebin.
62'
Mönchengladbach drží míč na polovině domácích a jednoznačně diktuje tempo hry.
60'
Herrmannova akce po pravém křídle byla zastavena. Vypadalo to, že se jednalo o faul, po kterém by se dost možná kopala i penalta, jenže hlavní arbitr hned rozpažil.
58'
Hosté se znovu jako nůž máslem dostali až do vápna soupeře. V tomto prostoru ale své snažení překombinovali.
55'
Stindlova hlavička bránu minula. Horsch měl štěstí, že v tuto chvíli zasahovat nemusel.
53'
Střídání v týmu FC Oberneuland: ze hřiště odchází Köhler, přichází Kreutztrager.
52'
Domácí se baví fotbalem a nyní to opět prokázali. FLORIAN NEUHAUS si po krásném „ťukesu“ odskočil na hranici vápna, ze které s přehledem zamířil k zadní tyči. Borussii se akce na jeden dotek opravdu nesmírně povedla. 0:6.
49'
Zdá se, že Oberneuland je po pauze při chuti. Znovu se dostával do zajímavé střelecké pozice po pravé straně, ale Sippel včas vyběhl ze své brány.
47'
Hned v úvodu druhé půle se do velké šance dostal Köhler. Kdyby lépe zamířil, tak domácí celek mohl snížit na 1:5.
46'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Lainer, přichází Lang.
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Elvedi, přichází Jantschke.
46'
Skončil nám první poločas, který nabídl hned pět branek v síti Oberneulandu. Borussia dle očekávání dominuje a s přehledem si jistí postup do dalšího kola. Po prvním poločase vede 5:0 a také je pravdou, že skórovat mohla už daleko vícekrát.
45'
45'
Rohový kop byl odvrácen a zřejmě za okamžik první půle skončí.
44'
Standardní situace hostům nevyšla dle představ. Příliš je to ale mrzet nemusí, neboť se posléze bude kopat od rohového praporku.
43'
Horsch si připsal úspěšný zákrok proti tvrdé ráně Neuhause ze střední vzdálenosti.
41'
Domácí se přesunuli na svou polovinu, kde s přehledem míč kontrolují. Oberneuland nemá protihru.
39'
Wolf se dostal do další gólové pozice. Přízemní střelou z hranice vápna přední tyč jen o kousek minul.
37'
Stindlova další gólovka šestým kouskem v síti domácích nekončí. Ofenzivní hráč Borussie napálil obránce, jenž se do tvrdé střely položil velice slušně.
35'
Načechraný centr skončil na hlavě NICA ELVEDIHO, jehož výskok byl famózní. Ze všech hráčů se vyšplhal nejvýše a poté s přehledem zakončil k zadní tyči. 0:5.
33'
Borussia vybojovala další standardní situaci. Rozdíl mezi soutěžemi je opravdu obrovský a tak nějak to vypadá, že si Mönchengladbach se svým soupeřem dělá, co chce.
31'
Herrmann vyplaval úplně sám před bránou domácích. Jeho nepříliš důrazná střela však v ideální pozici mířila pouze do rukavic Horsche.
30'
Míč mířil k zadní tyči, ale v tomto prostoru si obrana celku v červených dresech poradila dobře.
29'
Hlavní rozhodčí nařizuje standardní situaci ve prospěch hostů. K míči se už postavil Hofmann, který zřejmě bude centrovat.
26'
Jobe zůstal v bolestech ležet na trávníku. Zřejmě si vyžádá lékařské ošetření.
24'
Po odraženém míči přišel už čtvrtý gól v síti Oberneulandu. RAMY BENSEBAINI vypálil z velké dálky přesně k pravé tyči ze svého pohledu. 0:4.
23'
Zřejmě už po 23 minutách je o postupujícím rozhodnuto. Borussia má hru pod kontrolou.
21'
Iniciativa zůstává na kopačkách hostů. Stindl vymyslel dobrou přihrávku na levou stranu, tam si ale Wolf neporadil.
19'
Rozdíl mezi soupeři je už v úvodu markantní. Domácí nechali hostům až příliš mnoho prostoru. Toho využil JONAS HOFMANN, jenž si zpracoval přihrávku ze středu a přesnou střelou k přední tyči navýšil skóre. 0:3.
18'
Mönchengladbach znovu obléhá území okolo domácí brány. Ze strany přišly v krátkém sledu hned tři centry.
16'
Hosté vystřelili z velké dálky, ale Horsch zasahovat nemusel. Rána Neuhause se totiž mezi tři tyče nevešla.
13'
Sotva se rozehrálo a už jde Borussia do dvoubrankového náskoku. PATRICK HERRMANN si naběhl za obranu, pohlídal si ofsajdovou past a tváří v tvář brankáři s přehledem zakončil k zadní tyči. 0:2.
12'
Hosté jdou ve 13. minutě do vedení. PATRICK HERRMANN si naběhl před bránu a dokázal dokonale zakončit přesný přízemní centr Lainera ze strany. 0:1.
10'
Borussia opět zatlačila, ale hlavička Stindla nebyla přesná.
8'
Mönchengladbach zatím rozhodně je aktivnější a potvrzuje to, co se čekalo. Obrana Oberneulandu se ale snaží pracovat co nejlépe.
7'
Centr hostů z pravé strany skončil na hlavách hráčů Oberneulandu.
5'
Hlavičkující Stindl z hranice malého vápna jen těsně minul zadní tyč. Ani tentokrát to 0:1 není.
3'
Vypadalo to, že na hranici vápna došlo k faulu. Hostující Herrmann ale pokračoval ve hře a při své následné střele jen těsně minul zadní tyč. Favorit už mohl jít do vedení.
2'
Herrmann chtěl zakončovat z hranice vápna, jenže těsně před ním míč byl odkopnut do zámezí.
1'
Nyní se už balónu ujímá celek z Bundesligy, jenž si přihrává na útočné polovině.
1'
Domácí rozehráli dlouhým nákopem, který však zamířil pouze za postranní čáru.
1'

FC Oberneuland: Horsch – Tyca, Schoppenhauer, Bauer, Sahan – Han, Block – Ifeadigo, Jobe, Uzun – Köhler
Náhradníci: Frerichs – Degtjarenko, Kolodziej, Kreutztrager, Mazreku, Nukič, Raho, Tomety, Trebin

Borussia Mönchengladbach: Sippel – Lainer, Ginter, Elvedi, Bansebaini – Kramer, Neuhaus – Herrmann, Stindl, Hofmann – Wolf
Náhradníci: Grun – Lang, Musel, Reitz, Thuram, Traoré, Wendt, Jantschke

Rozhodčí: S. Stegemann.
Oberneuland hraje Regionální ligu Jih, což je čtvrtá nejvyšší soutěž v Německu. V dnešním utkání tak rozhodně bude velkým outsiderem. V prvním kole nové sezony navíc tento tým podlehl celku Havelse 0:2, takže před velkým zápasem proti prvoligové Borussii rozhodně není v nejlepším rozpoložení. Oberneuland v minulé sezoně ovládl Oberligu Brémy, takže si zajistil postup o patro výše. Jak si nováček povede letos?

Mönchengladbach v minulé sezoně Bundesligy obsadil čtvrté místo, které mu zaručuje start ve 4. předkole Ligy mistrů. Ve 34 zápasech si připsal 65 bodů a jen o dva body se udržel před pátým Leverkusenem. Po konci minulé sezony odehrála Borussia pět přípravných zápasů, ve kterých čtyřikrát vyhrála a jednou prohrála. Jediná porážka přišla s Fürthem, zbylé čtyři zápasy proti Venlu, Paderbornu, Verlu a Duisburgu dopadly pro Mönchengladbach příznivě.
Přeji příjemné odpoledne při sledování textového přenosu z Německého poháru. V rámci 1. kola DFB-Pokalu se dnes představí týmy FC Oberneuland a Borussia Mönchengladbach. Úvodní výkop střetnutí přijde v 15:30. Přeji příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.