Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Türkgücü Mnichov : Union Berlin - 8. srpna 2021   15:30

Türkgücü Mnichov
0:1
(0:1)
Union Berlin
23' Kruse
Vollath – Kuhn, Mavraj (C), Rieder, Hertner (46. Romling) – Chato (84. Karweina), Kehl-Gómez (31. Kusic) – Irving, Türpitz (68. Slišković) – Vrenezi, Sararer
Petersen – Sather, Foltyn
Grünwalder Stadion
Luthe – Baumgartl, Friedrich, Knoche – Trimmel (C), Khedira, Andrich, Gieselmann (84. Ryerson) – Kruse (84. Haraguči), Voglsammer (75. Ingvartsen) – Awoniyi (65. Behrens)

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Unionu Berlín, kterému k výhře a postupu stačila jediná branka, která padla hned v prvním dějství. V tom druhém měl bundesligový celek znovu více ze hry, avšak vyložené šance se mu nedařilo proměňovat. Türkgücü Mnichov byl směrem dopředu celkem bezradný, do vyložených šancí se prakticky nedostával.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 1:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 6:7.
90+3'
90+3'
Domácím se v závěru zápasu nedaří soupeře zatlačit k jeho šestnáctce. Nepřesně ovšem nahrával také Trimmel.
90+2'
Daleko měl k míči domácí Karweina, naopak se povedlo rychle jednat Behrensovi, který navíc vybojoval další vhazování.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Union kráčí za postupem, ještě musíme počítat s nastavením.
88'
Žlutou kartu dostává Ingvartsen (1. FC Union Berlín).
87'
Romling to zkoušel vzít na sebe, jenomže se daleko nedostal. Navíc se mu nepovedlo vybojovat ani standardní situaci.
85'
Centrem do pokutového území to poté zkoušel domácí Chato, který ovšem nikoho nenašel a míč poslal vedle branky.
84'
Střídání v týmu Türkgücü Mnichov e.V.: ze hřiště odchází Chato, přichází Karweina.
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Giesselmann, přichází Ryerson.
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Kruse, přichází Haraguči.
83'
Hostující Knoche dokázal vybojovat míč, který poté zpětnou nahrávkou poslal na kopačku brankáře Lutheho, jenž zkoušel vykopnout.
82'
Luthe přeci jenom musel zasahovat a měl to složité. Po ráně od Chata mu míč totiž vypadl, poté ho před protihráčem rychle schoval.
81'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Domácí nyní soupeře zatlačili, jenomže k šancím to stále nevede.
79'
Na hranici pokutového území se poté povedlo zakročit Baumgartlovi, který na jistotu odkopával daleko na druhou stranu.
78'
Union Berlín bude zahrávat rohový kop.
77'
Žlutou kartu dostává Khedira (1. FC Union Berlín).
75'
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Voglsammer, přichází Ingvartsen.
75'
Nakonec se s míčem na druhou stranu dostal Giesselmann, který do kombinace zapojil také Voglsammera, jenž vyprodukoval zadovku.
74'
Hostující obrana ani v tomto případě nikam moc nepospíchala. Bamugartl si hned několikrát vyměnil míč s Knochem.
73'
V krátkém časovém sledu došlo k dalšímu nedovolenému zákroku, Friedrich se totiž tělem natlačil před protihráče.
71'
Do konce druhého poločasu zbývá poslední dvacetiminutovka. Türkgücü Mnichov potřebuje vyrovnat, poté by se šlo do prodloužení.
70'
Union Berlín se radoval ze druhé branky, ta ovšem neplatí. Zakončující Behrens se totiž v době nahrávky nacházel v ofsajdu.
69'
S míčem si po delší době zahrál také brankář Luthe, kterému se odkopem povedlo pro svůj celek vybojovat vhazování.
68'
Střídání v týmu Türkgücü Mnichov e.V.: ze hřiště odchází Turpitz, přichází Slišković.
67'
Do pokutového území si nyní seběhl domácí Chato, který se dostal k ráně z jedničky, jenž putovala přímo do rukavic brankáře.
66'
S míčem si nyní pohrála také hostující obrana, která poměrně zmatkovala. Knoche nakonec zbytečně odkopával do zámezí.
65'
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Awoniyi, přichází Behrens.
64'
Türkgücü Mnichov tak mohlo znovu vhazovat. Po krátké kombinaci zahrál čistě Awoniyi a vhazovat bude moci také soupeř.
63'
U postranní lajny se k míči dostal domácí Kuhn, který se pokoušel dostat přes protihráče, jenž ho dokázal čistě zastavit.
62'
Máme za sebou zhruba hodinu hry, která nám zatím nabídla jedinou branku, o kterou se postaral hostující Max Kruse.
61'
Další tutovka pro Union! Domácí znovu chybovali v rozehrávce, do úniku se pro změnu dostal Kruse, který pouze napálil Vollatha.
59'
Union Berlín táhl další útočnou akci, při které se Voglsammer natahoval po míč, avšak nevybojoval ani rohový kop.
58'
Do pokutového území poté zkoušel nacentrovat Baumgartl, kterému to zrovna dvakrát nevyšlo, neboť míč poslal napříč vápnem.
57'
Nákop směřoval na hostujícího Giesselmanna, který po souboji skončil na zemi, jenomže dle sudího se o faul nejednalo.
56'
Od své branky mohl rozehrávat domácí brankář Vollath, kterému se povedlo dostat míč na opačnou stranu hrací plochy.
55'
Tutovka pro Union! Po vhazování se totiž do úniku dostal Voglsammer, který neuspěl se zakončením po zemi.
54'
Trimmel gestem ruky vyhnal své spoluhráče daleko na druhou stranu, kde se mu autovým vhazováním povedlo najít Kruseho.
53'
Posléze se jako první dostal k volnému míči domácí Kuhn, který se dostal na druhou stranu, kde nahrávkou trefil pouze soupeře.
52'
Po autovém vhazování se míč znovu dostal ven z hrací lochy, domácí Romling ho poslal na volného Irvinga.
51'
Žlutou kartu dostává Knoche (1. FC Union Berlín).
50'
Vollath musel v úvodu druhého poločasu zasahovat a výrazně se mu povedlo podržet svůj celek. Türkgücü Mnichov nyní rozehrává.
49'
A aby toho nebylo málo, tak v krátkém časovém sledu došlo k dalšímu faulu, tentokráte na zemi skončil hostující Voglsammer.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu došlo k dalšímu nedovolenému zákroku, po kterém na zemi skončil domácí Sararer.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu Türkgücü Mnichov e.V.: ze hřiště odchází Hertner, přichází Romling.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nabídl celkem vyrovnanou podívanou. Ta nakonec nabídla jedinou branku, o kterou se postaral hostující Kruse, jenž využil chyby domácího celku při rozehrávce. Domácí se favorita zápasu nezalekli, směrem dopředu si ovšem nevypracovali ani jednu vyloženou šanci.
45+3'
45+2'
Kousek od středového kruhu se dokázal prosadit domácí Irving, který prodlužoval míč za sebe na Chata.
45'
Znovu si s míčem pohrál také hostující brankář Luthe, kterému se povedlo rozehrát do strany.
43'
Vollath na jistotu rozehrával od své branky, přízemní rozehrávkou zapojil do kombinace obranného kolegu Riedera.
41'
Do volného prostoru si seběhl domácí Turpitz, který sice stihl na hrací ploše odehrát míč, jenomže včas ho zastavil Knoche.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
37'
Luthe nyní mohl rozehrávat od své branky, v tísni se mu povedlo rozehrát nakrátko po zemi na volného Giesselmanna.
36'
Kruse se nyní dostal k dalšímu slibnému zakončení, přičemž to zkoušel z hranice pokutového území. Levačkou ale nedokázal trefit branku.
35'
Od své branky poté mohl rozehrávat domácí brankář Vollath, který se postaral o vysoký odkop na druhou stranu.
34'
Nehrálo se více než minutu. Hlavní sudí přisoudil hrací předmět zpět do moci hostujícího celku, bude rozehrávat Knoche.
33'
A znovu se nehraje, což je klasický obrázek tohoto zápasu. Tentokráte v bolestech na zemi skončil hostující Awoniyi.
32'
Je za námi zhruba třetina hry, která nám zatím nabídla jedinou branku, o kterou se před malým momentem postaral hostující Kruse.
31'
Střídání v týmu Türkgücü Mnichov e.V.: ze hřiště odchází Kehl, přichází Kusic.
29'
Union Berlín si dokázal vybojovat autové vhazování, při kterém se Baumgartlovi povedlo najít naběhnuvšího kolegu Andricha.
27'
Před malým momentem jsme sledovali další nedovolený zákrok, Türkgücü Mnichov bude rozehrávat z vlastní poloviny.
26'
Türkgücü Mnichov si vybojovalo rohový kop.
25'
Žlutou kartu dostává Andrich (1. FC Union Berlín).
24'
Domácí Sararer zahrával nadějnou standardku kousek za pokutovým územím, avšak tvrdým zakončením trefil pouze soupeře.
23'
Union Berlin právě vstřelil branku!
Na opačné straně tu máme úvodní branku zápasu! Obrovskou hrubici udělal jeden z domácích hráčů, který v roli posledního hráče přišel o míč. Napadající Awoniyi našel před prázdnou branku MAXE KRUSEHO, který to měl snadné.
23'
Hertner se poté postaral o provedení vhazování. To nabídlo zpětnou nahrávku a znovu se k míči dostal brankář Vollath.
22'
Na polovině soupeře nyní mohl pracovat s míčem domácí Chato, po jehož nahrávce narazil pouze do protihráče Turpitz.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku zápasu, zatím na první branku stále čekáme. Překvapivě sledujeme vyrovnanou podívanou.
19'
Trimeml si znovu vzal na starost rozehrávku standardky. Ta přinesla zajímavou nabídku na Knocheho, který ale minul branku.
18'
Union Berlín se postupnou kombinací dostal na opačnou stranu, kde byl příliš pozdě v souboji o míč domácí Mavraj.
17'
Na pravém křídle měl poměrně dost prostoru na centrovanou nabídku Kehl, kterému se ale nepovedlo najít nikoho z kolegů.
16'
Do protiútoku se poté pokoušel dostat domácí Sararer, který byl u středového kruhu zastaven nedovoleným způsobem.
15'
Türkgücü Mnichov si rovněž vyzkoušel první rohový kop. Centr se nakonec snesl do malého vápna, kde zasahoval Knoche.
14'
Zpětnou nahrávku poté vyprodukoval také Chato, který před napadajícím protihráčem raději oslovil brankáře Vollatha.
13'
Na opačné straně musel ven z branky také hostující brankář Luthe, kterému se znovu povedlo rozehrát nakrátko po zemi.
12'
Trimmel rozerhál první rohový kop tohoto zápasu. Jednalo se o rozehrávku po zemi, při které odkopával míč do bezpečí Mavraj.
11'
Je za námi úvodní desetiminutovka, která nám zatím branku nepřinesla. Oba celky se střídají v držení hracího předmětu.
9'
Vollath si znovu pohrál s hracím předmětem, načež dokázal roztáhnout hru na pravou stranu, kde si o nahrávku řekl Turpitz.
8'
Navíc se do rozehrávky zapojil také brankář Vollath, který rozehrál kombinaci po zemi, přičemž se mu povedlo najít Kehla.
7'
Türkgücü Mnichov kombinovalo na své obranné polovině, na levém křídle si o nahrávku řekl také Chato.
6'
U postranní lajny posléze napadal rozehrávku soupeře domácí Vrenezi, který donutil Friedricha ke zpětné nahrávce na Lutheho.
5'
Směrem dopředu to pro změnu zkoušel hostující Awoniyi, který narazil pouze do protihráče, od kterého šel míč do zámezí.
4'
Posléze u svého pokutového území dokázal zakročit domácí Rieder, kterému se povedlo odpálit hrací předmět do zámezí.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu se poprvé k míči dostal také domácí brankář Vollath, kterému se po zemi povedlo rozehrát na Mavraje.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Türkgücü Mnichov e.V.: Vollath – Kuhn, Mavraj (C), Rieder, Hertner – Chato, Kehl-Gómez – Irving, Türpitz – Vrenezi, Sararer
Náhradníci: Fluckiger – Gorzel, Hottmann, Karweina, Kusic, Mickels, Romling, Slišković, Sorge

1. FC Union Berlín: Luthe – Baumgartl, Friedrich, Knoche – Trimmel, Khedira, Andrich, Gieselmann – Kruse, Voglsammer – Awoniyi
Náhradníci: Ronnow – Behrens, Endo, Haraguči, Ingvartsen, Jaeckel, Öztunali, Puchacz, Ryerson

Rozhodčí: Petersen – Sather, Foltyn.
Velkým favoritem tohoto zápasu pochopitelně bude bundesligový Union Berlín, který má za sebou pět přípravných duelů. V nich se mu hned čtyřikrát povedlo vyhrát, jediná remíza poté přišla v souboji ukrajinskému Dynamu Kyjev. Naposledy se Union Berlín utkal s baskickým Bilbaem, které nakonec prohrálo výsledkem 1:2. Türkgücü Mnichov se naopak nachází až ve třetí lize, která je již v plném proudu. Domácí celek během dvou odehraných duelů zatím dokázal nasbírat dva body, a sice za dva nerozhodné výsledky. Ten poslední se uskutečnil na domácím stadionu proti Hallescheru, který uhrál bod za remízu 2:2.
Německý pohár má před sebou zápasy prvního kola, my budeme společně sledovat souboj mezi Türkgücü Mnichov e.V. a 1. FC Union Berlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.