Hráči Fulhamu dnes dokázali výborně naložit s příležitostmi, které si vytvořili a zaslouženě berou tři body. Tímto se s vámi z komentátorského stanoviště loučím a těším se brzy na shledanou.
Fulham si už zřejmě vítězství nenechá ujít.
90
Rozhodčí nastavuje tři mnuty nad rámec základní hrací doby.
90
Wigan právě vstřelil branku!
Arouna KONE se zjevil sám před brankou a potvrdil pověst kanonýra. Míč bez problému uklidil za záda bezmocného gólmana Fulhamu.
90
Nacvičená akce Wiganu zřejmě nevyšla, jak měla. Hughes míč odkopává.
90
Jedna z posledních šancí pro Wigan. Boyce bude rozehrávat přímý kop z nadějné vzdálenosti.
87
V závěru utkání se na hřiště na pár minut podívá Briggs, který vystřídal Rodallegu.
85
Berbatov už se nikam netlačí a míč pouze odkopává, co nejdál od branky.
83
Riise si zkušeně tělem pohlídal míč mířící za brankovou čáru. Schwarzer bude vykopávat.
81
Fulham si jde pomalu, ale jistě pro plný bodový zisk z tohoto zápasu.
79
Hlavička Maloneyho byla nepřesná.
78
Rohový kop bude zahrávat Wigan.
77
Trenér domácích se ještě pokouší s nepříznivým stavem něco udělat. Vytasil se s dvojitým střídáním. Hřiště opouští Caldwell a Boyce. Nahrazují je Miyaichi s McManamanem.
77
74
Beausejour se na křídle šikovně uvolnil. Jeho centr však postrádal přesnost.
72
Wigan opět buší do zavřených vrat.
70
Žlutou kartu za zbytečný zákrok vidí hostující Sidwell.
70
Fulham vytěžil zatím z minima maximum a opět se stahuje do obrany. Wigan musí tvořit, což mu moc nevyhovuje.
68
Hráči Wiganu jsou teď opařeni dalším gólem v jejich síti.
59
Střídá i hostující trenér. Hřiště opouští Kacaniklic. Nahrazuje ho Ruiz Gonzalez B.
67
Fulham právě vstřelil branku!
Nedáš, dostaneš! Damien DUFF se ocitl v dobré pozici s míčem a neváhal. Jeho střela zapadla přesně k pravé tyči Schwarzerovi branky.
65
Obrovská šance Wiganu. Nový muž na hřišti, Boselli, se ocitl tváří v tvář hostujícímu gólmanovi. Tuto stoprocetní šanci ale doslova zahodil.
62
První střídaní v domácích řadách. Hřiště opouští Gomez, nahrazuje ho Boselli.
60
Fulham se pokouší vyrovnat hru a prokousává se postupnou kombinací dopředu .
58
Jeden centr za druhým lítají před Schwarzera. Hostující gólman spolu s obranou odolávají tlaku.
57
Wigan je teď lepším celkem. Gól visí ve vzduchu.
54
A opět Kone! Wigan roztáhl hru do strany, Gomez vyslal dobrý centr, který se snažil Kone usměrnit do brány. Míč jen těsně minul pravou tyč Schwarzerovi branky.
52
Golman Fulhamu si s rohem poradil a vykopává míč do bezpečí.
51
Nejnebezpečnější muž Wiganu - Kone si vytvořil další dobrou šanci. Schwarzer měl plné ruce práce a vyráží na roh.
49
Hráči Wiganu trpělivě kombinují a čekají až se jim otevře nějaké to okýnko v obraně hostujícího celku.
47
Kone chtěl oklamat obránce Fulhamu Hughese přešlapovačkou. Avšak neúspěšně.
46
Wigan vlétl do druhého poločasu jako hurikán. Okamžitě se nastěhoval na polovinu svého soupeře.
46
Hráči obou týmu pomalu opouští útroby stadionu. Druhý poločas začne za okamžik..
V prvním poločase byl k vidění atraktivní fotbal s množstvím šancí i tvrdých střetů. Hráči Fulhamu byli o něco aktivnější a odměnou pro ně byl vedoucí gól. Ale ani pro Wigan není nic ztracené a uvidíme jestli se mu podaří v druhé půli stav zápasu srovnat.
47
Wigan se nechce s výsledkem spokojit. Fulham ale pozorně brání.
45
Rozhodčí nastavuje tři minuty.
45
Žlutou kartu za faul ve středu hřiště vidí Hughes.
44
Wigan výborně kombinuje. Paradoxně je inkasovaný gól spíše nakopl.
43
Fulham chce evidentně poločas dohrát a udržet si vedení. Do ničeho se netlačí a soustředí se jen na obranu.
41
Ten se řadí do kategorie nepovedených.
40
Wigan zahrává rohový kop.
39
Tlak domácích vyústil v obrovskou šanci. Kone se nejlépe zorientoval ve vápně a ocitl se v jasné gólovce. Míč orazítkoval břevno!
34
Wigan se pokouší bleskově na inkasovaný gól zareagovat a zatlačil svého soka hluboko na jeho polovinu.
31
Hostující tým to zahrál výborně. Do vápna zamířil skvělý centr. Nejvýše a nejlépe si na něj naskočil Hugo RODALLEGA. Asistence: Dimitar Berbatov.
27
Rohový kop bude zahrávat Fulham.
26
Kone si počíhal na centr, skvěle načasoval výskok a byla z toho velká šance. Golman zasáhl doslova konečky prstů.
25
Fulham teď dostává Wigan pod velký tlak.
22
A znovu Berbatov! Tentokráte získal míč, dlouho se nerozmýšlel a hned vyslal směrem k Al Habsimu nebezpečnou střelu. Domácí gólman vyráží na roh.
21
Hlavička Berbatova jen těsně míjí branku.
20
Rohový kop pro Fulham.
18
Hře teď schází jakýsi nápad a pointa.
12
Gomez byl faulovaný na hranici pokutového území. Volný přímý kop a dobrá příležitost pro Wigan
11
Al Habsi si s ním poradil a zakládá protiútok.
10
7
Berbatov si počíhal na odražený balón a z první vyslal nebezpečný projektil směrem k brance.
4
Fulham se snaží držet míč a kombinací se dostat před branku Wiganu. Zatím se mu to ale nedaří.
2
První velká příležitost pro Wigan. Arouna Kone byl v dobré příležitosti, ale gól se mu vsítit nepodařilo.
1
DW Stadium, svatostánek domácího Wiganu, se začíná pomalu zaplňovat.
Předpokládané sestavy:

Wigan Athletic: Al Habsi - Ramis, Alcaraz, Caldwell, Figueroa - Beausejour, McArthur, McCarthy - Maloney, Di Santo - Kone.

Fulham FC: Schwarzer - Reither, Hughes, Hangeland, Riise - Duff, Baird, Sidwell, Kacaniklic - Rodallega, Berbatov.
Zajímavostí je nepochybně i fakt, že Wigan od roku 2006 nedokázal Fulham v ligové soutěži porazit. Fulhamu se navíc podařilo probudit, již téměř spícího, kanonýra Dimitara Berbatova, který v minulém kole sestřelil dvěma góly West Bromwich. Jak tento duel dopadne můžete sledovat od 16:00.
Páté kolo anglické Premier League nabídne zajímavý souboj týmů ze středu tabulky. Wigan na počátku nové sezony střídá dobré výkony s horšími a v tabulce mu to zatím stačí na 14. pozici. Fulham je na tom oproti svému dnešnímu sokovi o něco lépe. Po čtyřech kolech získal tým trenéra Martina Jola 6 bodů, což mu stačí na průběžnou 9. příčku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.