To je ode mě z dnešního zápasu mezi Cardiff City FC a Norwich City vše. Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a těším se na Vás zase někdy příště (nejen u fotbalového onlajnu), na počtenou!

Červené karty: 0-0
Překvapení se v dnešním zápase nakonec koná. Hráči Cardiffu dokázali v druhém poločase zabrat a vstřelit svým soupeřům 2 branky, o které se ve 49. minutě postaral Bellamy a v 51. Jones. Po zbytek zápasu byl dále jasně lepším týmem Cardiff, i když se před dnešním utkáním pohyboval na posledním místě tabulky. Hosté se probudili až v poslední desetiminutovce, ve které zasypávali branku Cardiffu jednou střelou za druhou, vyrovnat se jim už ale především díky skvělým zákrokům Marshalla nepovedlo a Cardiff si výhrou v dnešním utkání připisuje velmi důležité 3 body.
David Marshall dokázal v dnešním utkání předvést 4 zásahy proti střelám soupeřů.
John Ruddy dokázal v dnešním utkání předvést 3 zasáhy proti střelám soupeřů.
90+5
Hráči Cardiffu vybojovali rohový kop. Po jeho rozehrání ale píská Mark Clattenburg konec utkání.
90+4
Zaha s Jonesem se snažili pro svůj tým získat aspoň několik potřebných vteřinek na útočné polovině, ale nepřesná rozehrávka je připravila na polovině hřiště o další doteky s míčem.
90+3
Bassong (NRW) se vydal z obrany až do útoku. Ve vápně se po centru svého spoluhráče dokonce dostal do zakončení hlavu, ale jeho hlavička šla nad břevno domácí brány.
90+2
Hráči Norwiche už jsou dobré 2 minuty u míče na polovině soupeře, ale stále se jim nepovedlo překonat Marshalla, kterému velmi pomáhá jeho obrana.
90
Rozhodčí nastavuje 5 minut přes rámec řádné hrací doby v druhém poločase.
90
Robert Snodgrass (NRW) dokázal dostat míč za Marshallova záda, ale již předtím byl signalizován asistentem rozhodčího ofsajd. Branka tak neplatí a hráči Norwiche mají už jen několik málo minut na vstřelení kontaktní branky.
87
Při hráčích Cardiffu stojí snad opravdu všichni svatí. Nyní jeden z hostujících hráčů hlavičkoval míč pouze do pravé tyčky Marshallovi svatyně!
85
Leroy Fer (NRW) zahodil velkou příležitost. V pokutovém území dobře naskočil na centr z přímého volného kopu a hlavou posílá míč na bránu. Nedokázal však svou hlavičku dobře usměrnit, a jeho šanci tak maří rukavice připraveného Marshalla.
84
Robert Snodgrass (NRW) poslal svůj centr od rohového praporku pouze na hlavu jednoho z obránců domácího týmu.
82
Steven Caulker (CDF) si gestikulací žádá ošetření. Bohužel pro jeho tým je, že domácí již střídat nemohou, hrozí tak, že Cardiff bude dohrávat v 10 hráčích na hřišti.
80
Velikánský závar před brankou Cardiffu! Při domácích musí stát všichni svatí. Střely létaly ze všech stran, ale míč ne a ne přejíř přes brankovou čáru. Jednou vyrazil míč brankář, následující střelu vyrazil hlavou obránce a takto se to několikrát opakovalo.
78
Těsný ofsajd, ve kterém byl přistižen Nathan Redmond (NRW).
76
Na hranici vápna se do zakončení dostal Nathan Redmond (NRW). Střela se mu ovšem vůbec nepovedla a míč poslal daleko od pravé tyče. Následuje odkop od branky.
75
Poslední střídání proběhlo i na straně Norwiche. Hostující trenér stahuje Jonáse Gutiérreze, kterého na posledních 15 minut nahrazuje Nathan Redmond.
75
Série střídání. Za domácí je jako poslední do hry vpuštěn Kevin Théophile-Catherine, který nahradil zraněného Fábia.

Za hosty proběhlo dvojí střídání. jako první opustil hrací plochu Bradley Johnson, který přenechal své místo Leroy Ferovi.

Druhý střídající za hosty byl Johan Elmander, kterého nahrazuje Ricky van Wolfswinkel.
75

75

73
Bellamy se dokázal velmi rychle dostat až do pokutového území, kde podstoupil souboj s protihráčem, který ho podkopl skluzem. Rozhodčí gestem ukazoval, že byl hrán míč, nikoli protihráč.
73
Gutiérrez po sérii skluzů soupeřů dokázal vybojovat aspoň autové vhazování, i když se štěstím.
71
Domácím se podařilo vybojovat další roh, i když byl v pokutovém území sestřelen Jones (CDF).
71
Cardiff vybojoval roh, když se po pravé straně snažil před jednoho z bránících hráčů dostat Jones (CDF).
68
Série rohových kopů Norwiche nadělal domácím velké problémy. Vstřelit branku se hostům však nepodařilo.
67
Domácí trenér sáhl k druhému střídání v dnešním zápase. Na místo, které do teď hájil Jordon Mutch, posílá zcela čerstvého Arona Gunnarssona.
65
Po jednom ze soubojů zůstal ležet na zemi jak hostující Elmander (NRW), tak domácí Fábio (CDF), kterého postihla křeč v noze.
64
Gutiérrez (NrW) se dožaduje odpískání faulu, ale rozhodčí mu ukazuje gestem,ať vstane ze hřiště a pokračuje ve hře.
63
Noone (NRW) přesprintoval celé hřiště,aby mohl před pokutovým územím domácích vystřelit. Jeho střela měla dobrou razanci, ale scházela přesnost.
61
Snodgrass (NRW) se dostal po centru svého spoluhráče k hlavičce. Jeho pokus však mířil vysoko nad branku.
60
Craig Noone (CDF) se krásně individuálně uvolnil a z hranice vápna vystřelil na bránu, ale jeho pokus zablokoval jeden z bránících hráčů.
59
CRAIG NOONE (CDF) vidí za svůj ostrý faul na protihráče žluté napomenutí.
57
Hráči Cardiffu dokázali na pravé straně hřiště totálně znemožnit obranu hostů,ale nepřesná finálová přihrávka pokazila celkový dojem akce a šance Cardiffu přidat další branku.
56
Mutch (CDF) se objevil po pressingu jednoho z hostujících hráčů na zemi, ale rozhodčí nechává hru pokračovat. Mutchovi nezbývá nic jiného, než se zvednout a pokračovat ve hře.
55
Druhá branka nastartovala obě mužstva a předvádí se parádní fotbal na obou stranách. Najednou to vypadá, že jsou hráči Cardiffu všude, kam se podíváte.
53
Bradley Johnson (NRW) dostal přihrávku do volného prostoru na hranici pokutového území, s ničím se nerozpakoval a vypálil. Gólman byl však připraven a vynikajícím zákrokem střelu vytáhl na břevno.
51
Cardiff právě vstřelil branku!

Tomuhle se říká produktivita a probuzení! Domácí po vstřelené brance ožili a hned si dokázali vytvořit další gólové příležitosti, kterou dokázal náležitě využít KENWYNE JONES, který v malém vápně svojí první střelou dokázal trefit pouze brankáře, ale při dorážce už se nemýlil a posílá svůj tým do vedení – 2:1!
Bez asistence.
49

Z ničeho nic se objevili domácí v šanci před bránou soupeře. Zaha dokázal velmi přesnou přihrávkou mezi nohami soupeře dostat míč až na nohu CRAIGA BELLAMYHO, který taktéž poslal míč mezi nohami Marshalla až do brány.
Asistence: Wilfried Zaha
49
Centr od rohového praporku zachytil Ruddy (CDF) a rychle rozehrál na naběhnuvší útočníky, kteří si ale nedokázali nacentrovat přesně na hlavu a míč končí až v zámezí.
48
Snodgrass (NRW) vyzkoušel střelu ze střední vzdálenosti, svojí střelu ale otřel o bedra jednoho z bránících hráčů,což znamená rohový kop pro Norwich.
47
V tuto chvíli vybojovali ale na polovině soupeře autové vhazování hosté a mohou se drát do útoku.
46
V druhém poločase si od úvodních minut mohou užívat míč domácí hráči z Cardiffu.

Žluté karty: 0-3
Od úvodních minut vidíme velice dobré nasazení hráčů obou týmů a hra se přelévá z jedné strany na druhou. Prvních 30 minut byl jasně lepším celkem na hřišti Norwich City, což se podepsalo v 5. minutě brankou Roberta Snodgrasse, který vstřelil zatím jedinou branku utkání. Od 30. minuty převzali iniciativu domácí hráči Cardiffu City, ale prozatím se jím z jejich produktivity nepodařilo vstřelit branku, i když k tomu měl několikrát velmi blízko hráč, který už vystřídal – Peter Whittingham. Místo tohoto hráče přišel na hřiště Wilfried Zaha, který hru domácích ještě zlepšil a tak se máme v druhém poločase na co těšit.
45+2
45+2
Hosté mohli zahrozit z velmi rychlého protiútoku, kdy se řítili 3 na 3. Poslední hráč, který se dotkl míče a zároveň odevzdal míč domácím byl střelec zatím jediné branky, Snodgrass (NRW). Ten si míč předkopl až moc a poté už následovala lehká práce pro Marshalla (CDF).
45
Zápas je prodloužen o 2 minuty nad řádnou hrací dobu.
44
Zaha s Jonesem vymysleli skvělou akci, první jmenovaný přihrál na zcela osamoceného Jonese, ale ten se zpětnou přihrávkou snažil ještě najít Zahu. Zde už ale stál připraven jeden z bránících hráčů a míč ukořistil pro svůj tým.
43
Od příchodu Zahy se hra Cardiffu hodně zlepšila, jeho centr z levé strany nadělal hostující obraně velké potíže, nakonec jeden z obránců odkopával do autu.
42
Zaha při své přihrávce omylem fauloval, ale rozhodčí si tohoto faulu nepovšiml a zápas pokračuje dál.
41
Hosté přihráli přesně na nohu střídajícímu Zahovi, který s míčem dokázal doběhnout až k rohovému praporku, odkud míč vrací znovu k půlící čáře na své obránce.
40
Několik faulů na obou stranách komplikují útočné akce jak Cardiffu, tak Norwiche.
39
Cardiff v dnešním zápase poprvé střídá, ze hřiště je odvolán Peter Whittingham, kterého nahrazuje zcela čerstvý Wilfried Zaha.
38
Na druhé straně se z rychlého protiútoku snažil z hranice velkého vápna ohrozit branku Whittingham (CDF), ale jeho pokus šel jen několik málo centimetrů vedle pravé tyčky!
36
Hosté sehráli moc pěkně svojí akci, ne jejímž konci byla ztečovaná střela, která končí vysoko nad brankou.
35
Peter Whittingham (CDF) se pokusil ohrozit gólmana soupeře z přímého volného kopu z hranice pokutového území. Jeho střela končí vysoko nad břevnem soupeřovy brány.
34
Hráči Norwiche jsou s blížícím se poločasem více nervózní, z čehož vyplývají nepřesné přihrávky.
32
Hostující ALEXANDER TETTEY (NRW), který přihrával na první branku Norwiche fauloval těsně před vlastním pokutovým územím, rozhodčí ho za to odměňuje žlutým kartónkem.
31
Domácí se rozehráli a začínají vytahovat růžky. Nyní si po jedné z pohledných akcí vybojovali roh.
30
Bassong (NRW) odkopával míč z malého vápna svého brankáře. Nebýt jeho, mohlo být na hřišti v Cardiffu srovnáno. Odkop na poslední chvíli.
29
Míč se dostal až k brankáři domácích, ten dlouhým nákopem nachází svého spoluhráče na polovině hřiště.
27
Fabio da Silva (CDF) byl v pressingu až moc důrazný, což znaená volný přímý kop pro hosty.
26
Pumelenice z nohy Nooneho (CDF) pořádně protáhla hostujícího brankáře. Naneštěstí pro domácí mířil Noone jen těsně mimo branku.
24
JOHAN ELMANDER (NRW) vidí za žákovskou chybu žlutou kartu, kdy si stoupl při rozehrání míče právě před kulatý objekt při standardce soupeře.Soupeř do něj míč nakopl a rozhodčí Elmanderovi se ani chvíli nerozmýšlel a vytahuje z kapsičky kartónek.
23
Dočkáváme se také prvního rohu. Ten byl ale nepřesný a domácí mohou přejít do rychlého protiútoku.
23
Snadgross (NRW) vybojoval pro svůj tým autové vhazování na útočné polovině.
22
Pas na Olssona (NRW) byl velmi dlouhý a tak míč končí v zámezí.
20
Střelec první branky se snažil vymyslet chytrou přihrávku na svého spouhráče, ale jeho pokus přečetl jeden z domácích hráčů a míč odkopl na polovinu soupeře.
19
Hostující kapitán Bassong (NRW) odkopl raději míč po centru hráčů Cardiffu do autu.
18
Nepřesné hlavičkování od hostů, snadný balón pro domácího brankáře Marshalla (CDF).
16
Tentokrát byli na totožném místě úspěšnější domácí hráči.
15
Hosté se dostali do rychlého protiútoku, ale scházela tomu finální přihrávka, i tak vybojovali aspoň autové vhazování.
13
Hostující obránce, RYAN BENNETT (NRW) vidí žlutou kartu za svůj faul, když na vlastní polovině pozdě odehrál míč a musel zatáhnou soupeře za dres.
12
Míč je mimo hrací plochu. To znamená autové vhazování pro tým z Norwiche.
10
Gutierrez (NRW) vlétl do souboje agilně, ale nedovoleně. Rozhodčí za jeho nedovolenou útočnou snahu píská faul.
9
Domácí v první vážnější šanci, ale ve skrumáži před brankou nedokázal žádný z hráčů Cardiffu hlavičkovat mezi třityče. Následuje odkop od brány hostů.
8
Po další krásné akci po ose Tettey – Johnson (NRW) dostal míč před velké vápno na nohu Martina, který ale ve velké šanci překopl bránu o pořádný kus.
7
Hosté znovu zavařili domácí obraně, tentokrát je ale včasným vyběhnutím zachránil Marshall.
5
Norwich právě vstřelil branku!

Je tu úvodní branka zápasu! Po přesném pasu mezi dva obránce na Tetteyho se tento záložník prosprintoval až na hranici velkého vápna, odkud přihrál ke vzdálenější tyči na nohu ROBERTA SNODGRASSE, který neměl problém míč uklidit do odkryté brány.
Asistence: Martin Olsson
3
Hosté se nenápadným pokusem dostali až k zakončení hlavou na hranici malého vápna. Gutiérrez (NRW) hlavičkoval ale těsně nad branku domácích.
2
První velká příležitost domácích. Na centr, který přišel z pravé strany si naskočil Noone (CDF) a zkusil nůžky, které byly úspěšné, ale střela šla přesně doprostřed brány!
1
Ihned po výkopu ztrácejí hráči Norwiche míč, domácí mají výhodu autového vhazování na polovině soupeře.
1
Výhodu úvodního výkopu mají hosté z Norwiche.
1
Domácí nastupují v červených dresech, hosté v dresech bílo-černých.

Cardiff City FC: Marshall – Fábio, Caulker (C), Turner, John – Whittingham, Medel, Mutch, Noone – Bellamy, Jones.
Náhradníci: Lewis – Théophile-Catherine, Eikrem, Gunnarsson, Dæhli, Campbell, Zaha.

Norwich City: Ruddy – Olsson, Bennett, Bassong, Martin – Gutiérrez, Tettey, Johnson, Snodgrass – Hooper, Elmander.
Náhradníci: Bunn – Becchio, Fer, Pilkington, Redmond, van Wolfswinkel, Whittaker.

5) R. Bennett – 1 branka

Hráči z Cardiffu se ocitají na posledním, 20. místě tabulky, se ziskem pouhých 18 bodů za 4 výhry, 6 remíz a 13 proher. Dnešní hostitelé tohoto duelu se naposledy v domácím prostředí radovali z vítězství 14.12.2013 proti celku West Bromwich Albion, když se podařilo vsítit branku P. Whittinghamovi v 65. minutě a zároveň to byla branka vítězná. Tým, který minulou sezónu hrál ještě druhou nejvyšší anglickou fotbalovou ligu vypadá, že pro jejich smůlu budou muset znovu zamířit do nižší ligy. Je před námi ale ještě velká porce zápasů a vše se může radikálně změnit.