Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný zbytek sobotního večera.
Dnešní utkání končí remízou 2:2, když se Chelsea nepovedl druhý poločas a nakonec v závěru zápasu musela vybojovat vyrovnání. West Brom totiž dokázal v 60. minutě vyrovnat po hlavičce Longa v 68. minutě poslal hosty do vedení Sessègnon. Když už se zdálo, že West Brom vyhraje, tak v nastaveném čase odpískal sudí Probert pokutový kop ve prospěch Chelsea a Hazard jej v šesté minutě nastavení proměnil. Oba týmy si z dnešního utkání odnáší jeden bod, což je pro Chelsea ztráta a pro West Brom zisk, i když byl blízko zisku bodů tří.
90+8
Hned po rozehrávce se vydali hráči Chelsea napadat, ale hlavní rozhodčí Probert ukončil dnešní utkání.
90+7
Do ostré výměny názorů se dostal Ivanović s Olssonem. Oba dostávají žlutou kartu.
90+7
90+6
Chelsea právě vstřelila branku!
K exekuci pokutového kopu se postavil EDEN HAZARD a střelou k pravé tyči srovnává.
90+5
Žlutou kartu dostává Gareth McAuley (West Bromwich Albion).
90+5
Žlutou kartu dostává Chris Brunt (West Bromwich Albion).
90+5
Žlutou kartu dostává Liam Ridgewell (West Bromwich Albion).
90+4
Ramires upadl ve vápně po souboji s Reidem a je nařízen pokutový kop.
90+3
Chelsea se stále drží na útočné polovině, ale mnoho času jí nezbývá.
90+2
Do zakončení hlavou se pokoušel dostat Ba, ale na centrovaný míč dosáhnout nedokázal.
90+1
Mohlo být rozhodnuto. Hosté se dostali do přečíslení tři na jednoho, které ale nepřesnou střelou ukončil Brunt.
90+1
Tento rohový kop obrana West Bromu bez problémů odvrátila.
90+1
Nad rámec zápasu budou nastaveny 4 minuty.
90
Po rohovém kopu se dostal do zakončení Ba, ale i jeho pokus byl sražen na rohový kop.
90
Hazard poslal míč před velké vápno Terrymu, který svým pokusem neuspěl, když jej hostující obrana srazila na rohový kop.
89
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Morgan Amalfitano, přichází Goran Popov.
89
West Brom na malou chvíli přerušil tlak Chelsea, když se dostal na útočnou polovinu.
87
Cahill posílal z pravé strany míč na Eto'a, ale ten se nedokázal z malého vápna trefit do míče.
86
West Brom brání v deseti lidech. Chelsea se stále marně pokouší dobít branku West Bromu.
85
Na levé straně se uvolnil Willian a poslal do vápna přízemní centr, který hostující obrana zastavila.
84
Následný volný kop Chelsea dokázala hostující obrana odvrátit.
83
Amalfitano poslal k zemi Ramirese a dostává žlutou kartu.
82
Chelsea kombinuje na útočné polovině, ale přes dobře organizovanou obranu West Bromu se nedokáže dostat.
81
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Stéphane Sessègnon, přichází James Morrison.
80
Na Hazardův centr si dokázal ve vápně najít cestu Willian, ale hlavou poslal míč nad branku.
79
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Shane Long, přichází Victor Anichebe.
79
Mata poslal po rohovém kopu míč před branku, kde se k němu nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
78
Do zakončení hlavou se dostal Ivanović, ale jeho pokus dokázal na rohový kop vyrazit Myhill.
75
Na trávníku zůstal ležet Hazard a potřebuje ošetření.
74
Chelsea se nedaří dostat k ohrožení branky Myhilla, když kombinuje pouze na středu hřiště.
73
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází César Azpilicueta, přichází John Obi Mikel.
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Oscar, přichází Juan Mata.
73
72
Chelsea se velmi těžko prosazuje, když hosté pouze brání své vedení.
70
Chelsea tedy prohrává a musí zápas otáčet. Bude to mít ale velmi těžké, jelikož hosté hrají ve druhém poločase velmi dobře.
68
West Brom právě vstřelil branku!
West Brom otáčí vývoj utkání a dostává se do vedení. Na polovině hřiště ztratil míč Ivanović a hosté podnikli rychlý protiútok, který zakončil z hranice velkého vápna střelou k levé tyči STÉPHANE SESSÉGNON. Petr Čech nedokázal zasáhnout, i když to nebyla tvrdá střela.
67
Ale ani nyní se k ohrožení branky Myhilla nedostala.
67
Chelsea následně vybojovala další rohový kop.
67
Od rohového praporku poslal míč do vápna Willian, kde se k míči dokázali dostat hosté a poslali míč před vápno.
66
Po levé straně se pokoušel prosadit Hazard, který nakonec vybojoval rohový kop.
65
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Frank Lampard, přichází Demba Ba.
64
Willian šikovnou přihrávkou vyslal do vápna Oscara, jehož přihrávka před branku byla zablokována.
62
Chelsea se tlačí do útoku a snaží se vyrovnat.
60
West Brom se po rohovém kopu prosazuje a máme vyrovnáno. Po rohovém kopu se dostal k hlavičce SHANE LONG, jenž dokázal poslat míč do branky.
60
Hosté budou zahrávat rohový kop.
59
West Brom je ve druhém poločase velmi aktivní a obrana Chelsea se musí mít na pozoru.
58
Chelsea podnikla postupný útok, který zakončil po přihrávce od Hazarda Lampard střelou nad branku.
56
Mohlo být vyrovnáno. Do zakončení hlavou se dostal Long, který nasměroval míč do tyče.
54
Z levé strany se dostal k centru Brunt, ale jeho pokus dokázal odvrátit Cahill.
52
Hosté zahrávali rohový kop, ale obrana Chelsea jej dokázala odvrátit.
51
West Brom se pokouší něco s vývojem utkání udělat a kombinuje na útočné polovině.
49
Tak to byla slušná šance pro Hazarda. Ivanović našel z vlastní poloviny za obranou West Bronu Hazarda, jenž si ale míč předkopl a nakonec se k němu nedostal.
47
Chelsea začíná druhý poločas opatrně a kombinuje na vlastní polovině.
46
West Brom rozehrávkou zahájil druhý poločas.
46
První poločas je minulostí. V něm se do vedení 1:0 dokázala dostat domácí Chelsea, za kterou se v samém závěru dokázal přesně trefit Eto'o. Utkání má zatím zcela jednoznačný průběh, když Chelsea po celý první poločas diktovala tempo hry.

Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
45+3
Long zbytečně naběhl do Terryho a dostává žlutou kartu.
45+1
Žlutou kartu dostává Samuel Eto´o (Chelsea FC).
45
Chelsea se dostává před koncem prvního poločasu do vedení. Hazard se dostal z levé strany do vápna a tvrdě vystřelil k pravé tyči, kde dokázal míč ještě vyrazit Myhill, od jehož ruky se dostal míč na kopačku SAMUELA ETO'A, který míč dorazil do prázdné branky.
44
Chelsea opět kombinuje na útočné polovině, ale nedaří se jí dostat do finální fáze.
42
Hostům se podařilo narušit tlak svého soupeře a sami kombinují na středu hřiště.
40
Chelsea se drží před velkým vápnem West Bromu, ale do zakončení se nedostává.
38
Rohový kop rozehrál centrem do vápna Willian, který nedokázal najít nikoho ze svých spoluhráčů.
37
Ramires předvedl dobrou individuální akci, když se uvolnil a dostal do vápna, kde byla jeho přihrávka před branku sražena na rohový kop.
36
Chelsea se dostala do slibné šance, která brankou nakonec neskončila, jelikož střela Oscara skončila vysoko na tribuně.
35
Fotbalisté West Bromu se dostávali na útočnou polovinu, ale tam se vrátil Willian a dokázal vybojovat míč zpátky na kopačky Chelsea.
34
Chelsea se zatím nedokáže dostat do vážnější šance. Hosté velmi dobře brání.
32
Lampard poslal do vápna nadýchaný centr, který dokázala hostující obrana odvrátit na Cahilla, který tvrdou střelou nedokázal trefit branku.
31
Hosté přitvrdili a začínají se dopouštět zbytečných faulů. Chelsea bude zahrávat volný kop.
30
Po rohovém kopu se domácí do zakončení nedostali.
30
Zahrání přímého kopu se ujal Oscar, který mířil dobře pod břevno. Tam ale dokázal míč na rohový kop vyrazit Myhill.
29
Za předchozí zákrok dostává žlutou kartu Yacob.
28
Chelsea bude zahrávat přímý kop, když byl těsně před velkým vápnem podražen Hazard.
26
Z pravé strany se pokoušel do vápna dostat Oscar, kterému ale míč utekl do zámezí. Bude se odkopávat od branky Myhilla.
24
Po rohovém kopu se ve vápně nejlépe zorientoval Ivanović, který dokázal dostat míč z vápna do bezpečí.
23
Ten bude mít k dispozici rohový kop.
22
V těchto chvílích tlak Chelsea mírně opadl a na útočné polovině se drží West Brom.
20
Z levé strany se dostal k centru do vápna Chelsea Brunt, jehož pokus skončil v rukavicích Čecha.
19
Na velkém vápně se dostal k míči Eto'o, který vyslal na branku West Bromu slabý pokus.
18
Chelsea v poklidu kombinuje na útočné polovině.
16
West Brom z následné standardní situace nedokázal ohrozit branku Chelsea.
15
Následně musel Lampard za cenu žluté karty zastavit rozvíjející se protiútok West Bromu.
15
K jeho exekuci se postavil Lampard, který tvrdou střelou sestřelil jednoho z bránících hráčů, co byl postavený ve zdi.
14
Yacob na vlastní polovině dohrál Oscara a ten upadl na zem. Rozhodčí píská přímý kop pro Chelsea.
13
West Brom mohl ohrozit branku Čecha z volného kopu. Český brankář však mohl zůstat klidný, když se ve vápně dostal jako první k míči Cahill.
12
Ramires ale získal míč zpátky na kopačky Chelsea a těžit z toho mohl Eto'o, který zpoza velkého vápna vystřelil. Míč skončil v rukavicích Myhilla.
11
Na pravé straně se dostal k míči Willian, který se snažil odcentrovat do vápna. To se mu také povedlo, jenže k míči se dostali hosté.
10
Z dvaceti metrů se do míče opřel Oscar, jehož pokus skončil v rukavicích připraveného Myhilla.
8
West Brom se dostal poprvé v utkání na útočnou polovinu a byla z toho hned střela na branku. K té se dostal Amalfitano, když mu míč na hranici velkého vápna sklepl Long. Čech nakonec zasahovat nemusel.
7
West Brom se zatím nedokáže dostat do hry, když je od začátku zápasu pod tlakem.
6
Ivanović se vydal po pravé lajně dopředu a dostal se až k centru, který byl zablokován hostující obranou.
5
Hazard hledal pasem za obránce hostí rozběhnutého Oscara, který ovšem byl v ofsajdu.
4
Do vápna poslal slušný centr Lampard, ale hostující obrana si dokázala poradit a míč odvrátila mimo vápno.
3
Oscar byl kousek před velkým vápnem faulován a Chelsea bude zahrávat volný kop.
2
Chelsea začala velmi aktivně, když se drží na útočné polovině.
1
Úvodního výkopu se ujala Chelsea, která zahájila dnešní utkání.
1

Chelsea FC: Čech – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta – Willian, Ramires, Oscar, Lampard, Hazard – Eto´o.
Náhradníci: Schwarzer – Cole, Luiz, Mikel, de Bruyne, Mata, Ba.

West Bromwich Albion: Myhill – Reid, McAuley, Olsson (C), Ridgewell – Amalfitano, Yacob, Sessègnon, Mulumbu, Brunt – Long.
Náhradníci: Daniels – Popov, Dawson, Morrison, Vydra, Anichebe, Berahino.

Rozhodčí: Probert – Ganfield, Scholes.
West Bromwich Albion

West Brom se nachází se třinácti body na příčce jedenácté, když letos zatím nepodává stabilní výkony. V minulém kole ale dokázal West Brom porazit na svém hřišti Crystal Palace 2:0, takže je možné, že se dostává do formy. Jestli si ji přenese i do dnešního zápasu, tak to se teprve uvidí.
Chelsea FC

Chelsea se v tabulce nachází na druhé příčce se ziskem dvaceti bodu a na první Arsenal ztrácí bodů pět. V minulém kole se londýnskému celku vůbec nedařilo, když prohrál na hřišti Newcastlu 0:2. Ve středu si ale Chelsea spravila chuť na Schalke, které na domácí půdě porazila přesvědčivě 3:0. Uvidíme, jaký výkon předvede Chelsea dnes.
Zdravím všechny fanoušky anglické Premier League, ve které se dnes odehrají další zápasy 10. kola. Náš zrak se bude ubírat k zápasu Chelsea FC – West Bromwich Albion, kterým Vás podrobně provedu.

Začátek utkání je naplánován na 16:00. Přeji příjemný sportovní zážitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.