To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sice skončilo bezbrankovou remízou, ale sledovali jsme velmi pohledné utkání, v němž byli více času aktivnější fotbalisté Evertonu. Ani jim se ale gól vstřelit nepodařilo, a to i zásluhou výtečných zákroků Bena Fostera, kterého zdatně nahradil v 78. Daniels. I on se předvedl ve velmi dobrém světle a hosté si tak z hřiště silného Evertonu odváží velice cenný bod, z něhož se přímo na hřišti mohl těšit i Čech Matěj Vydra, který se dostal na hřiště v 67. minutě.
90+5
Rozhodčí ještě nechá rozehrát rohový kop Evertonu z pravé strany. Daniels prodlužuje míč a to je všechno z dnešního zápasu, sudí píská konec!
90+4
Probíhá poslední minuta dnešního utkání, Everton na polovině WBA.
90+2
Diváci si žádají odpískání ruky bránícího hráče WBA v pokutovém území, sudí je jiného názoru.
90+1
Daniels vytěsňuje míč z pravé strany na břevno!
90+1
Ještě čtyři minuty se bude hrát dnešní zajímavé utkání mezi domácím Evertonem a hostujícím WBA.
90
Začala devadesátá minuta, i přes "jiskření" v závěrečných minutách utkání, stále je stav nerozhodný 0:0!
89
Everton měl k dispozici dva rohové kopy, ale ani z jednoho branku WBA neohrozili.
88
Daniels zasahuje proti střele Colemana z pravé strany.
87
Naismith padá v pokutové území soupeře, ale to byl naivní pokus o "vymodlení" si penalty.
86
V závěru utkání to vypadá, že oba týmy se snaží o vstřelení dost možná rozhodujícího gólu, podaří se to někomu?
85
Howard chytá míč z volného kopu hostů.
85
Barkley fauluje na vlastní polovině a dostává žlutou kartu.
83
Vzápětí se pod nohy Koného vrhá gólman Daniels, dvě dobré šance domácích!
82
Fellaini trefuje tyč!
82
Domácí kombinují na polovině soupeře.
81
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Shane Long, přichází Chris Brunt.
80
Je před námi závěrečná desetiminutovka, stále jsme branku nezaznamenali, hra je vyrovnaná.
79
Bohužel nelze specifikovat, kvůli jakému zranění opouští Ben Foster hrací plochu a odchází do kabin, věřme, že to není nic vážného.
78
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Ben Foster, přichází Luke Daniels.
78
Vypadá to, že hosté budou muset střídat gólmany – ano, je to tak!
77
Foster si žádá ošetřetní.
76
Dlouhý odkop od branky Evertonu, Naismith byl faulován.
75
Ben Foster zasahuje proti střele z pravé strany.
74
Longovu střelu z hranice pokutového území dokázal Howard chytit.
72
Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Nikica Jelavić, přichází Arouna Koné.
Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Kevin Mirallas, přichází Steven Naismith.
72
71
Lavička Evertonu připravuje střídání.
71
Pienaar nezachytil zpětnou přihrávku Jelaviće.
70
Rohový kop pro Everton. Ben Foster si "došel" pro míč.
69
V posledních minutách získávají mírnou převahu hosté.
68
A hned se tam Matěj Vydra dostával z pravé strany do koncovky, ale obránce Evertonu ho nenechal zakončit.
67
Matěj VYDRA přišel posílit útočnou sílu WBA, přejeme hodně štěstí!
67
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Marcus Rosenberg, přichází Matěj Vydra.
66
Pienaar fauluje na půli hřiště, hosté budou rozehrávat, ještě předtím ale střídají.
65
Rohový kop z pravé strany rozehráli hosté, kteří zůstávají u míče.
64
Až v tomto okamžiku zaznamenáváme první zásah Howarda proti střele Rosenberga, dobrý pokus!
63
Foster chytá další střelecký pokus domácích, tentokrát střílí z levé strany Pienaar.
62
Mirallas střílí z levé strany, ale Foster je na svém místě a chytá.
61
Obrany obou týmů dnes pracují skutečně na jedničku.
59
Znovu faul, tentokrát se provinil hostující Dorrans, sudí uklidňuje situaci ráznou domluvou hříšníkovi.
58
Jako by se nám přiostřilo na hrací ploše, další nepříjemný faul, tentokrát zřejmě hosté oplácí tvrdost Jelavićovi.
57
Útočný faul Jelaviće na Yacoba, kterého zasáhl loktem do hlavy.
56
Domácí se z rohového kopu neprosadili, hosté mohou rozehrát.
55
Skvělý Foster dokázal nyní zneškodnit i dorážku Fellainiho z bezprostřední blízkosti, rohový kop pro Everton!
55
Dobrý míč z pravé strany od Colemana, ale Jelovać nedosáhl.
54
Obránce WBA na bližší tyči odhlavičkovává do bezpečí.
54
Přesto se domácí znovu dostávají do blízkosti branky soupeře, Fellaini vybojoval rohový kop z levé strany.
53
Mirallas nepřihrál přesně na Fellainiho, útočná akce domácích končí.
52
Coleman fauluje na polovině soupeře, hosté okamžitě rozehrávají.
51
Volný kop hostů z levé strany, míč propadl k Fellainimu, který stihl pohotově odkopnout.
51
A Jagielka zastavuje Morrisona jen za cenu faulu.
50
Nákop na Fellainiho, ten však ztrácí míč při jeho zpracování.
49
Jagielka se nyní blýskl skvělým obranným zákrokem, hosté přesto zůstávají u míče.
48
I v úvodu druhého poločasu platí, že převažují obrany nad útoky.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 17:06 hodin.
První poločas je za námi a zatím lze konstatovat, že lepším mužstvem je Everton, který si dokázal vypracovat i nějaké šance, nicméně skvělá obrana WBA, v čele s dobře chytajícím Benem Fosterem, zatím nedopustila domácím vstřelit úvodní gól. První pětačtyřicetiminutovka tak končí bez branek.
45+2
Útočný faul WBA na polovině soupeře, domácí v závěrečných vteřinách rozehrají.
45+1
Před Jelavićem skvěle zasahuje Foster, domácí se ani z tohoto rohu prosadit nedokázali.
45+1
Sudí East nastaví dvě minuty. Mezitím vybojoval Everton další roh, tentokrát z pravé strany.
45
Rozehrává Leighton Baines, vzápětí mají domácí další roh z levé strany. Tentokrát si pro míč "došel" Ben Foster.
44
Jones raději odehrál na roh, domácí budou rozehrávat z levé strany.
44
Tim Howard se natáhl proti střele Morrisona, míč však letí vedle branky.
42
Ofsajd Evertonu, hosté budou rozehrávat.
41
Rozhodčí ho ale vykázal za postranní čáru k ošetření.
40
Leon Osman ostře "zajel" do Rosenberga, ten se však po chvilce zvedl z trávníku, jako by se nic nestalo.
39
Foster zasahuje proti dobré střele z levé strany.
38
Střelu Mulumbeho zablokoval jeden z obránců Evertonu, hosté zůstávají před pokutovým územím soupeře.
36
Nikica Jelavić faulován, domácí již rozehráli a kombinují před pokutovým územím soupeře.
35
Výborná práce obrany nyní znemožnila Jelavićovi zakončit, míč získává Foster, který rozehrává.
35
Ale je to nepřesně rozehraný volný kop z pravé strany, domácí mohou přejít do útoku.
34
Další faul domácích, tentokrát však na vlastní polovině, z tribun Goodison Parku se ozývá pískot.
33
Domácí rozehrávají rohový kop, ale v pokutovém území fauluje Fellaini.
32
Skvělá střela Mirallase a pohotový zákrok Fostera, který vytěsnil míč nad branku!
31
Ani tentokrát nemusel Foster zasahovat, dobrou práci odvedla obrana WBA.
30
Je za námi půl hodina hry, domácí budou rozehrávat další volný kop na polovině soupeře, tentokrát Long doslova "zboural" u postranní čáry Bainese.
29
Domácí rozehrávají volný kop, ten končí ve "zdi", ale Baines se dostává k míči, jeho střela prolétla vedle branky WBA.
28
Mulumbu je první potrestaným hráčem v dnešním utkání, žlutou kartu dostává za osobní souboj s Mirallasem v blízkosti vlastní šestnáctky.
27
Jagielka hlavou vrací míč do rukavic Howarda, ten bleskově rozehrává.
26
Billy Jones vhazuje na půli hřiště, domácí posléze faulují, WBA má k dispozici volný kop z pravé strany.
25
Morrison zkouší překvapit Howarda střelou z velké dálky, ale míč končí mimo branku, domácí si oddechli.
25
Centr z pravé strany míří na Marouaneho Fellaniho u vzdálenější tyče, ale je to přetažený centr.
24
Mulumbu střílí zpoza hranice pokutového území Evertonu, míč letí vedle branky, Howard nemusí zasahovat.
23
Dlouhý nákop na Jelaviće, ale obránce WBA odhlavičkovává do bezpečí.
22
Obrana WBA odkopává další centr Evertonu z pravé strany.
21
Střed hřiště patří zatím Evertonu, hosté jsou ale zatím pozorní.
20
Jelavić si nabíhá na výbornou přízemní střelu z pravé strany, ale na míč nedosáhl, ten navíc končí vedle branky WBA.
19
Coleman fauluje v blízkosti rohového praporku, Foster rozehrává.
18
Zatím se hraje hodně vyrovnaný fotbal, oba týmy vychází ze zajištěné obrany.
17
Fellaini ale odhlavičkovává do bezpečí, navíc domácí mohou okamžitě zaútočit.
17
Hosté budou zahrávat volný kop na polovině Evertonu.
16
Nakonec míč končí mimo hrací plochu a Foster může vykopávat.
15
Baines vybojoval autové vhazování na polovině WBA.
13
Nakonec vše řeší Jagielka nepřesným nákopem na polovinu WBA, kde navíc Pienaar fauluje, hosté získávají míč.
13
Až k Timu Howardovi se vrací míč, domácí rozvážně rozehrávají.
12
Bojuje se nyní převážně ve středu hřiště.
11
Ofsajdem končí útočná akce Evertonu.
10
Domácí kombinují na vlastní polovině.
9
Znovu musí Foster zasahovat, střílí Fellaini i tentokrát zneškodnil střelu zpoza šestnáctky.
8
Další útočná akce Evertonu. Tentokrát je přihrávka z pravé strany nepřesná, obránce WBA odkopává do bezpečí.
7
Velmi dobrá hlavička Pienaara z místa pokutového kopu, Foster skvělým zákrokem chytá!
7
Autové vhazování pro WBA z levé strany, na polovině soupeře.
6
Howard si musí pospíšit s odkopem od vlastní branky.
5
Pienaarovo střela z levé strany zablokována, hrají hosté.
4
To byl zákrok na "hranici", domácí Baines svedl ve vlastním vápně souboj s Longem, ten padá, ale není to faul, míč vykopává Howard.
3
Hosté se vydali na útočný "výlet", Jagielka odhlavičkoval centr z levé strany, WBA ale zůstává u míče.
2
Domácí zatím soupeři nepůjčují míč, nakonec je tu ale nepřesný nákop a Foster vykopává.
1
-3
Oba týmy právě přichází na hrací plochu.

Everton FC: Howard – Jagielka, Coleman, Distin, Baines – Barkley, Pienaar, Osman – Mirallas, Jelavić, Fellaini

West Bromwich Albion: Foster – Olsson, Ridgewell, Jones, McAuley – Dorrans, Morrison, Yacob, Mulumbu – Long, Rosenberg

Rozhodčí: East – Beswick, McDonough.
Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola anglické Premier League, v němž domácí EVERTON FC přivítá WEST BROMWICH ALBION. Utkání se odehraje V Goodison Parku v Liverpoolu a provede jím trojice anglických rozhodčích, hlavní Roger East a asistenti Gary Beswick a Mick McDonough.
EVERTON FC
V utkání prvního kola nového ročníku Premier League zavítal Everton na hřiště Norwich City. Po bezbrankovém prvním poločase se v 51. munutě prosadili domácí, trefil se Whittaker. Everton dokázal srovnat po deseti minutách, to se prosadil Barkley a obrat v zápase dokonal v 65. minutě, tedy o čtyři minuty po vyrovnávacím gólu, Coleman. Gólovou dvacetiminutovku završil gól domácího van Wolfswinkela, který v 71. minutě vyrovnal na konečných 2:2. Everton tak z ligové premiéry vytěžil nakonec jeden bod.
WEST BROMWICH ALBION
Hosté vstupují do dnešního utkání s nulou na svém kontě, když v 1. kole prohrál na svém hřišti se Southamptonem 0:1. Na ligovou premiéru bylo v The Hawthorns ve West Bromwich zvědavo 25 937 diváků, kteří sledovali marnou snahu domácích o překonání Poláka Boruce v brance soupeře. Když už to vypadalo, že se oba týmy rozejdou s bezbrankovou remízou, trefil se v 90. minutě Lambert a hosté si tak odvezli velice cenné tři body!
Češi na hřišti
V dresu WBA může do dnešního utkání zasáhnout jedenadvacetiletý český útočník Matěj VYDRA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.