Přenos se aktualizuje automaticky

Rozhodčí Clattenburg ukončil dnešní utkání, které skončilo bezbrankovou remízou 0:0. Aktivnější byla Aston Villa, ale štěstí na své straně dnes neměla a vstřelené branky se nedočkala. Domácí Hull City se bránil výborně a brankář McGregor za svá záda žádnou střelu nepustil. Aston Villa by si zasloužila zvítězit, ale fotbal někdy nemá logiku. Oba celky si na svá konta připisují jednobodový zisk. Hull City AFC zůstává v tabulce na 8. příčce a Aston Villa zůstává na pozici 9. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Konec zápasu.
90+3
Hull dostal výhodu standardní situace, ale Huddlestone se prezentoval nepřesnou střelou. Odkop od brány provede Guzan.
90+2
Kozák obdržel přihrávku, pozorně se rozhlédl a všiml si, že se mu na pravé straně rozbíhá Tonev. Český útočník neváhal a Tonevovi okamžitě přihrál. Nicméně Tonev naložil se zajímavou šancí špatně a ze své kopačky vyslal nepřesnou střelu, která branku domácích neohrozila.
90+1
Huddlestone si vzal na starost autové vhazování a míč vhodil až do velkého vápna, ale tam našel pouze své protihráče, kteří se ubránili.
90+1
El Ahmadi obdržel přihrávku od Kozáka a okamžitě vystřelil, avšak McGregor zůstal stoprocentní a míč ukryl do své náruče.
90
Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.
90
U míče je zpět Aston Villa a pohybuje se na soupeřově polovině.
90
Nicméně domácí Hull se ubránil bez potíží a míč odkopl daleko od své branky.
89
Aston Villa na svého soupeře vyvíjí tlak a nyní se ujme autového vhazování na útočné polovině.
88
Figueroa odcentroval míč do vápna, ale pozorný Luna jej prodloužil do zámezí. Domácí hráči dostanou výhodu autového vhazování.
87
Domácí fotbalisté se ubránili bez potíží a nyní získali míč ve svůj prospěch, faulem se totiž provinil Kozák.
86
Bacuna si vzal na starost rohový kop, ale centr na bližší tyč se mu vůbec nepodařil. Nicméně Bacuna se dostal k odraženému balonu a opět ho odcentroval do vápna, ale ani tentokrát to nebylo nic převratného. Pak se ke střele hlavou dostal Kozák a vybojoval další rohový kop.
85
V týmu Hull City AFC proběhlo poslední střídání: ze hry odešel aktivní Elmohamady, kterého nahradil Meyler.
83
Faulovaný byl Kozák a hosté budou rozehrávat.
82
Sagbo si naběhl do velkého vápna a Huddlestone mu okamžitě poslal přihrávku, avšak ta se k němu nedostala, protože obrana hostů byla pozorná.
82
Dnešní utkání sleduje 24 396 diváků, z toho 2 530 fanoušků Aston Villy.
79
Bacuna odcentroval balon ke vzdálenější tyči, kde se ke střele hlavou probojoval Clark, ale jeho pokus skončil nad brankou a McGregor zasahovat nemusel.
78
Hosté vyslali na soupeřovu branku střelu, ale ta byla zblokována na rohový kop.
77
Kozák se po ošetření vrátil na hrací plochu a pokračuje ve hře.
76
Kozák je opět ošetřován.
74
Dvojí střídání přichystal také kouč Lambert. Ze hry odešli Westwood a Agnonlahor, které vystřídali Tonev a Bowery.
74
Dvojí střídání přichystal také kouč Lambert. Ze hry odešli Westwood a Agnonlahor, které vystřídali Tonev a Bowery.
73
Kozák se po ošetření vrátil na zelený pažit a pokračuje ve hře.
73
Hra po krátkém přerušení pokračuje.
72
Oba hráči potřebují ošetřit.
71
Hra je přerušena, ve vzdušném souboji se střetli Kozák a Davies.
71
El Ahmadi našel Weimanna, jenž se prezentoval střelou do levého rohu branky, ale brankář McGregor si připsal úspěšný zákrok a zabránil inkasovanému gólu.
69
Tak překvapivě je to dvojí střídání, které připravil kouč Bruce. Ze hry odešli Aluko a Quinn, vystřídali je Sagbo a Boyd.
69
Tak překvapivě je to dvojí střídání, které připravil kouč Bruce. Ze hry odešli Aluko a Quinn, vystřídali je Sagbo a Boyd.
68
Weimann obdržel přihrávku do vápna a poté přihrával zpětně, avšak hosté vytěžili pouze rohový kop.
67
El Ahmadi obdržel přihrávku od Delpha a poté ze své pravačky vyslal zajímavou střelu, avšak jeho pokus gólem neskončil.
67
Kouč Bruce má připraveno první střídání. Do hry půjde Boyd.
66
Přihrávku od Clarka obdržel Weimann, ale neměl komu nahrát, a tak musel hrát směrem dozadu.
65
Westwood odcentroval balon do vápna, kde se ke střele hlavou dostal Weimann, ale jeho pokus byl nepřesný a mezi tři tyče se nevešel. Odkop od branky provede McGregor.
65
Na soupeřově polovině vybojovali domácí hráči autové vhazování, ale poté o balon přišli.
65
U postranní čáry se rozcvičuje Boyd.
63
Hráči v pruhovaných dresech byli opět na soupeřově polovině, ale Aston Villa se bránila pozorně a s pomocí Guzana odvrátila míč daleko od své branky.
61
Nicméně domácí fotbalisté na soupeřově polovině zůstali a vybojovali další rohový kop, avšak ani z této standardní situace Guzanovu branku neohrozili.
61
Domácí Hull z rohového kopu nevytěžil vůbec nic, a stav skóre se tak nezměnil.
60
Hull podnikl útočnou akci na levém křídle, ale na pravé straně se ocitl neobsazený Elmohamady a domácí hráči ho okamžitě zapojili do hry. Elmohamady obdržel přihrávku, připravil si míč na střelu a zkusil to, avšak trefil pouze bránícího protihráče, který střelu zblokoval na rohový kop.
58
Guzan hledal Kozáka, ale Davies byl v hlavičkovém souboji úspěšnější a míč odvrátil do bezpečí.
57
Domácí hráči získali výhodu standardní situace, ale nevytěžili z ní vůbec nic. Na Guzanovu branku sice směřovala zajímavá střela, ale pozorný Vlaar zasáhl na malém vápně výtečně a střelecký pokus úspěšně zablokoval.
54
Aston Villa získala míč zaslouženě na své kopačky a podnikla okamžitý protiútok. Míč do vápna dovezl Weimann, jenž se pozorně rozhlédl a poté se prezentoval zpětnou přihrávkou, které se zmocnil Agbonlahor, jenž ze své kopačky vyslal technickou střelu, ale ta branku o kousíček minula. Scházelo opravdu málo a hosté mohli jít do vedení.
53
V posledních minutách jsou u míče domácí fotbalisté, ale hosté rozehrávku aktivně napadají a svého soupeře do ničeho nepouští.
51
Elmohamady obdržel další přihrávku a snažil se míč vrátit svému spoluhráči, avšak to se mu nepodařilo a balon se přestěhoval na kopačky hostů.
50
Na pravém křídle obdržel přihrávku Elmohamady, jenž si připravil míč na střelu a zkusil to, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel. Brankář Guzan zůstal bez práce.
49
El Ahmadi nestihl míč na hrací ploše, měl to velmi složité, ale Weimann to myslel dobře.
46
Míč do druhého poločasu uvedli domácí fotbalisté.
46
Začal druhý poločas.
Střely na branku: Hull City AFC 1:1 Aston Villa FC.
Střely celkem: Hull City AFC 2:9 Aston Villa FC.
Držení míče: Hull City AFC 40% ─ 60% Aston Villa FC.
Druhý poločas začne přibližně v 17:04.
Rozhodčí Clattenburg ukončil první poločas za stavu 0:0. Aston Villa byla aktivnějším týmem, ale na branku vystřelila pouze jednou. Domácí Hull příliš aktivní nebyl a nedařily se mu přihrávky, které byly často nepřesné. Doufejme, že poločas druhý bude ofenzivnější a dočkáme se nějakého gólu.
První poločas skončil.
45+2
Domácí fotbalisté podnikli útočnou akci po pravém křídle, odkud přišla přihrávka do vápna, ale Aston Villa se ubránila. Nicméně odraženého balonu se ujal Huddlestone, jenž ze své kopačky vyslal tvrdou střelu, ale ta mířila přesně do těch míst, kde byl připravený Guzan.
45
První poločas bude nastaven o 2 minuty.
45
Nicméně obránci domácího celku svůj tým před případným nebezpečím ubránili a centrovaný míč odvrátili do bezpečí.
44
Faulovaný byl Kozák, kterého nedovoleně zastavil Davies a Aston Villa dostane výhodu standardní situace.
44
Střely na branku: Hull City AFC 0:1 Aston Villa FC.
44
Střely celkem: Hull City AFC 0:8 Aston Villa FC.
43
McGregor hledal své spoluhráče dlouhou přihrávkou, ale ta byla nepřesná a skončila v zámezí. Následuje autové vhazování ve prospěch hostujících fotbalistů.
42
Nicméně hosté si balonu nevážili a odevzdali ho lacině domácím hráčům.
41
Hull je u balonu a pohybuje se s ním v blízkosti středového kruhu. Teď chtěl Elmohamady najít svého spoluhráče kolmicí, ale výtečně zasáhl bránící protihráč, jenž získal balon ve prospěch Aston Villy.
41
Oba celky teď doprovází nepřesnost v přihrávce a šance k vidění nejsou.
41
Také Aston Villa neudržela balon na kopačkách příliš dlouho a vrátila ho zpět domácím fotbalistům.
40
Teď už to vypadalo nadějně, ale domácí fotbalisté se ubránili a získali míč ve svůj prospěch. Nicméně Hull balon na kopačkách příliš dlouho neudržel a kulatý nesmysl se vrátil zpět k hostům.
39
Aston Villa je u míče, ale pohybuje se s ním pouze na vlastní polovině a ve středu hřiště. Přechod do útočné fáze se teď hostům tedy nedaří.
36
Aluko přihrával Roseniorovi, který odcentroval míč do vápna, ale tam byl připravený Guzan, jenž vyskočil ze všech hráčů nejvíce a balon si stáhl do rukavic.
36
Na levé straně měl míč Agbonlahor, kterému se ve vápně nabídl Kozák, a tak mu první jmenovaný přihrál. Podle sudího si Kozák balon zpracoval rukou, a hru tak přerušil. Rozehrávat budou domácí hráči.
35
Na druhé straně byl žlutou kartou potrestán Westwood.
34
Hosté ze standardní situace nic nevytěžili. McGregor si zeď postavil skvěle a domácí fotbalisté střelu úspěšně zablokovali.
34
Aston Villa podnikla útočnou akci po levém křídle, kde přihrávku obdrdžel Agbonlahor a s míčem se chtěl dostat do vápna. Nicméně to se mu nepodařilo, zastavil ho Rosenior, ale bylo to s faulem a sudí ho potrestal žlutou kartou.
33
Domácí Hull rozehrál nakrátko a za malou chvíli o balon přišel.
32
Sudí Westwooda slovně napomenul a upozornil ho, že příště to může být za žlutou kartu.
32
Ve středu hřiště fauloval úplně zbytečně Westwood a výhodu standardní situace dostane domácí Hull City.
31
Nicméně hostům z této standardní situace žádné nebezpečí nehrozilo. Obránce Clark vyskočil ze všech hráčů nejvýše a centrovaný míč odhlavičkoval do bezpečí.
30
Nyní se domácí fotbalisté dostali na soupeřovu polovinu, kde získali výhodu autového vhazování a poté Aluko vybojoval rohový kop.
29
Hull získal míč na své kopačky, ale pohybuje se s ním pouze na vlastní polovině. Hosté rozehrávku aktivně napadají a domácí hráči to mají těžké.
28
Hosté podnikli další útočnou akci, ale ta byla přerušena, protože si Luna nepohlídal ofsajdové postavení.
27
Držení míče: Hull City AFC 30% ─ 70% Aston Villa FC.
23
Bacuna našel hlavičkujícího Kozáka, ale jeho střela byla nepřesná a gólem neskončila.
22
Aston Villa nevytěžila nic ani z druhého rohového kopu. Výborně zasáhl obránce Davies, jenž svůj tým ochránil před větším nebezpečím.
21
K centrovanému balonu se dostal Kozák a vybojoval další rohový kop.
21
Agbonlahor je dnes velmi aktivní a i nyní ukázal, jak nebezpečný dokáže být. Obešel hned několik protihráčů, balon si dovezl do vápna a prezentoval se jedovatou střelou, kterou McGregor vytěsnil na rohový kop.
18
Na pravé straně obdržel přihrávku Graham, jenž ze své kopačky vyslal ukázkový centr do vápna, kam si nabíhal Huddlestone, ale k balonu se nedostal a promarnil velkou šanci na gól.
17
A máme tu další ofsajd, tentokrát v něm uvízl Elmohamady a rozehrávat budou hosté.
16
Hosté podnikli protiútok, ale ten rychle skončil, protože Kozák si nepohlídal ofsajdové postavení a sudí musel hru přerušit.
15
Nicméně ani z tohoto rohového kopu domácí tým nic nevytěžil.
15
Hostům žádné větší nebezpečí nehrozilo a před standardní situací se ubránili bez potíží, avšak domácí hráči u míče zůstali a vybojovali další rohový kop.
14
Domácí fotbalisté podnikli okamžitý protiútok, ale vytěžili pouze rohový kop. Graham zapojil do hry Quinna, jenž se prezentoval výborným centrem do vápna, ale výtečně zasáhl Bacuna, který si připsal skvělý zákrok a balon odvrátil na rohový kop.
14
El Ahmadi našel přihrávkou Agbonlahora, jenž si přichystal míč na střelu a zkusil to, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel a McGregor zasahovat nemusel.
12
Aston Villa rozehrála nakrátko, ale domácí fotbalisté se dopustili dalšího nedovoleného zákroku, konkrétně to byl Quinn.
11
Nicméně domácí tým balon na kopačkách příliš dlouho neudržel. Teď navíc fauloval Aluko a hosté dostanou výhodu standardní situace.
10
Poslední 4 minuty se odehrávaly především ve středu hřiště a mezi pokutovými územími. Hosté chtěli podniknout postupný protiútok, ale ve středu hřiště dobře zasáhl Livermore a získal míč ve prospěch domácích. Westwood měl pocit, že ho Livermore fauloval, ale sudí byl jiného názoru.
10
Delph našel přihrávkou Agbonlahora, jenž ze své levačky vyslal zajímavou střelu, ale protihráč mu ji úspěšně zablokoval.
6
Ani domácí tým nebyl úspěšný a z rohového kopu nevytěžil vůbec nic.
6
Výborně se vrátil Luna, jenž ubránil svého protihráče a míč odvrátil na rohový kop. Aluko obdržel velmi zajímavou přihrávku do běhu, ale Luna ho pohlídal opravdu výtečně.
6
Nicméně hosté branku domácích neohrozili a už se musí vracet na vlastní polovinu, protože soupeř podniká okamžitý protiútok.
6
Obranný zákrok si připsal Fayé a Aston Villa bude zahrávat rohový kop.
3
Kozák teď fauloval a rozehrávat bude Hull City.
3
Nicméně hosté míč vybojovali zpět na své kopačky a pohybovali se s ním na soupeřově polovině. Huddlestone neubránil Delpha, který přihrávkou našel Weimanna, ale ten to měl složité a branku domácích nijak vážně neohrozil.
2
Vlaar hledal dlouhým nákopem Agbonlahora, ale přihrávka byla nepřesná a útočník Aston Villy se k míči nedostal.
1
Domácí hráči zvolili pruhované černo-oranžové dresy a černé trenýrky.
1
O úvodní výkop se postarali hosté, kteří dnes oblékli modro-vínové dresy a bílé trenýrky.
1
Utkání právě začalo.
-4
Hlavní sudí Clattenburg přivádí dnešní aktéry na zelený pažit.
-5
Obě základní jedenáctky jsou připraveny v tunelu.
Sázkové kanceláře vypsaly kurz na výhru domácího celku 2.4, kurz na remízu pak 3.35 a kurz na výhru hostujícího týmu 3.5.
Úvodní sestavy:

Hull City AFC: McGregor – Rosenior, Davies (C), Fayé, Figueroa – Elmohamady, Huddlestone, Livermore, Quinn – Aluko, Graham.
Náhradníci: Harper – Bruce, McShane, Meyler, Boyd, Sagbo, Proschwitz.

Aston Villa FC: Guzan – Bacuna, Vlaar (C), Clark, Luna – Westwood, Delph, El Ahmadi – Weimann, Kozák, Agbonlahor.
Náhradníci: Steer – Baker, Bennett, Herd, Sylla, Tonev, Bowery.

Rozhodčí: Clattenburg ─ Beck, Child.
Dnešní utkání bude řídit Mark Clattenburg, na čarách mu budou asistovat Simon Beck a Stephen Child. Jako čtvrtý rozhodčí bude vypomáhat Michael Oliver.
To Aston Villa FC nasbírala bodů 9 a v tabulce se nachází na 9. pozici. V šesti odehraných zápasech se Aston Villa třikrát radovala z vítězství a třikrát poznala chuť hořké porážky. Dosavadní skóre je 9:8.
Hull City AFC má na svém kontě 10 bodů a v tabulce mu patří 8. příčka. Fotbalisté Hullu si připsali tři vítězství, zaznamenali jednu remízu a dvakrát byli poraženi. Dosavadní skóre je 6:7.
Vítejte u komentovaného přenosu nejprestižnější a zároveň nejsledovanější fotbalové soutěže na světě. Dnes máme na programu 7. kolo anglické Premier League, ve kterém Hull City AFC přivítá na The KC Stadium svého soupeře, kterým je Aston Villa FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud