Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Brankář Stockdale dnes inkasoval celkem 6 branek, ale předvedl 7 výtečných zákroků a za ně si zaslouží obrovskou pochvalu. To byl asi jediný světlý bod na straně Fulhamu. Obrana působila velmi zmateně a záloha společně s útokem nudně.
Rozhodčí Madley ukončil dnešní utkání, které mělo dvě rozdílné tváře. První poločas nebyl ani trochu zajímavý, odehrával se mezi pokutovými územími a ve středu hřiště, žádné šance k vidění nebyly a nezaujatý divák se nudil. Nicméně ten, kdo sledoval poločas druhý, se nudit určitě nemohl. Domácí fotbalisté vstřelili 6 branek a bavili nejen své fanoušky. Gólové hody odstartovaly ve 49. minutě, kdy se trefil Elmohamady a Hull tato branka nakopla k lepšímu výkonu. Další gól přišel v 60. minutě, kdy se trefil Koren a o 3 minuty později se ze vstřelené branky radoval i Boyd. Aktivní byl dnes huddlestone, na kterého se dostalo v 67. minutě, když navýšil vedoucí skóre na 4:0. Zápas si užil i Fryatt, jenž přišel na hřiště v 68. minutě a v 74. minutě zaznamenal gól na 5:0. Brankový účet uzavřel Koren brankou z 84. minuty.
90+1
Huddlestone má zdravotní potíže a opouští hrací plochu. Domácí tým už střídat nemůže, a tak musí zápas dohrát v deseti.
90
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
89
Fulham se ubránil bez potíží a poté sudí hru přerušil, jeden z domácích fotbalistů se provinil faulem. Rozehrávat budou hosté.
89
Domácím fotbalistům energie nechybí a i v závěru utkání na svého soupeře vyvíjí tlak. Nyní budou zahrávat rohový kop.
87
Boyd chtěl navýšit vedoucí skóre, ale tentokrát jeho střela přesná nebyla.
84
Hull City právě vstřelil branku!
Na penaltové značce se ke střele dostal Rosenior, kterého Stockdale výborně vychytal. Nicméně brankář Fulhamu balon pouze vyrazil a na malém vápně se k němu dostal neobsazený ROBERT KOREN, který to měl velmi jednoduché a ve stoprocentní šanci neselhal.
81
Pak se ke střele dostal ještě Zverotić, ale jeho pokus byl žalostný a mezi tři tyče se nevešel.
81
Volný přímý kop si vzal na starost Rodallega, jenž ze své kopačky vyslal tvrdou střelu, kterou mu protihráč úspěšně zablokoval a stav skóre se nezměnil.
80
Fulham bude zahrávat standardní situaci, a tak se musí domácí tým pozorně bránit.
77
Hrací plochu opouští Elmohamady, který dnes odehrál výborný druhý poločas. Na trávníku ho nahrazuje McShane.
74
Na poslední minutky se na hřiště podívá Richardson, který vystřídá Karagounise.
74
Domácí tým dostal výhodu standardní situace, kterou si vzal na starost Huddlestone a nemyslel to vůbec špatně. Ze své kopačky vyslal technickou střelu, která mířila pod břevno, ale Stockdale vytasil parádní zákrok a balon vyrazil. Nicméně ve vápně byl neobsazený MATTY FRYATT, který se dostal k odraženému balonu a nekompromisně jej napálil mezi tři tyče. Brankář Stockdale proti tomuto pokusu neměl žádnou šanci.
73
Ze hry odchází Livermore, který si dnes připsal brankovou asistenci. Na trávníku ho nahrazuje Graham.
70
Fulham zahrával rohový kop, ale nic zajímavého nevymyslel, a tak domácí tým neměl s bráněním potíže.
69
Zverotić ze své levačky vyslal zajímavý pokus, ale McGregor se překonat nenechal.
68
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Yannick Sagbo, přichází Matty Fryatt.
67
Před pokutovým územím se k odraženému balonu dostal TOM HUDDLESTONE, který moc dobře věděl, co dělá a provedl to náramně. Balon si připravil na levačku a poté ho poslal do pravého dolního rohu branky.
66
Figueroa byl blízko vstřelenému gólu, ale brankář Stockdale se pyšnil výtečným zákrokem.
64
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ashkan Dejagah, přichází Darren Bent.
63
Přesnou přihrávku obdržel GEORGE BOYD, jenž si učebnicově zpracoval balon, svému protihráči udělal kličku a poté ze své levačky vyslal technickou střelu k pravé tyči, kam se Stockdale natahoval marně.
60
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Bryan Ruiz, přichází Alexander Kačaniklić.
60
Výborně se teď uvolnil ROBERT KOREN, jenž si řekl o přihrávku do vápna, kde ve skluzu nastavil svoji levou kopačku a nádhernou trefou propálil brankáře Fulhamu, který byl absolutně bez šance.
58
Huddlestone fauloval a hosté dostali výhodu standardní situace. Nicméně pozorný Davies si připsal úspěšný obranný zákrok a svého soupeře do žádné větší šance nepustil.
57
Přes pravou stranu se s míčem do vápna dostal Livermore a poté ho přihrál ke vzdálenější tyči. Nicméně spoluhráči jeho úmysl nepochopili a domácí tým o balon přišel.
56
Zajímavý centr do vápna poslal Elmohamady, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel, a tak hostům žádné nebezpečí nehrozilo.
56
Faulovaný byl Sagbo, a Hull tak bude zahrávat standardní situaci.
54
Domácí hráči chtěli podniknout další zajímavou akci, ale připravený Stockdale hru přečetl a nebezpečný centr zlikvidoval.
54
Dejagah zahrál rukou a domácí tým dostal výhodu standardní situace, avšak střelecky i gólově vyšel naprázdno.
49
Huddlestone se prezentoval parádním centrem do velkého vápna, kde si AHMED ELMOHAMADY ukázkově zpracoval balon a poté jej chladnokrevně napálil do sítě. Brankář Stockdale byl bez šance a inkasované brance neměl šanci zabránit.
49
Sagbo se poté dostal ještě k dorážce, ale ani tentokrát jeho pokus gólový nebyl. Následuje rohový kop ve prospěch Hull City AFC.
49
Ve stoprocentní šanci se ocitl Sagbo, jenž obdržel výbornou přihrávku a poté se prezentoval výtečnou střelou do pravého spodního rohu. Nicméně Stockdale si připsal výtečný zákrok a jedovatý pokus zneškodnil.
48
Livermore fauloval a rozehrávat budou hosté.
47
Huddlestone si ukázkově zpracoval odražený balon a ze své pravačky vyslal prudkou střelu, která mířila k levé tyči. Nicméně se do branky nevešla a minula ji asi o metr.
46
Teď už Fulham o balon přišel a musí se bránit, protože Hull kombinuje na útočné polovině.
46
Domácí tým rozehrávku napadá, a tak se Fulham vrací na vlastní polovinu hřiště, kde je do kombinace zapojen i brankář Stockdale.
46
Míč do druhého poločasu uvedli hosté.
46
Fotbalisté se vrací na trávník, a tak druhý poločas začne za malou chvíli.
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
Prozatím sledujeme vyrovnaný fotbal, který se odehrává hlavně mezi pokutovými územími a ve středu hřiště. Oba celky doprovází řada nepřesností a k vidění nejsou skoro žádné šance. Malinko aktivnější byl domácí tým, jenž vyprodukoval 7 střel, ale z toho pouze 2 šly na bránu. Hosté vystřelili pouze dvakrát.
45
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
42
Huddlestone obdržel přihrávku, obehrál spoluhráče a balon si navedl na střelu. Nicméně Stockdale mohl zůstat klidný, protož Huddlestone vystřelil velmi mizerně.
41
Vypadá to, že první poločas skončí nerozhodně 0:0. Zápas se odehrává mezi pokutovými územími a ve středu hřiště. Hra je velmi vyrovnaná a ničím nevyniká, šance k vidění nejsou. Doufejme, že hráči obou týmů svůj výkon zlepší.
37
Dejagah se dostal do šance, ale naložil s ní velmi špatně. Ze své kopačky vyslal sice prudkou střelu, ale ta postrádala přesnost a branku minula o několik metrů.
36
Rohový kop zahrávali domácí fotbalisté, ale gólově i střelecky vyšli naprázdno.
35
Davies ze své kopačky vyslal nadýchaný centr do vápna, ale soupeř se ubránil a zabránil hrozícímu nebezpečí.
32
Huddlestone zahrával rohový kop a prezentoval se zajímavým centrem, avšak jeho protihráči se ubránili a balon odkopli daleko od své brány.
30
Faulovaný byl hráč domácího celku, ale Hull dostal výhodu a mohl pokračovat v útočné akci. Míč na střelu si navedl Sagbo, jenž se prezentoval zajímavým pokusem, ale balon se mezi tři tyče nevešel.
27
Elmohamady se dostal k odraženému balonu, zpracoval si jej, připravil na střelu a poté prověřil brankáře Fulhamu. Nicméně Stockdale tento pokus ustál a balon ukryl do náruče.
24
V těchto momentech se hraje převážně v blízkosti středového kruhu a balon na kopačkách drží hosté. Nicméně domácí tým rozehrávku aktivně napadá a svého soupeře do ničeho nepouští.
21
Domácí tým zahrával hned několik standardních situací v řadě za sebou, ale hosté se vždy ubránili a stav skóre se nezměnil.
19
Ve stoprocentní šanci se ocitl Boyd, ke kterému se ve vápně dostal odražený míč a byl sám před brankářem. Nicméně Stockdale ze své sbírky vytasil brilantní zákrok a zabránil stoprocentnímu gólu. Střela mířila těsně pod břevno, ale Stockdale zasáhl opravdu výtečně.
13
Zverotić fauloval, a tak domácí tým dostal výhodu standardní situace. Volný přímý kop si vzal na starost Huddlestone a nemyslel to vůbec špatně. Ze své kopačky vyslal centr k bližší tyči, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.
7
Dejagah se prezentoval zajímavou přihrávkou, o kterou si řekl Riise, jenž ze své levačky vyslal zajímavou střelu, která směřovala k tyči. Nicméně brankář McGregor si připsal úspěšný zákrok a svůj tým ubránil.
5
V úvodních minutách sledujeme vyrovnanou hru, která probíhá mezi pokutovými územími a ve středu hřiště. Na první šanci stále čekáme.
4
Sagbo fauloval a hosté dostali výhodu standardní situace. Nicméně domácí tým se strachovat nemusel, protože Fulham nebezpečný nebyl a volný přímý kop se mu vůbec nepodařil.
2
Hosté oblékli dresy bílo-červené a trenýrky bílé.
1
Hull City dnes hraje v pruhovaných dresech, které mají oranžovo-černou barvu a také v černých trenýrkách.
1
O úvodní výkop se postarali domácí hráči.
1
-3
Hlavní sudí Madley přivedl dnešní aktéry na zelený pažit.

Hull City AFC: McGregor – Figueroa, Davies, Rosenior, Chester – Koren (C), Huddlestone, Elmohamady, Livermore, Boyd – Sagbo.
Náhradníci: Harper – Bruce, McShane, Fayé, Meyler, Graham, Fryatt.

Fulham FC: Stockdale – Zverotić, Riise, Amorebieta, Hughes – Karagounis, Dejagah, Ruiz, Sidwell (C), Kasami – Rodallega.
Náhradníci: Bettinelli – Riether, Richardson, D. Boateng, Kačaniklić, Bent, David.

Rozhodčí: Madley ─ Garratt, England.
Na zápas byli nominováni:

Hull City AFC: Harper, Jakupovic, McGregor, Bruce, Chester, Davies, Faye, Figueroa, McShane, Rosenior, Brady, Boyd, Elmohamady, Huddlestone, Koren, Livermore, Meyler, Aluko, Fryatt, Gedo, Graham, McLean, Proschwitz, Sagbo.

Fulham FC: Stockdale, Amorebieta, Briggs, Hughes, Riether, Riise, Senderos, Boateng, Dejagah, Duff, Frei, Kacaniklic, Karagounis, Kasami, Parker, Richardson, Sidwell, Taarabt, Zverotic, Bent, Berbatov, Rodallega, Ruiz.
Fulham FC je v tabulce na 18. místě a na svém kontě má 16 bodů. Fotbalisté Fulhamu pětkrát zvítězili, jednou remizovali a dvanáctkrát poznali chuť hořké porážky. Dosavadní skóre je 19:35.
Hull City AFC se v tabulce nachází na 12. příčce a na svém kontě má 20 bodů. Hull pětkrát zvítězil, pětkrát remizoval a osmkrát byl poražen. Dosavadní skóre je 16:23.
Hezké odpoledne, dnes máme na programu 19. kolo anglické Premier League, ve kterém Hull City AFC přivítá Fulham FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.