Pro dnešek je to ode mě z Barclays Premier League vše. S konstatováním, že Hull City porazil na svém hřišti Swansea nejtěsnějším brankovým rozdílem 1:0, se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou.
Swansea po přestávce zlepšila svůj výkon a byla výrazně lepší než domácí Hull City, kterému patřil pro změnu první poločas, během něhož se prosadil George Boyd a jediným gólem zápasu rozhodl o těsném vítězství Tigers. Konečný výsledek. Hull City 1 Swansea 0.
90+4
V dnešním zápase se už zřejmě nic nestane.
90+3
Bony Wilfried byl tím hráčem, který se jako poslední dostal ke střele, jeho pokus ovšem zamířil mimo.
90+3
Za malou chvíli se rozeběhne poslední minuta čtyřminutového nastavení a Swansea už má na vyrovnání jen něco málo přes 60 sekund.
90+2
Swansea se dostala v závěru druhé minuty nastavení do zakončení, střela jednoho z hostujících hráčů ale zamířila mimo.
90+2
Útok Hullu City zastavil ofsajd, v němž se ocitl Sone Aluko.
90+2
Nad rámec zápasu byly nakonec nastaveny 4 minuty.
90+1
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Nikica Jelavić, přichází Yannick Sagbo.
90
Dnešní utkání na The KC Stadium sleduje 22744 diváků.
89
Blíží se závěr zápasu, nad jehož rámec budou s největší pravděpodobností nastaveny 3 minuty.
88
Robert Koren se mohl pokusit vstřelit rozhodující gól, jeho akci ale zastavil útočný faul na Wayna Routledge.
87
Jake Livermore zůstal ležet na hrací ploše a musel být ošetřován.
87
Swansea je ve druhém poločase lepší a vytvořila si několik šancí na vyrovnání, gól do sítě Hullu City ale ne a ne padnout.
86
DRŽENÍ MÍČE: Hull City 43% Swansea 57%
85
Do konce utkání zbývá něco málo přes 5 minut a Hull City stále vede nad Swansea nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.
84
Swansea využila poslední střídání. Dokáže Leroy Lita spasit svůj tým?
83
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Leon Britton, přichází Leroy Lita.
83
Swansea se snaží v závěru zápasu vstřelit vyrovnávací gól, domácí ale odolávají.
82
Jonjo Shelvey předložil míč přesným pasem Bonymu Wilfriedovi, jehož následná střela pravačkou zamířila mimo a Steve Harper mohl v klidu odkopávat od své brány.
82
STŘELY NA BRÁNU: Hull City 4 Swansea 2
81
STŘELY CELKEM: Hull City 8 Swansea 9
80
Přesnost střel dělá dnes svěřencům Garryho Monka problémy. Swansea sice dostala k několika střelám, většina z nich ale zamířila mimo.
79
Swans jsou nyní jasně lepší, zatím jim to však není nic platné a Steve Harper nemusel řešit žádnou vážnou příležitost hostů.
78
Pablo Hernandez měl na kopačce vyrovnávací gól! Hernandez napřáhl zpoza šestnáctky k povedené střele pravačkou, která jen těsně minula levou tyč.
77
Nikica Jelavič rozehrál volný přímý kop a jeho následná střela zamířila nad.
77
ŽLUTÉ KARTY: Hull City 0 Swansea 2
76
Leon Britton odvrátil míč na rohový kop, z něhož Tigers nedokázali nic vytěžit a Michel Vorm mohl zůstat v klidu.
75
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Maynor Figueroa, přichází Robert Koren.
74
Žlutou kartu dostává Pablo Hernández (Swansea City).
73
S přibývajícími minutami hra Swansea ožívá, svěřenci Garry Monka se ale zatím kýženého vyrovnávacího gólu nedočkali.
72
Nathan Dyer před pár okamžiky spálil dobrou šanci! Wayne Routledge našel v šestnáctce přesnou přihrávkou Nathana Dyera, který se ocitl ve velmi dobré šanci, jeho střela pravačkou ale minula levou tyč.
72
Rozdíl mezi oběma týmy zatím tvoří jediný gól, o který se postaral ve 39. minutě přesnou hlavičkou o vedení Hullu City.
71
Do konce zápasu zbývá dvacet minut. Hull City vede nad Swansea stále 1:0.
70
Jonjo Shelvey tentokrát dostal přesnou přihrávku od střídajícího Nathana Dyera a opět zkusil vypálit zpoza šestnáctky, tentokrát ale jeho pokus zamířil nad.
69
Jonjo Shelvey se pokusil se zápasem něco udělat a po přihrávce Bonyho Wilfrieda napřáhl levačkou ke střele zpoza šestnáctky, která směřovala přesně k pravé tyči, u ní byl ale včas připravený Steve Harper, který podržel svůj tým!
69
Útoky Swansea postrádají nějakou myšlenku, něco překvapivého, čím by hosté obranu Hullu City zaskočili.
68
Pokud se hráči Swansea budou tímto způsobem prezentovat až do konce zápasu, tak nemůže Hull City o vítězství v dnešním zápase nic připravit.
67
Wayne Routledge už je zpět na nohou a zápas může pokračovat.
66
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Miguel Michu, přichází Pablo Hernández.
66
Garry Monk využil prodlevu ve hře ke druhému střídání.
65
George Boyd si počínal v souboji s protihráčem příliš ostře a jeden z hostujících hráčů Swansea zůstal ležet na hrací ploše.
64
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Shane Long, přichází Sone Aluko.
63
Hull City nemusí nikam spěchat, přece jen je ve vedení, ale Swansea by měla výrazně přidat, pokud chce s vývojem zápasu něco udělat.
62
K vidění jsou opět nepřesnosti a oba brankáři si mohou vzít do brány noviny.
61
Věřme, že se tempo hry brzo zvýší a jeden z týmů si vytvoří nějakou vážnější šanci.
60
Druhý poločas zatím nenabízím na rozdíl od toho prvního příliš pohlednou podívanou. Po přestávce na KC Stadium nebyla k vidění ani jedna šance.
59
Ashley Williams byl tím hráčem, který si počínal v souboji s brankářem Steve Harperem příliš důrazně.
59
Swansea posílala do šestnáctky Tigers centr, po kterém byl hostům odpískán útočný faul na brankáře Steve Harpera.
58
Wayne Routledge se snažil prosadit na pravém křídle a po souboji s Maynorem Figuerou vybojoval pro svůj tým standardní situaci.
57
DRŽENÍ MÍČE: Hull City 49% Swansea 51%
56
Maynor Figueroa je zpět na hřišti a vypadá to, že bude v pořádku.
55
Na obou stranách jsou nyní k vidění nepřesnosti a ani jeden z týmů není schopen přejít k šestnáctce soupeře.
55
Tigers se po delší odmlce dostali k rozehrání standardní situace, ta však žádné vzrušení na KC Stadium nepřinesla.
54
Maynor Figueroa zůstal ležet na hřišti a musí být ošetřován.
53
Chico Flores fauloval na levém křídle unikajícího Shane Longa a Hull City bude mít k dispozici další standardní situaci.
52
Oba týmy drží míč na svých kopačkách téměř stejně a vyrovnaný je také počet přihrávek, v nichž je mírně lepší Hull City.
51
PŘIHRÁVKY: Hull City 241 Swansea 238
50
Ashleymu Williamsovi byl odpískán útočný faul na Nikica Jelaviče.
49
Tigers obstarali rozehrávku rohového kopu, po níž žádné nebezpečí pro bránu Michela Vorma nepřišlo.
48
Chico odvrátil míč do zámezí a Hull City bude mít k dispozici v úvodu druhého poločasu rohový kop.
47
Ahmed Elmohamady se snažil z autového vhazování najít Shana Longa, ten se ale ocitl v ofsajdu.
47
Swansea se dostala k pěti střelám, z nichž na bránu směřovala jen jedna. Tigers tedy zatím dávají Swans lekci, co se přesnosti střel týče a zaslouženě vedou.
47
Hull City v prvním poločase vystřelil celkem sedmkrát a čtyři střely směřovaly na bránu.
46
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Jonathan de Guzmán, přichází Nathan Dyer.
46
Hráči domácí Hullu City rozehráli druhý poločas, před jehož začátkem sáhla Swansea k prvnímu střídání.
46
Vracíme se zpět na KC Stadium, kde za pár okamžiků začne druhý poločas zápasu mezi Hullem City a Swansea. Spokojenější jsou domácí, kteří budou vstupovat do druhé pětačtyřicetiminutovky s jednobrankovým vedením, o které se postaral Goerge Boyd.
Hull City během prvního poločasu přestřílel Swansea a zásluhou George Boyda se ujal v závěru prvního poločasu vedení. Swans mohli těsně před přestávkou vyrovnat, jejich gól ale nebyl uznán. Skóre po prvním poločase. Hull City 1 Swansea 0.
45+1
45+1
Nad rámec poločasu byla nastavena 1 minuta.
45
DRŽENÍ MÍČE: Hull City 51% Swansea 49%
44
Domácí rozehráli standardní situaci, následný centr byl ale odvrácen a Michel Vorm mohl zůstat v klidu.
43
Ashley Williams fauloval unikajícího Shane Longa.
42
Už se zdálo, že Swansea vstřelila vyrovnávací gól, ten ale nebyl uznán.
41
Nikica Jelavič se dostal po přesném centru George Boyda k hlavičce, která směřovala pouze doprostřed brány a Michel Vorm si připsal pohodový zákrok.
41
Žlutou kartu dostává Jonjo Shelvey (Swansea City).
41
Jonjo Shelvey byl tím hráčem, který fauloval Shane Longa.
40
Shane Long se pokusil uniknout na pravém křídle svému protihráči a vybojoval standardní situaci.
39
Hull City právě vstřelil branku!
GEORGE BOYD se prosazuje a posílá Hull City do vedení!! Liam Rosenior našel v pokutovém území přesným centrem George Boyda, který z blízkosti hlavou překonal bezmocného Michela Vorma.
38
Bony Wilfried se pokusil prolomit bezbrankový stav, jeho střela pravačkou zpoza šestnáctky ale zamířila mimo.
37
Domácí rozehráli pátý rohový kop, k ohrožení brány Michela Vorma se ale nedostali.
36
Ben Davies odvrátil míč na rohový kop, které bude mít k dispozici domácí Hull City.
35
George Boyd byl faulován poté, co ho nepříjemně atakoval Michu.
34
Oba týmy se nyní dostaly do zakončení, v obou případech ale jejím hráčům scházela přesnost.
33
Na druhé straně zahrozil Chico Flores, který napřáhl pravačkou po přihrávce Wayne Routledge ke střele zpoza šestnáctky, a jeho následný pokus zamířil nad.
32
Nikica Jelavič napřáhl ze standardní situace k přímé střele, která zamířila těsně nad!
31
Shane Long vybojoval standardní situaci pro Hull City poté, co ho nedovoleným způsobem zastavil Chico Flores.
30
Bonymu Wilfriedovi byl odpískán útočný faul na George Boyda.
29
Liam Rosenior našel přesným centrem Curtise Davise, který se dostal uprostřed pokutového území k hlavičce a jeho následný pokus zamířil mimo.
29
Na druhé straně přešel do útoku Hull City a po zákroku Ashleyho Williamse vybojoval rohový kop.
28
Wayne Routledge vypálil pravačkou zpoza šestnáctky, jeho pokus ale směřoval pouze doprostřed brány, kde byl připravený Steve Harper.
27
Swansea se nyní usadila na polovině soupeře a může podniknout další útok.
26
Jonathan De Guzman se dostal po přihrávce Wayna Routledge na pravé straně pokutového území ke střele a jeho následný pokus byl zablokován.
25
Ben Davies si počínal v obraně velmi dobře a míč odvrátil do zámezí.
24
Michu se dopustil dalšího útočného faulu, když to přehnal v souboji s Davidem Meylerem.
23
FAULY: Hull City 2 Swansea 5
22
Útočného faulu se dopustil Angel Rangel.
21
George Boyd byl faulovaný na obranné polovině Hullu City.
20
ROHOVÉ KOPY: Hull City 4 Swansea 2
19
Ashley Williams odvrátil míč na rohový kop, po jehož rozehrání se dostal ke střele Maynor Figueroa, jeho pokus z 35 metrů ovšem zamířil mimo.
19
Bonymu Wilfriedovi byl odpískán útočný faul na Curtise Daviese.
19
STŘELY NA BRÁNU: Hull City 2 Swansea 0
18
STŘELY CELKEM: Hull City 3 Swansea 2
17
George Boyd v šanci! Shane Long našel přesnou přihrávkou George Boyda, který se na levé straně pokutového území dostal do zakončení a snažil se zamířit přesně k levé tyči, u ní byl ale včas připravený Michel Vorm, který si připsal další skvělý zákrok.
17
Swans obstarali rohový kop, k ohrožení domácí brány se však nedostali.
16
Liam Rosenior si počínal v obraně obezřetně a odvrátil míč do zámezí. Swansea bude mít k dispozici rohový kop.
15
14
Jonjo Shelveymu byl odpískán útočný faul na Davida Meylera.
13
Nikica Jelavič by dnes zřejmě raději hrál volejbal nebo házenou, než fotbal.
12
Další ruka, kterou opět zahrál Nikica Jelavič.
11
Tigers jsou nyní jasně lepší, při Swansea ale stojí štěstí a zatím neinkasovala.
10
Domácí vzápětí rozehráli rohový kop, k dalšímu ohrožení brány Swansea se už ale nedostali.
9
Shane Long se dostal po centru Maynora Figueroy do zakončení, z velké blízkosti ale nedokázal fantastického Michela Vorma překonat!
8
Nikica Jelavič zahrál rukou a hra byla přerušena.
7
Michu se dostal na levé straně šestnáctky po přihrávce Wayna Routledge ke střele, která zamířila mimo.
7
ROHOVÉ KOPY: Hull City 0 Swansea 1
6
Michu zastavil nedovoleným zákrokem Curtise Davise a domácí mohli rozehrát další standardní situaci, po jejímž rozehrání však žádné nebezpečí pro hostující bránu nepřišlo.
5
Swansea rozehrála rohový kop a Jonathan De Guzman se dostal po centru z levé strany ke střele zpoza šestnáctky, která zamířila mimo.
5
Maynor Figueroa odvrátil míč na rohový kop, po kterém mohla Swansea rozehrát první rohový kop v zápase.
4
DRŽENÍ MÍČE: Hull City 41% Swansea 59%
3
Ashley Williams byl tím hráčem, který v úvodu zápasu fauloval Nikica Jelaviče.
2
Domácí Tigers nastoupili do dnešního zápasu v tradičních černožluté pruhovaných dresech, zatímco hosté ze Swansea hrají v bílé kombinaci.
1
Nikica Jelavič byl na pravém křídle faulován a vybojoval pro Hull City první standardní situaci, domácí se však po jejím rozehrání k ničemu nedostali.
1
Hlavní rozhodčí Howard Webb dal pokyn k zahájení zápasu, jehož výkop obstarala hostující Swansea.
1
Hráči obou týmů jsou již připraveni na hrací ploše KC Stadium a zápas mezi Hullem City a Swansea bude moci za pár okamžiků začít. Hlavním rozhodčím duelu bude Howard Webb, kterému budou asistovat pánové Cann a Halliday.
Těsně před výkopem

Hull City AFC: Harper – Rosenior, Chester, Davies, Figueroa – Elmohamady, Livermore, Meyler, Boyd – Long, Jelavić.
Náhradníci: Jakupović – Bruce, Koren, Quinn, Fryatt, Sagbo, Aluko.
Manažer: Steve Bruce.

Swansea City: Vorm – Rangel, Flores, Williams, Davies – de Guzmán, Britton, Michu, Shelvey, Routledge – Bony.
Náhradníci: Tremmel – Amat, Taylor, Hernández, Cañas, Dyer, Lita.
Manažer: Garry Monk.

Rozhodčí: Howard Webb. Asistenti: D. Cann, A. Halliday. Čtvrtý rozhodčí: L. Mason.
Oba týmy čeká na Kingston Communications historicky první vzájemné střetnutí v rámci Premier League. Hull City se před letošním ročníkem v nejvyšší anglické soutěži se Swansea nikdy nestřetl. První vzájemné střetnutí na hřišti Swansea přineslo remízu.
Poslední vzájemné střetnutí
Swansea má kvalitní tým, jenže během posledních šesti zápasů družina Garryho Manka dokázala vyhrát pouze jeden zápas, když v posledním kole na domácím stadionu přejela rozdílem třídy Norwich City a proti Hullu bude chtít na tuto výhru navázat.
Swansea
Svěřence Steve Bruce dělí od sestupového pásma sedm bodů a účast v dalším ročníku Barclays Premier League tak ještě nemají zajištěnu. Problém halu tkví v tom, že po dvou posledních výhrách vždy přišla série dvou porážek. Nyní by tedy měla přijít výhra.