Až teď slyšíme hvizd hlavního rozhodčího, který ukončuje zápas, ve kterém byli jednoznačně lepší domácí hráči, ačkoli hosté často hrozili z nebezpečných protiútoku a v 80. minutě se jim povedlo snížit zásluhou Fera. Na víc Norwich City ovšem nestačilo a zápas tak končí vítězstvím domácích 2:1. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
90+8
Tioté rozehrává, rozhodčí ještě stále neodpískal konec.
90+6
Hráč hostí Benett ještě stihl vyfasovat žlutou kartu.
90+5
Krul vykopává od své branky.
90+4
Rohový kop zahrával Anita, ale u míče jsou jako první hráči hostí a postupují dopředu.
90+3
Rémy se teď dokonce odhodlal vystřelit a z jeho pokusu bude rohový kop.
90+2
Domácí drží balón na soupeřovo polovině v bezpečí.
90
Hlavní arbitr nastavuje celkem 5 minut.
89
Dále přichází Murphy, který nahrazuje dnes velmi výrazného Redmonda.
88
Dvojité střídání na straně hostů. Jako první opouští hřiště Johnson, kterého nahrazuje Hoolahan.
86
Po faulu domácích rozehrává Redmond.
85
Cissé o sobě dal vědět svou první střelou, proti které ovšem Ruddy nemusel zasahovat.
83
Máme tu již třetí střídání na domácí straně, kdy Ben Arfa nahrazuje Gouffrana.
82
Domácí ovšem z této akce nic nebezpečnějšího vytěžit nedokázali.
81
Rohový kop budou zahrávat také domácí hráči, konkrétně Anita.
80
Norwich právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu, který zahrával Redmond se dostal k zakončení LEROY FER, který dává hostům naději na body v dnešním utkání v podobě kontaktního gólu.
78
Hosté dobře napadají a teď dokonce vybojovali rohový kop.
77
Po faulu jednoho z hráčů hostí bude rozehrávat Anita.
76
V této fázi hry se hraje zejména před velkým vápnem domácího mužstva, které ovšem Norwich City nepouští ke střele a gólman Krul tak může být v klidu.
74
Papiss Cissé přichází místo Ameobiho.
73
Chystá se další střídání na domácí straně.
72
K další střele se dostal Fer, ovšem ani s tímto pokusem neměl Krul žádnou práci.
71
Z hranice velkého vápna vystřelil Ameobi, ovšem jeho pokus mířil daleko od Ruddyho branky.
70
Krul bude vykopávat od své branky.
68
Vurnon Anita nahrazuje právě hráče domácího mužstva, který ohrožoval Ruddyho jako poslední, kterým je Yohan Cabaye.
66
Na druhé straně se dostal ke střele znovu dnes velmi aktivní Cabaye, ovšem obránce Turner jeho střelu vyrazil.
65
Nakonec se dostal ke střele Redmond, který ovšem nemířil přesně a Krul nemusel zasahovat.
64
Hosté získali balón a okamžitě zakládají protiútok.
63
Cabaye se pokusil ohrozit Ruddyho, ovšem jeho střelu zblokoval obránce Olsson.
62
Další nevydařená akce hostí po které jdou dopředu pro změnu hráči domácího týmu.
60
Hosté se snaží prorazit po pravém křídle, ale stále narážejí na připravenou obranu domácího mužstva.
58
Domácí hráči pouze odevzdali míč svému soupeři a rozehrávat bude Ruddy.
57
Hraje se převážně na polovině hřiště. Domácí už nikam nespěchají a zodpovědně brání.
55
Hráči Norwich City se dostali na soupeřovu polovinu kde o míč přišli.
54
Hosté mají balón na své polovině hřiště.
53
Ruddy chytil další střelecký pokus Ameobiho.
52
Míč je na kopačkách hráčů v domácích barvách, kteří chystají založení útočné akce a postupují po pravém křídle.
50
Hooper se jako další zapisuje na listinu střelců, ale ani jeho pokus nemířil na bránu.
49
Volný přímý kop z dobré vzdálenosti zahrával Redmond, jehož střelu zblokovala zeď.
48
Hřiště opouští na nosítkách Anthony Pilkington a místo něj přichází Johan Elmander.
47
Jeden z hráčů hostí leží po osobním souboji na trávníku a vypadá to, že bude muset střídat.
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
První půle je za námi a v ní byli jednoznačně lepší a také úspěšnější domácí hráči, za které hned ve druhé minutě utkání otevřel skóre Rémy a po velikém náporu dokázal za Newcastle zvýši Gouffran. Po prvním poločase tak vedou domácí 2:0.
45
Hlavní sudí nastavuje jednu minutu.
44
Další střelecký pokus domácích blokuje Ameobi.
43
Nakonec to byl znovu Rémy, kdo se pokusil ohrozit Ruddyho, ovšem jeho střela znovu minula cíl.
42
Hosté nakonec odevzdali celkem lacino balón svému soupeři, který teď podniká novou útočnou akci.
40
Znovu vidíme po vstřeleném gólu velmi klidnou hru. Domácí se nikam neženou a hosté se nemohou prosadit.
39
Hosté mají míč na své polovině a snaží se najít recept na domácí obranu.
38
Newcastle právě vstřelil branku!
Domácím se jejich velká útočná aktivita vyplácí a YOAN GOUFFRAN zvyšuje již na 2:0.
36
Po další nevydařené akci Newcastlu bude vykopávat Ruddy.
35
Hosté se snažili vysunout dopředu Redmonka, ovšem domácí obrana si tuto akci pohlídala.
33
Tioté opakovaně vystřelil, ovšem naprostá většina střel, které dnes vidíme nezaměstnává gólmany, stejně jako pokusy domácího útočníka.
32
Rémyho další střelecký pokus zablokoval pro změnu Turner.
30
O další střelu se postaral domácí hráč Sissoko, ale ani on nemířil přesně.
29
Míč se teď přesouvá ze strany na stranu, obě mužstva mají potíže s přesnou rozehrávkou.
28
Za domácí se pokusil ohrozit Ruddyho Rémy, ovšem jeho pokus brankáře hostí nezaměstnal.
26
Po faulu jednoho z hráčů hostí bude rozehrávat Cabaye.
25
Domácí se poměrně snadno ubránili a vykopávat bude Krul.
24
Hosté se dokázali dostat na soupeřovu polovinu a vynutit si faul. Johnson tak bude rozehrávat volný přímý kop.
23
Po nevydařené akci Newcastlu bude od své branky vykopávat Ruddy.
22
Cabaye bude zahrávat rohový kop.
21
Domácí hráči nepolevují a pokračují v náporu. Norwich City se zatím ovšem velmi dobře brání.