Přenos se aktualizuje automaticky

Rozhodčí Foy ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Norwich City nestačil na Aston Villu a podlehl jí 0:1. O jediný gól se postaral ve 30. minutě Kozák, jenž Aston Ville zajistil tříbodový zisk. Pochvalu zaslouží brankář Guzan, který dnes zneškodnil penaltu a ke konci utkání zlikvidoval stoprocentní gólovku. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Konec zápasu.
90+2
Balon do vápna prodloužil Martin a ke střele hlavou se dostal Turner, avšak hosté se ubránili.
90
Druhý poločas bude nastaven o 5 dlouhých minut.
89
Domácí fotbalisté z rohového kopu nevytěžili vůbec nic.
88
Guzan likviduje stoprocentní gól, a pro svůj tým tak drží naději na 3 body. Sám ve vápně se před ním totiž objevil Hooper, ale Guzan zasáhl reflexivně a jedovatou střelu vytěsnil na rohový kop.
88
Helenius obdržel přihrávku od Weimanna, ale střílel z těžké pozice. Jeho pokus brankou neskončil.
87
Do konce utkání zbývají necelé 3 minuty a hostující Aston Villa je blízko tříbodovému zisku.
85
Ano, je to tak, Luna se vrací na zelený pažit.
85
Luna je za postranní čarou, ale vypadá to, že ve hře pokračovat bude.
85
Hra po krátkém přerušení pokračuje.
84
Postiženým hráčem je Luna a zůstává ležet na hrací ploše.
83
Turner ošklivě fauloval a sudí mu okamžitě ukázal žlutou kartu.
81
Clark si mohl dát vlastní gól, ale měl obrovské štěstí. Z pravé strany přilétl do vápna velmi zajímavý centr a právě Clark chtěl odvrátit balon na roh, což se mu sice podařilo, ale je opravdu štěstí, že to neskončilo vlastní brankou.
79
Hosté z rohového kopu nic nevytěžili, a tak se stav skóre nemění.
78
Aston Villa získala míč a okamžitě vyrazila do protiútoku. Krásnou kolmici obdržel Kozák, jenž obehrál Bennetta, přichystal si míč na střelu a zkusil to. Nicméně Bennett se stihl vrátit a střelecký pokus zblokoval na rohový kop.
76
Ve velkém vápně se uvolnil Pilkington, ke kterému se okamžitě dostal balon a hráč domácího celku vystřelil z první. Nicméně míč mu sklouzl po kopačce a pokus to byl velmi nepřesný.
75
Clark fauloval van Wolfswinkela a Norwich bude zahrávat volný přímý kop.
74
Přihrávky: Norwich City 296:169 Aston Villa FC.
73
Tonev se dostal ke střele, ale Ruddy další gól neinkasoval.
73
Bacuna opět odcentroval míč do vápna, kde se ke střele hlavou dostal Clark, ale Ruddy zasahovat nemusel, protože Clarkova střela byla nepřesná.
72
Míč do vápna odcentroval Bacuna, ale pozorný Bennett jej odhlavičkoval na rohový kop.
72
Jeden z domácích hráčů zahrál rukou a sudí nařídil volný přímý kop.
71
Ve velkém vápně si své místo našel Kozák, ale nikdo ze spoluhráčů mu přihrávku neadresoval.
Domácí Norwich cítí šanci a snaží se o vyrovnávací branku, která však zatím nepřichází. Nicméně pokud domácí tým vydrží v takovém tempu, může ještě překvapit.
68
Na trávník se vrátil i ošetřený Luna.
68
Hra po krátkém přerušení pokračuje.
66
Hra je přerušena, ošetřit potřebuje Luna.
65
Volný přímý kop si vzal na starost Helenius, ale jeho střelu tečoval spoluhráč a celá akce končí odkopem od branky.
64
Faulovaný byl Kozák, proti kterému se provinil Turner a hosté dostanou výhodu standardní situace.
63
Kouč Hughton udělal dvojí střídání. Ze hry odešli Elmander a Redmond, které nahradili Hooper a Pilkington.
63
Kouč Hughton udělal dvojí střídání. Ze hry odešli Elmander a Redmond, které nahradili Hooper a Pilkington.
60
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Gabriel Agbonlahor, přichází Nicklas Helenius.
58
Domácí hráči vybojovali rohový kop, ale nic z něj vytěžili. Připraveno je střídání.
58
Agbonlahor vybojoval míč a upaloval s ním k soupeřově brance, kde si o přihrávku říkal Kozák. Nicméně Agbonlahor si balon předkopl daleko od nohy a přišel o něj. Do protiútoku vyráží Norwich.
56
Aston Villa to zkusila podél levé postranní čáry, kde dostal zajímavou myšlenku Agbonlahor, jenž přihrál pěknou přihrávku pro Toneva. Nicméně druhý jmenovaný se prezentoval pouze nepřesnou střelou.
55
Kanárci na svého soupeře vyvinuli tlak, ale zajímavá akce vždy skončila ve velkém vápně.
55
Norwich City zisku míče využil a pohybuje se s ním na útočné polovině.
55
Bacuna zahrával aut, ale jeho spoluhráči o míč lehce přišli, a nabídli jej tak soupeři.
53
Agbonlahor přihrál Weimannovi, jenž si přichystal míč na střelu a zkoušel to na vzdálenější tyč. Nicméně tento pokus se mu nepodařil, a branku tak neohrozil.
52
Útočnou akci domácích hráčů zastavilo ofsajdové postavení.
51
Aston Villa získala míč a postupně se chtěla přesunout na soupeřovu polovinu, ale to se jí nepodařilo, protože přišla nepřesná přihrávka.
49
Van Wolfswinkel si nejprve zpracoval míč a poté zpoza vápna vystřelil, avšak pozorný protihráč se do střely položil a úspěšně ji zablokoval.
48
S míčem na kopačkách kombinovali hosté, ale pak přišla velmi nepřesná přihrávka a kulatý nesmysl se přestěhoval na kopačky soupeře.
46
Guzan chtěl centrovaný míč vyrazit, ale ve vzduchu jej vůbec netrefil a k hlavičce se dostal Bennett, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla.
46
Na pravé straně se s míčem pohyboval Snodgrass, ale Luna ho zastavil za hranicí pravidel a domácí tým bude zahrávat volný přímý kop.
46
Trenéři Hughton a Lambert žádnou změnu nepřichystali.
46
Míč do druhého poločasu uvedli domácí fotbalisté.
46
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, ve kterém se zranili hned dva hráči. Za Norwich to byl Bassong, jenž musel střídat ve 38. minutě a za Aston Villu to byl ve 28. minutě Benteke. Doufejme, že zranění těchto hráčů nebude vážné. Hrál se vyrovnaný fotbal, ale Aston Villa byla o něco aktivnější a dočkala se vstřelené branky, kterou zaznamenal ve 30. minutě Kozák. Nicméně všechno mohlo být jinak, kdyby Snodgrass v 6. minutě proměnil pokutový kop.
Druhý poločas začne přibližně v 14:47.
První poločas skončil.
45+2
Nicméně Kozák už je na nohou a pokračuje ve hře.
45+2
Z opakovaného záběru můžeme vidět, že Kozák dostal loktem do obličeje. Sudí však nedovolený zákrok neodpískal.
45+2
Na trávníku zůstal ležet Kozák a sudí jde zkontrolovat, co se děje.
45+1
Na levém křídle obdržel přihrávku Redmond, ale se střelou se unáhlil a ze své kopačky vyslal nepovedený kousek.
45
Nastavují se 2 minuty.
45
Běží poslední vteřiny prvního poločasu, uvidíme, zda rozhodčí Foy nějaké minutky přidá.
44
Nyní je u míče domácí celek a pohybuje se na soupeřově polovině, avšak Aston Villa odolává úspěšně, alespoň prozatím.
42
Hosté jsou u balonu, nyní zahrávají aut.
39
Aston Villa zahrávala rohový kop, ale nevytěžila z něj nic. Ve velkém vápně se sice ke střele hlavou dostal Kozák, ale jeho pokus zablokoval protihráč.
38
Zraněný Bassong nemůže pokračovat ve hře, a tak ho nahrazuje Bennett.
36
Do vápna si nabíhali Weimann a Kozák, ale centrovaný míč se k nim nedostal. Ruddy jej úspěšně vyrazil do bezpečí a svého soupeře ke střele nepustil.
35
Bassong leží vedle postranní čáry a drží se za stehno.
30
Aston Villa právě vstřelila branku!
LIBOR KOZÁK zaznamenává svůj první gól v dresu Aston Villy a zároveň je to také první zásah v anglické Premier League. Napoprvé KOZÁK proti domácímu brankáři neuspěl, ale pak se odražený míč dostal k Agbonlahorovi, který nebyl sobecký a zpětně přihrál do vápna volnému KOZÁKOVI, jenž napodruhé uspěl a poslal hosty do vedení.
28
Výborně si do pokutového území naběhl Kozák, ke kterému se vznášel zajímavý míč. Nicméně Ruddy hru přečetl a balon lapil do rukavic, Kozák se tak ke střele nedostal.
28
Hosté musí střídat. Zraněný Benteke nemůže pokračovat ve hře, a tak ho nahrazuje český útočník Kozák.
26
Opět spolupráce po trase Snodgrass – van Wolfswinkel. První jmenovaný ze své kopačky vyslal ukázkový přízemní centr, kterého se zmocnil právě útočník van Wolfswinkel, ale střelou z první míč do branky nedopravil.
26
Benteke se vrátil na zelený pažit, ale už opět leží na trávníku.
25
Hra po krátkém přerušení pokračuje.
25
Hra je přerušena, ošetřit potřebuje Benteke.
23
Snodgrass odcentroval míč do vápna, kde se ke střele hlavou dostal van Wolfswinkel, ale Guzan zasáhl na jedničku a míč uklidil do náruče.
23
Hosté faulovali a Norwich City bude zahrávat volný přímý kop.
22
Aktivní Snodgrass se dostal s balonem do vápna, kde chtěl přihrávat k bližší tyči, ale pozorný Clark míč odkopl do bezpečí.
21
Na pravém křídle si o přihrávku řekl Tonev, jenž obešel svého protihráče, nachystal si míč na levačku a zkusil vystřelit ke vzdálenější tyči. Nicméně střela se mu nepodařila a skončila nad brankou.
20
Benteke vyškolil hned tři protihráče a poté vystřelil, ale jeho střela byla zblokována na rohový kop, ze kterého Aston Villa nic nevytěžila. Ke střele se sice dostal Vlaar, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.
17
Na druhé straně podnikl útočnou akci Benteke, ale spoluhráči mu nepomohli a Aston Villa o míč přišla lacině. Benteke bojoval na levém křídle a s balonem se dostal až do vápna, kde pak přihrával zpětně svým spoluhráčům, ale ti jeho úmysl nepochopili.
16
Kanárci byli opět u míče a zase se s ním dostali až na soupeřovu polovinu, ale nic vážného se nestalo. Aktivní Snodgrass vyslal ke vzdálenější tyči nadýchaný centr, ale Guzan byl na místě a svého protihráče ke střele nepustil.
16
Domácí fotbalisté se podél pravé postranní čáry dostali na soupeřovu polovinu, ale obránce Luna byl pozorný a podařilo se mu vybojovat autové vhazování pro Aston Villu.
15
V posledních minutách jsou u balonu převážně domácí hráči, ale soupeř rozehrávku aktivně napadá a zatím se brání úspěšně.
14
Ze standardní situace domácí tým nic nevytěžil. Připravený Clark odhlavičkoval míč do bezpečí. Kanárci ale na útočné polovině zůstanou.
13
Z pravé strany poslal přihrávku do vápna Snodgrass, kde hledal Martina, jenž se snažil odcentrovat míč ke vzdálenější tyči, ale protihráč balon zblokoval na rohový kop.
12
Do vápna propadl zajímavý míč, ke kterému měl nejblíže van Wolfswinkel, jenž zakončil hrudí, ale jeho pokus skončil nad brankou.
11
Ti to zkoušeli dlouhým nákopem za obranu, ale svého soupeře neohrozili.
11
Nyní se hra pohybuje ve středu hřiště, ale Weimann fauloval a rozehrávat budou domácí fotbalisté.
10
Benteke pospíchal s balonem do pokutového území, ale čistě ho zastavil a obral o míč Martin.
9
Z pravé strany odcentroval míč do vápna Snodgrass, ale nikdo ze spoluhráčů se ke střele nedostal, protože pozorný brankář byl u míče jako první a lapil jej do rukavic.
8
Hosté podnikli zajímavou útočnou akci, která se táhla po pravé straně, ale musela skončit pro ofsajdové postavení, ve kterém se zapomněl Benteke.
6
Pokutový kop si vzal na starost Snodgrass, ale proti Guzanovi neuspěl. Zkušený brankář vystihl směr a výtečně střelu zneškodnil.
6
Clark zahrál ve vápně rukou a Norwich City bude zahrávat pokutový kop.
3
Hosté mohli jít do vedení, ale chybělo jim štěstí. Technickou střelu ze své kopačky vyslal Weimann, ale trefil pouze brankovou konstrukci. Pak se k odraženému balonu dostal Benteke, jenž vystřelil z první, ale Ruddy balon vyrazil. Navíc brankář domácího celku ani zasahovat nemusel, protože sudí odpískal ofsajd, v němž uvízl právě Benteke.
1
Nelehkou přihrávku si dokázal zpracovat Weimann, jenž si míč navedl na pravačku a vystřelil zpoza vápna. Nicméně balon mířil přesně do těch míst, kde byl připravený brankář Ruddy.
1
Hosté kombinují na vlastní polovině hřiště, ale soupeř rozehrávku aktivně napadá. Nicméně Aston Villa má míč stále ve své moci a nyní se s ním přesouvá na útočnou polovinu.
1
Domácí fotbalisté hrají v zeleno-žlutých dresech a v zelených trenýrkách.
1
Míč do hry uvedla Aston Villa, která dnes bude hrát ve vínovo-modrých dresech a v bílých trenýrkách.
1
Utkání právě začalo.
-4
Hlavní sudí Foy přivádí dnešní aktéry na zelený pažit.
-5
Hráči obou celků jsou připraveni v tunelu.
-5
K dnešnímu utkání je na hrací ploše už vše připraveno.
-6
Volná místečka na Carrow Road se pomalu naplňují.
-9
Oba celky absolvovaly předzápasovou rozcvičku, nyní se už hráči odebrali do útrob stadionu.
Úvodní sestavy:

Norwich City: Ruddy – Bassong (C), Turner, Martin, Garrido – Snodgrass, Howson, Fer, Redmond – Elmander, van Wolfswinkel.
Náhradníci: Bunn – Whittaker, Bennett, Pilkington, Hoolahan, Tettey, Hooper.

Aston Villa FC: Guzan – Bacuna, Clark, Vlaar (C), Luna – El Ahmadi, Tonev, Delph – Benteke, Agbonlahor, Weimann.
Náhradníci: Steer – Baker, Bennett, Sylla, Albrighton, Helenius, Kozák.

Rozhodčí: Foy ─ Burt, Wilkes.
Na zápas byli nominováni:

Norwich City: Bunn, Nash, Ruddy, Ayala, Bassong, R Bennett, Garrido, Martin, Olsson, Turner, Whittaker, Hoolahan, Howson, Fer, Fox, Johnson, Pilkington, Redmond, Snodgrass, Tettey, Becchio, Elmander, Hooper, van Wolfswinkel.

Aston Villa FC: Given, Guzan, Siegrist, Steer, Baker, Bennett, Clark, Lowton, Luna, Stevens, Vlaar, Albrighton, Bacuna, Delph, El Ahmadi, Gardner, Herd, Johnson, Stieber, Sylla, Tonev, Westwood, Agbonlahor, Benteke, Bowery, Helenius, Kozák, Weimann.
Sázkové kanceláře vypsaly kurz na výhru domácího týmu 2.5, kurz na remízu pak 3.4 a kurz na výhru hostujícího celku 3.23.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Chris Foy, na čarách mu budou asistovat Stuart Burt a Matthew Wilkes. Jako čtvrtý rozhodčí bude vypomáhat Geoff Eltringham.
Aston Villa FC je na tom hůř a se třemi body je v tabulce na 17. pozici. Fotbalisté Aston Villy zaznamenali pouze jednu výhru, žádnou remízu a už třikrát prohráli. Celkové skóre je 5:6.
Norwich City se po čtyřech odehraných kolech nachází na 15. příčce a na svém kontě má 4 body. Kanárci jednou zvítězili, jednou remizovali a dvakrát prohráli. Celkové skóre je 3:5.
Vítejte u komentovaného přenosu nejprestižnější a zároveň nejsledovanější fotbalové soutěže na světě. Dnes máme na programu 5. kolo anglické Premier League, ve kterém Norwich City hostí na Carrow Road svého soupeře, kterým je Aston Villa FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:45.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud