Je tu konec, Norwich City poráží Southampton 1:0. O výhře domácího týmu rozhodl v 68. minutě svou ranou Nathan Redmond. Zápas byl vyrovnaný, oba soupeři se střídali jak ve vytváření útočných akcí, tak v taktizování daných časových etap v utkání. Vítězně vychází domácí tým.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
90+4
Dnešní duel navštívilo 26 819 diváků.
90+3
Domácí útočník padá v pokutovém území, sudí Webb ale penaltu pískat nebude. Tento zákrok Fonteho by si ji však zasloužil.
86
Domácí si hlídají závěr zápasu, navíc s vynikajícími fanoušky v zády. Southampton neví jak...
84
Norwich šetří čas na útočné půli, zatím kráčí jistě k vítězství.
82
Hosté budou zahrávat rohový kop.
80
Nebezpečná akce Southamptonu, Ruddy ale sklízí za svůj zákrok potlesk tribun.
79
Ještě jedno střídání, odejde Johan Elmander a místo něj si zahraje Jonathan Howson
77
Odejde Johan Elmander a místo něj si zahraje Jonathan Howson.
75
Domácí operují na útočné půli, Norwich ale postrádá nápaditost a kreativitu.
73
Osvaldo jen v ofsajdu.
72
Odejde Morgan Schneiderlin, příjde Steven Davis.
71
Southampton stále věří rozvážné kombinaci, ta dnes ale zatím tolik šancí nepřinesla. Co přinese posledních dvacet minut?
68
Norwich právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení! NATHAN REDMOND vypálil tvrdou přízemní ránu k levé tyči a i díky tomu, že míč před gólmanem skočil, končí v síti!
66
Zakončujícího Lamberta zastavuje ofsajd.
65
První poločas byl pro fanoušky v Carrow Road výrazně zajímavější, druhá půle je hodně svázána taktickými pokyny obou soupeřů.
63
Ramírez nahrazuje Lallanu, kapitána hostů.
62
Hra je přerušena, na trávníku leží zraněný hráč hostů.
59
Akci rozehrávají hosté po levém křídle...
57
Tempo druhého poločasu zatím není bůhvíjaké, ani jeden tým nechce udělat chybu.
54
Domácí Norwich si, stejně jako v úvodu prvního poločasu, vytváří tlak, hosté zatlačeni před vlastní branku.
51
Další střela Southamptonu, tentokrát zkusil své štěstí Lambert, jeho přízemní pokus ale zastavuje Ruddy.
49
Osvaldo vypálil z otočky ve vápně, Ruddy ale výtečně zasahuje a míč vyráží.
47
Roh hostů domácí obrana kryje.
46
První poločas lze rozdělit na dvě části. V úvodu byli výrazně aktivnější domácí, Southampton byl na dlouhé minuty zatlačen do vlastního pokutového území. Od dvacáté minuty se ale karta otočila a lépe hráli hosté. Největší šanci měl do tyče střílející Lallana, ani jemu se ale branka nepoštěstila.

Druhý poločas začne cca v 17:02.
45
Sudí Webb nastavuje 1 minutu nad první poločas.
43
Poločas se blíží ke svému konci, branku jsme zatím neviděli. Překvapí domácí tribuny zlepšující se tým hostí?
40
A střela, kterou vyslal z dorážky Lallana končí na levé tyči!
40
Nebezpečný přímý kop pro hosty...
39
Ruddy stahuje vysoký centr, Southampton není na útočné polovině hřiště příliš nebezpečný.
38
Útočnou akci z obranného pásma připravují hosté...
36
Velkou šanci na první gól měl Norwich, přízemní střela z velkého úhlu byla pořádně nebezpečnou, střílel van Wolfswinkel.
35
Van Wolfswinkel mohl jít sám na branku, pomezní rozhodčí však chybně značí ofsajd.
32
I při této akci jsme viděli ruku bránícího hráče uvnitř vlastního pokutového území, sudí Webb ani tentokrát penaltu neodpískal – velmi pravděpodobně se jednalo o správné rozhodnutí v obou případech.
31
Teď ale velký tlak Norwiche ve vápně, hosté ale s vypětím všech sil odolali.
29
Hra se vyrovnala, poslední minuty je pro změnu aktivnější Southampton, který dokázal ubránit úvodní nápor domácích.
28
Po nepřesnosti v kombinaci Southamptonu končí míč za brankovou čarou, domácí rozehrávají od branky Ruddyho.
26
Sudí Webb zatím s karetními tresty šetří, poslední zákrok Johnsona si o něj ovšem značně koledoval.
24
Ruddy stahuje centr soupeře, Norwich může jít kupředu.
22
Málem gólovou akci hostů zastavuje ofsajd.
20
Boruc stahuje centr a rozehrává.
19
Krásná individuální práce, Lallana si povodil obránce domácích a poté se nebráněný dostal ke střele z hranice velkého vápna, napálil ale jen ruku Johnsona – penalta se nepíská.
16
Dosud největší šance utkání, do vedení mohli jít domácí! Centr do vápna se dostal až Elmanderovi, ten ale z velké blízkosti napálil jen Boruce!
15
Fox fauluje pronikajícího záložníka domácích, Norwich se tak stále může věnovat útočné fázi své hry.
13
Domácí zatím výrazně aktivnější, zápasu už schází jen větší šance.
10
Johnsonovi se střela ze střední vzdálenosti vůbec nepovedla, Boruc rozehrává od branky.
8
Snodgrass zahrával přímý kop od rohu velkého vápna, obrana Southamptonu si ale bez potíží poradila se stříleným centrem.
6
Útok hostů zastavuje právem signalizovaný ofsajd.
4
Takhle to má vypadat! Redmond si nasprintoval z levého křídla na střed, následovala tvrdá přízemní rána k levé tyči. Bohužel pro domácí, míč jde těsně vedle!
2
Van Wolfswinkel bojoval o míč u rohového praporku hodně dlouho a hodně srdnatě, k nevoli domácích fans se nakonec píská aut pro hosty.
1

Norwich City: Ruddy – Garrido, Turner, Bassong, Whittaker – Redmond, Fer, Johnson, Snodgrass – Elmander, van Wolfswinkel

Southampton FC: Boruc – Chambers, Fonte, Lovren, Fox – Ward-Prowse, Schneiderlin, Osvaldo, Wanyama, Lallana – Lambert

Rozhodčí: Webb – Mullarkey, Bankes.
Začínáme v 16:00...
Jak dopadne dnešní zápas? Sledujte onlajn reportáž a dozvíte se více...
Southampton má vstup do ligové sezony o něco veselejší. V prvním kole tým vyhrál venku s West Bromwich Albion 1:0, poté přišla domácí remíza 1:1 se Sunderlandem. V Capital One Cupu Southampton 27. srpna zvítězil venku s Barnsley 5:1.
Norwich neměl přípravu na sezonu bůhví jakou. Proto byla očekávání fanošků Norwiche hodně opatrná. První kolo ale napovědělo, že by nemuselo být až tak zle. Remíza 2:2 se silným Evertonem je určitě naději dávajícím výsledkem. Poté přišla ovšem prohra 0:1 venku s Hullem. Poslední výsledek týmu je domácí výhra 6:3 nad týmem Bury, jedná se o Capital One Cup.
Příjemné odpoledne s anglickou Premier League, dnes nás čeká souboj Norwiche se Southamptonem. Kdo se bude radovat z vítězství?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.