Viděli jsme vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách hřiště. Remíza je asi spravedlivým vyústěním dnešního zápasu. Hosté ze Sunderlandu se dostali do vedení už ve 3. minutě, neboť se po rohovém kopu prosadil Emanuele Giaccherini. Domácí celek nemohl po celý zápas vyzrát na hostující obranu, potažmo na brankáře Westwooda. Avšak branky se Saints přeci jen dočkali. V osmaosmdesáté mintuě si na Ward-Prowseův centr naskočil Fonte a určil výsledek dnešního zápasu. Tímto se s Vámi loučím a někdy při nějakém zápase napočtenou.

90+4
Poslední nastavená minuta už změnu nepřinesla.
90+3
Jiovu přihrávku za obranu našel ve svých rukavicích Boruc a rozehrál další akci svého týmu.
90+2
Momentálně se hraje ve středu hřiště. Míč na kopačkách mají domácí.
90
Hlavní rozhodčí nastuje 4 minuty.
88
Southampton právě vstřelil branku!
Po Ward-Prowseho centru za půlicí čárou se k hlavičce dostal MIGUEL FONTE a vyrovnává stav utkání na 1:1!
87
...Larsson ale trefuje z přímého kopu jen postavenou bránící zeď.
87
Po faulu na Johnsona mají hosté další příležitost zvýšit své vedení...
84
Osvaldovi je pískán další útočný faul.
83
Osvaldo je napomenut žlutou kartou na potknutí protihráče při snaze dostat se k míči.
81
Emanuela Giaccheriniho střídá Connor Wickham.
80
Altidor si při zpracování míče pomohl faulem, a tak z útočné snahy je pouze odkop do domácí branky.
78
Dnes velice aktivní Lambert kličkoval na hranici velkého vápna, ale jeho kličkování zastavili hostující beci.
77
Čelůstka posunul míč na Larssona, ale ten celý útok zazdil, neboť jeho přenesení hry na druhou stranu skončilo v zámezí.
75
Lovren dostal od Atidora zásah do obličeje a je mírně otřesen.
73
Lambert přestřeluje branku.
73
Pa faulu O´Shee budou domácí rozehrávat standartku z hranice vápna.
72
Larsson založil další útočnou akci svého týmu, bohužel bez delšího trvání.
69
Domácí kouč stahuje ze hry svého kapitána Lallanu, a na jeho místo posílá Ramireze.
68
Clyne vybojoval pro svůj celek rohový kop.
67
Lallana se dostal s míčem až za brankovou čáru, a tak Westwood může vykopávat od své branky.
66
Rodriguezova střela přeletěla břevno hostující branky.
64
Další Lambertova hlavička a opět do náruče brankáře Westwooda.
60
Dalším napomínaným hráčem je hostující Larsson.
59
Lambert napřáhl ke střele za hranicí vápna a jeho projektil musel hostující brankář vyrazit na roh.
59
Čelůstkovo centr ze strany skončil až za brankovou čarou.
58
Rodriguez hlavičkuje přímo do náruče Westwooda!
57
Přenesení hry se k Lambertovi nedostalo, ale domácí i nadále pokračují v obléhaní vápna svého soupeře.
55
Nový muž na hřišti Osvaldo držel míč u autové čáry poblíž hostujícího velkého vápna.
53
Druhé střídání provedl také kouč Di Canio. Ze hry stáhl Jacka Colbacka a nahradil ho Davidem Vaughanem.
52
Lallana se dostal, po Lambertově přistrčení do dobré střelecké pozice, ale branku, kterou hájí Westwood, netrefil.
50
Domácí rozehrávají rohový kop, ale jejich šance na vstřelení vyrovnávacího gólu skončila kvůli útočnému faulu.
46
První střídání v zápase. V poločasové přestávce sáhli ke střídání hosté. Ze hry odstoupil Stephane Sessegnon a nahradil ho Dong-Won Ji. Ke střídání došlo i na domácí straně. Ze hry odstoupili Shaw a Schneiderlin a nahradili je hráči Nathaniel Clyne a Pablo Osvaldo.
46
46
46
45+1
Hra se odehrává v pomezní čáry těsně za půlicí čárou.
45
Hlavní sudí nastavuje jednu minutu.
44
Domácí fotbalisté podnikají další útok směrem na hostující branku, zatím si ale přihrávají ve vzdálenosti, které není pro Westwoodovu branku ohrožující.
41
Čelůstka poslal pas na Sessègnona, který byl čistě zastaven jedním z domácích zadáků.
40
Domácí jsou stále v okolí velkého vápna svého soupeře.
39
Po centru od Rodriguéze se k hlavičce dostal Lambert, ale nemířil přesně.
35
Lallana nestihl dlouhý pas od jednoho ze svých obránců, a míč tak skončil za autovou čarou.
32
Gardner u půlicí čáry naběhl do domácího Shawa a za svůj zákrok byl potrestán žlutou kartoun.
29
Hlavní sudí Mason si nyní vzal "na kobereček" domácího Lamberta.
29
Černé kočky podnikají další protiútok, který ,bohužel pro ně zastavila, domácí obrana včas.
27
A máme tu první žlutou kartu v utkání. Potrestaným hráčemJamie Ward-Prowse.
23
Nyní měli domácí fotbalisté dvě dobré příležitosti, ale ani jednu nevyužili.
20
Další roh pro Černé kočky a opět měl domácí brankář Boruc problémy!
17
Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Lambert, ale jeho hlavičku si, i s menšími problémy, pohlídal hostují brankář.
14
Domácí stále kombinují spíše na své polovině hřiště.
12
Černé kočky jsou nastěhovány na půli svého soupeře ale zatím bez zakončení, které by ohrozilo domácí branku.
10
Domácí kombinují chvílemi na své polovině a chvílemi na polovině soupeře, ale k žádném většímu tlaku se zatím nedostali.
5
Southampton se také trefil, ale bohužel pro něj nebyla branka uznána pro ofsajd.
3
Sunderland právě vstřelil branku!
Po Larssonově rohu se přesnou hlavičkou prosadil Giaccherini.
1
Češi na hřišti:

Na hrací ploše se v zápase může objevit český zadák Ondřej Čelůstka, který hají barvy Sunderlandu. K Černým kočkám přišel Ondřej před letošním ročníkem. V prvním ligovém utkání odehrál zlínský odchovanec 86 minut.
První kolo:

Oba celky mají za sebou úvodní kolo Premier League. Více radosti panuje v táboře Southamptonu, neboť v prvním ligovém zápase nové sezóny dokázali svěřenci trenéra Pochettina vyhrát na půdě West Bromwiche Albion 1:0. Loňský nováček měl po celý zápas převahu, ale gólově to dokázal vyjádřit až na konci střetnutí. V 89.minutě byla po Malumbově faulu nařízena penalta, kterou proměnil Rickie Lambert. Díky jeho přesné penaltě si Saints připsali první tři body v letošním ročníku.

U Saints bylo po prvním kole veselo, ale u jejich dnešního soupeře ze Sunderlandu tomu bylo přesně naopak, neboť Černé kočky prohráli domácí zápas prvního kola s Fulhamem 1:0. Jediná branka zápasu padla po prvním rohu a z první střely na branku Černých koček v celém zápase. Damien Duff načechral balón přímo na hlavu Pajtima Kasamiho a ten rozhodl o osudu celého zápasu.
Druhým kolem dnes pokračuje anglická Premier League a největší porce zápasů se odehraje v sobotu od 16:00. Jedním z nich je také souboj Southamptonu se Sunderlandem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.